• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik - dağıtım sistemleri

Sonuçlar

Elektrik - dağıtım sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aile şirketimiz, Almanya'daki sarım ürünleri imalatı yapan ilk on üreticinin arasındadır. Bunun çok çeşitli nedenleri vardır. Ancak kurumsal felsefemizin temelleri olan, profesyonellik, kalite, esneklik, yaratıcılık ve güvenilirlik burada belirleyici bir rol oynamaktadır. Bir başka neden ise, müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda düşünen ve hareket eden çalışanlarımızdır. Bu faktörler, memnun müşterilerle uzun vadeli ilişkiler kurmanın en sağlam teminatıdır. Kendimizi sektörün iş ortağı olarak görüyor ve "raftan" satışa sunulan trafo ve güç kaynaklarının yanında, her şeyden önce hemen hemen her ihtiyaç için müşteriye özel , ısmarlama çözümler geliştirme ve gerçekleştirmenin önemini biliyoruz. Müşterilerimizin fikir ve ihtiyaçlarını teknik bilgi birikimimizle senkronize eder, böylece her üründen (hem teknik, hem de maliyet açısından) en iyi sonucu alırız. Üretim yeri olarak Almanya'ya bağlıyız - SBA Almanya'dadır ve "Made in Germany" olarak kalacaktır.

 2. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Edit Elektronik 1995 yılında endüstriyel ve ticari uygulamalar için profesyonel çözümler geliştirmek, Voltaj ve Güç Yönetim Cihazları üretmek amacıyla kurulmuştur. Voltaj stabilizatörleri ve Endüstriyel akü şarj cihazları ile başlayan üretim, Ar-Ge mühendislerimizin yenilikçi vizyonu ve dinamik üretim kadromuzun gayretleriyle çeşitlenmiş ve gelişmiştir. Türkiye'de, İstanbul'daki fabrikamızda Otomatik Voltaj Sabitleyici, Dinamik Voltaj Sabitleyici, Akü Şarj Cihazı, Şebeke Simülatörü, Ayarlanabilir Voltaj Kaynağı ve Güç Transformatörleri üretiyoruz. 2020 yılında ürünlerin parçalarının %80'ini kendi bünyemizde üretmeye başladık. Estetik ve dayanıklı panolar, Müşteriye özel 3D tasarım imkanı. Montajı kolay ayaklı modüler kabin teknolojisi, Bilgi birikimimiz ve saha tecrübemizle tüm pano ihtiyaçlarınız için yeni ürünler ve yeni çözümler geliştiriyoruz. Serbest Duran Modüler Kabinler, Duvar Tipi Elektrik Dağıtım Panoları, Dış Mekan Rack Kabinler, Paslanmaz çelik ve alüminyum kabinler, Monoblok Cihaz Kutuları ve Makine Kontrol Konsolları üretiyoruz. İleri teknolojiler kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. Ar-Ge ve Üretim mühendislerimiz, ürün performansını, çalışma güvenliğini ve enerji verimliliğini artırmak için en son teknolojileri kullanıyor. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve saha tecrübesiyle en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

 3. MDM POWER GENERATORS / MARKMEBEL

  Polanya

  Verified by europages badge

  MDM Power Generators, MarkMebel'in MediaSoft ile işbirliği sayesinde 2022 yılında kurulan Polonya (Nysa) merkezli bir şirkettir. Polonya, Avrupa ve dünya çapında modern ve güvenilir güç jeneratörlerinin lider tedarikçisiyiz. Yolumuz, bu alanda sürekli büyüyen pazar ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir elektrik üretim çözümleri sağlama tutkusuyla başladı. Bağımsız ve acil durum güç kaynakları sağlama konusunda uzmanız. Güç jeneratörlerimiz, TÜV ve CE sertifikaları ile onaylanan ve en son EURO 5 ekolojik standartlarını karşılayan küresel pazardaki ürünler arasında en yüksek kaliteyi sunar: • FORD • TR POWER • DAEWOO • Aksa, Cummins, DEUTZ, Doosan, Iveco, Mitsubishi, Volvo, Weichai, YTO. Ayrıca tedarik ediyoruz: • MEdiasfot'tan BanditPower PC'ler. MarkMebel Şirketi 2006 yılından beri Nysa'da mobilya pazarında faaliyet göstermektedir. Yıllar içinde Polonya ve uluslararası pazarda değerli bir marka olarak itibar kazandık. KANEPELER, KOLTUKLAR, SANDALYELER.

