• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel metal levha işleri

Sonuçlar

Endüstriyel metal levha işleri - Ithalat/Ihracat

 1. PERGEL METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Tuzla Orhanlı'da yer alan 150 m2'lik üretim alanında Pergel Endüstriyel Metal Elektronik Cihaz Kutuları San. ve Tic. Ltd. adıyla faaliyetlerine başlamış ve başlangıçta endüstriyel tartım sistemleri, telekomünikasyon, savunma sanayi gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların mekanik şekillendirme konusundaki ihtiyaçlarını karşılamayı başarmıştır. Vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda, müşterilerimizden gelen taleplere uygun olarak önce CNC abkant pres, büküm ve ardından lazer kesim makine yatırımları yaptık. 2016 yılında, 2.000 m2 kapalı ve 2.000 m2 açık alan üzerinde kurulu KİMYACILAR SANAYİ SİTESİNE'ne taşındık. Ayrıca, 800 m2'lik bölümü elektrostatik toz boyama alanı olarak ayırdık. Otomatik sprey yıkama hattı ve robot tabancaları ile son teknoloji kimyasalları kullanarak, öncelikli kalite hedeflerimiz doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şirketimiz kısa zamanda gösterdiği azim ve gayreti ile sektörün önde gelen şirketlerinin onaylı tedarikçisi konumuna gelmiştir. Genç ve deneyimli kadromuz, metal şekillendirme ve giydirme alanında öncelikli hedef olarak kalite anlayışını benimsemiş ve kaliteli ürünlerin üretimine yönelik ciddi yatırımlar yapmıştır. Yeni makine parkuru ve yeni yapılanması ile bundan sonraki süreçte hedef olarak müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından vazgeçmeyecektir. Ekip olarak, müşterilerimize kaliteli ürün, zamanında ürün ve uygun fiyata ürün üretme anlayışı içinde sevkiyat yapmak birinci önceliğimiz olmuştur. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. A. G. THORWARTH METALLWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Derin çekilmiş parçalar için olağanüstü bir kalite bilinci ve yüksek güvenilirlik sunan güçlü bir tedarikçiyiz. Yüksek inovasyon performansı, rekabetçi fiyatlar, modern bir makine parkında özverili çalışanlarla üretim gibi nitelikler bizi DIN EN ISO 9001: 2015 uyarınca tedarikçi endüstrisinin güçlü bir A sınıfı tedarikçisi konumuna getirmektedir. Derin çekilmiş parça üretiminde 143 yıllık bir geleneğe sahip orta ölçekli bir aile şirketiyiz. Özel olarak derin çekilmiş malzemelerden yapılan eksenel simetrik dönüştürme parçalarının üretimi üzerinde çalışıyoruz. Bu malzemeler arasında ; paslanmaz çelik, pirinç, çelik, bakır, alüminyum ve daha pek çok malzeme bulunur. Temel olarak otomobil sektörü, sıhhi sektör ve mobilya sektörü için tedarik parçaları üretiyoruz. Makine parkımızda diğerlerinin yanında baskı gücü 63 Mp'ye varan 20 adet kademeli dönüştürme otomatı bulunur.

 3. NIRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Niro Präzisionstechnik yüksek, el işçliği bilgi birikimi ile karmaşık münferit parçaları ve aksamları 4 mm kalınlığındaki paslanmaz çelik ince saclardan üretir. V2A ve V4A paslanmaz çelik sacların ve titanyum alaşımların, alüminyum ve diğer kaliteli malzemelerin mükemmel bir şekilde işlenmesi üzerine uzmanlaşmıştır. İmalat koşullarımızla temiz oda uygulama ürünleri için standartları da sağlıyoruz. Çalışanlarımız derinlemesine malzeme bilgisine ve uzun yıllara dayanan teknik ve el işçiliği deneyimine sahiptir. Huni, sifon boruları, kesintiler ve geçitler (ör. köşeliye yuvarlak) gibi hassas parçaları ve gövdeleri çizimlerinize, taslaklarınıza, şablonlarınıza veya teknik taleplerinize göre üretiyoruz. İstenen her yapıya uygun olarak 1000 x 2000 mm alana kadar yüzeyleri işleyebiliyoruz. Sac işleme alanında onlarca yıllık tecrübeye sahip orta ölçekli bir aile işletmesiyiz. Halihazırda üçüncü nesil işletimi yürütmektedir.

