• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi

Sonuçlar

Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. TECHNOMARK

  Fransa

  Verified by europages badge

  TECHNOMARK, lazer ve mikro-perküsyon teknolojileri sayesine izi sürülebilirliğin Fransız uzman kuruluşu. 2000 yılından bu yana mikroperküsyon teknolojisinin uzman kuruluşu Technomark, inovasyon alanının öncüsü olan Multi4 ürün serisini (4 farklı kombinasyonda kullanılabilen bir ürün) piyasaya sürerek pazarda devrim yaptı. Başarısından aldığı güçle Technomark sürekli olarak ürünlerin geliştirdi ve mikroperküsyon pazarına anahtar niteliği taşıyan ürünler sunmaya başladı. 2013 yılında Technomark lazer alanına ilk adımlarını attı ve ihtiyaca göre çözümler sunan ürünlerini pazarlamaya başladı. 2016 yılına gelindiğinde Graphix fiber lazer ürün serisini pazara sundu. Dünyaca tanınan yenilikleri sayesinde Technomark ürünlerinin sertifikasyonundan yenilik ödüllerine kadar kullanıcılarının takdirleriyle günümüzün vazgeçilmez bir piyasa aktörü oldu ve artık izi sürelebilirlikten, kodlu markalamaya kadar komple çözümler sunmaya başladı. Çin'deki ve ABD'deki şubeleriyle bir gruba dönüşün kuruluşun temel hedefi FrenchFab kalitesini temsil eden ürünler sunmak ve uluslararası işbirlikçi kuruluşlar aracılığıyla sınırları aşarken yerel destek ağıyla da ürünlerine servis desteği sağlamak. Markalama tipi (alfa numerik diziler, özel karakterler, logolar, saat ve tarih işaretlemeleri ve Datamatrix, QR kod gibi çeşitli türden kodlamalar) size kaliteyi garanti ediyoruz. Böylece hangi endüstriyel alanda kullanılırsa kullanılsın sunduğumuz çözümler mutlaka ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz!

 2. MATTHIAS WETZEL INDUSTRIEBESCHRIFTUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Carl Zeiss Optik Şirketler Grubu'nda "Markalama" alanının dış kaynak kullanımı tartışıldığında, ben, Matthias Wetzel, fırsatı fark ettim ve 1999 yılında Matthias Wetzel INDUSTRIEBESCHRIFTUNGEN GmbH şirketini "management buy out" şeklinde kurdum. Böylece, yüksek performanslı bir markalama merkezi vizyonumu gerçekleştirebildim. Dört çalışanla başlayan şirket, şimdi neredeyse 40 kişilik bir ekibe dönüştü. Gelecekte de uzmanlaşmış bir ekibe sahip olmayı sürdürmek için, 2004 yılından bu yana şirketimizde eğitimler de vermekteyiz. Cihaz yapımı, optik hassas cihaz yapımı, tesis ve makine yapımı ile elektronik ve hassas cihaz sanayiinde yüksek kaliteli endüstriyel ürünlerin markalanması ve boyanması ile şirketimiz tanınmış bir yüzey işleme merkezi haline gelmiştir.

 3. MARKATOR MANFRED BORRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARKATOR, endüstriyel iş parçalarının sahteciliğe karşı korumalı, kalıcı ve ekonomik bir şekilde markalanmasına yönelik sistemler konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılından bu yana, iğneli veya çizik istampalama için yüksek kaliteli CNC markalama sistemleri ve müşteri gereksinimlerine göre münferit ve tam olarak gerçekleştirdiğimiz darbeli zımba aletleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Kalite standartlarımız en yüksek talepleri karşılamaktadır: Önceden yapılan kapsamlı danışmanlıktan geliştirme ve bitmiş markalama sistemine kadar, azami özen göstermeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizle ve onların uygulamalarıyla sürekli diyalog halinde olarak, ürün yelpazemizde ürün optimizasyonu ve inovasyon için belirleyici bilgi avantajını güvence altına alıyoruz. Hizmetlerimiz, yüksek eğitimli çalışanlarımızın sorumlu olduğu kararlı ve yetkin bir müşteri hizmeti ile tamamlanmaktadır. MARKATOR® Ağustos 2004'ten beri ISO sertifikasına sahiptir.

 4. SPIES LASERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPIES LASERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wolfhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RÖNSAHLER INDUSTRIE-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÖNSAHLER INDUSTRIE-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kierspe, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LASERIC

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERIC, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LASER FACTORY GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  LASER FACTORY GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Widnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MARCUS MAIER WERKZEUG- UND VORRICHTUNGSBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARCUS MAIER WERKZEUG- UND VORRICHTUNGSBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LASERTECHNOLOGIE WINTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERTECHNOLOGIE WINTER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MARQUART GMBH FORMEN- UND WERKZEUGBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARQUART GMBH FORMEN- UND WERKZEUGBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dornhan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. JÖWE LASERBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JÖWE LASERBEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schramberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GRAVIERANSTALT JOSEF JEGEL INH. BERND REISS

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRAVIERANSTALT JOSEF JEGEL INH. BERND REISS, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DSW ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DSW ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weisendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GRAVIERTECHNIK RUDOLPH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRAVIERTECHNIK RUDOLPH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LASERPRINT

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERPRINT, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRAVURATELIER RINGITSCHER & PENKER GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GRAVURATELIER RINGITSCHER & PENKER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. AICHBERGER SCHILDER-POKALE-STEMPEL E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AICHBERGER SCHILDER-POKALE-STEMPEL E.U., yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leonding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. SITTERZ GRAVUREN INH. CHRISTIAN SITTERZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  SITTERZ GRAVUREN INH. CHRISTIAN SITTERZ, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SYSTEMTECHNIK HÖLZER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SYSTEMTECHNIK HÖLZER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kronberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ERRESTAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  ERRESTAMPI, yılında kurulan ve Damgalar ve mühürler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, leton plaka, metal üzerine gravür çalışmaları, Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, kalıp üzerine gravür çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Mauro Pascoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HEISSEL BESCHRIFTUNGSTECHNIK HUBERT HEISSEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEISSEL BESCHRIFTUNGSTECHNIK HUBERT HEISSEL, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gammertingen-Feldhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEHNERTECH, ANDREAS LEHNER TAMPONDRUCK/ GRAVUR/ LASERTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LEHNERTECH, ANDREAS LEHNER TAMPONDRUCK/ GRAVUR/ LASERTECHNIK, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sattledt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. WIEDEMANNKNÖPFE GESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WIEDEMANNKNÖPFE GESMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haus, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. HANS-PETER UNSELD

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANS-PETER UNSELD, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leutkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHLÜSSELZENTRALE MAKOWSKI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLÜSSELZENTRALE MAKOWSKI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kiel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LASERBESCHRIFTUNG RECHTSTEINER

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERBESCHRIFTUNG RECHTSTEINER, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schemmerhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TOPPRESS SIEBDRUCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOPPRESS SIEBDRUCK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Herbrechtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DKFM. J. SCHWEITZER GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DKFM. J. SCHWEITZER GES.M.B.H., yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friedberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. HANROMA INTERNATIONAL TRADE COMPANY

  Türkiye

  Hanroma is the international trade company who is provides the special and standard fasteners for Oil refiners, Solar Energy, Engineering&Construction, Automotive and Heavy Plant&Machinery Manufacturing sectors. In addition, as an international trade company, it carries out export-import activities in various sectors. By supporting the main manufacturers in sales-marketing, logistics, warehouse and distribution processes, it helps their products to compete in the international market.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi"

 10. PANO-GRAVEURS

  Fransa

  Her tür yüzey üzerine endüstriyel tanıtım plakası oyma baskıları yapımında uzman PANO GRAVEURS işletmesi, her türden taban veya malzeme üzerine plaka ve plaket oyma baskı ve markalamalarından oluşan komple bir ürün ve hizmetler yelpazesi sunuyor: plastikler, metaller, alüminyum, paslanmaz çelik, pirinç malzemeler üzerine...ve tüm meslek sektörleri için: başta Bourgogne-Franche-Comté bölgesi olmak üzere tüm Fransa'daki, Avrupa'daki ve dünya ülkelerindeki endüstriyel kuruluşlar, esnaf işletmeleri, belediyeler, serbest meslek kuruluşları. PANO-GRAVEURS işletmesinin uzmanlardan oluşan ekibi çok kısa imalat sürelerini, her bir müşterinin taleplerine uyarlanmış kaliteli ürün ve hizmetleri garanti ediyor. Tanıtım plakalarından, endüstriyel oyma baskılardan, kauçuk kaşelerden oluşan komple bir ürün çeşidi sunuyoruz; endüstriyel tanıtım plakası oyma baskıları, şantiye işaret ve yönlendirme panoları, yangın önleme panoları, tesis içi yönlendirme tabela ve plakaları, kendinden yapışkanlı işaretleme tabelaları. PANO-GRAVEURS işletmesi tüm güvenlik levhası ihtiyaçlarınıza çözüm getiriyor.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.319 Şirketler