 4. E. DOLD & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  E. Dold & Söhne KG - Lösungen für die Automatisierung DOLD uluslararası yönelimli, orta ölçekli bir aile.şirketidir. Şirket, tesis ve makinelerde kullanılan emniyet otomasyonu için kaliteli bileşenler ve komple çözümler geliştirir, üretir, ve dünya çapında dağıtım ve satışını yapar. DOLD zaman içinde gelişmesini başarıyla sürdürmüştür: Başlara röle teknolojilerinde bir öncüyken, günümüzde işlevsel emniyet, elektrikli emniyet teknolojisinin yanı sıra tahrik teknolojisinde de Avrupa'nın lider sektör temsilcilerinden biri haline gelmiştir. İnsanların, makinenin ve teçhizatın hasardan korunması ve verimliliğin arttırılması gereken her yerde DOLD ürünleri başarıyla kullanılır. Örneğin, kesinti, hız izleyicileri ve kablosuz acil durdurma sistemleri gibi emniyet anahtarlama cihazları hemen hemen tüm sektörlerde tehlikeli bir durum oluştuğunda hızlı ve emniyetli bir şekilde kapatmayı sağlar.

 5. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  JS Integral sp. z o.o. şunları üretmekte ve önceden imal etmektedir: kontrol ve otomasyon dolapları, makineler ve cihazlar için kontrol panelleri (kendinden tahrikli ve sabit), madencilik için kablo kutuları ve dolapları, kablo ölçme kutuları. Şirketimiz aynı zamanda metal kaplayıcılar da üretmekte ve şunların yapımını gerçekleştirmektedir: elektrikli, elektronik veya telekomünikasyon ekipmanı için, kontrol odası kaplayıcıları, kontrol paneli kaplayıcıları vs. de içeren kaplayıcılar; gaz dolapları ve erişim kapıları, depo dolapları, erişim kapıları ve kılıfları vb.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FLAIG TE MAGNETSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  Modern endüstri tipi yeşil mıknatıslar. Güzel Kara ormanlarında bulunan uzmanlarımız, kalıcı ve elektropermanent manyetik sistemlerin önde gelen üreticisinden en iyi danışmanlığı sunmaktadır. Magnet kaldırma alanında FX Serisi ve Manyetik sıkma teknolojisinde FXL Serisi gibi geniş standart ürün yelpazesi sunmamızın yanı sıra, manyetik yardımcı, sıkma ve kaldırma araçlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve bir adet veya OEM olarak ihtiyacınıza göre özel çözümler üretiyoruz.

 2. MPROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MPROTEC GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RÖDL & LORENZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÖDL & LORENZEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberrot, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEIER STARKSTROMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEIER STARKSTROMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dillenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ELEKTROTECHNIK RÄTZLINGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELEKTROTECHNIK RÄTZLINGEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rätzlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DECI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DECI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz motorları, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Elektrikli motorlar ve parçalar, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quickborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CLIMPLOMBELEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLIMPLOMBELEC, yılında kurulan ve Boru tesisatçılık işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Elektrik - Dağıtım sistemleri, klima tesisatı, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Elektrik - Dağıtım sistemleri, elektrikli ısıtma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parentis En Born, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ELTEN D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  ELTEN D.O.O., yılında kurulan ve Yardımcı kumandalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik komütatörler, Basınç şalterleri, Elektrik akım anahtarı, Otomatik pilot ekipmanları, Elektronik demiryolları sinyal sistem ve ekipmanları, Kontrol ve ayar cihazları, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Potansiyometreler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domžale, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. KABELON CABLE TRAYS & ELECTRIC