 4. GSW SCHWABE AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GSW – 1963'ten beri sac fanlar. „Müşterilerimiz için hangi sac metalin değeri altınla tartılamaz. Bu nedenle sac işleme için size özel ve bütünsel çözümler sunuyoruz. Böylece üretim optimum düzeyde ve kalıcı olarak çalışır." GSW CEO'su Benjamin Schwabe. Gölgede 38 derecede soğuk bir kutu kola içmiş olan herkes, kalayın altından daha değerli olduğunu bilir. Neredeyse 60 yıldır böyle görüyoruz. Sac metal çok yönlüdür, sac metal aynı zamanda sağlam ve esnektir, sac metal sanattır ve ustalaştığımız bir şeydir. Makaralardan doğrultma makinelerine, bant besleme sistemlerinden komple uzunlamasına parça makinelerine, boy kesme ve geri sarma hatlarına kadar: Sistemlerimiz ve bireysel makinelerimiz, üretiminizi uzun vadede optimize etme konusunda uzmanlaşmış gerçek sac işleme makineleridir. Siz de deneyin ve görün.

 5. BASAK LAZER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Başak Lazer, 1983'teki kuruluşundan bu yana, hassas sac işleme ve uygulamalarında uzmanlaşmış önde gelen bir üretici olarak sürekli olarak endüstri standardını belirlemiştir. Geniş Hizmet Yelpazemiz şunları içerir: •Fiber Lazer •Büküm •Silindir Bükme •Makas Kesim •Argon Kaynağı •Alüminyum Kaynağı •Kaynaklı İmalat •Ferforje Lazer Kesim •Modüler Ferforje dahil olmak üzere daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Başak Lazer, iştirakimiz Başak Makine aracılığıyla otomotiv, denizcilik ve asansör / yürüyen merdiven endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek mükemmelliğini makine imalatı ve yedek parça üretimine genişletmektedir. Vizyonumuz, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, kalite ve verimliliğe olan kararlı bağlılığıyla tanınan üst düzey bir şirket olarak konumumuzu yükseltmektir. Teknolojik gelişmelerin ön saflarında yer alma ve bir inovasyon kültürünü teşvik etme konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Ayrıca, ikincil markamız Başak Camping altında kamp ekipmanları üretmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizle olan işbirlikçi yaklaşımımız, sürekli olarak olağanüstü proje sonuçları sunmanın temel taşı olmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızla ilgili verimli bir diyaloğa girmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SACFORM/AGMLINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline, hem standart hem de özel makinelerin kavramsallaştırılması, imalatı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bir Bobin İşleme Makinesi Üreticisi olarak öne çıkmaktadır. 2000'li yılların başında kurulan Metal Parça Üretimi için Makine Hatları, Bobin Dilimleme ve Bobin Boydan Kesme Makineleri alanındaki yolculuğumuz, mükemmelliğe olan bağlılığımızla işaretlenmiştir. Son derece yetenekli profesyonellerden oluşan özel ekibimiz, İSTANBUL'daki sanayi bölgesinin kalbinde stratejik olarak konumlandırılmış fabrikamızda faaliyet göstermekte ve hem yerel hem de uluslararası müşterilere hızlı ve verimli hizmet sağlamaktadır. Kapsamlı bir Anahtar Teslim Makine Çözüm Sağlayıcısı olarak, aşağıdaki metal işleme makinelerini ve hatlarını üretmekten gurur duyuyoruz: •Bobin Boydan Kesme Makineleri -Bobin Dilimleme Makineleri -Mekanik-Hidrolik Açıcılar -Kompakt Pres Besleme Sistemleri (Açıcı-Düzleştirici-Servo Besleyici) Sacform/AGMline olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin üretim verimliliğini artıran uygun maliyetli çözümler sunmaktır. Metal işleme alanındaki güvenilirliğimizle tanınan firmamız, İskele, Delikli Metal, Asma Tavan, Metal Izgara Platformu, Panjur, Kablo Kanalı, Metal Raflı Dolap, Hortum ve Boru Kelepçeleri, Mutfak Eşyaları, Menteşeler ve diğer metal parçalar gibi çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Makine projenizin ayrıntılarını aldıktan sonra size en rekabetçi fiyatlarımızı ve birinci sınıf hizmetimizi sunma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 2. RPWORLD

  Çin

  Verified by europages badge

  RPWORLD, otomotiv parçaları, tıbbi cihazlar, bilimsel aletler ve daha birçok sektör açısından önde gelen bir mekanik parça imalatçısı ve tedarikçisidir. CNC İşleme, Enjeksiyon Kalıplama, Vakumlu Döküm, Sac Metal İmalatı ve diğer hizmetlerle düşük ve orta hacimli parçaları ve son kullanım parçalarını 3 gün gibi kısa bir sürede üretiyoruz. Talep üzerine imalat hizmetimiz, ürünlerin pazara sunulmasını hızlandırma, geliştirme ve üretim maliyetlerini azaltma ve ürünün kullanım döngüsü boyunca riski en aza indirme konularında yardımcıdır. Olağanüstü hızlı prototip üretimi ve talep üzerine imalat hizmetleri sağlıyoruz. Test ve doğrulama için hızlı prototip üretimi, NPI için düşük hacimli üretim veya ticarileşmeye yönelik hızlanma konularında ihtiyaçlarınız fark etmeksizin tek noktadan imalat çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Neden Bizimle Çalışmalısınız? - Kısa Teslimat Süresi: 7/24 çalışan yüksek ölçüde otomatik ve gelişmiş makineler sayesinde, 3 gün gibi kısa bir sürede teslimat sağlanır. - Sürekli Yüksek Kalite: Gelişmiş denetim ekipmanı ve kalite kontrol sistemleri, özel parçalarınızın 3D dosyalarınız ile tutarlı olmasını sağlar. - Yüksek Hassasiyet: Ekipmanlarımızın sağladığı DIN ISO 2768 M (F) dar tolerans, spesifikasyonlarınızı tam olarak karşılar. - Tek Noktadan Çözümler: Üretim kaynaklarınızı düzene sokmak ve üretim risklerini azaltmak için CNC işleme, enjeksiyon kalıplama ve daha fazlası. - Talep Üzerine İmalat: Esneklik sayesinde özel parçalar hızlı ve etkili bir şekilde üretilir, bu sayede gelişen pazar ihtiyaçları karşılanmış olur.

 3. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. metal parça ve bileşenlerin yanı sıra son metal ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Ürün yelpazemiz, sürücü koltukları, ticari araçlar için koltuklar, koltuk çerçeveleri, sırtlık çerçeveleri, kolçak bağlantı parçaları gibi otomotiv endüstrisine yönelik ürünleri içerir. Kaynak, pres ve montaj hatlarımız sayesinde otomotiv endüstrisine hizmet veriyoruz. CEGA BABY markası altında 1-3 yaş arası çocuklar için bebek taşıyıcıları, bebek arabaları, yürüteçler ve pedalsız denge bisikletleri de sunuyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliklerimizdir. Misyonumuz, müşterilerimize kararlaştırılan süre içinde güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler sunmak, böylece beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Her zaman aynı temel değerleri uyguladık: dürüstlük, saygı, sorumluluk, ekip çalışması ve sürekli iyileştirme. Ayrıca, ISO 9001: 2015 sertifikasını aldık. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

 4. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 5. ELECTROALFA

  Romanya

  Verified by europages badge

  Electroalfa, elektrik ekipmanları, metal levha parçaları ve takımları üretimine odaklanmış bir Rumen (Doğu Avrupa) özel sektör sanayi grubudur. Çelik Parça Üretim Bölümü, imalat ve mekanik tasarım yetenekleriyle metal levha parçaları ve takımları üretimi konusunda alt yüklenici olarak faaliyet göstermektedir. Normal çelik, alüminyum kaplı çelik, galvaniz kaplı çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve pirinç işlemekteyiz. Elektrik Bölümü düşük ve orta voltajlı ekipmanların tasarımı ve üretiminden sorumludur.

 1. TARET

  Polanya

  Verified by europages badge

  TARET, altmış yıldan fazla süredir metal işleme ve tarım makineleri çözümlerinde mükemmeliyetle tanınmış bir şirkettir. Sektörün öncüleri olarak, yenilik ve güvenilirlik yolunda ilerledik ve kapsamlı metal işleme standartlarını oluşturarak küçük traktörler için tarım makinelerinin üretimine öncülük ettik. Ürün ve hizmetlerimizin ötesinde olağanüstü müşteri desteği ve memnuniyeti, mükemmelliğe olan bağlılığımızdır.

 2. TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, cnc kesimi, Pistonlar, Saclar - Kesim makine aletleri, Lazer kesimi, CNC levha metal işi, kişiye özel lazer baskı, sanayi profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. DOGRAR METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DOGRAR METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Sac ve borular, Profiller - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Metal işi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TED TOLERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TED TOLERIE, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vénissieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SINOP SMP

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  SINOP SMP, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz boya sistemleri, Metal çerçeve ürünleri, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, teneke kaplama işlemleri, mekanik imalat, kıvırma, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Güneş enerjili bahçe aydınlatmaları, alüminyum kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Homole, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. ERO PROJEKT D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  ERO PROJEKT D.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Endüstriyel dizayn, alüminyum kalıplar, Alüminyum kaplama, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, sac, sac işleme kalıpları, çelik kalıplar, imalat borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. FUTRONIKA AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUTRONIKA AG, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brunnthal/hofolding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik, paslanmaz saclar, Paslanmaz çelik kesilmiş levhalar, Paslanmaz çelik taşlama işleri, Lazer kesimi, Paslanmaz çelik plazma ile kesilmiş levhalar, Paslanmaz çelik, Plazmalı kesme, Testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Netphen-Deuz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SBZ SÄCHSISCHE BLECHVERARBEITUNG ZWICKAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SBZ SÄCHSISCHE BLECHVERARBEITUNG ZWICKAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zwickau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LONGHI FRATELLI SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  LONGHI FRATELLI SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teneke saclar ve tabakalar, sac kesme makina ve tesisleri, sac, Teneke saclar ve tabakalar, paslanmaz çelik sac işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barlassina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MARTON AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MARTON AG, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazer kesimi, Ticari araçlar için alüminyum parçalar, mekanik parçalar, ısıl laklama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flawil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. HOSP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOSP GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klettgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. UP METALLTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  UP METALLTECHNIK AG, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aarwangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. TERSCHL GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  TERSCHL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Adlwang, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. WFW UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WFW UMFORMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel metal levha işleri, çelik doğrama işleri, Kesilmiş parçalar, Merdiven basamakları, CNC bükme parçaları, CNC levha metal işi, Elektrik endüstrisi için kılıflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quedlinburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. O.L.M.E.C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Kalıp ve modeller, Çelik ve metallerin kesilmesi, sac kesme ve işleme, levha işleme kalıpları, Çelik ve metallere şekil verilmesi, kesme kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grassobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHNABEL METALLDRÜCKTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHNABEL METALLDRÜCKTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. OFFICINE BERTAZZON SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINE BERTAZZON SPA, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal iskelet, Endüstriyel metal levha işleri, metal boruların senterlenmesi, endüstriyel küçük kulübeler, Metal iskelet, metal parlatma, Endüstriyel metal levha işleri, sac kesme, güvenlik merdiveni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vidor, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. WALTER WURSTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTER WURSTER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kişiye özel lazer baskı, termik kesiciler, CNC delikli parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leinfelden-echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel metal levha işleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.098 Şirketler