• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • etiketleme ve markalama - makineler

Sonuçlar

Etiketleme ve markalama - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yukarı Swabia, Riedlingen'de 55 yılı aşkın süredir test cihazları geliştiriyor ve üretiyoruz. Güçlü yönlerimizden biri, bireysel müşteri spesifikasyonlarına göre yüksek kaliteli özel test cihazlarının tasarımı ve üretimidir. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, birkaç newton kuvvetindeki en küçük makineden otuz tondan fazla ağırlığa sahip 10000 kN basınç test makinesine kadar en zorlu tasarımları bile gerçekleştirebilmektedir. Önde gelen enstitüler ve üniversitelerle yakın temasımız sayesinde, test teknolojisinde her zaman en ileri noktadayız. Test cihazları için uzman grup olan Alman Mühendislik Federasyonu (VDMA) üyeliğimiz, geleceğe yönelik teknolojiler, üstün kalite ve güvenilir hizmet garantisi anlamına gelir. Ayrı bir departman, elektronik tertibatların geliştirilmesi ve test makinelerimize uyarlanmasıyla ilgilenmektedir. Odak noktalarından biri, müşteriye özel gereksinimlere göre proje planlama ve geliştirmedir. Donanımın üretimi İsviçre'deki bir yan kuruluş tarafından gerçekleştirilmektedir.

 2. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hidrolik tahrik tekniği alanındaki bileşenlerde önde gelen üreticilerden biriyiz. Geliştirme ve imalat alanında danışmanlıktan Just in time ve diğer teslimat biçimlerine veya takım olarak teslimata kadar tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Ayrıca, çok yönlü lojistik hizmetleri de sunuyoruz. INTERHYDRAULIK, DIN EN ISO 9001: 2008 ve DIN EN ISO 14001: 2009 uyarınca en yüksek kalite standartlarını sunar. INTERHYDRAULIK GmbH'nın merkezi Selm'dedir. Yönetim ve üretim Dortmund'dan 28 km uzaktaki bu tesiste tek açtı altında toplanmıştır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini daha da geliştirmek yakl. 130 çalışanımızın hedefi ve görevidir. Tasarım, geliştirme, üretim ve lojistik departmanları, şirketin diğer bölümleriyle birlikte müşteriye göre optimize edilen ürünler için bir arada çalışırlar. Yenilikçi ürünler ve mükemmel hizmet sunuyoruz.

 3. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge
 4. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Sıvı silikon ve LSR elastomer üretiminin ve dozajlamasında en modern teknolojileri! ELMET daha kurulduğu 1996 yılında teknolojik gelişmeler için patent başvurusunda bulunmuştur. ELMET adı hızla yüksek kaliteli ve yenilikçi takımlarla beraber anılmaya başlanmıştır. Piyasadaki sistem ve bileşenlerin optimal bir LIM işlemi için uygun olmadığı durumlarda, ELMET şirket içinde ürettiği geliştirmelerle mükemmel bir çözümler bulmaktadır. Bunların arasında özellikle, ikinci nesle takılan TOP 3000 S dozajlama sisteminden söz etmek gerekir. Sistemin 2003 yılında geliştirilmiş olmasına rağmen, lansmanının yapıldığı tarihten bu yana, birçok geliştirme ve yenilikçi işlevlerin entegrasyonu sayesinde, sıvı silikon enjeksiyon kalıplama alanında bir standart belirleyici olarak kalmıştır. Bu, ELMET'i, Avusturya'da sıvı silikon veya LSR Elastomer üretiminin işlenmesi ve dozajlanması konusunda en son teknolojiler için bir uzman ve iş ortağı konumuna getirmektedir!

