• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik ekipmanları

Sonuçlar

Elektrik ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ECLATS ANTIVOLS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ECLATS ANTIVOLS, 40 yılı aşkın bir süredir Fransa'da elektronik ekipman alanında lider Distribütör olmuştur. Müşterilerinin kusursuz güvenliğini sağlamak için bilgi birikimini ortaya koymaktadır. Sunulan tüm ekipmanlar, güvenilirlik standartlarına uygun olarak Fransa'da ve Avrupa'da üretilmektedir. Şirket, Oto-Motosiklet Aksesuarları, Ev Alarmı, Güç Kaynağı ve Şarj Cihazı, Otomatik Kapı Açma, Kablolar ve Fişler, Metal Dedektörü, Aydınlatma, Video İzleme, Uzaktan Kumanda Alıcısı, Aletler ve Aksesuarlar, Güvenlik Kıyafetleri gibi geniş bir ürün portalı sunmaktadır. Yoksul ülkeler için de düzenli olarak (talep üzerine) stoktan satış partileri sunuyoruz. Tüm Avrupa ülkelerine ve (şartlar dahilinde) hatta uluslararası teslimat yapıyoruz. 10 rue Gaston Evrard toptan satış merkezi, 31094 Toulouse Cedex adresindeki mağazamızda Pazartesi'den Cuma'ya kadar hizmetinizdeyiz. Sizleri de satın alımlarınız için profesyonel hesapta çalışan ticari sitemizi ziyarete veya ekibimize danışmaya davet ediyoruz.

 2. GÜNTHER SPELSBERG GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Spelsberg, elektrik tesisatı ve muhafaza teknolojisi alanında uzun yıllara dayanan deneyimiyle elektrik sektöründe pazar liderinden biridir. Aile şirketinin yüksek inovasyon gücü birçok patente yansıtılmaktadır ve kurulumu hızlı ve basit, dayanıklı ve bakımı kolay etkileyici çözümler sunmaktadır. Sonuç; her zaman son teknoloji ürünü olan, akıllı ayrıntılar ve uygun fiyatlarla ikna edici ürünler ve sistemlerdir. İşlevsel bütünlüğe sahip yangın korumalı WKE akım dağıtım kutuları veya Spelsberg'in yeni yollar göstermek ve kurulum teknolojisini daha da geliştirmek için kullandığı kırmızı serideki halojensiz bağlantı kutuları yeni ürünler arasında yer almaktadır. Geleneksel Alman şirketinin ürün yelpazesi bağlantı kutuları, küçük dağıtıcılar, terminal blokları, metre ve endüstriyel muhafazalar da dahil olmak üzere 5000'in üzerinde ürünü içermektedir.

 3. PROFELEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  ProfElec, endüstriyel ve üçüncül sektörlerdeki profesyoneller için elektrikli ekipman satışında Avrupa'da pazar lideridir. 15 yılı aşkın süredir başarılı bir hizmet sunmakta ve dünya çapında ihracat yapmaktayız. Fransa, Estonya ve Litvanya'daki yüksek teknolojili tesislerimiz, alçak gerilimden 6300A'e kadar en iyi elektrik panolarını tasarlamamıza, üretmemize ve ihraç etmemize olanak sağlıyor. Ayrıca, her müşterinin gereksinimlerini karşılamak için farklı tipte panolar geliştiriyoruz: küçük kontrol kabinlerinden onlarca metre uzunluğundaki otomasyon sistemlerine kadar. Ağırlıklı olarak ihracatla ve özel olarak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ gibi elektrikli ekipman üretimindeki büyük oyuncularla çalışıyoruz. Neden ProfElec'i seçmelisiniz? 48 saatte teslimat - siparişleri Fransa'daki depomuzdan gönderiyoruz. Profesyonellik - Tüm uzmanlarımız ve mühendislerimiz kapsamlı uluslararası deneyime sahiptir. En iyi koşullar - Alçak gerilim elektrik bileşenlerini doğrudan üreticilerden alıyoruz ve bunları müşterilerimize en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Kataloğumuzu ziyaret edin ve uzmanlarımızla iletişime geçin!