  Türkiye

  35 yılı aşkın tecrübeye sahip, alanında uzman mühendis ve imalat personelinin vermiş olduğu güven sayesinde kuruluşundan bu yana onlarca projeye imza atan Yektamak Makina ve Mühendislik bünyesinde, yenilenen kimliğimiz ile faaliyetlerimizi geliştirip büyütmeye devam etmekteyiz. Kablo kanalı üreticisi olmanın yanında elektrik ve endüstriyel malzeme ihtiyaçlarınız için “Hepsi tek bir noktadan” çözümler sunmaktayız. Ana amacımız müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek hizmet standartını en kaliteli ürünlerle sunmaktır. Sizin zamanınız değerli! Tedarikçileri aramak ve her seferinde iş ilişkileri geliştirmek için zaman ve para harcamak yerine, tüm elektrik ve yapı malzemelerinizi tek bir kaynaktan sağlamanın avantajını sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin her zaman ihtiyaç duyduğu ve en çok tercih ettiği gerçek bir iş ortağı olma felsefemize bağlıyız. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarındaki ülkeler gibi uluslararası pazarlarda deneyim sahibiyiz. Kabelon olarak müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahip ve Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını benimsemekteyiz.

 3. MARIN METAL CELIK ELEKTRIK SAN. TIC. A.S

  Türkiye

  Marinpano olarak yenilikçi, modern, çözümsel anlayış, takım çalışması ve konusunda uzman kadrosu ile elektrik sektöründe ve metal yan sanayi sektöründe ilimizin ve bölgemizin kalkınmasında önemli bir role sahip olarak yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Sektörümüzde 30 yıllık deneyim ve tercübelerimizin sonucunda 2011 yılında 750 m2 alanda Marin Metal Çelik Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizin büyüyen ve gelişen sanayisi ile birlikte markamız Marinpano ilimizde ve bölgemizde tercih edilmeye başlanmıştır. Firmamız, Marinpano olarak kaliteli, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 2019 yılından itibaren 5000 m2 üretim alanına sahip yeni binasında üretime devam etmektedir. Yapmış olduğu üretime kaliteyi de yansıtan firmamız Uluslararası Akredite Kalite Belgelerini almış olup bu standartlarda üretim yapmaktadır. Şirketimiz Kahramanmaraş'ta bu yatırımları yaparak elektrik sektöründeki bu büyük açığı kapatmıştır. Gelişen üretim teknolojileriyle birlikte sadece elektrik sektörüne değil metal işleme sektöründe de ilimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Duvar tipi panolar Dikili Tip PAnolar Harici Panolar Piyano tipi kumanda panoları Rack Kabinetler Otomasyon panoları ÖZel imalat panolar

