• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eşanjörler ısıl dönüştürücüler

Sonuçlar

Eşanjörler ısıl dönüştürücüler - Ithalat/Ihracat

 1. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin Kocaeli ilinde kurulu NC İmalat ve Mühendislik A.Ş., ısı eşanjörleri, kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri ve egzoz gazı teknolojisi sistemlerinin tasarımı ve imalatında uzmanlaşmış bir şirkettir. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz; •Borulu Tip Eşanjör •Kanatlı (Finli) Borulu Radyatör •Basınçlı Tank •Ekonomizer •Reküperatör •Çift borulu Isı eşanjörü •Kojenerasyon & Trijenerasyon Sistemleri Konteyneri •Mekanik Montaj ve İmalat •Baca ve Egzoz Hattı •Yakıt Tankı •Egzoz Gazı Susturucusu •Egzoz Gazı Isı Eşanjörü •3 Yollu Yönlü Damper Klape Proses ekipmanlarını güncel uluslararası kod ve standartlara göre tasarlamamızı sağlayan termal ve mekanik hesaplamalar yapmak için önde gelen yazılım programlarıyla donatılmıştır. Yüksek performans, düşük maliyet ve minimum çevresel etki açısından en etkili tasarımları elde etmek için kapsamlı mühendislik ve tasarım çalışmalarını çok yönlü bir şekilde sürdürüyoruz ve CAD araçlarını kullanarak, müşterilerimize istekleri doğrultusunda 2D ve 3D olarak detaylı imalat çizimleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. ASCENTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Binden fazla ısıtıcının yorumlanmasında ve yapımında uzun yıllar boyunca gelen deneyimimiz işimizin rutinini ve güvenliğini sağlamaktadır. Baden bölgesinde bulunan Wiesloch kasabası çevresinde son yıllarda ısı transfer yağ sistemlerinin yapımında gelenek oluşturulmuştur. Bu tesislerin "Wiesloch" dizaynı dünyaca ünlü marka ve kalite kavramı anlamına gelmiştir. Ascentec GmbH çalışanlarının tümü uzun yıllar boyunca mesleki deneyime sahip sektörde tanınmış kişilerdir. Isı transfer yağ sistemlerinin geleneksel öncülüğünün büyük kısmı eski "Apparatebau Wiesloch" olarak oluşturmaktadır. Bundan dolayı, genç firma olarak gözükmemize rağmen ısı teknolojileri sistemlerinin yorumlanmasında, yapımında ve yürütülmesinde onlarca yıllık deneyime sahip olmamız pek şaşırtıcı değildir. Genel merkez için St.'nin sanayi bölgesindeki Asentec firması seçilmiştir. Wiesloch'un yakınlardaki Leon-Rot tesadüfi bir durum değildir, çünkü buradaki süre gelen kazan yapımı geleneğine bağlı hissediyoruz. Isı transfer yağı ısıtıcı tasarımlarımız dünyaca üne sahip, güvenilirliği ve yüksek kalitesiyle tanınan "Wiesloch" yapımlarını takip ede ve bu modern tasarım metotları ve bilgi birikimiyle birleştirilir. Mühendislik uzmanlığımız, seçilmiş tedarikçiler ve bilinen üretim ve montaj partnerleriyle iş birliği ile birleşerek ürünlerimizin sürekli olarak yüksek kalite ve güvenilirlikte olmasını sağlamaktadır.

 3. UNEX HEATEXCHANGER ENGINEERING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  UNEX Heatexchanger Engineering GmbH, ısı eşanjörlerinin tasarım, imalat ve tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. Teknik becerimiz, güncel teknik bilgilerin yanı sıra sanayinin tüm sektörlerinden gelen değerli deneyime dayanmaktadır. Bizde, uygulamasının ekonomik olarak geri dönüşü bulunan, yüksek düzeyli teknik danışmanlık alabilirsiniz. Gerçekte neye ihtiyacınızın olduğunu anlamak için yüksek teknoloji ile şifrelenmiş bir arayüze ihtiyaç yoktur. UNEX, büyük sanayi tesislerinden, küçük bina donanımlarına kadar her türlü kullanım için ısı eşanjörü sağlamaktadır. Müşterilerimizle konuşarak anlayış ve güven ortamı oluştururuz. Bizim için, ilk görüşmeden ardıl bakıma kadar her zaman ayrıntılar ve kalite ön plandadır. UNEX'in müşterileri sadece müşteri değildir. Biz onları uzun süreli iş ortağı olarak görürüz.

