• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • duvar ve kol saati gereçleri

Sonuçlar

Duvar ve kol saati gereçleri - Ithalat/Ihracat

 1. DANIEL KLEIN GROUP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bilginin ana kaynağının tecrübe olduğuna inanarak çıktığımız bu yolda 1971 yılında bir aile şirketi olarak Essa Grup'u kurduk. 2013 yılı itibariyle Hong Kong merkezli küresel şirketimiz Daniel Klein Group ile ailemizi genişlettik. Herkes için saat üretme felsefemizle, dünyada her dakika 1 saat satan bir şirket olarak yılda 4 milyondan fazla saat satmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm şirketlerimizde ve fabrikamızda 1000'e yakın çalışanımızla hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Daniel Klein Group International Company; Daniel Klein, Freelook ve Bigotti markalarının sahibiyiz ve Santa Barbara Polo Racquet Club ve Sergio Tacchini markalarının Dünya Lisans sahibiyiz. Saatlerimizi dünyada 85'ten fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

 2. LAVAL EUROPE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LAVAL EUROPE, yılında kurulan ve Kuyumcu - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Duvar ve kol saati gereçleri, Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Mücevher kutuları, Saatler - Onarım aletleri, Kutu ve sandıklar - Sipariş üzerine paketleme, saat aksesuarları, Duvar ve kol saati gereçleri, takı kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chédigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HOVON EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOVON EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. APKE DIS TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız merkezi İstanbul/Bakırköy'de bulunmakla beraber Eskişehir'de kent mobilyaları, sokak, bahçe, vs aydınlatma direkleri, ahşap kamelya, oturma bankları, pergole vs gibi şehiriçi park bahçe ekipmanları üretimi yapmaktadır.Ayrıca Bursa ilimizde yetişmekte olan Santa Maria armut, Deveci armut, şeftali, nektarin, ayva, vb gibi meyveleri Rusya'ya ihraç etmektedir.Kuru gıda ürünlerininde uluslararası alım-satımını yapabilmektedir.Öncelikli çeşitlerimiz; meyve aromalı içecek tozu, hazır çözünebilir kahve, bulyon gibi ürünlerdir.

 5. AKA DECORATION

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIS'ART

  Türkiye

 2. SAS GRANDIDIER

  Fransa

  1985 yılından beri, küçük ve orta seri (50 ile 10000 parça) (2 ile 40 mm çaplı) prototip hassas parça kaynak boşluğu uzmanı olan GRANDIDIER SAS şirketi Fransa’da komşu İsvriçre’nin çok yakınında, Morteau yakınında, Haut-Doubs, Grand-Combe-Chateleu’de kurulmuştur. Çok geniş bir makine parkına sahip olan, GRANDIDIER SAS her malzemeden kaplaması çıkarılmış parça siparişine hızlı ve etkili şekilde yanıt verir : sanayi sektörleri ne olursa olsun, inoks, çelik, alüminyum, pirinç, PVC. Özellikle yükleyicili tornalardan oluşan makine parkurumuz sayesinde : Citizen A32, Miyano 40 mm, CN Boley BKN 100B torna, 30 mm çaplı, küçük ve orta seri teknik parça CNC işleme, torna ve temizleme projelerinizin tümü için kaliteli hizmetler ve verimli bir geri dönüş sunuyoruz... 50 yıl öncesinde kurulduğundan bugüne, GRANDIDIER SAS, geniş bir el aletleri serisi üretim & sunmaktadır.

 3. SAAT KORDONU

  Türkiye

  Günümüzdeki çoğu saat markası hakiki deriyi tercih etmektedir. Hakiki deri, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile uzun süre kullanılabilen bir malzemedir. Hakiki deri genelde klasik saatlerde kullanılsa da spor saatlerde de vazgeçilmezdir. Hakiki deriden üretilmiş saatler, farklı desenleri ve farklı renkleri sayesinde kıyafetlerinize de kolaylıkla uyum sağlar. Hakiki deri saatler, kullanımına göre kullanıldığında uzun süre kullanılabilir. Hakiki deri saatleri bir bütün haline getiren diğer şey ise saatin tokalarıdır. Hakiki deri kullanılan saatlerin tokaları da kaliteli ve sağlam olmalıdır. Hakiki deri saat yapımında kullanılırken, herhangi bir kesik ya da delik olmaması için özel bıçaklarla, özenle kesilir. Hakiki deri olan saatlerin finisaj tabakasını boyamada pigmentler kullanılır. Hakiki deri üç aşamada hazır olur. Bunun ilki deriyi soğutarak, salamura yapmaktır. Bu işlem mikroorganizmaların yok olmasını sağlayacaktır. Bir diğer işlem ise deriyi tabaklama işlemidir. Saat Kordonu satın almak için sayfamızı ziyaret edin