 4. ELEKTRIK UYGULAMA PROJESI ÇIZIM OFISI

  Türkiye

  Elektrik Mekanik Uygulama Projeleri Çizimi Keşif Metraj Hesapları Elektrik Taahhüt Hizmetleri Proje Çizim Takip Danışmanlığı Mir Elektrik Proje Taahhüt Firması varlığını 2007 yılından günümüze başarılı bir şekilde yürütmektedir. Firma sahibi Ebru ANNAK TANIŞ sektördeki deneyim ve tecrübesini ürettiği projeler ve iş anlayışı ile müşteri memnuniyeti ilkesi çizgisinde başarılı şekilde yürütmektedir. Ruhsat Projeleri Uygulama Projeleri Elektrik Taahhüt İşleri ve tüm Ruhsat Projeleri Paket olarak hizmet sağlamaktadır. Bir projenin mimari elektrik mekanik statik Harita Akustik Peyzaj projeleri ni partner firmaları ile Ruhsat imzasına kadar tüm süreci yonetmektedir . Yurt dışı Elektrik Mekanik Yangın Uygulama Projeleri Hazırlama Toki Kentsel Dönüşüm Projeleri Konut Okul Hastane İş Merkezi Konsept Ticaret Merkezi Eğitim Kampüsü gibi büyük küçük tüm projelerin üstesinden gelebilecek deneyim ve tecrübe birikimine sahip olup bu tür projelerde uzun yıllar çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Elektrik Abone Projesi Çizimi ve Abonelik İşlemleri hizmetleri Elektrik Taahhüt İşleri 0546 252 25 16 Doğanbey Mh.Doğanbey Cd.Burçin 3 ismerkezi kat 9 No 906 Osmangazi Elektrik Abonelik İşlemleri Abone Kabul İşlemleri Elektrik Projesi Çizimi

 5. ELEKTRIK TESISAT PROJELERI BURSA FIRMASI

  Türkiye

  Mir Elektrik tarafından Proje Hizmeti Verilen Yapı Türleri : Hotel - Housing - Hospital - Business Center - School Building Projects Konut Ruhsat ve Uygulama Projeleri Fabrika Ruhsat ve Uygulama Projeleri Otel Ruhsat ve Uygulama Projeleri Okul Ruhsat ve Uygulama Projeleri Hastane Ruhsat ve Uygulama Projeleri İş Merkezi Konsept Ruhsat ve Uygulama Projeleri Ticaret Merkezi Ruhsat ve Uygulama Projeleri Eğitim Kampüsü Konsept Ruhsat ve Uygulama Projeleri Öğrenci Yurtları Ruhsat ve Uygulama Projeleri Spor Kompleksi Ruhsat ve Uygulama Projeleri Kamu İdari Binaları Ruhsat ve Uygulama Projeleri Hizmeti 0546 252 25 16 Mir Elektrik Ruhsat ve Uygulama Projeleri Ofisi Bursa electrical installation Application Projects Construction License Projects electricity subscriber projects construction permit projects tikinti icazəsi layihələri مشاريع تراخيص البناء projets de permis de construire progetti di permesso di costruzione projeyên destûra avakirinê qurilishga ruxsat beruvchi loyihalar +90 546 252 25 16 E- Mail: mirelektrikebru@gmail.com mirmuhendislik.ebru@gmail.com MİR ELEKTRİK RUHSAT UYGULAMA PROJE OFİSİ BURSA - TURKEY

 6. TÜM RUHSAT PROJELERI PAKET HIZMET BURSA

  Türkiye

  Tüm Ruhsat Projeleri Paket Hizmet Sunan; Mir Elektrik Proje Firması na +90 546 252 25 16 iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz Tüm Ruhsat Projeleri Paket Hizmet Yurt Dışı Elektrik Mekanik Uygulama Projeleri Elektrik Abone Projeleri Abone Kabul İşlemi Mir Elektrik tarafından Proje Hizmeti Verilen Yapı Türleri : Konut Ruhsat ve Uygulama Projeleri Fabrika Ruhsat ve Uygulama Projeleri Otel Ruhsat ve Uygulama Projeleri Okul Ruhsat ve Uygulama Projeleri Hastane Ruhsat ve Uygulama Projeleri İş Merkezi Konsept Ruhsat ve Uygulama Projeleri Ticaret Merkezi Ruhsat ve Uygulama Projeleri Eğitim Kampüsü Konsept Ruhsat ve Uygulama Projeleri Öğrenci Yurtları Ruhsat ve Uygulama Projeleri Spor Kompleksi Ruhsat ve Uygulama Projeleri Kamu İdari Binaları Ruhsat ve Uygulama Projeleri Hizmeti Mir Elektrik Ruhsat ve Uygulama Proje Ofisi Bursa 2007 yılında Ebru ANNAK TANIŞ tarafından faaliyetine başlayan Mir Elektrik Taahhüt Proje Elektrik Ruhsat ve Uygulama Projeleri Elektrik Taahhüt Hizmetleri Elektrik Abone Projeleri ve Abonelik İşlemleri Zaman içinde müşterilerin istekleri ve genişleyen kadro yapısı ile geniş bir yelpazede proje hizmetlerini sunmaya başladı. Hizmetlerine Partner firmalarının verdiği destek ile ; Mekanik Tesisat Ruhsat Projeleri Doğalgaz Projeleri Statik Projeler Akustik Proje Raporlama Güneş Enerji Sistemleri Projeleri Gri Su Projeleri Yağmur Suyu Toplama Sistemi Projesi Betonarme Projesi Harita Proje Peyzaj Proje Keşif Metraj Hesapları