 4. NECRON ENERGY ELECTRONIC SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NECRON ENERGY ELECTRONIC SAN. TIC. A.S., yılında kurulan ve Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik üretim birimleri, Elektrik sağlama istasyonları, Voltaj dengeleyiciler, Elektrik Ekipmanları, Akümülatörler, bataryalar ve piller, Voltaj regülatörleri, Elektrik üretim birimleri, Kesintisiz Güç Tedariği UPS, elektrik transformatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik Ekipmanları, Kumanda tablosu - elektrik, Voltaj dengeleyiciler, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Batarya şarj cihazı, Aktif elektronik parçalar, Voltaj regülatörleri, akım doğrultucular, kesintisiz güç kaynakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BEMIS INDUSTRIAL PLUGS AND SOCKETS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1994 yılında Bursa'da kurulan BEMİS ELEKTRİK, Türkiye'nin önde gelen sanayi şirketlerinden biridir. Endüstriyel elektrik malzemeleri üretmek amacıyla kurulan Bemis; %100 yerli üretimle 3 çeşit düz tip trifaze priz, 3 bin çeşit endüstriyel elektrik malzemesi üreterek üretimine başlamış ve kısa sürede sektörün öncüsü olmuştur. ISO 9001-2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO ve TÜV Kalite Belgelerine sahip olan BEMİS, eğitimli ve deneyimli ekibiyle sektördeki liderliğini sürdürmektedir. BEMİS, yaptığı ihracatlarla sadece iç pazarda değil, dünya pazarında da bilinen bir marka olma yolunda hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. BEMİS, kendi alanında Türkiye'de pazar lideridir; farklı güç değerlerine ve standart gereksinimlere uygun olarak farklı standartlarda plastik, metal ve kauçuk prizler üretmektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. L.I.P.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LIP, Milano ilinde Corsico'da yer alan, her metal malzemeden silindirik, spiral, içten dişli ve konik dişliler ve mikro dişliler üreten bir firmadır; frezede işlenmiş ve rektifiye edilmiş sonsuz vidalar. Termoplastik reçinelerden hassas dişlilerin kalıplanması. Düşük güç aktarımı için redüktörler ve motorlu redüktörler. Ürün kataloğunda yer alan standart dişliler. İhtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmak için bizi ziyaret edin.

 3. MK ELEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  MK ELEC, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektronik komponentler, Sıhhi su tesisatı, Elektronik komponentler, Sıhhi su tesisatı, Tesisat eşya ve aksesuarları  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goussainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MINSAVIT

  İtalya

  Verified by europages badge

  MINSAVIT, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Temizlik şirketi, Taşıt kiralama, Elektrik Ekipmanları, Temizlik hizmetleri, cıvatalar, özel cıvatalar, Madeni inşaat malzemeleri, kendinden sabitlemeli cıvata ve somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besana In Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NABTESCO PRECISION EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NABTESCO PRECISION EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patlamaya dayanıklı - Ekipmanlar, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, Acil durum ve güvenlik aydınlatmaları, elektrik malzemeleri, alevlenme önler lambalar, alevlenme önler malzemeler, Patlamaya dayanıklı - Ekipmanlar, patlamaya dayanıklı özel montaj işleri, tutuşmaz elektrik tesisatı için mengeneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. CARL METTLER

