• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dozaj pompaları

Sonuçlar

Dozaj pompaları - Ithalat/Ihracat

 1. FLUX-GERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLUX adı günümüzde pompa teknolojisindeki en üst düzey standartlar için dünya çapında bir marka olarak kabul edilmektedir. Her şey 1950 yılında ilk elektrikli varil pompasının icadı ile başladı.. Bugün FLUX, kapsamlı, münferiden yapılandırılabilir olan bir ürün yelpazesine sahiptir. FLUX pompaları birçok sektörün yanında, örneğin kimya ve ilaç sanayisi, makine ve tesis yapımının yanı sıra galvaniz teknolojisi, atık su arıtımı ve gıda sektörlerinde de kullanılmaktadır. İster münferit çözüm ister sistem çözümü olarak: FLUX kalitesi, uzun kullanım ömrü, mükemmel ekonomiklik ve en yüksek güvenlik seviyesi anlamına gelir. Mükemmel FLUX ürün kalitesinin ve güvenilirliğinin yanı sıra, müşterilerimiz çalışanlarımızın mükemmel uzmanlığını ve müşteri odaklılığını takdir etmektedir. FLUX-GERÄTE GMBH, bugün dünyanın yaklaşık 100 ülkesine pompa tedariği sağlamaktadır.

 2. LUTZ PUMPEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketin 1954 yılında Karl Lutz tarafından kurulmasından ve Wertheim'da neredeyse ideal üretim olanaklarının sağlanmasından bu yana bu marka, sıvı aktarımı ve dolumu için komple sistem ile eş anlamlı hale gelmiştir. Günümüzde Lutz şirketleri arasında farklı sektörlerden yurt içinde ve yurt dışında fabrikası olan orta ölçekli yetkin şirketler mevcuttur. Seçilen şirketlerin de dahil olmasıyla birlikte ürün yelpazesi büyük ölçüde geliştirilebilir. Şirket bünyesinde 350'nin üzerinde çalışan istihdam edilmektedir.

 3. AQUACHEM GMBH SEPARATIONSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Filtre presleri ile filtrelemede neredeyse 30 yıllık deneyime sahip olan Aquachem birçok uygulama için etkin ve en iyi çözümler sunar. 2000 yılından itibaren tam otomatik filtre preslerini geliştirmekle uğraşıyoruz. 2011 yılından beri AF serimizi standardize olarak tanımlayabiliriz. Müşterilerimize, sektöründe en zorlu koşullar altında kullanılarak olgunlaşmış ve işletim güvenliği sağlayan ürünler sunulmuş olur. 5 yapı boyutu (plaka formatı 470/630/800/1000 ve 1200) arasında seçim yapılabilir. Pazar arkadaşlarımıza kıyasla farkımız birçok ayrıntıda ve esasen tam otomatik işletimin tanımında saklıdır.

 4. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vizyon: Ürünlerimiz, yaşam bilimleri, makine mühendisliği ve kimya alanlarında süreç sınırlarının genişletilmesinin yanı sıra inovasyonu da mümkün kılmaktadır. Mikro litre ile mililitre aralığında sıvı miktarlarının hızlı ve hassas dozajlanması ve taşınması için pompalar ve sistem çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktayız. Ürünlerimizin temelini mikro teknoloji, malzeme bilimi ve mekatronik teknolojileri oluşturmaktadır. Misyon: Performansımızla, müşterilerimizin ürünlerimizin rekabet gücü ve performansında belirleyici bir fark yaratmaktayız. Kalitemiz sayesinde, müşterilerimizin kritik süreçlerinde kalıcılığı sağlamaktayız. Ürün yelpazemizi ve hizmet teklifimizi müşteri odaklı ve yenilikçi bir şekilde geliştirmeye devam etmekteyiz.

