• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eczacılık ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler maddeler

Sonuçlar

Eczacılık ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  YR Chemspec®, SGS tarafından denetlenen ve onaylanan nitelikli bir üretici ve tedarikçidir, şirket ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini sıkı sıkıya takip etmektedir. YR Chemspec®, küresel kozmetik endüstrileri için geniş bir yelpazede özel, hammadde, aktif bileşen portföyü üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Kendimizi her zaman en son teknoloji yeniliklere, üretim sürecine, dağıtıma, yüksek kaliteli hammadde ve bileşen tedarikine adadık. YR Chemspec®, inovasyon yoluyla yüksek kaliteli gelişimi teşvik etmek ve yeni büyüme faktörlerini teşvik etmek için Sanayi-Üniversite-Araştırma odaklı bir şirkettir. YR Chemspec®, ünlü üniversiteler ve enstitülerle işbirliği yaparak bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme kapasitesini artırmaktadır. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği projelerimizin başlıcaları Vitamin Türevleri, Fermente Aktifler, Bitki özleri, PVP Polimerleri, Polikuaterniyumlar ve diğer aktif maddelerdir.

 2. MJ DIRECT NUTRITION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MJ DIRECT NUTRITION GMBH, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PHARMA GREVEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PHARMA GREVEN GMBH, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Greven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AKCELIK ILAC MED.TEM.SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  COVID 19 ANTİBODY TEST ANTİGEN TESTİ FAST SAFE RESULT IN 15 MINUTES 98.6% SUCCESS CE CERTIFIED EC CERTIFICATE OF CONFORMITY PUBLIC HEALTH COMPLIANCE CERTIFICATE ISO9001 AND ISO13485 CERTIFIED UTS REGISTERED VALIDATION TEST CERTIFICATE Medicine medical equipment mask COVID 19 TEST KITS CORONA VIRUS TESTS mask gloves medical supplies thermometer cleaning materials drug serum export country dysregulation will be given. Especially hurry for the COVID 19 TEST KITS country distribution. We have international certificates for all products. mail: aksoyum@gmail.com COVİD 19 TEST KİTİ 15 DKDA HIZLI GÜVENLİ SONUÇ %98, 6 BAŞARI CE BELGELİ AT UYGUNLUK BELGELİ HALK SAĞLIĞI UYGUNLUK BELGELİ ISO9001 VE ISO13485 BELGELİ UTS KAYITLI VALİDASYON TEST BELGELİ İlaç medikal malzeme maske COVİD 19 TEST KİTLERİ KORONA VİRÜS TESTLERİ maske eldiven tıbbi malzemeler ateşölçer temizlik malzemeleri ilaç serum ihracatı ülke disbritörlükleri verilecektir. Özellikle COVİD 19 TEST KİTLERİ ülke disbritörlükleri için acele ediniz. Tüm ürünlerde uluslararası belgelerimiz mevcuttur.

 5. CLOUD PHARMA

  Türkiye

  Türkiyede yerleşik AB bölgesi, ABD, Balkanlar, MENA ve Afrika pazarında iş geliştirme ve ortak çalışma sağlıyoruz. Türkiye ve AB, Amerika'da iyi üreticilerle sahip olduğumuz işbirliklerine dayalı pazar erişimi ve ortak girişimler içindeyiz. We are a Pharmaceutical Business Development and Market Access and Partnering initiative currently located in Ankara, Turkey. Also besides, our team has a strong relation with key opinion leaders in Turkey.  Our aim of primary importance is to support commercial enterprise and partners in every aspect of their market entry into the Turkey and Balkan Region with African pharmaceutical markets. Our team is made up of professionals who have been working in the Pharmaceuticals & Food Supplements Industry for several years. We have strong presence in the countries, Turkey, US, Balkan Region, Africa which enables export collaborations.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NUR KOZMETIK VE KIMYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Nur Kozmetik has more than 30 years of experience in production and export and has been presenting to the market with high standard and quality products that are needed by cosmetics and health sector for years. Our company first started producing shampoos, hair creams and jellies, and in the past years we have expanded our product scale by following developments and trends in cosmetics in the world. In this process, R & D activities have also been improved and new products have been added to the production line in line with consumer needs. In 2010, the production of the medical device department started and production started. Our company manufactures in accordance with GMP, ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003 quality systems.