 4. UNIVERSAL HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi sistemler yarının pazarını belirler. 35 yıldan fazla deneyime sahip olan Universal Hydraulik şirketi, bu prensibe dayanarak, tüm uygulama alanları için dünya çapında kullanılan hidrolik sistemler, soğutma sistemleri ve ısı eşanjörleri tasarlamaktadır. Isı eşanjörlerimiz sadece standart olarak satışa sunulmaz, aynı zamanda uygulamanıza göre özel olarak da uyarlanabilirler. Hesaplamalar hassas bir hesaplama programı ile yapılır, çizimler ise 3D olarak teslim edilir. Üretim sırasında, ısı eşanjörleri 5 defaya kadar test edilir. Soğutma performansı, performans test tezgâhında kanıtlanabilir. Hidrolik veya soğutma sistemiyle, tek bir kaynaktan anahtar teslim bir sistem edinmiş olursunuz. Sadece tasarım ve üretimi üstlenmekle kalmıyoruz, aynı zamanda komple sistemi de monte edip işletime alıyoruz. Tüm sistemler işlevselliği ve işlemesi teslimattan önce test edilir ve kapsamlı dokümantasyon sağlanır.

 5. E.I.TEC. GMBH ENERGIE- UND UMWELTTECHNOLOGIE

  Almanya

  Verified by europages badge

  1995 yılında, müh. Frank Grosch ve müh. Ralph Wolfrum tarafından kurulmuş olan şirket, faaliyet alanını, baca gazı arıtma ve enerji geri kazanım tesislerini tasarlama, imal etme, anahtar teslimi kurma ve işletmeye alma olarak belirlemiştir. Arada geçen zaman zarfında sadece Batı ve Doğu Avrupa'da değil, Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya'da tesisler tasarladık. Projelerde, ilgili teknik uygulama için gereken yetkinliğe sahip, proses, akışkanlar mekaniği ve elektrik mühendislerinin yanı sıra kimyagerler, fizikçiler, montörler, teknisyenler ve teknik ressamlar da görev almaktadır. Yüksek kalite standartlarımızı karşılayabilmek için, üretim sırasında tesislerimiz sürekli kontrol ve ara denetimler yapılmaktadır. Tesislerimizin yüksek kullanılabilirliği ve emniyeti de bunların sonucudur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HELLMICH GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Friedrich Hellmich tarafından 1963 yılının Nisan ayında kurulmuş olan Hellmich GmbH & Co. KG şirketinin merkezi Kirchlengern'dedir. Şirket faaliyetine sac boru üretimi ile başlamış olup, aradan geçen elli yılda ürün paletini tozdan arındırma teknolojisi, baca gazı temizlemenin yanı sıra boru tesisatı ve tesis inşaatı alanlarında kadar genişletmiştir. Bugüne kadar dünya çapında 600'den fazla duman arıtma sistemi ve 1.000'den fazla tozdan arındırma sistemi üretilmiş ve dünya çapında kurulumu yapılmıştır. Şirket çok sayıda uluslararası temsilciliğe ve lisansa sahiptir. Kendini belirleyen hedefle, hava kirliliği kontrolünün tüm sorunlarına, her zaman münferit müşteri isteklerine ve özelliklerine göre uyarlanmış, etkili ve uygulanabilir çözümler geliştirilmeye devam edilmektir.