 4. WILD KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Wild design şirketi, saat , mücevher, kalem takımları, madeni para ve madalyaların yanı sıra tıbbî ve diş hekimliği ürünlerinin ambalajlama ve sunum malzeme üreticilerinin önde gelenlerinden biridir. Şirket 1924 yılından bu yana geliştirme ve üretimden lojistiğe kadar kapsamlı bir faaliyet alanına sahiptir. Ürün yelpazesindeki kendi mamulleri hızlı ve esnek miktarlarda olduğu gibi seri üretimde yüksek sayılarda da temin edilebilmektedir. Bu üretimin büyük bir kısmı Almanya'da gerçekleştirilmekte olup, "Made in Germany" ifadesine hak kazanmaktadır. Bunun yanı sıra Wild design ISO 9001: 2008 sertifikasına da sahiptir. Ayrıca 1952 yılında şirketin sentetik maddeleri işlemeye başlamasından bu yana kalifiye elemanları enjeksiyon kalıp ve ısı ile şekillendirilmiş parçalar konusunda uzman olmuşlardır. Piyasada bulunabilen her türlü termoplastik malzemeyi işleyebilmekteyiz.

 5. SISTEM TICARET

  Türkiye

  2012 yılından beri kol saati tasarımı, ithalatı, ihracatı ve fuar organizasyonları yapmaktayım. kol saati, karton kutu tasarımları, karton kutu üretim makineleri ve kol saati sergileme stantlarını uygun fiyatlara sizler için temin edebilirim. Türkiye'de yıllardır çalıştığımız kendini kanıtlamış tedarikçiler ile bağlantılarım bulunmaktadır. kol saati ve takı sektöründe tasarımdan fiyat etiketlerine kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.

 1. BORAN REKLAM LTD.

  Türkiye

 2. MUYIKA DESIGN WALL CLOCK&HOME DECORATION

  Türkiye

  istanbul tekstilkentte metal duvar saati ve dekorasyon üreten bir firmayız.

 1. FTW

  Türkiye

  Yaşar Üni. okumaktayım sitede ürün satışı yapmak istiyorum.İlk defa saat satıcam.

 2. OPP CHASPROM

  Beyaz Rusya

  OPP CHASPROM, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan deri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitebsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. MANIFATTURA ITALIANA S.A.S.

  İtalya

  MANIFATTURA ITALIANA S.A.S., yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kol saatleri, kol saati kayışları için sığır derileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Precalcino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LERRAC OUTILLAGE

  Fransa

  LERRAC OUTILLAGE, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saatler - Onarım aletleri, Saatçi - Makine ve ekipmanlar, Optik - Cihazlar, Duvar ve kol saati gereçleri, Saatler - Onarım aletleri, Saatçi - Makine ve ekipmanlar, Optik - Cihazlar, Duvar ve kol saati gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Fins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BETA SHOP POWERED BY TRIVERTI

  Avusturya

  BETA SHOP POWERED BY TRIVERTI, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kirchbichl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. V.E.R.T. SRL

  İtalya

  V.E.R.T. SRL, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. saatçiler için tahrik mekanizmaları, saat pilleri, gümüş çerçeve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capriolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. OUTLET KLOCKOR

  İsveç

  OUTLET KLOCKOR, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Linköping, İsveç 'de bulunmaktadır.

 8. BARRINGTON WATCH WINDERS

  Birleşik Krallık

  BARRINGTON WATCH WINDERS, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Amersham, Buckinghamshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ANTIQUE GRANDFATHER CLOCKS

  Birleşik Krallık

  ANTIQUE GRANDFATHER CLOCKS, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Widnes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GOEDKOPESMARTWATCHKOPEN.NL

  Hollanda

  GOEDKOPESMARTWATCHKOPEN.NL, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dordrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. SALON FIRMOWY MAGAR

  Polanya

  SALON FIRMOWY MAGAR, yılında kurulan ve Mücevherat ve bijuteri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Duvar ve kol saati gereçleri, altın takılar, saat kayışları, kol saatleri, Duvar ve kol saati gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorzów Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. 1010 BOUTIQUE

  Birleşik Krallık

  1010 BOUTIQUE, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Holmfirth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. NORTESPRING

  Portekiz

  NORTESPRING, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Esmoriz, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. CEZAR

  Polanya

  CEZAR, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Duvar ve kol saati gereçleri, anahtarlar, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Aşırı kalıplama, Duvar ve kol saati gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. MOMENTUM - ZEGARKI W NAJLEPSZYCH CENACH

  Polanya

  MOMENTUM - ZEGARKI W NAJLEPSZYCH CENACH, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Koszyce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. TIKTOK WATCH SHOP

  Birleşik Krallık

  TIKTOK WATCH SHOP, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Yarm, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. ROBERTO CAPELLI & FIGLIO S.R.L.

  İtalya

  ROBERTO CAPELLI & FIGLIO S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel Saatçilik/Saat yapımcılığı ve zaman tutan cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Duvar ve kol saati gereçleri, endüstriyel saatler, saatçilik, Duvar ve kol saati gereçleri, saat endüstrisi mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MESSIAS UHREN AG

  Almanya

  MESSIAS UHREN AG, yılında kurulan ve Duvar ve kol saati gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bad Bederkesa, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz