• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • musluklar ve valfler

Sonuçlar

Musluklar ve valfler - Ithalat/Ihracat

 1. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hızla büyüyen bir yüksek teknoloji şirketi olan Schubert & Salzer Control Systems, proses mühendisliği süreçlerinde endüstriyel kullanım için yüksek hassasiyetli kumanda ve kapatma vanaları geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Enerji tüketimi, hizmet ömrü ve gürültü üretimi açısından vanalarımız bugün piyasadaki en verimli vanalardır. Kompakt tasarımları ve yüksek kontrol kalitesi, kurulum ve bakımla ilgili çabayı en aza indirir ve son derece uzun arıza süreleriyle yüksek işletim ve proses güvenilirliği sağlar. Ingolstadt merkezli Schubert & Salzer Control Systems GmbH olarak size ve müşterilerinize doğrudan ya da Benelüks, İngiltere, Fransa, Hindistan ve ABD'deki iştiraklerimiz ve 40'tan fazla uluslararası ortağımız aracılığıyla "Made in Germany" Schubert & Salzer kalitesinde ürünler sunuyoruz.

 2. FRITZ GYGER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Fritz Gyger AG, mikrovalfler ve dağıtım cihazları için mikroteknoloji konusunda uzmandır. Dünya çapında ortaklarımız veya kendimiz aracılığıyla geliştiriyor, üretiyor, dağıtıyor ve hizmet sunuyoruz. 1959 yılında kurulan şirket, safirden yapılmış gramofon iğneleri ile işe başladı. 1978 Patentli Gyger kesimine sahip üst düzey elmas stilleri. İki nesil sonra bugün, bizi imkansıza meydan okumaya iten şey hala durdurulamaz merak, yaratıcılık ve mükemmellik aşkıdır. 1992 Temassız dozajlama için sert malzemeden ve paslanmaz çelik bileşenlerden yapılmış patentli elektromanyetik 2/2 yollu mikro valfin geliştirilmesi ve üretimi. Boyut, hassasiyet, hız ve dayanıklılıkta yeni standartlar. Mikro ve nanolitre aralığında modüler dozajlama sistemleri. Sıvı Dağıtıcı CERTUS FLEX küçük hacimli sıvıları dağıtır. Yüksek hızlı tek veya paralel çalışmada 8 bağımsız kanala kadar çok kanallı dozajlama. Farklı sıvıları ve hacimleri dağıtmak için düz veya açılı dozaj jetli valf kafası. Geniş bir uygulama yelpazesinde sınırsız programlama olanakları. Sıvıları şişelerden veya şırıngalardan tüm yaygın mikrotitre plakalarına dağıtma. SiLA arayüzü aracılığıyla otomasyon iş akışınıza entegre edilebilir. TEMİZLEME İSTASYONU, optimum temizlik sonuçları için 8 mikro vanaya kadar 3 temizleme solüsyonunun birlikte hızlı ve otomatik olarak temizlenmesi için

 3. FERGO ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FERGO Armaturen GmbH şirketi le kontrol teknolojisi sektöründe artık yetkin ve güvenilir bir iş ortağınız var. Pnömatik ve elektrikli tahriklerin yanı sıra her türlü sürgülü vana, kesme ve çek vanalar konusunda size danışmanlık vermekten mutluluk duyarız. Doğaldır ki, size çevresel cihazlar için kapsamlı çözümler de sunmaktayız - örneğin, solenoid valfler, konumlayıcılar, limit anahtarlama kutuları ve çok daha fazlası gibi; ürünlerimizin kullanımına hangi koşullar altında ve hangi endüstriyel uygulamalarda ihtiyaç duyuluyor olursa olsun. Biz regüle ederiz - bu bizim şirket felsefemiz! FERGO Armaturen GmbH şirketinde mutlak müşteri memnuniyeti birincil önceliktir. Kaliteli bileşenler ve malzemeler, uygun koşullar, düşük işleme ve teslimat süreleri, müşterilerimize, tutarlı bir şekilde taleplerinin ötesinde ürün ve hizmet sunmamızda yardımcı olur. Bizden talepte bulunun! Mümkün olan en kısa sürede ihtiyaçlarınıza göre esnek çözümler üreteceğimizden enin olun.

 4. ADIS FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADIS France, ATEO Group, su şebeke bağlantıları ve vana ekipmanı üreticisi ve dağıtıcısıdır. Web sitemizde, öncelikle profesyoneller için tasarlanmış su şebeke ekipmanı konusunda ihtiyaçlarınıza birçok cevap bulabilirsiniz. Etkileşimli bir katalog, dökme demir ve pirinç ürünlerimizi görüntülemenize ve teknik veri sayfalarını indirmenize olanak tanır. ISO 9001 sertifikalıyız. Bu, üretimin tüm aşamalarında kontrollü bir süreç ve titiz kontroller için garantinizdir. CE standartlarına uygun olarak ürünlerimiz kaliteyi, yeniliği ve güvenliği garanti eder. ATEO, müşterilerine her zaman kaliteli ürünler ve hizmetler sunma konusunda kararlı olmuştur. Bünyemizde uygulanan süreçler, kalitenin hizmetinde ve ekibimizin müşterilerimize yönelik taahhütlerine saygı duymada gerçek araçlar oluşturmaktadır.

 5. GEP VALVES SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Gep Valves sas, 20 yılı aşkın süredir petrokimya, denizcilik, çelik ve mekanik tesislerin faaliyetlerine uygun endüstriyel valflerin tedariği ve teknik desteğinde bir referans noktası rolü oynamaktadır. Üretim zincirimiz için sürekli yenilik ve iyileştirme arayışımızla güçlenerek, yıllar içinde önemli bir büyüme kaydettik ve birçok ulusal ve uluslararası firma ile iş ortaklığı kurduk.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VALVOMEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Valvomec, 85 yıldır endüstriyel bronz vana üretimi sektöründe faaliyet göstermenin verdiği güç ve bilgi birikimiyle kendine haklı bir yer edinmiş kuruluşlardan biridir. Günümüzde ise Roccapietra (Vercelli) endüstriyel kuruluşlar bölgesinde Valsesia'da kurulmuş yüksek kapasiteli ve modern bir tesiste, genç ve dinamik kadrosuyla, yıllar boyunca edinmiş olduğu deneyim ve bilgiyle üretim yapmaktadır.

 2. IMEBUR ASYSER

  İspanya

  Verified by europages badge

  IMEBUR ASYSER, yılında kurulan ve Musluklar ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lpg vanaları, yüksek basınç regülatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AST GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AST GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Musluklar ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANDRÉ RAMSEYER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ANDRÉ RAMSEYER AG, yılında kurulan ve Musluklar ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Flamatt, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. RUBINETTERIE PARACCHINI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RUBINETTERIE PARACCHINI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, klapeli vanalar, tutma supabı, Musluklar ve valfler, perde supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgosesia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KÜHME ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KÜHME ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Musluklar ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. A & S FÖRDERANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A & S FÖRDERANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Musluklar ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  In our plant having some 2500 m2 indoor space capacity located at SELİMPASA new industrial zone, fittings and valve parts are produced by use of various machinery, dynamic staff and high-capacity and up-to-date management techniques. Thanks to Specialized human resources and technological production sources, it is leading corporation among flywheel manufactuters in markets. Even though sector has a narrow design area, it is the only corporation to have 5 pcs industrial design and to produce 17 pcs patented products for a warrant period of 5 years under TÜV-CERT EN ISO 9001: 2000 quality assurance. Our plant is able to do Zamak 5 formulation made of ingot zinc (Zn) that is resolved in the purest way. By virtue of the moulds created within frame of our designs, metal injection may be shaped. Precision finishing operation may be carried out with polishing and lustring machines brought from Germany. Also galvano-plating can be done by using top-quality chemical brands of marketplace. Thus, protective thicknesses are formed, which may be granted with 5 year guarantee. Following such meticulous operations, glass or egg accuracy surfaces are firstly wiped by showing same diligence subsequent to quality control. Then packaged. By reason of the fact that our packaging method is arried out in top-quality level, such products are protected against corrosion and potential surface scratchs by vibration, transfer and are durable for longtime.

 2. USO FAUCETS & SHOWER MIXERS

  Türkiye

  ÜSO WATER FAUCET ARMATURES is excited to share its knowledge and experience, which it has gained throughout its production of more than 20 years, with you, our valued customers. Since the day it was founded, ÜSO has been producing faucets and faucets with its expert staff and state-of-the-art equipment. ÜSO has been recognized in the armature industry in a short time thanks to the importance it attaches to quality and its determination to achieve the challenge from the very first moment of its establishment, and it has never given up on these principles. The unchanging principles of our company have been 'always quality', 'service', 'delivery of products on time' and 'reasonable prices'. ÜSO, which produces kitchen, sink and bathroom faucets; It has had a considerable market at home and abroad. Working with the principle of 'honesty and quality in service', the guarantee of success and continuity in production; Thank you for your close attention and support. export assistant manager Aytac Sen +90 532 630 08 48

 3. CISA PRES DÖKÜM

  Türkiye

  Cisa ailesinin ve her bir çalışanının emeği ve sevgisiyle Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asyaülkelerinin ürün standartlarına uygun şartlarda Avrupa kalitesinde armatür üretebilmeninsevinci bize iyinin daha iyisini üretmemiz de ve yeni pazarlara girmemizde yardımcı olmaktadır.29 yılı aşkın işimizi severek armatür imalatı yapıyoruz ve şuanda sektörümüzde yerli üretimyapan firmalardan bir tanesi olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Bu da Cisa olarak kalitedenödün vermediğimizin en büyük göstergesidir.Üretimini yapmış olduğumuz armatürlerin tasarımını ve üretimin ilk aşaması olan kalıpları kendibünyemizde son teknoloji ile üretim tezgahlarında kusursuz olarak yapmaktayız. DökümMetoduyla şekillenmiş olan armatürlerimiz neredeyse el değmeden tamamı otomatik üretimhattında işlenmekte ve tesviye olmaktadır. Meydana gelen armatür gövdelerinin yanındatamamlayıcı olan aksesuar ve aksamlar yine kendi bünyemizde pirinç çubuk, hammadde denişlenerek yapılmaktadır. Böylece kullanıma sunulacak olan armatürlerin bütün aksamları kalitelibir şekilde kendi fabrikamızda üretilmektedir. Üretilen armatür gövdeleri ve aksamları büyük birtitizlikle birleştirilmekte ve tamamı otomatik, özel test ünitesinde zorlu testlere tabitutulmaktadır. Ambalaja hazır ürünlerimiz çevreyle dost, geri dönüşümlü ambalajlarla, büyük birhassasiyet ve dikkatle eksiksiz ve kusursuz olarak paketlenmektedir.Yurt içi pazarda sektörün önde gelen kuruluşlarından olan cisa, 2012 yılı sonunda toplamüretiminin %50‘ini yurt dışı pazar

 4. WATERIST FAUCETS & SHOWER MIXERS

  Türkiye

  Su, hayatımızın her alanında var olan ve bizi biz yapan bir maddedir. Suyun evinize, mutfağınıza ve banyonuza nasıl ulaştığı bu nedenle çok önemlidir. Suyun sizlere ulaşması için üstün teknolojik cihazlar kullanarak, kaliteli, şık, tasarım harikası ürünleri (musluklar, bataryalar, klasik tip çeşmeler, duş başlıkları ve çok daha fazlası) sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelin, WaterIST'in bir parçası olun. Suyun banyonuzda, mutfağınızda ve istediğiniz diğer pek çok yerde sizlerle olması için teknoloji ve iyi çalışmayı bir araya getirerek ortaya çıkan ürünleri kullanın. Su ve insan, ayrılmaz iki varlıktır dünya üzerinde. Suyun sizin ulaşmasını sağlarken de bu iki mükemmel varlığa uygun ürünlerin kullanılmasını gerektiğini düşünüyoruz. WaterIST size sadece musluk, çeşme veya duş başlığı değil aynı zamanda bir tarz, bir farklı stil, bir hayat görüşü sunar. Yaşadığımız çağa uygun, tasarımın, teknolojinin ve hayal gücünün kullanımı ile ortaya çıkmış olan ürünler, baktığınızda göz zevkinizi okşayan, dokunduğunda yüksek kaliteli malzemesini hissettiren ve suyu size ulaştırırken bunu en uygun ve verimli şekilde yapan ürünler kullanın. Gelin, büyük, mutlu ve güler yüzlü müşteri ailemize katılın. Su & Siz

 5. QUALITY ARMATUR QS

  Türkiye

  * 1989 tarihinden bu yana quality armature markası ile kendi üretimini gerçekleştiren ve sektörde yerini sağlamlaştırmış Banyo Malzemeleri, Mutfak bataryaları üreticisi ve tedarikçisi olarak bilinmektedir. Müşteri odaklı uygun fiyatlı geniş ürün yelpazemizle evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tek noktadan sizlere hizmet sunuyoruz. ​ MERFA YAPI MALZEMELERİ olarak TÜRKİYE satış distribütörü olarak kaliteli ve uygun fiyata sizlere hizmet vermekten onurluyuz. ​Daha fazla bilgi için Lütfen bize ulaşınız. * Since 1989, it has been known as a manufacturer and supplier of Bathroom Materials, Kitchen faucets, which has made its own production with the brand of quality armature and strengthened its place in the sector. We offer you a one-stop service to meet all the needs of your home with our wide range of customer-oriented affordable products. ​ ​ As MERFA CONSTRUCTION MATERIALS, we are honored to serve you as a sales distributor in TURKEY with high quality and reasonable prices. ​ ​ Please contact us for more information..

 6. TURKOGLU

  Türkiye

  Şensoylar şirketi 1978 yılında TÜRKOGLU markası altında kurulmuştur ve su sayaçları, vanalar, su ve gaz için esnek metal hortumları, boru ve rakorları, yangın ekipmanları ürünleri ve özel imalatlar gibi çeşitli inşaat malzemeleri Türkiye’nin konusunda önde gelen üreticilerinden biridir. Ürün güvenilirliği, dayanıklılığı, kalitesi ve istikrarını sağlayarak bu alanda profesyonel ve saygın bir marka olarak sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Ürünlerimiz su, gaz ve atık su sektörlerinde her alanda kullanılabilmektedir. Şirket, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara yönelik satış oranını arttırmak için Ar-Ge faaliyetleriyle pazarın ihtiyaçlarına göre teknolojik ürünlere yatırım yapmaya devam etmektedir. Şirket dünya çapında birçok pazara ihracat gerçekleştirmiştir ve sektördeki rakiplerine de öncülük etmiştir. Üretim ve yönetim sürecinin çoğu ISO 9001, IS0 14001, OHSAS 18001, CE damgası, MID, ISO-AB direktifleri, GOST, EN, TSE normlarına göre sertifikalandırılmıştır.

 7. TAKO ARMATURA RUROCIAGI SP. Z O.O.

  Polanya

  Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Boru bağlantı parçaları imalatçısıdır. Su şebekesi, kanalizasyon sistemleri, gaz sistemleri, drenaj ve endüstriyel sistemlerin inşaatında çok geniş çeşitlilikte bir parça tedarikçisidir. Yatırımcı ve müteahhitlere kapsamlı bir kurulum sistemleri sağlıyoruz. Kalite, modernlik ve müşteri memnuniyeti bizim en yüksek değerlerimizdir. Daha fazla bilgiye www.tako-ar.eu adresinden ulaşabilirsiniz. Sizi Tako Armatura Rurociągi hizmetlerini kullanmaya davet etmek istiyoruz!

 8. WATERGATES GMBH & CO. KG

  Almanya

  2004 yılından bu yana Watergates adı, endüstriyel otomasyonda gelişmiş bıçak sürgülü vanalar ve elektrikli tahriklerin geliştirilmesi, üretimi, satış ve pazarlaması için güvenilir bir iş ortağı olarak anılmaktadır. Gelişmiş bıçak sürgülü vanalardan oluşan bir ürün yelpazesinin güvenilir üreticisi ve tedarikçisi olarak, standart ürün yelpazesine ek olarak, aynı zamanda yenilikçi özel çözümler de sunan bir şirket olarak değerlendirilmekteyiz. Aynı zamanda piyasada uzman danışmanlık veren ve problemleri etkin bir şekilde çözen gerçek bir iş ortağı olarak tanınmaktayız.

 1. ADELL ARMATUR VE VANA FABRIKALARI A.S.

  Türkiye

  Adell Türkiye'deki lider armatür, duş sistemleri ve mekanik tesisat üreticilerinden biridir. Adel markası ''Tanınmış Marka'' statüsünü kazanmış, yurtiçinde ve yurtdışında bilinirliğini kazanmış bir markadır. Büyük bir titizlik ve özenle üretilen yenilikçi Adell ürünleri, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 37. yaşına girmiş iş ve piyasa tecrübesi ile, uzman çalışanları ile sektörün ihtiyaçlarını bilen, müşterileri en yeni ve doğru trendlere yönlendiren yapısıyla, armatür sektöründe öncü bir kuruluş olarak gelişmesini sürdürmektedir. Adell özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki güçlü konumunu, ulusal ve uluslararası iş hacmini artırmaktadır.

 2. AYAN INTERNATIONAL TRADE LTD.

  Türkiye

  We as AYAN Int’l Trade Ltd is established in 1997 in Turkey. We are one of the biggest supplier of Turkish market in faucet sector. Our products have being exported to some European countries. We supply first quality faucet handles without any defects on the surface and other faucet items such as Ceramic Cartridges, Aerators, Spouts, etc. to our customers. You can find our range at enclosed catalogue. Our product’s quality standards are in accordance with European standards. We can open new moulds for any kind of handles with your special if you request. We can arrange some samples and send you for your inspections. After receipt of our samples we believe you will see clearly our ability to provide high quality products.

 3. UNVERDILER PRES MUSLUK

  Türkiye

  1969 yılında İstanbul Karaköy de faaliyete geçen firmamız hergün genişleyen ürün yelpazesi ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.Hedeflerimiz yurdumuzun doğusundan batısına kuzeyinden güneyine en iyi hizmeti ve kaliteli ürünü sunmaktır.Kaliteli üretim ile ekonomik fiyatları bir arada sunarak ülkemize hizmet etmeyi bir amaç edinmiş durumdayız.İdari kadromuz ve deneyimli personel kadromuzla uyum içinde çalışan firmamız müşterilerimizin gerçek anlamda desteği ile gelişmeye ve her geçen gün büyümeye devam edecektir.Firmamızın Türkiye genelinde bir çok bayisi bulunmaktadır. Ürünlerimiz TSE ve ISO Belgeli olup her türlü arızaya karşı firmamızın garanti kapsamındadır.ÜPM 2003 yılından bu yana, tecrübenin verdiği birikim ve gençliğin verdiği coşkuyla ÜPM ÜNVERDİLER PRES MUSLUK LTD. ŞTİ. markası olarak üretimine devam etmektedir.

 4. INDUS AGAR SA

  İspanya

  Komple düz geçiş vanaları ve özellikle aşındırıcı ve korozif her tür sıvılara uygun santrifüj pompaları.

 5. DETA TRADE

  Türkiye

 6. ORBINOX SA

  İspanya

  45 yılı aşkın deneyimle 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren ORBINOX olarak giyotinli supaplar, vanalar, damperler ve hidromekanik donanımlar tasarlıyor, üretiyor ve dağıtıyoruz.

 7. HAKSU SU ARMATURLERI

  Türkiye

  Haksu armatürleri̇

 8. GE OIL & GAS

  Fransa

  Dresser grubuna dahil Masoneilan şirketi standart ve zor uygulamalara yönelik ayar vanalarında, pnömatik regülatörlerde ve arazi gereçlerinde bir dünya lideridir.

 9. KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH

  Almanya

  KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, kelebek vanalar, Endüstriyel vana motorları, Toz mikronizasyonu, Musluklar ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bottrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MARCO TECH SAS

  Fransa

  MARCO TECH SAS, yılında kurulan ve Kamyon tankerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, emme boruları için makaralar, Musluklar ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mios, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz