• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel hırdavat

Sonuçlar

Endüstriyel hırdavat - Ithalat/Ihracat

 1. BAIER DREHTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her türlü talaşlı malzemeden DIN, çizim veya örneğe göre CNC torna ve otomatik torna ile işlenmiş parçalar. Ürün yelpazesi basit tornalanmış parçalardan son derece karmaşık, monte edilmeye hazır bileşenlere kadar uzanır. Bu parçalar otomotiv, fitting / güvenlik teknolojisi, bağlantı teknolojisi, armatürler ve elektrik teknolojisi uygulamalarında kullanım alanı bulur. Makine parkımız müşterilerimizin birbirinden farklı parça çeşitleri için en iyi şartları sağlar. CNC uzun ve kısa torna makineleri (kapasite: 2-65 (175) mm); CNC yüksek performans torna ve freze makineleri (kapasite: 15 - 65 mm); Çok milli torna makineleri (kapasite: 5 - 35 mm); Tek milli torna makineleri (kapasite: maks. 15/20/26/36/42/65 mm); Sistem lojistiği ve bileşenlerin nihaî işlenmesi, örn. taşlama, parlatma, üzerine yazma, frezeleme, presle delme, su verme, yüzey işleme de hizmet yelpazemizin içinde yer almaktadır.

 2. SOLUDIAM

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOLUDIAM, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elmas aletleri, elmaslı diskler, pnömatik çekiç, Elmas aletleri, mermer için elmas diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CIVIC INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CIVIC INDUSTRIE, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çubuklar ve kornişler, Resim kancaları, Endüstriyel Hırdavat, duvar tamponları, kapı tamponları, Çubuklar ve kornişler, beton yapılar, Resim kancaları, Meşe kütükler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'haye Les Roses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BUDMAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUDMAT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arnsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  MORO & SPREAFICO S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri, menteşeler, Endüstriyel Hırdavat, Kriyojenik ekipman, asma kilit, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Marenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACTON S.A.

  Fransa

  Verified by europages badge

  ACTON S.A., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Güverte işleri, Somunlar, Vida dişi açılmış çubuklar, Cıvata ve somun, ağaç vidaları, Endüstriyel Hırdavat, paslanmaz çelik bulonlar, Güverte işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L' Horme, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WILHELM STOLLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM STOLLE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Güverte işleri, Metal vidaları, Ahşap vidaları, sac vidaları, Paslanmaz vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CONRAD ELECTRONIC ITALIA, yılında kurulan ve Elektronik komponentler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Ev ve bina otomasyonu, ev otomasyonu, otomatizmler, Endüstriyel Hırdavat, ev otomasyon sistemleri, Ev ve bina otomasyonu, binalar için otomatize sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bollate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PROFI HANDEL UZUN GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PROFI HANDEL UZUN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar, Güneş enerjisi montaj sistemleri, çelik direkler, geri dönüşümlük kağıt, dev kapılar, güneş enerjisi tesisatları, Güneş enerjisi teknolojisi, Metal işleme, Parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. WUHLE INDUSTRIAL FASTENERS

  Türkiye

  Firmamız ; Endüstriyel Bağlantı Grubu Ürünlere Yönelik Uluslararası Alanda İmalat, Tedarik ve Satış Hizmeti Sunmaktadır. Havacılık, Ulaşım, Otomotiv, Elektronik, Mobilya ve İnşaat Alanında Birçok Sektörde Tedarikçi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Başlıca İmalat ve Satışını Yaptığımız Ürün Gruplarımız; ÜRÜN GRUPLARIMIZ • Vidalar • Yaylar • Metal Şerit Çiviler • Civata ve Somunlar • Saplama Kaynak Civataları • Pop Perçinler • Somun Perçinler • Presli Bağlantı Elemanları • Kafes Somunlar TEKNİK EKİPMANLAR • Pop Perçin Tabancaları • Somun Perçin Tabancaları • Havalı Çivi Çakma Makineleri • Saplama Kaynak Makinaları • Elektrikli ve Havalı Diğer Ekipmanlar

 2. USTUN MACHINERY LIMITED

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Üstün Makina Sanayi, 1970 yılında Halil Üstün tarafından İstanbul’da kurulmuştur. İlk olarak Hasköy’de bir sanayi atölyesinde başlayan üretim faaliyetlerimiz zaman içerisinde üretimimizin ve satışlarımızın artmasıyla fabrikalaşma sürecine girilmiştir. 90’lı yıllarda bir marka haline gelmeye başlayan firmamız yurtiçi satışlarının yanında ihracatlarını da bir hayli arttırarak globalleşme yolunda önemli adımlar atmıştır. Düşük maliyet ve yüksek kalite politikalarıyla Çivi Üretim Makineleri ve Tel İşleme Makineleri sektöründe ülkenin en önde gelen firmalarından bir tanesi olmuştur.2000’li yıllara gelindiğinde, Üstün Makine Sanayi 25’in üstünde ülkeyle ihracat yapan, global bir marka olmuştur. Yaklaşık 50 yıllık tecrübemizle her gün bir önceki günden daha verimli çalışmak hedefiyle, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sektörümüze öncülük etmeye devam etmekteyiz. ANA İLKELERİMİZ Müşteri odaklı çalışırız. İşimizi ilk seferde doğru yaparız. Müşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız. Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz. Profesyonel çözümler üretiriz. MİSYONUMUZ Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirme süresince rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir makine imalat firması olmak. VİZYONUMUZ Makine imalat sektöründe, ulusal bir marka olmak.

 1. PRECITOOL WERKZEUGHANDEL GMBH & CO. KG ZENTRALLAGER

  Almanya

  Müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak, tüm PRECITOOL ortaklarının nihaî hedefidir. Metal işleme sektöründeki kalite, güvenilirlik, danışmanlık ve sorun gidermenin yanı sıra pazar bilgilerine ilişkin sorularınızın tek bir cevabı var: PRECITOOL - Yetkinlik sayesinde güven. Ürünlerimiz, ağır iş ve uzun süreli profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. En yüksek kalite standartları ve güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. PRECITOOL - ardında Almanya ve Avrupa'nın güçlü ortak firmaları durmaktadır. Bu ortak firmalar, ticaret ve sanayi alanlarından müşterilere her zaman ülke çapında hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermeyi olanaklı kılar. PRECITOOL tanınmış üreticileri ve markaların 100.000'den fazla kaliteli ürününü sunmaktadır. PRECITOOL - metal işleme ve talaşlı imalat konusunda modern Lojistik ve hizmet merkezi. Yüksek kaliteli kesici takımlar, bağlama aletleri, ölçüm cihazları, rasta, zımpara ve kesme takımları, el ve elektrikli aletler

 2. EXCO KIVILCIM CIKARMAZ EXPROOF EL ALETLERI

  Türkiye

  Dünyada uzun yıllardır kullanılan ve ülkemizde adını 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile duyuran exproof el aletlerinin Türkiye deki patentli ve berilyumsuz tek üreticisi ve tedarikçisiyiz. Aynı zamanda %100 yerli sermaye ile üretim yapan bir kuruluşuz.Türkiye geneli kıvılcım çıkarmaz el aleti ihtiyacının %95 ini firmamız karşılamaktadır. Türkiye ‘de Aygaz, Shell, Total, Linde, Dyo, Havatek, Tpao, Petkim, Tüpraş, Botaş, İgdaş, Başkentgaz, İzmirgaz, İsdemir, Habaş, Orkide Yağ, Ülker, Trakya Birlik, Tuzla tersaneleri ve ismini yazamadığımız birçok firmayla çalışıyoruz.Ürettiğimiz el aletleri patlayıcı , parlayıcı ve kolay yanıcı maddelerin işlendiği, depolandığı ve taşındığı yerlerde yapılması gereken ani mekanik operasyon ve müdahalerde patlama, infilak ve yangınlara karşı emniyetle

 3. ATA TEKNIK ENDÜSTRIYEL TEKNOLOJILER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Ata Teknik was established in 1983 in Istanbul, and mainly focused on Cutting Tools.The company provided service to its customers on Cutting Tools and related products in this industry segment till 1998. Since 2016, Ata Teknik has started to manufacture Cutting Tools and Tool Holders products under its own brand, Heikenei, in accordance with the professional needs of it’s customers. As of 2018, we have started to export mainly to Czechia, Poland and several other countries such as Russia, Italy, UK and Spain. Company increases its technical competence and makes investments to improve itself parallel to daily improvements in Tool industry. Ata Teknik also professionalizes its structure to satisfy the needs of foreign companies located in Turkey. With the purpose of placing itself amongst companies that update themselves every day with their modern production capabilities and do not fall behind, we have completed digitalization process. In order to provide the most

 4. HAMDI KÜÇÜK ÇELIK MAKINA A.Ş

  Türkiye

  We are the group ‘’ Hamdi KÜÇÜK’’ the biggest Turkish company of Hardware and tools, we have our own brands ‘’HEGİ Safety’’ the safety garment and equipment , as well as many other international Brands that we resell. We have actually customers in North Africa and we would like to integrate the market of the word . So, we will have the pleasure to work with you 61 years of effort and labour, HAMDİ KÜÇÜK Group along with being taken a lot of firsts, all affiliates, without compromising the company principles, quality management, creating permanent differences in the scope of environmental health, and social responsibility, stakeholders added value and continues to serve the country's economy.

 5. UPORTAL E-TICARET

  Türkiye

  Malzemeciniz.com olarak; Birçok firma ile yapılan ilgili anlaşmalar sayesinde ortak bir satış platformu oluşturmuş bulunmaktayız. Sitemizde satılan ürünleri birden fazla satıcıdan alabileceğinizden ve farklı yerlerden kargoya verilebileceğinden birden fazla kargo ücreti ödeme ihtimaliniz olabilir. Birden fazla sektörde birçok firma ile sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız. Sizlere yeni firmalar ve farklı sektölerin gelişen teknolojik ekipmanlarını takip ederek hizmetinize sunmayı amaçlamaktayız. Bayisi olduğumuz firmalarla irtibat halinde olarak sürekli sitemiz olan www.Malzemeciniz.com'u güncel tutmaya çalışıyoruz. Her türlü ekipman, el aletleri, hırdavat çeşitleri ve ürünlerle sitemizi günçelleyip geliştirerek hizmet kalitesini arttırmaya çalışıyoruz. Bu eksenle sizlerinde bilgi yorum ve görüşlerinizi daha kaliteli bir hizmet için bekliyoruz.

 6. PROFESYONEL MAKINA

  Türkiye

  PROFESYONEL MAKİNA (www.profesyonelmakina.com) olarak hırdavat sektöründe hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizi ; - Mil menteşe , - Kepli makara , -Makara , - Denge makaraları ve bağlantı saçları , - Sürgü , - Garaj kapısı (yana kayar kapı) tekerlekleri ve aksesuarları oluşturmaktadır.MİL MENTEŞELERİMİZİN ÜSTÜNLÜKLERİ: 1. ÜRETİMDE %100 ROBOTİK OTOMASYON SİSTEMLERİ KULLANILMASI2. KLASİK MİL MENTEŞELERE GÖRE DAHA YÜKSEK TAŞIMA KAPASİTESİ AVANTAJI SAĞLAMASI3. YAĞLAMA GEREKTİRMEMESİ4. ÜZERİNDE KENDİNDEN VAR OLAN SAÇ PARÇALARI VASITASIYLA KAYNAK İŞLEMİNDE KOLAYLIK SAĞLAMASIGARAJ KAPISI (YANA KAYAR KAPI)TEKERLEK VE AKSESUARLARIMIZIN ÜSTÜNLÜKLERİ: 1. ÜRETİMDE %100 ROBOTİK OTOMASYON SİSTEMLERİ KULLANILMASI2. YÜKSEK KALİTEDE ORJİNAL RULMAN KULLANILMASI3. SON TEKNOLOJİ KULLANILARAK GALVANİZ KAPLANMASI4. ÇOK ÇEŞİTLİLİK.Bütün bu kanıtlanmış üstünlükler; sizin de kendi ürünlerinizden garantili sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti; karlılığınıza yansıyacaktır.

 7. PSA TEKNIK HIRDAVAT

  Türkiye

  Kuruluşundan günümüze PSA TEKNİK HIRDAVAT; Şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Distribütörlüğünü yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan Dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.PSA TEKNİK HIRDAVAT Model, estetik, kalite, fonksiyon saygınlık taşıyan markaların distribütörlüğü, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı, çağdaş profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur

 8. ASPAVA ENDÜSTRIYER TEKNILOJI LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Aspava Industrial Technology has been an industrially important manufacturer since 2002. Its services cater to a wide range of industries such as defence, aerospace, automotive, molding and machinery, among others. Aspava Technology develops hydraulic and mechanical clamping plans and builds factory automation with robot technologies in order to increase efficiency and sustainability in production.

 1. TRINON TITANIUM GMBH

  Almanya

  Trinon Titanium 1993 yılından beri, özellikle titanyum ve titanyum alaşımları alanında metal işleme konusunda faaliyet göstermektedir. Merkezi Karlsruhe'dedir. İmalat alanında 200'den fazla çalışanımızla en kısa teslim sürelerinde en yüksek kaliteyi sunuyoruz. DIN EN ISO 13485 ve AB yönergesi 93/42 EWG sertifikamız mevcuttur. Üretim tesisimizdeki büyük malzeme stokumuz sayesinde farklı titanyum alaşımlarındaki ürünleri çok hızlı biçimde temin edebiliyoruz.

 2. MG HANDEL AG

  Almanya

  MG Handel AG – metal ürünlerdeki uzmanınız. Yarı mamulden montaja hazır ürünlere kadar her biçimde ve alaşımda metal ürünler sunuyoruz. Tüm işleme biçimleri için – lütfen teklif isteyiniz. Ürünlerimiz arasında: Alüminyum, alüminyum teller, alüminyum borular, dikişsiz alüminyum borular, paslanmaz çelik, alüminyumdan elektrik montaj boruları, topraklama halatları, serbest iletim halatları, bakır teller, bakır halatlar, bakır çubuklar, metal ticareti, demir olmayan metaller, çelik ticareti

 3. EYK TEKNIK HIRDAVAT

  Türkiye

  Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak sektörümüzde "lider" konumuna erişmek, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde vazgeçilmez kılmak hedefimizdir. EYK Teknik Hırdavat, belirlediği vizyon çerçevesinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak örnek bir kuruluş olmak. Müşterilerimiz için uygun çözümler üretmek ve en etkin hizmeti sunmaktır.

 4. BST SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SAN.VE DIS TIC VE LTD STI

  Türkiye

  Firmamız 2013 yılında faaliyetine başlamıştır. Mekanik salmasta, su başlıkları, buhar başlıkları, kızgın yağ başlıkları, mikserler ve pompalar alanında imalatçı ve ihracatçı olarak faaliyetinisürdürmektedir. Ayrıca tadilatlarımız ve özel imalatımız da mevcuttur.

 5. SACLI TEKNIK HIRDAVAT LTD ŞTI

  Türkiye

  şirketimizin faliyet konusu önce güleryüz sonra iş

 6. IZMIT RULMAN MAK. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Our company supplies all industrial consumables and machine spare parts.Delivery from stock from Turkey.We can provide service wherever you are in the world.

 7. TEKNO TAKIM

  Türkiye

  Özel ve standart kesiici takım imalatı.

 8. OPTIMA PRECISE

  Çek Cum.

  OPTIMA PRECISE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pardubice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  İspanya

  MANUFACTURAS MAESTRO S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. METAL FLY S.R.L.

  İtalya

  METAL FLY S.R.L., yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, hırdavat, termohidrolik, Endüstriyel Hırdavat, tahta perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cartoceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel hırdavat - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.001 Şirketler