 7. DERG TEKNOLOJI LTD

  Türkiye

  DERG TECH is supplying product and services in engineering, IT, manufacturing and logistic solutions to European market more than 10 years. Methodology and quality of these sectors and products are developing and recruiting with high acceleration day by day. Derg Tech is formed this changing by combining Turkish team and energy to create big synergy. Today, DERG TECH is manufacturing factories and machineries on dry mortar sector, coil and rebar proccesing machineries with engineers in our factory. In the list below you can see some of our operating areas ; • Dry Mortar Factories o Mixers o Silos o Crushers o Conveyors o Packing Machineries  Rotary Type  Turbine Type You can always count on us for • personalized service, • product quality, • competitive price, • speed of service. We are looking forward to build a long-term business relationship and assure you of our very best effort always . Yours truly.

 8. MGH ENERJI MÜHENDISLIK ELEKTRIK DANISMANLIK

  Türkiye

  Kahramanmaraş Teknokent bünyesinde, Yapay Zeka yazılımları ve Endüstriyel Otomasyon Yazılımı alanında faaliyet gösteren bir yazılım firmasıyız. Kendi mühendislerimizle geliştirdiğimiz aşağıdaki gibi yazılım çalışmalarımız mevcuttur; Yapay Zeka yazılımı ile Tünel ve Otobanlarda kullanılan Olay Algılama Sistemi. Plaka Tanıma Sistemi Araç Sayım Sistemi ( Tünel ve Otobanlar için) Tünel Yönetim Sistemi ( Tünel Otomasyonu PLC ve Scada ile) Hidroelektrik Santralleri için PLC ve Scada kontrol Sistemi, Güneş Santralleri için PLC ve Scada kontrol sistemi,

 1. TBLOC ELEKTRIK ELEKTRONIK A.Ş

  Türkiye

  TBLOC 2020 yılının Ocak ayında İzmir’de kurulmuş bir endüstri firmasıdır. Yeni bir firma olmasına rağmen kökleri uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimler nedeniyle çok derindedir. TBLOC Türkiye’nin yeni bağlantı elemanları markası olarak Ar-Ge, Üretim ve Satış faaliyetlerini tek çatı altında yürütecek ve bir Türk markası olarak uluslararası standartlarda ürettiği ürünleri tüm dünyaya ihraç edecektir. TBLOC markası klemensin İngilizce karşılığı olan Terminal Block kelimelerinin bir kısaltması olarak görünse de t harfi teknolojinin kısaltması olarak markamızın başında şirketimizin uzun vadeli planlarının göstergesi olarak yerini almıştır.