  Tüm ürünler arasında "eczacılık ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler maddeler"

 2. PHARMA PLANT

  Türkiye

  Dear Sirs, I’m very glad to contact you, Kindly Let me introduce myself and my company to your esteemed company. My Name is Kourosh MEHREGANI, I’m Export Manager in Pharma Plant, Pharmaceutical manufacturer and Raw Materials Wholesaler company based in Istanbul, Turkey. We deal with a wide range of branded and generic pharmaceutical raw materials. We source our products from all over the world and can supply to anywhere in the world. We are specialists in parallel Import/ Export / Re-Export and also Tender procedures in Turkey as well as Neighbouring countries and also had a good relationship with EU companies. We have a close-knit team of hundred motivated employees with more than 25 years of experience and more than 10.000 products. Our mission is to offer the highest quality products, at the most competitive price, on the most efficient delivery schedule, and we're looking for a long-term business relationship with your company. If you need any medicines from the attached list or another from all over the world, please do not hesitate to ask me about the best price and best delivery. Looking forward to hearing from your side soon.

 3. INVESTPHARMA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Türkiye

  Tedarik zinciri verimliliğine, operasyonel mükemmelliğe ve hasta sağlığına önem veren Investpharma Pharmaceutical Warehouse, toptan ilaç endüstrisinde lisanslı bir marka ilaç, jenerik ilaç ve tıbbi tedarikçidir. Belirlenmiş hasta programları için siparişler sağlamanın yanı sıra, dünyanın her yerine toptan farmasötik ve tıbbi siparişler gönderiyoruz. Abdi Brahim, Atabay, Bilim İlaç, Deva, Drogsan, Eczacbaş, Koçak Farma, Nobel Laç, Sanofi, Sanovel ve Sandoz Türk ilaç firmalarıdır. Diğer önemli ilaç şirketleri arasında Roche, Bayer, Astra Zeneca, GSK, Sanofi, Abbott, Novartis, Bristol Myers, Boehringer, Allergan Botox, Gilead, Johnson, Merck, Novo bulunmaktadır. On kategoride faaliyet göstererek, ilaç ve tıbbi malzeme ithalatı için başvurulacak kaynağınız olmayı umuyoruz. Tüm markalı ve jenerik ilaç gereksinimlerini karşılamaya çalışır.

  Tüm ürünler arasında "eczacılık ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler maddeler"

 4. ALMEVA

  Hollanda

  Almeva B.V. 1983 yılından beri hem ambulans gibi profesyonel bakıcıların hem de şirket ve kurumların İlk Yardım ve acil kurtarma materyallerinin güvenilir bir tedarikçisi olmuştur: ehbo bhv leverancier İyi hizmeti fark etmezsiniz, o apaçık ortadadır. Kalitenin, güvenirliğin ve hızlı teslimatın başarılı bir hizmetin başlıca özellikleri olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız çok iyi bir ürün ve piyasa bilgisine sahiptir. Hizmetlerinizi geliştirmenize yardımcı olmak adına sürekli yenilikçi ürünler arayışındayız.

 5. FATIH ILAC KIMYA SANAYI

  Türkiye

  DERMOKOZMETİK ÜRÜNLER (ZEZE marka patentiyle Güneş kremi, Aloe vera jel, Nemlendirici, Benthol Losyon, Çatlak jeli) ve Arge çalışması yaptığı geri ödeme listesine girecek birçok krem ile dermatolojik alanda yeni bir çığır açacaktır. TEMİZLİK VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER Above ve FG patentli markalarıyla bir çok alanda yeni ve kaliteli ürünler sektöre sunmaktadır. Fatih İlaç; sanayileşmeye giden yoldaki temellerini 2008 yılında, Türkiye/Şanlıurfa’da atmıştır. Yerel bir firma olarak, temizlik ürünleri ve kozmetik sektöründe kalitesi, tecrübesi ve sorunsuz hizmet anlayışı ile öncü kimya firmalarından biri olmuştur. Fatih İlaç vizyonu, yenilikçi zihniyeti ve kalitesi sayesinde ulusal ve uluslararası platformlarda ihracat ağı ve yatırımları ile birlikte globalleşen süreçte kısa zamanda önemli yerlere ulaşmıştır. Ayrıca firmamız ticaret hayatında AR-GE ve insan kaynakları yatırımlarıyla günden güne hızla büyümektedir. Avrupa standartlarına uygun üretim faaliyetlerinin yanı sıra hizmet sunmuş olduğu ürünlerde her zaman kalite ve sürekliliği ön planda tutmaktadır. Bu sayede ticari faaliyet alanımız ve düzenli müşteri portföyümüz hızla genişlemektedir. VİZYONUMUZ Sektöründe evrensel değerlere sahip olmak, İnsanlarımızın yaşam kalitesini arttırmak için etkili ve yenilikçi kombinasyonlar üretmek… MİSYONUMUZ insanların görüşünü iyileştirmek ve yaşamlarını geliştirmek için yeni yollar keşfetmektir.

 1. AMS LTD

  Birleşik Krallık

  AMS A-Setleri, Total İntravenöz Anestezi (TIVA) veya hasta kontrollü analjezi (PCA) gibi intravenöz pompalanan ilaç infüzyonları ile kullanım için ideal olan çok lümenli konektör sistemleridir. Uluslararası güvenlik standartlarını karşılamak ve aşmak için klinisyenler tarafından tasarlanmıştır. Temel Özellikler: DEHP ve Lateks içermez, Önemsiz ortak sıvı alanı - ilaç karışmasını durdurur, Lipid dirençli plastikler, Proksimal ve distal konektörlerde Luer kilitleri. Yerçekimi Hattı: Bükülmeye dayanıklı yerçekimi hattı, Kateter duvarına yerleştirilmiş naylon örgü, serbest akışlı damlanın korunmasına yardımcı olur, Düşük dirençli geri çek valf – yerçekimi hattına ilaçların veya kanın geri akışını önler. İlaç Hat(lar)ı: Normalde kapalı antisifon valf(ler)i - tek yönlü valf daha yüksek çatlak basıncıyla açılır, yanlışlıkla aşırı dozun pompadan veya şırıngadan çekilmesini önler, Renk kodlu antisifon valfi, Renk kodlu sıkıştırma kelepçesi, Daha büyük çaplı beyaz valf propofol için hat, Diğer ilaçlar için daha küçük çaplı yeşil kapaklı hat (düşük hacimli dağıtım).

 2. VITAMIN GRUP ILAC KOZMETIK BITKISEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  “ DOĞAL VE SAĞLIKLI YAŞAMIN GÜVENİLİR ADRESİ” SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN FiRMAMIZ ” 20 yılı aşan pazarlama tecrübesi, 6 yıllık üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Bitkisel çay, gıda takviyeleri, bitkisel macun, bitki, baharat, vitaminler ve bitkisel kozmetik ürünlerin üretimini yapıp aynı zamanda gıda, tarım ürünleri, ilaç ve makinelerinin pazarlamasını yapmaktadır.Vitamin Grup, Herbalfarma markasıyla bitkisel ve kozmetik alanında kalite güven ve istikrarı ile yurtiçinde ve yurtdışında aranılan marka haline gelmiştir. Avrupa, Orta Doğu ve Asya ülkelerine ihracatları ile 2019 yılında ihracat başarı sertifikası alan firmamız, dünya markası olmayı hedeflemektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite , hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Vitamin Grup, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Çalıştığımız ürünlerle ilgi talebiniz varsa sizinle çalışmaktan mutlu olacağımızı bildirir, değerli siparişlerinizi bekleriz.

 1. OPAL PHARMA

  Türkiye

  Opal Pharma is an independent international pharmaceutical wholesaler which is registered and regulated by the Ministry Of Health of Turkey. We provide a comprehensive range of ethical, counter products, parallel imports and healthcare products to wholesalers, international pharmacies, hospitals, third world relief agencies, government agencies and private institutions. We handle turn-key pharmaceutical projects as well as small consignments to remote destinations and provide more than 9, 000 prescription medicines, vaccines, OTC products, medical devices and offer various services in the pharmaceutical industry.

 2. LIYA FARMA ECZA DEPOSU

  Türkiye

  20 yıllık büyük sektör tecrübesiyle, Liya Farma, Ecza Deposu, Türkiye'de faaliyet gösteren 70'e yakın Uluslararası İlaç Firmaları ve İthalatçı Firmaların ilaçlarının satış ve dagıtımını yapan şirkettir. Şirket bünyesinde başta Eczacılar olmak kaydıyla profesyonel bir kadroya sahiptir. Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan faaliyetlerini yürütecek lisansa sahip ve düzenli aralıklarla bakanlık yetkilileri tarafından denetlenen bir ecza deposudur. Geniş yelpazede ürün çeşitliliğiyle ve dünyanın dört bir tarafında iş hacmine sahip olan firmamız, Türkiye'deki rekabetçi fiyatlarıyla pazarda kendine haklı bir yer edinmiştir.

 3. MED ECZA DEPOSU (PHARMACEUTICAL WHOLESALER)

  Türkiye

  *Ankara’da kurulan MED Ecza Deposu, Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip; özel hastaneler, eczaneler, ilaç firmaları ve diğer sağlık kuruluşları ile hem ulusal hem de uluslararası alanda faaliyet göstermektedir. Dünyanın dört bir tarafına geniş ürün yelpazesi ile ilaç teslimatını sağlamaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleri kısa sürede temin ederek zamanında ve güvenilir bir şekilde hızlı teslimat ağını oluşturmaktadır. Yüksek kalite, güvenilirlik politikası ve müşteri memnuniyetini esas alarak tedarikçilere üst düzey sağlık hizmetini sunmaktadır. *Established in Ankara, MED Pharmaceutical Warehouse has the license of the Ministry of Health; operates both nationally and internationally with private hospitals, pharmacies, pharmaceutical companies and other health institutions. It provides drug delivery with a wide range of products to all over the world. It creates a fast delivery network in a timely and reliable manner by providing products that meet the needs of customers in a short time. Based on high quality, reliability policy and customer satisfaction, it provides high-level health services to its suppliers

 4. BEREKET ILAC

  Türkiye

  Bereket Medicine and Cosmetics I.C. has been dedicated to providing the best food supplements for your health and your loved ones since 2003. As one of the leading companies in the sector, our company has a production facility equipped with the highest systems and machine lines in the field of food supplements and cosmetics production for a healthier and a happier future for our customers.As Bereket Medicine and Cosmetics I.C., our goal has always been to provide our customers with the best and highest quality products on the market through our superior service understanding and our technological advancements. To this day we are constantly developing through continuous investments in our team and equipment on the road to be the best food supplements manufacturer in Turkey with the biggest and most diverse machine lines of production for your tailor made products.As Bereket Medicine and Cosmetics I.C., we have acquired all the necessary documents from the Ministry of Food and Agriculture as well as the Ministry of Health in Turkey accompanied with internationally valid certificates such as: GMP (Good Manufacturing Practices) Certificate, ISO 13027 Hygiene and Sanitation Certificate, ISO 9001 Quality Management System Certificate, ISO 22000 Food Safety Management System Certificate, ISO 14001 Environmental Management System Certificate, and the HALAL Certificate.With our impeccable quality and hygiene standards in every part of our work.

 5. VENOMESH

  Türkiye

  İyi günler. Ben Gaziantep/Türkiye’den yazıyorum. İsmim Gökhan YILMAZ. Biz gerekli izinleri alınmış bir tesiste Leiurus abdullahbayrami ve Androctonus crassicauda isimleriyle bilinen sarı ve siyah akreplerin venomunu üretiyoruz. Bu venomlar başta ilaç ve kozmetik sektörlerinde olmak üzere birçok sektörde kullanılıyor. Türkiye’de bahsi geçen bu sektörlerin pazarı yetersiz olduğundan elimizdeki bu ürünleri ihraç etmek istiyoruz. Amerika’da bu sektörlerdeki firmalarla irtibat kurmak ve ürünün ihracatı için yapılması gerekenler hakkında sizden bilgi almak istiyoruz. Elimizdeki bu venomların tarafsız bir üniversitede yapılmış analiz raporları da mevcut olup talep etmeniz durumunda bu raporları tarafınıza yollayabileceğimizi bildirmek istiyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

 6. ELBI PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Türkiye

  Elbi is a pharmaceutical store operating with 40 years of experience in the sector. Elbi Pharmaceutical Warehouse, which serves with a store of 1400 m² in Ankara, is licensed by the Ministry of Health and is regularly inspected by the ministry officials. Elbi Pharmaceutical Warehouse provides the delivery of medicines and medical supplies around the world with a wide range of products. Elbi Pharmaceutical Warehouse works to help you to reach high quality products in a timely and complete way by choosing the cold chain transportation system and ensuring that the products are always reliable. Elbi Pharmaceutical Warehouse, which adopts the perspective that prioritizes human life, supports unconditionally the humanitarian organizations operating in Africa. Coming to these days with safe and reliable steps to In line with its target to become Turkey's best pharmaceutical warehouse, Elbi Pharmaceutical Warehouse, not satisfied with this also has a significant position as the most preferred medical warehouse internationally.

 7. MAKS FARMA

  Türkiye

  Fitoterapinin çeşitli alanlarında 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile Eylül 2012'de kurulan firmamız insan sağlığına hizmetine devam etmektedir. Şirketimizin kalite politikası gereğince kanıta dayalı tıp uygulamaları esas alındığından tüm ürünlerimiz hakkında detaylı literatür bilgileri de sunulmaktadır.Ürünlerimiz, GMP onaylı ve Helal Sertifikalı tesislerde yüksek kalitede üretilmektedir.Kaliteden ödün vermeden, uzun yıllar sağlık alanında öncü ve yenilikçi bir firma olarak hizmet vermek ilk öncelikli hedefimizdir.Estro Complex 30 CapsulesJoint Complex 30-60 CapsulesXY Complex 30-90 Caplets

 8. ODYBY COMPANY

  Türkiye

  cbd ürünleri pazarlıyoruz. cbd ürünleri hammaddesi ve privet label ile ilgileniyoruz. türkçe adıyla kenevir ürünleri cbd dediğimiz.aynı zamanda tekstil ürünleri ve tekstil ürünleri hammaddesiyle ilgileniyoruz. inşaat malzemeleri olarakta granit ve mermer işiylede ilgilenip gerekli durumlarda müşterimize en hızlı şekilde depolarımızdan ürünleri hazırlayıp gönderiyoruz.çeşitli züccaciye ürünleride elimizde mevcut veya gereken durumlarda üretimini yapıyoruz.

  Tüm ürünler arasında "eczacılık ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler maddeler"

 1. TEMAS TIBBI MALZEMELER VE SARGI BEZI SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Pamuklu Sargı Bezi, Elastik Sargı Bezi, Krep Sargı Bezi, Elastik Bandaj, Üniversal Bandaj, İdeal Bandaj, Renkli Bandajlar ve Gaz Kompresler üretimini yaptığımız, yurtiçi ve yurtdışına ihracatını 1983 yılından beri yapmaktayız. Firmamız Sağlık Bakanlığı üretim izinine, ISO 13485 ve ISO 9001: 2000 belgesine, CE belgesine sahiptir.

 2. PLAYA MED

  Türkiye

  10 seneden bu yana eczacılık sektöründeki deneyimlerimizin yanına İlaç- Medikal ihracat ve İthalat şirketimizi açarak bu alanda çalısmalarımızı yaygınlaştırmaktayız. Şu an hali hazırda Türkiye'de e-ticaret ve diğer alanlarda satışlar yapmaktayız. Our company Playa Med is newly established but our activity in the pharmaceutical sector started in 2011. Currently we have already been making e-commerce and other retail sales in Turkey.

 3. BRAVO ECZA DEPOSU

  Türkiye

  İlaç tedarik zinciri birçok sağlık hizmeti toptancısı için zor bir süreçtir, ancak iyi bir ilaç ihracatçısı bunu erişilebilir kılar. Bravo Ecza Deposu, Dünya çapında Profesyonel sağlık hizmeti konumu için bir ilaç ihracat menşeidir. 15 yılı aşkın ticaret tecrübemiz ve tedarik yönetimi teknolojisi ile hızlı ve doğru ürünler sunuyoruz. En önemlisi özel ihtiyaçlar için en uygun maliyetli ve pratik çözümleri kullanıyoruz.

 4. DIAFARMA PHARMACEUTICALS AND MEDICAL PRODUCTS

  Türkiye

  DIAFARMA PHARMACEUTICALS AND MEDICAL PRODUCTS, yılında kurulan ve İlaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Eczacılık ürünleri - ithalat-ihracat, Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler, Kauçuk - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Eczacılık ürünleri - ithalat-ihracat, Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler, Kauçuk - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ORTHOGEN ILAC

  Türkiye

  2010 yılından beri Türkiye'de kadın doğum ve jinekoloji alanında preperatlar geliştirerek global pazarda satış yapmaktayız.

 6. HAY HELAL ILAC VE KOZMETIK LTD STI

  Türkiye

  dogadan elde edilen hiçbir kimyasal madde katkısı olmayan helal ürünler

 7. LABO MONETAIRE

  Fransa

  LABO MONETAIRE, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, para ve parasal değer işleme makinaları, gümüş, Ticari bankalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Courbevoie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SICHUAN HENGKANG SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD

  Çin

  SICHUAN HENGKANG SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shou'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. GOCAPS GMBH

  Almanya

  GOCAPS GMBH, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Eczacılık ürünleri, Eczacılık ürünleri, ambalaj için kapsüller, Yüksek standartlı kapaklar, gıda kapsülleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Edling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FAGRON GMBH & CO. KG

  Almanya

  FAGRON GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Glinde, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Eczacılık ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler maddeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

436 Şirketler