 2. BORSIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Berlin'de olan BORSIG GmbH, BORSIG Grubunun merkezidir. Stratejik yönetim üç alana yoğunlaşır: Şirketler grubunun geliştirilmesi: Ürün ve pazar stratejileri, üretim yapıları, hedef belirleme ve takip etme, finans yönetimi ve kontrolü, personel yönetimi. BORSIG, Almanya'da kalite, güvenilirlik ve yenilik gücünün adıdır. Son derece nitelikli mühendisler ve teknisyenler sadece en iyi sistem ve makineleri geliştirmeyi, üretmeyi ve hedef yerinde monte edilmesini amaç edinmiştir. Böylece ürünlerimiz en zor koşullar altında bile başarılı, güvenilirdir ve geleceğe yatırımdır. Berlin, Gladbeck ve Meerane'deki üretim merkezlerimizin her birinin kalitesi mükemmeldir, en modern teknolojileri, yenilikçi üretim yöntemleri ve üretimden ve ürün hatlarından bağımsız kalite testleri ve kontrolleri vardır.

 3. HANS BERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sorunsuz çalışma için, her ayrıntı kusursuz olmalıdır. Bu prensip, 1950 yılındaki kuruluşumuzdan beri şirket felsefemiz olmuştur. Hans Berg GmbH & Co. KG, çok çeşitli endüstri dallarının ihtiyaçları için derin çekme parçaları ve metalik boru bileşenlerinin uluslararası alanda aktif üreticisidir. Reichshof (merkez), Florstadt ve Dilovası/İstanbul'da (Türkiye) lokasyonları bulunan şirketler grubu, yaklaşık 600 kişiyi istihdam etmektedir ve soğuk şekillendirme, birleştirme, diş açma ve işleme teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Berg, ısıtıcılar, radyatörler ve konvektörlerin bağlantı teknolojisi alanında teknoloji ve pazar lideridir. Diğer önemli pazar alanları; ısı üretimi, klima teknolojisi ve büyük uzman tedarikçilerin geliştirme ortağı olarak Berg'in titreşim sönümleme ve hava yastığı gaz jeneratörleri gibi alanlar için hassas bileşenler ve güvenlik bileşenleri ürettiği otomotiv endüstrisidir.

 4. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1939 yılından bu yana çeşitli sanayi sektörlerinde titreşimli konveyörler ve proses mühendisliği ürünleri için yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunan AViTEQ dünya çapındaki servis ağıyla her zaman yanınızdadır.

 5. RÜBSAMEN + HERR ELEKTROBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Beş yılı aşkın süredir Rübsamen & Herr ismi güvenilirliği ve "Made in Germany" kalitesini temsil etmektedir. 1964 yılında elektronik kontrol üniteleri üretimi ile başlayan şirket, onlarca yıl sonrasında günümüzde Ralf Uwe Jungfer ve Armin Herr tarafından yönetilen güçlü bir şirkettir. Devre dolabı iklimlendirmesi için yüksek kalitede ve yenilikçi ürünler geliştirilir, üretilir ve pazarlanır. Şirketin hizmetleri arasında hem depodan itibaren sevk edilebilen standart ürünler, hem de müşteriye özgü özel çözümler bulunmaktadır. Makine ve tesis yapımı, iletişim, ilaç ve laboratuar teknolojisi ve trafik ve enerji tekniği ve ayrıca Renewable Energy alanındaki müşterilere hizmet verilmektedir. Kalite yönetim sistemimiz DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahiptir . Neunkirchen'de bulunan gelenekçi işletmenin merkezinde dünya çapında müşterilere ürünler sunulmaktadır.

 1. R+L HYDRAULICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS, akışkan ve tahrik teknolojisi için gereksinimlerinize göre uyarlanmış kapsamlı olduğu kadar yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan bir portföy geliştirir ve üretir. Makine, gemi ve araç yapımında, çelik endüstrisinde ve açık deniz teknolojisindeki en yüksek taleplere ve ayrıca tesis yapımındaki özel uygulamalara yönelik bireysel çözümler, şirketinizin başarısının önemli bir parçasını oluşturur. SUNDUĞUMUZ FAYDALAR: Adil koşullarda kaliteli bileşenler, geliştirme, kalite ve hizmet konusundaki uzmanlığımızı kullanarak pazardaki konumunuzu iyileştirme, müşteri hizmetlerimizden doğrudan ve kişisel tavsiye, optimize edilmiş bir tedarik zinciri sayesinde hızlı teslimat süreleri, bileşenlerimizin projeyle ilgili geliştirme ihtiyaçlarını karşılamak için Bireysel gereksinimler, Yanıt sürelerinizi kısaltır: FLUIDWARE APP boyutlandırma aracı, bireysel koşullarınıza bağlı olarak, muf yuvası, şaft kaplini ve aksesuarlar gibi bir montajın boyutlandırmasını anında hesaplayabilir.

 2. PROMIX SOLUTIONS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Promix Solutions, KARIŞTIRMA için temel bileşenler ve proses mühendisliği çözümleri sağlar. KÖPÜKLENME. SOĞUTMA. plastik endüstrisinde. Süreç mühendisliği ve inovasyon bizim tutkumuzdur. Sizi, üretim maliyetlerinizi azaltmanızda, sürecinizi optimize etmenizde ve kalite sorunlarınızı çözmenizde destekliyoruz. Ayrıca, şirketinizin CO2 ayak izini de azaltmış olursunuz. Ürün portföyünde köpük ekstrüzyon sistemleri, CO2/N2 gaz dozajlama sistemleri, çekirdeklenme katkı maddeleri, hafif köpüklerin üretimi için temel bileşenler, statik karıştırıcılar ve karıştırma nozulları, eriyik karıştırıcılar, eriyik soğutucular ve hat içi viskozite ölçüm sistemleri bulunmaktadır. Bizimle bunun hakkında konuşun: • Daha az hammadde tüketimi, • Daha fazla hat verimi. • Daha düşük CO2 ayak izi. • Daha iyi mekanik özellikler. • Kusursuz kalite. • İnce hücreli homojen köpük yapılar. • Maliyet tasarrufu

 1. EBNER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendine ait ve geleceğe yönelik bir bilgi birikimine sahip, tesis ve aparat üretimi alanında faaliyet gösteren, bağımsız bir orta ölçekli firmayız. Şirket felsefemiz: Just one source – talep üzerine tasarlanan, tek elden komple çözümler. Planlama ve üretim ve satış alanında dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. Pazarımız çevre ve zenginleştirme teknolojisidir. Özellikle endüstriyel atık sularının ve işleme maddelerinin hazırlanması ve buharlaştırılmasının yanı sıra kristalize ürünlerin üretimidir. Müşterilerimizin yararına ve çevreyi koruyan ekonomik yöntemler, tesisler ve aparatlar sunuyoruz. Müşteriye özgü sorunları çözmek en önemli özelliğimizdir. Yüksek kaliteyi piyasa koşullarına uygun fiyatlarda esnek ve güvenilir bir şekilde sunarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Üçüncü şahıslar için elektrolizli çinko kaplama; : Aparatlar, standart tesisler, modüler sistemler, bireysel çözümler, mühendislik ve servis hizmetleri.

 2. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Arnavutluk

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. 1994 yılında Tiran, Arnavutluk'ta kurulmuş bir şirkettir. Şirket sıcak galvaniz banyosu ve özel çelik yapıların yanı sıra, standart HDG ve paslanmaz çelikten mamul su ve yakıt tankları konularında da faaliyetlerini inşaat sektörünün hizmetine sunmuştur. Tesisin galvaniz kazanı boyutları 6500 x 1700 x 2600 mm'dir. Şirket, HVAC Kazanları, Isı Kapları, Sıhhi Su Tankları ve Yakıt Tankları Eskrim, Izgaralar, Döşeme, Elektrik Enerjisi İletimi ve GSM için kafes kuleler, Aydınlatma ve İletim için Poligonal Direkler, Kablosuz Tesisler, Sıcak Daldırma Galvanizli Sera yapıları, hayvancılık çelik işleri, Yol işaretleme, güvenlik çelik işleri vb. üretiminde uzmanlaşmıştır. Verimli iş akışımız sayesinde, Avrupalı ortak şirketlerimize maliyetlerini düşürürken kaliteli çelik işleri sunabiliyoruz. Nitelikli, deneyimli ve hizmet odaklı profesyonellerden oluşan kadrosuyla SELMANI shpk, yüksek hizmet standartlarını garanti eder.