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  CARL METTLER, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. KNX otomasyon sistemleri, Aydınlatma, Güneş panelleri, kablo, bilgiişlem ağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Windhof, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. G. TORTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  G. TORTI, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ELEKTRİK TESİSATLARI, Elektrik otomasyon sistemleri, ELEKTRİK TESİSATLARI, elektrikli, elektronik ve pnömatik otomatik sistemler, elektrik sistemi tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SENZANI BREVETTI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SENZANI BREVETTI SPA, yılında kurulan ve Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Tarım turizmi, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Elektrik Ekipmanları, endüstriyel ambalajlar, gıda paketleme, Gıda ambalajları, kesik kutular, Tarım turizmi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EL-NE ELEKTROTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  EL-NE ELEKTROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hallein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  BERTOLETTI MECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik Ekipmanları, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Çiftlik makineleri, metal mobilyalar için emniyet kilidi, Elektrik Ekipmanları, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Çiftlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ospitaletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EKV ELEKTRO-KOMPONENTEN-VERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EKV ELEKTRO-KOMPONENTEN-VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bretzenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JET PRESS

  Almanya

  Verified by europages badge

  JET PRESS, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL, yılında kurulan ve Kumanda tablosu - elektrik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Elektrik Ekipmanları, Elektrik kabloları, İnşaat - makineler ve malzemeler, elektrik enerjisi dağıtım panosu, Makine otomasyonu, PLC programlama, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. EMRE KARADEMIR INH. EKATEC ELECTRONICS

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMRE KARADEMIR INH. EKATEC ELECTRONICS, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Möglingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EDS ELETTRONIC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  EDS ELETTRONIC SRL, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ELEKTRİK TESİSATLARI, elektrik sistemi tesisatı, iklimlendirilmiş hava, ELEKTRİK TESİSATLARI, fotovoltaik tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KABELON CABLE TRAYS & ELECTRIC

  Türkiye

  35 yılı aşkın tecrübeye sahip, alanında uzman mühendis ve imalat personelinin vermiş olduğu güven sayesinde kuruluşundan bu yana onlarca projeye imza atan Yektamak Makina ve Mühendislik bünyesinde, yenilenen kimliğimiz ile faaliyetlerimizi geliştirip büyütmeye devam etmekteyiz. Kablo kanalı üreticisi olmanın yanında elektrik ve endüstriyel malzeme ihtiyaçlarınız için “Hepsi tek bir noktadan” çözümler sunmaktayız. Ana amacımız müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek hizmet standartını en kaliteli ürünlerle sunmaktır. Sizin zamanınız değerli! Tedarikçileri aramak ve her seferinde iş ilişkileri geliştirmek için zaman ve para harcamak yerine, tüm elektrik ve yapı malzemelerinizi tek bir kaynaktan sağlamanın avantajını sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin her zaman ihtiyaç duyduğu ve en çok tercih ettiği gerçek bir iş ortağı olma felsefemize bağlıyız. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarındaki ülkeler gibi uluslararası pazarlarda deneyim sahibiyiz. Kabelon olarak müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahip ve Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını benimsemekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "elektrik ekipmanları"

 3. GUVEN-IS ELECTRIC

  Türkiye

  GÜVEN-İŞ Servo Voltage Regulator, which was established in 1975, produces battery cabinet, battery bank, electric panel, rack cabinet, regulator case, metal box and various cabin and chassis for transformer and electrical industry with more than 40 years of know-how and experience , it has become one of the pioneering and rooted organizations of the sector. GÜVEN-İŞ, which produces under ISO 9001: 2008 quality management system, and produces with CE certificate within the scope of standards related to professional personnel, modern machines and working system which does not compromise. Beside standard production, GÜVEN-İŞ can be very flexible in the development and production of special products according to the user's request. All of this is ensured by the experience gained through years of technological development. Such developments have the knowledge and competence to enable technical personnel to prepare electrical and mechanical designs for each "special product" quickly and cost-effectively.