 5. MPT DOSING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimizde, ihtiyaçlarınıza uygun proses tesisleri tasarlanmakta ve üretilmektedir. MPT personeli, dozajlama teknolojisinde ve sınaî uygulamalar için komple dozajlama sistemlerinin inşasında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. İyi eğitimli ve güvenilir bir ekip, karmaşık projelerin geliştirilmesi için hazırdır. MPT, 1998'den beri DIN EN ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre sertifikalandırılmıştır. Buna ek olarak, MPT, su için tehlikeli maddeleri kullanarak faaliyet gösteren tesislere tedarikçilik yapmak üzere Su Yasası'nın (eski adıyla Su Kaynakları Yasası'nın) 19. maddesine göre uzman şirket olarak kalifikasyona sahiptir. MPT geçmiş yıllarda, su arıtma, petrokimya sanayisi, enerji sanayisi ve sınaî tesis yapımı alanlarında mutlu müşterilerden büyük bir grup oluşturabilmiş ve bu grubu sürekli büyütebilmiştir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VISCOTEC PUMPEN- U. DOSIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ViscoTec Pumpen- u. Dosiertechnik GmbH şirketi orta ile yüksek arasında viskoziteli ortamların taşınması, dozajlanması, uygulanması, doldurulması ve boşaltılması için ihtiyaç duyulan sistemleri üretmektedir. Şirketin merkezi Töging a. Inn'dedir (Münih yakınlarında, Bavyera'da). Ayrıca ViscoTec'in ABD, Çin, Singapur ve Hindistan'da şubeleri vardır. Teknik olarak olgun çözümlere ek olarak, ViscoTec eksiksiz bir uygulama için tüm bileşenleri tek bir kaynaktan sunmaktadır: Malzemenin alımından ürünün hazırlanmasına ve dozajlamaya kadar. Böylece, tüm bileşenlerin başarılı bir şekilde birlikte çalışmaları sağlanmış olur. Münferit bir durumda 7, 000, 000 mPas'a kadar viskoziteye sahip olan tüm ortamlar, neredeyse titreşimsiz ve çok düşük kesme kuvvetleriyle ile taşınır ve dozajlanır. Her uygulama için kapsamlı danışmanlık verilmektedir. ViscoTec dozaj pompaları ve sistemleri bu sektörlerde kullanılmaktadır: Gıda sanayisi, e-hareketlilik, havacılık ve uzay sanayisi, tıp teknolojisi, eczacılık ve başka birçok sektör.

 2. ITISYSTEMS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  20 yıldan beri karmaşık ve fonksiyonel sistemler üretimi konusunda çalışan Itisystem firmasının özelliği, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmış komple dozaj sistemleridir. Firma, müşterilerinin malzeme işleme, tartma, karıştırma, tozların, granüllerin ve sıvıların dozajını ayarlama ve metallerin ayrılması gibi taleplerini karşılamak üzere uzmanlıklarını, yenilik gücünü ve profesyonelliğini onların hizmetine sunmaktadır. Şirketin dozaj hatları İtalya ve Dünyada başarılı bir şekilde tanınıyor ve kullanılıyor.

 3. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, dozaj pompaları, Yüzer pompalar, Kimyasal pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tornesch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FLOWLINK BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Flow-Connect, kullanımı kolay bir Akış Kontrol Cihazı'dır. Akışı veya basınç, sıcaklık vb. gibi diğer fiziksel nicelikleri kontrol etmek için kullanılabilir. Dahili PID kontrolörü ve çoklu giriş ve çıkış sinyalleriyle çalışabilme özelliği sayesinde çeşitli pompa/akış ölçer kombinasyonları için kullanılabilir. Kontrolör, birçok farklı akış amacı için kullanılabilir, bu da onu yalnızca Ar-Ge ve laboratuvar denemeleri için değil, aynı zamanda özel bir akış kontrolörü arayan makine üreticileri için de mükemmel bir seçim haline getirir.

 5. CFE FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CFE FRANCE, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dişli pompalar, dalgıç santrifüj pompalar, diyaframlı pompalar, Dozaj pompaları, volümetrik vites pompaları, Dişli pompalar, Pompa aksesuarları, Loblu hacimsel pompa, Metal santrifüj pompa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maubeuge, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM KELLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, Dozaj pompaları, Tabanca pompaları, Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, arazi aracı yıkama düzenekleri, diyaframlı pompalar, tozlaştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nehren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MDX BIOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MDX BIOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Ölçüm ve kontrol aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hortum pompaları, Dozaj pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nörten-Hardenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. UNITECHNOLOGIES SA - MTA®

  İsviçre

  Verified by europages badge

  UNITECHNOLOGIES SA - MTA®, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, dozaj sistemleri, Dozaj pompaları, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, lehimleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gals, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. E-SCENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  E-SCENT, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ürünleri, Dozaj pompaları, Eczacılık ürünleri, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Kozmetik ürünleri, Dozaj pompaları, mousse, emzikler, damla sayaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubry Du Hainaut, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AXFLOW GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AXFLOW GMBH, yılında kurulan ve Dozaj pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. APUMAS

  Belçika

  Verified by europages badge

  APUMAS, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yüzer pompalar, volümetrik pompalar, damıtım pompaları, boşluklu pompalar, dişli pompalar, dozaj pompaları, Yüzer pompalar, statik karıştırıcılar, sepet filtresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BFT GMBH