 2. BEIJING HCRT ELECTRICAL CO., LTD.

  Çin

 3. MAVI LAZER MAKINA METAL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  LAZER KESİM : 1500 x 3000 mm ölçülerinde firmamızın tüm malzemelerine sahip olan 3k-6k kesim makinamız ile 0, 2 mm den 15 mm kalınlığa kadar hassas üretim işlemleri gerçekleştirmekteyiz. ​ - St-37 - St-52 / St-60 - Hardox / Durostat - Krom - Alüminyum CNC ABKANT BÜKÜM : Mavi Lazer Makina, son derece hassas CNC makineleri ile büküm hizmetleri vermekte ve özel ölçü ve ölçüler için CNC/Abkant büküm hizmetleri sunmaktadır. Paslanmaz çelik levhalar gibi hafif malzemeler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde bükülmektedir; - U büküm - V büküm - Kanal büküm Elektrik panoları, profiller, boşluklu çelik ürünler, köşebentler ve yassı çubuklar, hassas CNC bükme ile şekillendirilen yaygın ürünlerdir. Kusursuz şekillendirme için Mavi Lazer Makina en son teknoloji olarak abkant büküm makinaları kullanıyoruz. KAYNAK : Metal parçaları birleştirmek için kaynak kullanıyoruz. Ayrıntıları önemsiyor ve en temiz bağlantıları hedefliyoruz. Karbon çeliği ve paslanmaz leke malzeme konusunda deneyimli sertifikalı kadromuz ile kaliteli kaynak hizmeti sunmaktayız; - Kaplamalı Elektrot - Atıl gaz - TIG KAPLAMA ve BOYAMA Metal parçaları ihtiyaca göre işledikten sonra kaplama ve renklendirme ile ilerlemekteyiz. ​Metalleri renklendirmek için çeşitli yöntemler kullanıyoruz.

 4. ELEKTRIK UYGULAMA PROJELERI ÇIZIM OFISI

  Türkiye

  Mir Elektrik Ruhsat ve Uygulama Proje Ofisi Bursa 2007 yılında Ebru ANNAK TANIŞ tarafından faaliyetine başlayan Mir Elektrik Taahhüt Proje Elektrik Ruhsat ve Uygulama Projeleri Elektrik Taahhüt Hizmetleri Elektrik Abone Projeleri ve Abonelik İşlemleri Ruhsat ve Uygulama Projeleri Hizmeti Tüm Ruhsat Projeleri Paket Hizmet Sunan; Mir Elektrik Proje Firması na +90 546 252 25 16 iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz Tüm Ruhsat Projeleri Paket Hizmet Yurt Dışı Elektrik Mekanik Uygulama Projeleri Mir Elektrik tarafından Proje Hizmeti Verilen Yapı Türleri Konut Ruhsat ve Uygulama Projeleri Fabrika Ruhsat ve Uygulama Projeleri Otel Ruhsat ve Uygulama Projeleri Okul Ruhsat ve Uygulama Projeleri Hastane Ruhsat ve Uygulama Projeleri İş Merkezi Konsept Ruhsat ve Uygulama Projeleri Ticaret Merkezi Ruhsat ve Uygulama Projeleri Eğitim Kampüsü Konsept Ruhsat ve Uygulama Projeleri Öğrenci Yurtları Ruhsat ve Uygulama Projeleri Spor Kompleksi Ruhsat ve Uygulama Projeleri Kamu İdari Binaları Ruhsat ve Uygulama Projeleri Hizmeti

 5. YENI ILETISIM YAPI LTD STI

  Türkiye

  2007 yılından bu yana başta Afganistan ve Irak olmak üzere ortadoğu, yakın doğu, afrika , kafkas ve balkan ülkelerine elektrik, mekanik, aydınlatma, HVAC, endüstriyel ürün ve yedek parçaları ihracatı yapmaktayız. Bu amaçla dünya üzerindeki iyi bilinen markaların yanında kaliteli Türk üretici firmalar ile de işbirliği yapıyoruz. Ürün portföyümüz düşük ve orta gerilim kesiciler, enerji ve zayıf akım kabloları, transformatörler, elektrik motorları, kontrol ve dağıtım panoları, ex-proof ürünler, dalgıç pompalar, HVAC pompaları , atık su ve pis su drenaj pompaları gibi gerek evlerde gerekse endüstriyel tesislerde kullanılmakta olan ürünlerden oluşmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirip, gerekli mühendislik çalışmasını yapıp fiyat/performans oranı en iyi ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları vasıtasıyla yerine zamanında ulaştırıyoruz.

 6. EMFANORM ELEKTRONIK PLASTIK SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

 7. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Almanya

  Geliştirme: Kumanda edilen veya devrelere sahip sistemlerin güvenli ve pratik biçimde kullanılabilmesi için gerekli olan, yüksek kaliteli kumanda dolabı bileşenleri üretiyoruz. Buna iklimlendirme ekipmanları, örn. soğutma, ısıtma, nem alma, havalandırma dahil olduğu gibi komple kumanda dolapları ve mahfaza duvarları ve çeşitli aksesuarlar, örn. devre planı çantaları da dahildir. Üretim: Liebenscheid'daki üretim şirketin ana faaliyetidir ve aynı yüksek kaliteyi korumamızı sağlar. Bu kaliteyi korumamızı sağlayan etkenlerin en başında nitelikli çalışanlarımız ve saygın üreticilerin yüksek kaliteli parçalarını kullanmamız gelmektedir. Böylece hem fonksiyonel bir teknik hem de memnun müşteriler garantilenmiş olur. Kısa teslimat süreleri ve makul stok tutma politikamız sayesinde hızlı ve güvenilir teslimatlar mümkün olmaktadır. Hizmetlerimiz: Karar almanızı kolaylaştırarak hız ve esneklik sağlıyoruz. İş ortağı mantığıyla sizin amaçlarınız için çalışıyoruz.

 8. RUHSTRAT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Ruhstrat GmbH köklü bir geleneğe sahip modern bir şirkettir. 1888 yılında Adolf ve Ernst Ruhstrat tarafından kurulan firma onlarca yıldır uluslararası, sağlam bir elektronik şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Ruhstrat, elektronik ve özel makine üretimi alanlarında bir teknoloji sağlayıcısıdır. Ruhstrat standart ürünler üretmez, bunun yerine müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve en güncel teknolojiye sahip ürünler üretir. Elektroteknik alanındaki üretimi ağırlıklı olarak güç transformatörleri, gerilim sabitleyiciler, değişken transformatörler ve güç dirençleridir. Özel makine imalatı alanında özellikle laboratuar ve endüstri uygulamaları için ısıl işlem sistemleri üretilir. Enerji tasarrufu - danışmanlık. Enerji alanında danışmanlık.

 9. SEAVI SLU

  İspanya

  Her tip ankastre elektrik kutuları, elektrik ve telekomünikasyon malzemeleri, elektrik panoları, şalterler, prizler ve çeşitli tipte mekanizmalar ve benzeri malzemelerin üretimi ve ulusal, uluslararası çapta dağıtımı. Konutlara yönelik elektrik ve telekomünikasyon tesisatları için buat ve kofra üretimi, ankastre mekanizmalar için kutular, ICP ve elektrik besleme panoları, bağlantı ve derivasyon için ankastre kutular, alçıpan tipi bölme duvarları için kutular, klima sistemleri için ön tesisat kutularının üretimi alanında uzmanlaşmış bulunmaktayız

 10. EMK PANO

  Türkiye

  Emk Pano olarak size en uygun fiyatlarla kalite odaklı ürünlerimizi sunuyoruz. Bünyemizde bulunan CNC Punch Press, Abkant Büküm ve Lazer Kesim makinelerimiz ile standart ve özel tasarım ürünleri imal etmekteyiz. 30 Yıllık sektör tecrübemizle size en iyi fiyat garantisi sağlıyoruz.Ürünlerimiz mümkün olan en kısa sürede kaliteden ödün vermeden siz müşterilerimize ulaştırıyoruz.Ürünlerimiz tecrübeli ustalarımız tarafından kaliteli bir işçilik ile üretilmektedir. electrical panel manufacturing custom design panel manufacturing

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektrik - dağıtım sistemleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

11.726 Şirketler