 5. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sanayi ve ticaret alanlarında faaliyet gösteren deneyimli bir iş ortağı olarak, münferit talepler ve müşterilerimizin ihtiyaçları için özel, ısmarlama çözümler üretmekteyiz. Mükemmel işleme ve sıkı bir kalite kontrolü contact cihazlarını ve etiketlerini eşsiz bir markalı ürün haline getirmektedir. Sunduğumuz ürünlerin bazıları şunlardır: contact manuel etiketleme sistemleri - manuel etiketleme ve dispenser cihazlar - Mal tanıtım etiketleri contact etiketleri - sanayi ve ticaret için kalite etiketleri - Mücevherat ve reklam etiketleri - Terazi etiketleri ve bunların yazıcıları - Termal ve termal transfer yazıcılar - Etiket yazılımı - karbon şeritler ve diğer aksesuarlar - Özel çözümler contact etiketleme sistemleri - Tam ve yarı otomatik yazım ve etiketleme sistemleri - Promosyon ürünleri - Kapsamlı mağaza donanımı ve fiyat ve bilgi taşıyıcı ürün yelpazesi - Etiket takma tabancaları ve ipleri - Yazar kasa şeritleri güvenlik etiketleri - Mal güvenlik sistemleri - Yapışkan ve sert etiketler.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METO INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Checkpoint -Meto şirketi, ticaret, hizmet ve sanayi sektörleri için, etiketleme, tanımlama ve ürün güvenliği alanlarında hizmet veren çok uluslu bir üretici ve tedarikçidir.. Bu alanlardaki kapsamlı uzmanlığımız sayesinde müşterilerimize lojistik zincirinin tümüne yönelik komple çözümler sunmaktayız. METO, 45 yılı aşkın bir süredir yenilikçi ürünler ve yüksek kalite için manüel etiketlemenin mucidi olarak kabul edilmektedir. Pazarın ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde cevap veririz. Teklifimizde, modern bir mal fiyatlandırma ve etiketlemenin ihtiyaç ve gerekliliklerini karşılayan uygun çözümler bulabilirsiniz. Size fiyat etiketleme ve kodlamanın yanı sıra gıda yasasına göre etiketleme yapabilmeniz amacıyla el etiket makinesini sunuyoruz. Şirketiniz ile ilgili logo ve bilgilerin önceden basılı olan, çeşitli biçimlerdeki, renklerdeki ve yapışkanı ilgili yüzeye göre uyarlanmış etiketler.

 2. EGESAN PRINTING AND PACKAGING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1985 yılında kurulan Egesan Basım Ambalaj, Türkiye merkezli bir ofset baskı ve ambalaj üreticisidir. Firmamız bünyesinde kitap, dergi, etiket, broşür ve karton kutu üretiminde son teknolojiye sahip ofset baskı makineleri kullanılmaktadır. Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.500m²'lik tesislerimizde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gelişim odaklı bir şirket olarak ve güncel teknolojik yatırımlarımızla, müşterilerimize en iyi ürünleri uygun fiyatlarla sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Kutular, karton kutular, •Metalize, kuşe, alkaliye dayanıklı kağıtlardan gıda endüstrisine yönelik etiketler, •Katalog baskısı, •İçecek Altlıkları ve daha çok daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Egesan olarak üretimimiz sırasında sürekli olarak ofset baskımızda ağırlık, kalınlık, rijitlik ve renk analizleri için görsel kontroller uyguluyoruz. En kaliteli ürünlerimizi dünya çapında teslim ediyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. BIZERBA SE & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bizerba adı nesillerdir "ağırlık" konusuyla yakından bağlıdır. En yüksek kalite, yenilikçi çözümler ve kapsamlı hizmet sunumu Bizerba'yı temsil eder.Bizerba müşterilerine, el sanatları, ticaret, endüstri ve lojistik alanlarında "ağırlığı" merkezde tutarak dünya çapında eşsiz bir donanım ve yazılım çözümü portfolyosu sunar.Hizmet, etiket ve tüketim malzemelerinden kiralama konusuna kadar her alanda danışma hizmeti sunulur.Bizerba 1866'dan beri tartım teknolojisi alanındaki teknolojik gelişmelere yön verir ve günümüzde yaklaşık 120 ülkede varlığını sürdürür.Müşteri kitlemiz dünya çapında faaliyet gösteren, perakendecilerden fırıncılara, kasaplara kadar uzanır.Beş nesildir aile yönetimiyle ayakta duran şirket grubunun merkezi Almanya'daki Baden Württemberg eyaletinin Balingen şehridir ve dünya çapında 3900 çalışanı vardır.

 4. VIGEVANO INBOCSAV SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1961 yılında kurulan Vigevano in Bocsav, yeni nesillerin coşkusunu ve elli yılı aşkın iş tecrübesini bünyesinde bir araya getiriyor. Numaralandırma ve damgalama makineleri, sıcak damgalama makineleri ve nötr ve logolu önceden basılmış filmler gibi baskı malzemelerinin yapımında uzman bir firmadır. Uzun yılların deneyimi Bocsav'ın Kuzey Afrika, Hindistan ve Türkiye bölgesine makine ihracatı yapan güvenilir bir iş ortağı olmasını sağlamıştır.

 5. VIGEVANO INBOCSAV SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1961 yılında kurulan Vigevano in Bocsav, yeni nesillerin coşkusunu ve elli yılı aşkın iş tecrübesini bünyesinde bir araya getiriyor. Numaralandırma ve damgalama makineleri, sıcak damgalama makineleri ve nötr ve logolu önceden basılmış filmler gibi baskı malzemelerinin yapımında uzman bir firmadır. Uzun yılların deneyimi Bocsav'ın Kuzey Afrika, Hindistan ve Türkiye bölgesine makine ihracatı yapan güvenilir bir iş ortağı olmasını sağlamıştır.

 1. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bugün GAI 200 kişilik bir yapıdır. Personel insan sermayesi, kaynak olarak kabul edilir. Üniversitelerde ve en üst düzey meslek okullarında seçilir. Mühendisler, teknisyenler, test teknisyenleri, montaj teknisyenleri. İnsan kaynaklarına yapılan yatırım, tesis içinde en yüksek teknik bilgiyle tasarlanan makinelere dönüşerek GAI makinelerinin yıllar içinde sürekli olarak gelişmesini sağlamıştır.

 2. EUROMPS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  EuroMps S.r.l. ürün veya ambalaj tanımaya yönelik her türlü ihtiyacı karşılayabilecek eksiksiz bir endüstriyel yazıcı, kodlayıcı ve mürekkep püskürtmeli yazıcı yelpazesi sunar. En kompakttan en çok yönlü mürekkep püskürtmeliye, termal transfer, döner ve sıcak damgalama yazıcılarıyla temaslı markalamaya kadar. Euromps manuel, yarı otomatik veya tam otomatik şekilde silinmez markalama ve baskılar gerçekleştirir.

 1. CDA DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CDA DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leun, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NIMAX S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  NIMAX S.P.A., yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Markalama - Makineler, Etiketleme sistemleri, lazerli markalama sistemleri, Markalama - Makineler, ambalaj için barkod yazıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PROFIPACK S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  PROFIPACK S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Yazıcı kağıdı, 3D yazıcılar, pul formatında kesim, metal pullar, kesim makineleri için delgiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. GOOD TECH INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GOOD TECH INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN UND SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ELVO CODING GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELVO CODING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Argenthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AB VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AB VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. P.E. LABELLERS S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  P.E. LABELLERS S.P.A., yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Giysi/Kıyafet Etiketler ve markalar, etiketleme makinesi, manüel mürekkep silindirleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Giysi/Kıyafet Etiketler ve markalar, Etiketleme sistemleri, Etiket basım sistemleri, yapışkanlı etiket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto Mantovano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. WWP WAHLEN & SIEBERTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WWP WAHLEN & SIEBERTH GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Unkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ACCRAPLY LTD. – SLEEVIT / GRAHAM / TRINE / STANFORD

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACCRAPLY LTD. – SLEEVIT / GRAHAM / TRINE / STANFORD, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROTOFLUX DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROTOFLUX DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHWINN & PARTNER GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHWINN & PARTNER GBR, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beerfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ENVIRO PACK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENVIRO PACK GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. YAMER ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Yamer Endüstriyel Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Şti Mayıs 2012 tarihinde kurulmuştur. Amacımız hem yurt içindeki hemde yurt dışındaki müşterilerimize uygun fiyatla kaliteyi birleştirerek malzeme tedarik etmektir. Firmamızın satış programı Kalite Kontrol cihazları ve Dökümhane malzemelerinden oluşmaktadır. Kalite Kontrol bölümündeki ürünlerimiz her biri kendi alanında güçlü üreticiler tarafından Yamer markası ile üretilmiş yeni ve teknolojik ürünlerden oluşmaktadır. 2019 yılı Eylül itibari ile Yamer markalı ürün çeşidimiz 1300 kalemi aşmıştır. Satışa başladığımız ilk günden beri özellikle Yamer markalı ürünler için vermiş olduğumuz Türkak Akrediteli ücretsiz kalibrasyon sertifikası sektörde yeni bir trend başlatmış ve tüm müşteriler tarafından takdirle karşılanmıştır. Sektöre yaptığımız bu öncülük sayesinde tüm kullanıcıların aynı hizmeti bütün firmalardan talep etmesi sonucu diğer firmalarında bu tip hizmetler vermesine sebep olduğumuz için Yamer olarak bu konunun haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız Yamer markasının dışında kendisini tüm dünyada ispat etmiş Sylvac, Smartvision, Teclock, Phynix, KB Prüftechnik, Tschorn, Status Pro vb. birçok markanın Türkiye temsilciliğini, Ferter, Accretech, Metkon gibi firmalarında bayiliğini yapmaktadır. Satış programında bulunan tüm ürünleri stoktan müşterileri ile buluşturan satış, servis ve kalibrasyon bölümleri ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine ilke edinen yepyeni bir anlayışla tüm müşterilerimizin taleplerini karşılamaya hazırı

 7. ADLEMA MACHINE TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Dünyada her gün milyonlarca ürün üretilmektedir. Bu üretilen ürünlerin çoğunluğu insan sağlığı, ürün kalitesi ve verimi, çevresel etmenler veya uygulanan devlet regülasyonları gibi nedenlerle sızdırmazlık testlerinden geçerler. Farklı yöntemlerle gerçekleştirilebilen sızdırmazlık testleri akışkanların parça dışından içine ya da parça içinden dışına geçip geçmediğini test eder. Adlema, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Aselsan, Tübitak SAGE, Tofaş, Eczacıbaşı ve daha birçok şirket ile “Sızdırmazlık Testleri” konusunda partner kuruluş olmuştur. Adlema, sızdırmazlık test cihazları konusunda yaptığı AR&GE ve üretim çalışmaları ile dışa bağımlılığı azaltarak Türk Sanayisine katma değer sağlamayı hedeflemektedir. Adlema, ürünlerini geliştirirken tamamen sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir. İleri Seviye Sızdırmazlık Test Cihazı’nın otomasyon sistemlerini yönetme becerisi ile kısa sürede beğeni kazanmış ve büyük ölçekli firmaların sızdırmazlık testleri konusunda güvendiği uzman görüş olmuştur. Adlema’nın ihtiyaca göre sunduğu ürünleri şu şekilde sınıflandırabiliriz: -Sızdırmazlık Test Cihazları -Hızlı Kapatıcılar -Destekleyici Ürünler Adlema, partnerlerinin sızdırmazlık konusundaki ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunar. İhtiyacın belirlenmesi aşamasından cihazın teslim edilmesi aşamasına kadar tüm süreçte üretici kuruluşa yardımcı olur. Cihazın teslim aşamasından sonra ise kurulum, servis, eğitim ve kalibrasyon hizmetlerine devam etmektedir.

 8. ODIN LABEL AND PACKAGING

  Türkiye

  Fleksografik ve offset baskı makineleriyle sizlere özel etiket üretimi gerçekleştiriyoruz.BOPP etiketler, polipropilen ve polietilen bazlı etiketler ve daha birçok çeşitte baskılı-baskısız etiket üreticisiyiz. Gıda, kozmetik, elektronik ambalajlama için etiket üretiyoruz. En uygun fiyat ve en hızlı teslimat ile özelleştirilebilir ambalajlar ve etiketler üretiyoruz. İnşaat ve başka sektörlerin gereksinimlerine göre çok nadir etiketler de üretiyoruz. Müşterilerinizin ürünlerinizi dikkatlice takip ederken, siz de ürünlerinizin takibini daha kolay yapmak ve stoklarınızı sürekli olarak kontrol altında tutmak istemez misiniz? Sunduğumuz barkod yazıcı, barkod okuyucu, baskılı ve baskısız etiket ve ribon temini gibi hizmetlerle bu süreci kolaylaştırabilirsiniz. Bu sayede zamanınızı daha verimli kullanabilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve işletme karınızı yükseltebilirsiniz. Yüksek teknoloji makinalarımız sayesinde, en uygun fiyatlarla 8 renge kadar baskı seçeneği ile sizlere özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Ayrıca, sınırsız etiket seçeneği ile misyonumuz "siz hayal edin, biz gerçekleştirelim"dir. Ürünlerimiz, yüksek kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun ömürlüdür. müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Siz de, sektördeki deneyimimizden faydalanarak ürünlerinizin takibini daha kolay hale getirebilirsiniz. E-ticaret sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilir veya bana telefon numaramdan ulaşabilirsiniz

 9. PROFLEX LABEL

  Türkiye

  2017 yılında kurulan Proflex, Türkiye merkezli bir yapışkanlı etiket üreticisidir. Müşteri memnuniyetini ve maksimum ürün kalitesini hedef alarak yola çıktık. Sektördeki yüksek teknolojiyi takip ederek ve ürünlerinize hak ettiği değeri vererek değerli müşterilerimizle uzun vadeli dostluklar kurmayı hedefliyoruz. Proflex olarak geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Gıda etiketleri, •İçecek etiketleri, •Temizlik ve kimyasal etiketleri, •Otomotiv etiketleri, •Kozmetik etiketleri, •Boş barkod etiketleri, •Ribbon etiketleri, daha fazlasını keşfetmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yolculuğumuzun başından itibaren iletişime, eğitime ve iş güvenliğine önem vererek çalışma ortamı sağlamayı ilke edindik. Proflex olarak gücümüz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle ekip çalışması yapabilme yeteneğimizdir. Yerli ve yabancı müşterilerimizle iş ortaklıklarımız güven ve istikrara dayalıdır. Düşük maliyet, kaliteli üretim ve zamanında sevkiyatla müşterilerimize en iyiyi sunmak temel misyonumuzdur. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 10. TURKEY LABELS MANUFACTURERS

  Türkiye

  Turkey Label Manufacturers is a product sourcing, development and producer company located in Turkey, Tekirdag. We specialize in woven clothing labels, hang tags, embroidered patches, rubber labels, printed labels, roll labels, sheet labels, wet glue labels and more. We provide design and production solutions to make all of your custom branding ideas a reality. Customer service is important to us, and we pride ourselves on partnering with you to turn your ideas into reality. We have talented colleagues who love to work. If you have an idea for a cool branding product, let us help you make it! If you have a brand or want to create a brand we will be glad to help you.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Etiketleme ve markalama - makineler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.715 Şirketler