  Avusturya

  BFT GmbH şirketi, merkezi Avusturya'nın Hönigsberg kentinde bulunan yüksek basınç sistemleri ve bileşenlerinin önde gelen bir üreticisidir. 1958 yılında kurulmuş BHDT GmbH (eski adıyla Böhler Yüksek Basınç Teknolojisi) şirketinin dinamik yan kuruluşu olan BFT GmbH, yüksek basınç teknolojisinin geliştirilmesinde 50 yıldan fazla deneyime sahiptir ve 2.000 ile 12.000 bar aralığında çalışan pompalar alanında Avrupa'nın en büyük üreticisidir. "Best Fluid Technologie“nin kısaltması olan BFT, aynı zamanda vizyoner mühendislik, verimli komple çözümler ve "Made in Austria" kalitesi anlamına gelmektedir. Şirketin ana faaliyet alanları arasında yüksek basınçlı pompaların yanı sıra su jeti ile kesme sektörünün sistem üreticileri ve nihaî müşteriler için bileşenler, polietilen üretiminde LDPE sistemlerine peroksit enjeksiyonu için dozajlamalı pompalar ve ayrıca basınç test sistemler, vana test istasyonları ve otomatik aşındırma sistemleri.yer almaktadır. Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika'da 20'den fazla ülkede sistem iş ortaklarımız tarafından temsil edilmekteyiz. BFT gehört zur Dr. Aichhorn Group.

 6. DOSATRONIC GMBH

  Almanya

  DOSATRONIC GmbH'ya hoş geldiniz. Ölçme | Kontrol | Dozlama | Dezenfeksiyon 15 yıldan beri su arıtma, atık su işleme, sanayi suyu, içme suyu, yüzme havuzu suyu ve çevre koruma teknolojisi alanlarında dünya çapında yüksek kalitede ürünleri geliştiriyor, üretiyor ve satışa sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörlerden en önemlileri: Su hazırlama, atık su tekniği, kimya endüstrisi, içecek endüstrisi, gıda endüstrisi, havuz tekniği, hastane tekniği, balık çiftlikleri, tarım uygulamaları, galvaniz tekniği, yüzey tekniği, ölçüm ve kontrol tekniği, pH ve Redox elektrotları, iletim ölçüm hücreleri, bulutlama, sıcaklık, elektrokimyasal sensörleri, örneğin klor, klor dioksit, ozon, hidrojen peroksit, perasetik asit, oksijen dozaj pompaları, komple dozlama sistemleri, klor dioksit sistemleri gibi dezenfeksiyon sistemleri, havuz tekniği UV sistemleri

 7. BÜCHI AG

  İsviçre

  Büchi AG - Reaktör Sistemleri ve Pilot Tesisler. Büchi AG, kimya ve ilaç endüstrisinin yanı sıra araştırma tesisleri için laboratuvardan pilot uygulamaya ve üretime kadar reaktör sistemleri ve pilot tesisler üreten dünya çapında lider bir İsviçreli üreticidir. Firmamız iki farklı ürün grubu sunmaktadır: Cam, emaye çelik ve diğer korozyona dayanıklı malzemelerden yapılmış reaktör sistemleri. Çeşitli metallerden ve camdan yapılmış basınç reaktörleri özel laboratuvar, pilot veya üretim gereksinimlerinize göre uyarlanmış çözümler sunuyoruz. Tescilli tasarımlarımız ve yüksek performanslı malzeme kullanımımız sayesinde reaktör sistemlerimiz ve pilot tesislerimiz en zorlu korozyon ve basınç gereksinimlerine uygundur. 75 yılı aşkın deneyimiyle Büchi, en yüksek kaliteyi ve güvenilirliği temsil eder. Hizmet yelpazemiz, satış öncesi danışmanlık ve mühendislikten imalat ve montaja, satış sonrası servis ve tesis optimizasyonuna kadar tesislerin tüm yaşam döngüsünü kapsamaktadır. Sofistike teknik ve özel çözümlerimiz, Ar-Ge faaliyetlerinizde ve üretim süreçlerinizde en yüksek performansı elde etmenizi sağlar. Şirket gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Dünya çapında bir satış ve servis ağı hizmetinizdedir. Kimyasal araştırma, proses geliştirme, ölçek büyütme, pilot üretim ve ticari üretim için reaktör sistemleri ve pilot tesisler - Büchi güvenilir ortağınızdır!

 8. ETA EKIPMAN TEKNOLOJI AR.SIS.SAN VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ETA Ekipman; dinamik kadrosu, sunduğu teknolojik ürün ve ekonomik çözümlerle rekabet gücünüzü artırmak için çözüm ortağınızdır. Günümüzün rekabetçi ortamında, teknolojiyi yakından takip ederek uygulamak artık tüm firmalar için kaçınılmaz olmuştur. Enerji giderlerini ve işletme maliyetlerini düşüren güvenilir teknolojiler kullanmak bu rekabetçi ortamda hayatta kalmak için şarttır. ETA Ekipman, arıtma tesislerinde ve çeşitli endüstriyel alanlarda yaşamımıza sokarken edindiği üç temel hizmet anlayışı ile daima güvenilir olmayı hedef edinmiştir. Doğru Servis Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünün satış sonrası servis ve bakım hizmeti ve kolay temin edilebilir yedek parça çeşitliliği sayesinde ürünün ekonomik ömrünü arttırmaktayız.

 1. BEINLICH PUMPEN GMBH

  Almanya

  Altmış yıldan uzun sürede elde edilen, yüksek performanslı pompa sistemi tekniği. 60 yılda oluşturulan teknoloji bilgisi bize bütüncül sistem çözümleri geliştirme ve özel ihtiyaçlara göre ürün oluşturma konusunda bir zemin teşkil eder. Beinlich şirketi Gevelsberg'de 1951 yılında kurulmuştur ve Echterhage Grubuna aittir. Müşteriye özgü geliştirme ve üretim. Beinlich dozaj pompaları ve sevk pompaları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve spesifik ön verilere ve farklı uygulama durumlarına özel çözümler sunabilir. Bu süreçte, ilk teklif isteğinden montaja ve işletime alıma kadar müşterinin istekleri en büyük önceliğe sahiptir; müşteriyle doğrudan birlikte çalışılarak projelendirme ve üretim yapılır. ABD, Çin, Hindistan, İtalya, Büyük Britanya ve Fransa'daki kendi satış şirketlerimiz ve tüm önemli endüstriyel ülkelerdeki satış ve servis iş ortaklarımızla optimum ve global bir iletişim ağına sahibiz.

 2. ARPON END.LTD

  Türkiye

  Arpon olarak temsilciliğini yapmış olduğu ürünlerle müşterilerimize güvenilir ve verimlilik avantajı sağlayan su, kimya- petro kimya, maden, gıda –içecek, ilaç, enerji ve diğer endüstrilere hitap eden akışkan transferi çözümleri sunmaktayız. Özellikle işletme verimliliğinin ön koşul olduğu şu günlerde, endüstriyel proseslerde güvenilir ve verimli kullanımı nasıl sağlayacağımızı biliyoruz. Arpon’ un kaliteli ürün gamı; Santrifüj pompalar, hidroforlar, peristaltik (hortum), hava diyaframlı, manyetik kaplinli, dişli, burgulu(monopomp) lobe, pistonlu, termoset, yüksek basınç, yangın pompası ve kimyasal pompaları kapsamaktadır.

 3. DUWAR D.O.O.

  Hırvatistan

  DUWAR Ltd. şirketi, her tip eriyik kimyasal için dozlama pompası ve dozlama sistemlerinin tasarım, imalat ve servisiyle uğraşmaktadır. - imalat, ilaç, kimyasal, gıda ve petrol sanayi için ekipmanlar - dozlama pompaları ve ilişkin teçhizatlar - katkılar, metanol, trietilen glikol, emülsiyon çözücü için dozlama tesisatı - tripleks piston pompaları - hidrolik el pompaları - yüksek basınç iğneli vanalar - basınç ölçer vanaları - emniyet vanaları imalatçısıyız.

 4. MARCH PUMPEN GMBH

  Almanya

  Kimya endüstrisi, tesis imalatı, çevre tekniği, tıp tekniği ve diğer endüstriyel orijinal donanım uygulamaları için sızıntısız, manyetik kavramaları pompa sistemleri üreticisi.

 5. DSC PUMPS SRL

  İtalya

  DSC PUMPS SRL, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozaj pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SC HENNLICH SRL

  Romanya

  SC HENNLICH SRL, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dozaj pompaları, Otomasyon - Danışmanlık, Müteahhitler, endüstriyel mühendislik, endüstriyel danışmanlık, Dozaj pompaları, Otomasyon - Danışmanlık, Müteahhitler, endüstriyel mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arad, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Avusturya

  RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozaj sistemleri, dozaj pompaları, statik karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gablitz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. JESSBERGER GMBH

  Almanya

  JESSBERGER GMBH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tabanca pompaları, Dozaj pompaları, Tabanca pompaları, Dozaj pompaları, manüel pompalar, diyaframlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottobrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. THÖLEN PUMPEN GMBH

  Almanya

  THÖLEN PUMPEN GMBH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hortum pompaları, dişli pompalar, dozaj pompaları, diyaframlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FPZ S.P.A.

  İtalya

  FPZ S.P.A., yılında kurulan ve Dozaj pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel fanlar, yan kanal üfleyiciler, yan kanal kompresörler, hava lamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Concorezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz