• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi

Sonuçlar

Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. TECHNOMARK

  Fransa

  Verified by europages badge

  TECHNOMARK, lazer ve mikro-perküsyon teknolojileri sayesine izi sürülebilirliğin Fransız uzman kuruluşu. 2000 yılından bu yana mikroperküsyon teknolojisinin uzman kuruluşu Technomark, inovasyon alanının öncüsü olan Multi4 ürün serisini (4 farklı kombinasyonda kullanılabilen bir ürün) piyasaya sürerek pazarda devrim yaptı. Başarısından aldığı güçle Technomark sürekli olarak ürünlerin geliştirdi ve mikroperküsyon pazarına anahtar niteliği taşıyan ürünler sunmaya başladı. 2013 yılında Technomark lazer alanına ilk adımlarını attı ve ihtiyaca göre çözümler sunan ürünlerini pazarlamaya başladı. 2016 yılına gelindiğinde Graphix fiber lazer ürün serisini pazara sundu. Dünyaca tanınan yenilikleri sayesinde Technomark ürünlerinin sertifikasyonundan yenilik ödüllerine kadar kullanıcılarının takdirleriyle günümüzün vazgeçilmez bir piyasa aktörü oldu ve artık izi sürelebilirlikten, kodlu markalamaya kadar komple çözümler sunmaya başladı. Çin'deki ve ABD'deki şubeleriyle bir gruba dönüşün kuruluşun temel hedefi FrenchFab kalitesini temsil eden ürünler sunmak ve uluslararası işbirlikçi kuruluşlar aracılığıyla sınırları aşarken yerel destek ağıyla da ürünlerine servis desteği sağlamak. Markalama tipi (alfa numerik diziler, özel karakterler, logolar, saat ve tarih işaretlemeleri ve Datamatrix, QR kod gibi çeşitli türden kodlamalar) size kaliteyi garanti ediyoruz. Böylece hangi endüstriyel alanda kullanılırsa kullanılsın sunduğumuz çözümler mutlaka ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz!

 2. MARKATOR MANFRED BORRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARKATOR, endüstriyel iş parçalarının sahteciliğe karşı korumalı, kalıcı ve ekonomik bir şekilde markalanmasına yönelik sistemler konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılından bu yana, iğneli veya çizik istampalama için yüksek kaliteli CNC markalama sistemleri ve müşteri gereksinimlerine göre münferit ve tam olarak gerçekleştirdiğimiz darbeli zımba aletleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Kalite standartlarımız en yüksek talepleri karşılamaktadır: Önceden yapılan kapsamlı danışmanlıktan geliştirme ve bitmiş markalama sistemine kadar, azami özen göstermeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizle ve onların uygulamalarıyla sürekli diyalog halinde olarak, ürün yelpazemizde ürün optimizasyonu ve inovasyon için belirleyici bilgi avantajını güvence altına alıyoruz. Hizmetlerimiz, yüksek eğitimli çalışanlarımızın sorumlu olduğu kararlı ve yetkin bir müşteri hizmeti ile tamamlanmaktadır. MARKATOR® Ağustos 2004'ten beri ISO sertifikasına sahiptir.

 3. MATTHIAS WETZEL INDUSTRIEBESCHRIFTUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Carl Zeiss Optik Şirketler Grubu'nda "Markalama" alanının dış kaynak kullanımı tartışıldığında, ben, Matthias Wetzel, fırsatı fark ettim ve 1999 yılında Matthias Wetzel INDUSTRIEBESCHRIFTUNGEN GmbH şirketini "management buy out" şeklinde kurdum. Böylece, yüksek performanslı bir markalama merkezi vizyonumu gerçekleştirebildim. Dört çalışanla başlayan şirket, şimdi neredeyse 40 kişilik bir ekibe dönüştü. Gelecekte de uzmanlaşmış bir ekibe sahip olmayı sürdürmek için, 2004 yılından bu yana şirketimizde eğitimler de vermekteyiz. Cihaz yapımı, optik hassas cihaz yapımı, tesis ve makine yapımı ile elektronik ve hassas cihaz sanayiinde yüksek kaliteli endüstriyel ürünlerin markalanması ve boyanması ile şirketimiz tanınmış bir yüzey işleme merkezi haline gelmiştir.

 4. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Arnavutluk

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. 1994 yılında Tiran, Arnavutluk'ta kurulmuş bir şirkettir. Şirket sıcak galvaniz banyosu ve özel çelik yapıların yanı sıra, standart HDG ve paslanmaz çelikten mamul su ve yakıt tankları konularında da faaliyetlerini inşaat sektörünün hizmetine sunmuştur. Tesisin galvaniz kazanı boyutları 6500 x 1700 x 2600 mm'dir. Şirket, HVAC Kazanları, Isı Kapları, Sıhhi Su Tankları ve Yakıt Tankları Eskrim, Izgaralar, Döşeme, Elektrik Enerjisi İletimi ve GSM için kafes kuleler, Aydınlatma ve İletim için Poligonal Direkler, Kablosuz Tesisler, Sıcak Daldırma Galvanizli Sera yapıları, hayvancılık çelik işleri, Yol işaretleme, güvenlik çelik işleri vb. üretiminde uzmanlaşmıştır. Verimli iş akışımız sayesinde, Avrupalı ortak şirketlerimize maliyetlerini düşürürken kaliteli çelik işleri sunabiliyoruz. Nitelikli, deneyimli ve hizmet odaklı profesyonellerden oluşan kadrosuyla SELMANI shpk, yüksek hizmet standartlarını garanti eder.

 5. LASERTECHNOLOGIE WINTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERTECHNOLOGIE WINTER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARQUART GMBH FORMEN- UND WERKZEUGBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARQUART GMBH FORMEN- UND WERKZEUGBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dornhan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RÖNSAHLER INDUSTRIE-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÖNSAHLER INDUSTRIE-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kierspe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAVIERANSTALT JOSEF JEGEL INH. BERND REISS

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRAVIERANSTALT JOSEF JEGEL INH. BERND REISS, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LASER FACTORY GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  LASER FACTORY GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Widnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. LASERIC

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERIC, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SPIES LASERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPIES LASERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wolfhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JÖWE LASERBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JÖWE LASERBEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schramberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DSW ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DSW ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weisendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LASERPRINT

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERPRINT, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAVURATELIER RINGITSCHER & PENKER GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GRAVURATELIER RINGITSCHER & PENKER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SITTERZ GRAVUREN INH. CHRISTIAN SITTERZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  SITTERZ GRAVUREN INH. CHRISTIAN SITTERZ, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AICHBERGER SCHILDER-POKALE-STEMPEL E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AICHBERGER SCHILDER-POKALE-STEMPEL E.U., yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leonding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. SYSTEMTECHNIK HÖLZER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SYSTEMTECHNIK HÖLZER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kronberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HEISSEL BESCHRIFTUNGSTECHNIK HUBERT HEISSEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEISSEL BESCHRIFTUNGSTECHNIK HUBERT HEISSEL, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gammertingen-Feldhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LEHNERTECH, ANDREAS LEHNER TAMPONDRUCK/ GRAVUR/ LASERTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LEHNERTECH, ANDREAS LEHNER TAMPONDRUCK/ GRAVUR/ LASERTECHNIK, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sattledt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHLÜSSELZENTRALE MAKOWSKI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLÜSSELZENTRALE MAKOWSKI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kiel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HANS-PETER UNSELD

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANS-PETER UNSELD, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leutkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DKFM. J. SCHWEITZER GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DKFM. J. SCHWEITZER GES.M.B.H., yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friedberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. WIEDEMANNKNÖPFE GESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WIEDEMANNKNÖPFE GESMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haus, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. LASERBESCHRIFTUNG RECHTSTEINER

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERBESCHRIFTUNG RECHTSTEINER, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schemmerhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TOPPRESS SIEBDRUCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOPPRESS SIEBDRUCK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Herbrechtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Türkiye

 8. ATLI TEKNIK HIRDAVAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 9. PANO-GRAVEURS

  Fransa

  Her tür yüzey üzerine endüstriyel tanıtım plakası oyma baskıları yapımında uzman PANO GRAVEURS işletmesi, her türden taban veya malzeme üzerine plaka ve plaket oyma baskı ve markalamalarından oluşan komple bir ürün ve hizmetler yelpazesi sunuyor: plastikler, metaller, alüminyum, paslanmaz çelik, pirinç malzemeler üzerine...ve tüm meslek sektörleri için: başta Bourgogne-Franche-Comté bölgesi olmak üzere tüm Fransa'daki, Avrupa'daki ve dünya ülkelerindeki endüstriyel kuruluşlar, esnaf işletmeleri, belediyeler, serbest meslek kuruluşları. PANO-GRAVEURS işletmesinin uzmanlardan oluşan ekibi çok kısa imalat sürelerini, her bir müşterinin taleplerine uyarlanmış kaliteli ürün ve hizmetleri garanti ediyor. Tanıtım plakalarından, endüstriyel oyma baskılardan, kauçuk kaşelerden oluşan komple bir ürün çeşidi sunuyoruz; endüstriyel tanıtım plakası oyma baskıları, şantiye işaret ve yönlendirme panoları, yangın önleme panoları, tesis içi yönlendirme tabela ve plakaları, kendinden yapışkanlı işaretleme tabelaları. PANO-GRAVEURS işletmesi tüm güvenlik levhası ihtiyaçlarınıza çözüm getiriyor.

 10. BILEMECI KESICI TAKIMLAR

  Türkiye

  As BILEMECI CUTTING TOOLS, we are manufacturing solid carbide cutting tools that you have sold. We have a production capacity of standard and non-standard solid carbide cutting tools between Ø0.4mm and Ø32mm. In addition to these product groups, we manufacture Solid Carbide Thread Mills and Solid Carbide Taps. The standard and non-standard cutting tools that you have sold are constantly in our stocks so as not to disrupt your supply process. We are happy to work with you as a partner in order to alleviate your difficulties a little bit due to the increasing costs all over the world and to minimize your expenses. If you have detailed information and any questions, you can contact me at any time. BİLEMECİ KESİCİ TAKIMLAR firması olarak satışını gerçekleştirmiş olduğunuz Solid karbür kesici takımlar İMALAT imalatını yapmaktayız. Ø0.4mm ile Ø32mm arasında standart ve standart dışı Solid karbür kesici takım üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Bu ürün gruplarına ek olarak Solid karbür diş frezesi ve Solid karbür Klavuz imalatımız bulunmaktadır. satışını yapmış olduğunuz standart ve standart dışı kesici takımları, sizlerin tedarik sürecini aksatmayacak şekilde sürekli olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.329 Şirketler