 3. STEFANI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Soğutma sistemleri üretiminin merkezi olan Veneto'da doğan Stefani firması İtalyanlara özgü yaratıcılığı kuvvetli bir yenilikçi yaklaşım ile birleştirerek, hep daha güçlü performans gösteren havalı soğutucular, hızlı soğutucular, kondenserler ve kuru soğutucular üretir. Firma, projelendirme aşamasından teslimata kadar tam kapsamlı bir hizmet sunarak, müşterinin gereksinimlerini baz alan en iyi ebatlara sahip makineleri tedarik eder.

 4. RVS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RVS s.r.l. 1981'de doğmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar, şirket otomatizasyon hidroliği ve hidroliğe yönelik elektronik/yazılım sektöründe faaliyet gösterir. Kalifiye personeli, sektörün çeşitli alanlarına göre çalışmaktadır ve müşterinin teknik karakteristiklerine etkili şekilde uyum sağlamaktadır.

 5. BOSCH INDUSTRIEKESSEL GMBH - INDUSTRIAL BOILERS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bosch Industrial Boilers, tüm ebat ve çıktı aralıklarındaki kazan sistemlerinde dünyaca ünlü bir uzmandır. 150 yılı aşkın süredir endüstriyel kazan yapımında yeniliklere imza atmaktayız.

 6. BARRIQUAND HEAT EXCHANGERS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız Eşanjör üreticisi ve tasarımcısı : Platulaire® kaynaklı plakalı eşanjörler, plakalı ve contalı eşanjörler, boru şeklinde eşanjörler, lehimli plakalı eşanjörler, spiralli eşanjörler, bükümlü eşanjörler. Tüm endüstriyel ve iklim mühendisliği uygulamaları için eşanjör modelleri (tarım-gıda, kimya, ağır sanayi, yağ ve gaz, petrokimya, enerji ve çevre, su ve atık işleme) ve termal teknolojiler sunuyoruz.

 7. KELVION HOLDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kelvion - 1920'den beri Isı Değişiminde Uzman - Kompakt kanatlı borulu ısı eşanjörleri, plakalı ısı eşanjörleri, tek borulu ısı eşanjörleri, boru demeti ısı eşanjörleri, trafo soğutma sistemleri ve soğutma kuleleri

 8. DAV COIL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  ÇÖZÜMLER - TEKNOLOJİ - VİZYON 1969'dan bu yana, gazlı akışkanlar, sıvılar veya granüler katılar için yeni geri kazanım ve ısı değişimi çözümlerinin yaratıcıları: Kanatlı borular, katmanlı paket bobinler, ekonomizerler, serpantinler, kondansatörler, ön ısıtıcılar, kızdırıcılar, koaksiyel veya çapraz gaz akış eşanjörleri, Yastık Plakalı ısı eşanjörleri. Paslanmaz çelikler, dubleks, alaşımlar, titanyum, karbon çeliği ve korozyon önleyici işlemler ile. Her çözüm, her uygulama sektörü için özeldir.

 1. NESS WÄRMETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NESS WÄRMETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remshalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, basınçlı cihazlar, vakumlu kaplar, reaktörler, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lieboch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHULZ + PARTNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHULZ + PARTNER GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Teningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RIFTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIFTEC GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Geesthacht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JET FLOW TECHNOLOGIES UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  JET FLOW TECHNOLOGIES UK LIMITED, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buhar ejektörü, çok amaçlı dolap ve konteynerler, termokompresör, duman temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. EVAPTON HEAT EXCHANGER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  EVAPTON HEAT EXCHANGER, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isı rejeneratörleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, özel ve endüstriyel kullanımlar için ısı eşanjörleri, özel ve endüstriyel kullanımlar için çift borulu ısı eşanjörleri, paslanmaz ısı eşanjörleri, evaporatörler, kimyasal kullanıma yönelik ısı eşanjörleri, Kalori eşanjörleri ve geri getiricileri, Isı rejeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. AWS-TECHNIK E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  AWS-TECHNIK E.K., yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AKOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AKOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Angermünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. WTS PRODUKTION AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WTS PRODUKTION AG, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alterswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. COSTANTE SESINO S.P.A. VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  COSTANTE SESINO S.P.A. VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Eşanjörler ısıl dönüştürücüler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.420 Şirketler