  Tüm ürünler arasında "elektrik ekipmanları"

 4. MSM MUHENDISLIK ELEKTROMEKANIK LTD STI

  Türkiye

  Kablo koruma, taşıma ve sonlandırma sistemleri ile Ex-Proof ATEX Sertifikalı elektrik malzemeleri kapsamında üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmaktayız. Ex-proof aydınlatma armatürleri (floresan, projektör, LED ve acil durum aydınlatmaları) Ex-proof fiş-prizler, Ex-proof buat, kapaklı pano, kontrol ve kumanda üniteleri, dedektörler, çok çeşitli tesisat malzemeleri (durdurucu, nipel, boru rakoru, zırhlı ve zırhsız kablo rakorları vs.). (Ex-proof markalarımız: Warom, CO-SI-ME, Peppers, Cortem, ASP, Bimed, Tepex, Feam, Vyrtych, Technor) EMT-IMC-RSC tip elektrik tesisat boruları, UL belgeli, Sıcak daldırma galvanizli ve elektro galvaniz kaplamalı olarak, (I.T.C.C., PROSTAR marka) EMT-IMC-RSC tip boruların tüm bağlantı parçaları (muf, rakor, dirsek, kelepçe, buat vs. PROSTAR marka) PVC kaplı, Galvanizli, Örgülü, Paslanmaz çelik spiral borular ve rakorları (MSM marka) Yerli imalat rigid boruların, bağlantı ve montaj aksesuarlarının imalatı (MSM marka)

  Tüm ürünler arasında "elektrik ekipmanları"

 5. NAMLI PROMOSYON ÇANTA

  Türkiye

  Namlı Çanta, Çanta imalatçıları arasında saygın bir konuma sahip tecrübeli bir firmadır. Temelleri 1996’lara dayanan ve günümüzde (Reliance ve Pet Club Markası) olarak son halini almıştır. Çanta imalatına fason üretim olarak başlayıp, yılların tecrübe ve kalitesi ile kendi ürünlerini üretip kaliteyi müşterilerine sunmayı ilke edilnmiştir. Her ihtiyaca uygun çanta imalatı yapabilmekteyiz. Bu uzun soluklu yolda asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Üretim tesisimiz ile yüksek kapasiteli ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilmekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "elektrik ekipmanları"

 6. HOTTABLE HEATING SYSTEMS

  Türkiye

  What is Hottable heaters? Hot table Heating Systems Co. is established in 2012. Our company, which manufactures handmade open space heating systems, offers much more healthy infrared outdoor Heaters with Quartz halogen type lamps than the traditional heaters. These heaters are developed by Tekno Heating Tables. With its extraordinary design, the convenience of use and performance they are suitable for all areas and needs, we have different types and models like wall/ceiling heaters, portable mobile heaters, cafe and bar heating tables. Shortwave heaters immediately begin to emit infrared light as soon as they are turned on. They don't spend any time to start heating. It does not have a fan, because it uses light to emit heat. Therefore, it’s more energy-saving compared to fan heaters. Shortwave heaters are also a clean source of heat. They don't leave any waste and don't contaminate the environment. Heaters including halogen type lamps have a longer service life compared to quartz tubes in other electrical heaters and while heating in the open area they maintain oxygen and humidity level in the air, so with theese features they are more healthier than any other heating devices.

 7. TERMINALSAN

  Türkiye

  Terminalsan company was established in 2009 and launched its operations as of the first half of 2010 having completed the machinery and equipment installations in its manufacturing plant. With the pilot production achieving desired outcomes, it has started insulated and non-insulated cord en terminals manufacturer in this field gaining respect in the market in a short while. The main purpase of Terminalsan is to contribute to the national economy and the promote local production without compromising on qualty. Nevertheless, it also alms to keep inferior products out of the market. Reserarch shows that the main reason behind the electrical downtime is associated with connection elements by %78. Manufactured without compromising on quality to minimize these drawbacks. Terminalsan uses %99 copper in the products it is manufaturing and polyethylene for the insulation. We is a professional manufacturer of cord end terminals With a wide range, good quality, reasonable prices and stylish designs Our company provides the high-quality matched products and excellent services for various industries, such as electricity, communications, machinery, construction, transportation, electrical installations etc.

  Tüm ürünler arasında "elektrik ekipmanları"

 8. REQATECH

  Türkiye

  Reqatech Elektronik San. Ve Tic. Limited Şirketi, güç elektroniğinde uzmanlaşmış, üretici bir firmadır. Tecrübeli mühendis kadrosunun deneyimlerini, dinamik satış kadrosuyla sentezleyip rakiplerine göre hızlı ve kaliteli satış ve servis deneyimi sunmaktadır. Neler üretiyoruz? *UPS (KGK- KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI) *TAM OTOMATIK VOLTA REGÜLATÖRÜ (SERVO ve STATİK) *REDRESÖR (AKÜ ŞARJÖR ve DC GÜÇ KAYNAĞI) *INVERTER (DC-AC DÖNÜŞTÜRÜCÜ) *JENERATÖR *OTOMATİK TRANSFER SWITCH *AKÜ Farkımız Nedir? *Müşteri odaklı vizyonumuzla, firmaların özel ürün taleplerine çözüm odaklı bir tutum sergiliyoruz. *REQA-SERVER SİSTEMİ ile 7/24 online system üzerinden cihazlarımızı takip edebilir ve ortaya çıkabilecek sorunlara hızlı çözümler üretebiliriz. *Müşterilerimizin sorunlarının çözülmesi öncelikli hedefimizdir. *Rakiplerimize kıyasla yüksek malzeme kalitesi ve yüksek sevkiyat güvenliği, (her gönderinin AXA Oyak güvencesiyle sigortalı) *Dinamik Satış personeli ve deneyimli mühendislerle, özel projelere hızlı fiyatlandırma sağlıyoruz *24/7 çevrimiçi danışmanlık

 9. AVEA ENERJI ELEKTRIK VE OTOMASYON SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Bylion, 1990 yılından bu yana A-PLUS KALIP iştirakiyle İstanbul’da plastik enjeksiyon kalıp üretimi gerçekleştiren, başarısını OEM ticari faaliyeleriyle kanıtlamış bir kuruluştur. Müşterilerinden gelen yoğun talepler doğrultusunda piyasa Bylion’u yeni üretim alanlarına yönlendirmiştir. Grup priz ve aksesuarları üretimine ağırlık veren Bylion, sürekli artan ürünleri ve kalitesi ile kesintisiz üretimine devam etmektedir. Sektöründe önemli bir marka olma bilincinde olan Bylion ; TSE, CE ve ISO belgeleriyle üretimine tüm hızla devam etmektedir. Ürün grubumuzda : Makaralı Uzatma Kablosu ( Plastik ve Metal ) Monofaze Kauçuk 2'li - 3'lü Priz Monofaze Erkek Fiş Monofaze Dişi Fiş Baret bulunmaktadır. Ayrıca, müşterilerimizin talep ettiği ürünlerin de üretimini yapmaktayız.

  Tüm ürünler arasında "elektrik ekipmanları"

 10. YENI ILETISIM YAPI LTD STI

  Türkiye

  2007 yılından bu yana başta Afganistan ve Irak olmak üzere ortadoğu, yakın doğu, afrika , kafkas ve balkan ülkelerine elektrik, mekanik, aydınlatma, HVAC, endüstriyel ürün ve yedek parçaları ihracatı yapmaktayız. Bu amaçla dünya üzerindeki iyi bilinen markaların yanında kaliteli Türk üretici firmalar ile de işbirliği yapıyoruz. Ürün portföyümüz düşük ve orta gerilim kesiciler, enerji ve zayıf akım kabloları, transformatörler, elektrik motorları, kontrol ve dağıtım panoları, ex-proof ürünler, dalgıç pompalar, HVAC pompaları , atık su ve pis su drenaj pompaları gibi gerek evlerde gerekse endüstriyel tesislerde kullanılmakta olan ürünlerden oluşmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirip, gerekli mühendislik çalışmasını yapıp fiyat/performans oranı en iyi ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları vasıtasıyla yerine zamanında ulaştırıyoruz.

  Tüm ürünler arasında "elektrik ekipmanları"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektrik ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.938 Şirketler