• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel paketleme

Sonuçlar

Endüstriyel paketleme - Ithalat/Ihracat

 1. BERGAMA PLASTIK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bergama Plastik, 50 yılı aşan zengin mirasıyla Türkiye'nin önde gelen ambalaj üreticilerinden biridir. Merkezi Bergama-İzmir, Türkiye'de bulunan şirketimiz, yılda 10.000 ton üretim kapasitesiyle sektör lideri olarak kendini sağlam bir şekilde kanıtlamıştır. Fabrikamız 9.000 m2'lik etkileyici bir kapalı alanın yanı sıra 28.000 m2'lik geniş bir açık alanı kapsamaktadır. Özellikle, Avrupa'da plastik enjeksiyon (PP/IML & PS), termoform ve şişirme ürünleri üretebilen seçkin birkaç şirket arasında yer alıyoruz. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz: Kristal Ürünler: Kristal Köşeler, Kristal Daireler, Kristal Tepsiler ve Özel Ürünler. PP & IML Ambalaj Ürünleri: PP & IML Köşeli ve Yuvarlak varyasyonlu Tek Kullanımlık Ürünlere sahiptir: Cam eşyalar, kadehler, çatal bıçak takımları, kaseler ve tabaklar Pet Kavanozlar: Köşeli ve yuvarlak varyantlar Ayırıcı & Termoform Ürünler: Köşeli ve yuvarlak seçenekler Bal Kaseleri ve Şişeleri Farklı sektörlerde işlevsel, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Dört kıtada ve 50'den fazla ülkede müşterilerine hizmet veren Bergama Plastik, sert ambalaj alanında küresel bir lider haline gelmiştir. Kapsamlı tesislerimiz, tek bir çatı altında çok çeşitli sert ambalaj teknolojileri üretmemizi sağlayan bir Ar-Ge merkezi ve tam donanımlı bir kalıp atölyesi içermektedir. Üretimimiz ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına göre gerçekleştirilmektedir. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz!

 2. KARE-PACK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Kare Pack, Türkiye'de bulunan çevre dostu ve güvenilir ambalaj malzemeleri üreticisidir. En kaliteli kağıttan yüksek kalitede karton kaseler üretiyoruz. BRC dahil gerekli tüm sağlık sertifikalarına sahip kaselerimiz dünya genelinde kullanılmaktadır. Sertifikaları ekte bulabilirsiniz. Kaseler üzerine baskı taleplerinizin tümüne yanıt verebiliriz. Mükemmel oturan Kapaklarımız ile yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Oldukça rekabetçi fiyatlar ve teslim süreleri ile hizmet vermekteyiz. Temel felsefemiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır; bu nedenle Kare Pack olarak, siz değerli müşterilerimize tasarımlara verdiğimiz önem ile daha kaliteli, daha sağlam ürünler sunmak amacıyla teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi sürekli yeniliyoruz. Eğer sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Başarılı iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

 3. IZOL PACK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1977 yılında kurulan İzol PACK, sert ve katlanır kutu üretiminde öncü olmuştur. 45 yıllık sektör tecrübemizle, benzersiz ambalaj tasarım çözümlerinin lider sağlayıcısı haline geldik. Uzmanlığımız kozmetik, mücevher, tekstil, hazır giyim, gıda, züccaciye, e-ticaret, perakende ve daha birçok sektöre uzanmaktadır. Müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimizdir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını aktif bir şekilde dinleyerek olağanüstü ürünler sunmak için onlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz. Kapsamlı ürün yelpazemiz mücevher kutuları, hediye kutuları, promosyon kutuları ve endüstriyel kutular gibi sert kutuları içerir. Ayrıca kozmetik, mücevherat, endüstriyel uygulamalara uygun katlanır kutular, kraft kutular, e-ticaret ambalajları, promosyon ürünleri, hediyelik kutular, tekstil ve giyim ambalajları, şişe kutuları, suşi kutuları, paket servis kutuları, pizza kutuları ve fast food ambalajları sunuyoruz. Ayrıca, çeşitli ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak için kağıt torbalar ve karton torbalar sağlıyoruz. İzol PACK olarak, son teknoloji üretim tesisimiz ofset baskı, folyo yaldız ve baskı ile serigrafi baskı dahil olmak üzere geniş bir baskı hizmetleri yelpazesi sunmamızı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Paketleme gereksinimlerinizde size yardımcı olmaya can atıyoruz!

 4. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temas Grup Export Partners olarak, yeni ihracat müşterileri bularak, potansiyel müşteriler oluşturarak ve ihracat stratejileri geliştirerek işletmelerin küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Özenle tasarlanmış hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin benzersiz ve etkili bir deneyim yaşamasını sağlar. Gümrükleme, lojistik ve dış ticaret alanlarındaki deneyimimizle satışları artırıyor ve işletmenizin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, tekstil, tıbbi ekipman, makine, makine mühendisliği, endüstriyel ekipman, tarım ürünleri, kimyasallar, plastik ürünler, tek kullanımlık sofra takımları, paketleme çözümleri, meyve ve sebzeler ve diğer istisnai tekliflerin yanı sıra lazer işleme dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara hitap etmektedir. Türk üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini Avrupa'ya ihraç ediyoruz. Temas Grup Export Partners, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunu ticari faaliyetlerimizin özü haline getiriyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için yeni müşteriler bulma, potansiyel müşteriler oluşturma ve ihracat gelişimini teşvik etme konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak ticari faaliyetlerinizi geliştirmek ve genişletmek için değerli destek sağlıyoruz. Size sunulan tüm fırsatları keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 5. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VERPET S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  VERPET S.R.O., yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, Kablo montajı, Ambalaj, mekanik imalat, paketleme ve ambalaj, Otomotiv, Otomotiv kabloları, otomobil sanayi, endüstriyel uygulamalar için montaj ve makine sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Náchod, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. BEDAYA PACKING

  Mısır

  Verified by europages badge

  BEDAYA PACKING, yılında kurulan ve Ambalaj sanayi için kağıt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sipariş üzerine ambalajlama şirketleri, Ambalaj, oluklu karton ambalajlar, Sipariş üzerine ambalajlama şirketleri, pizza kutuları, birinci kalite ambalaj kağıtları, renkler ve dokularla özel paketleme çözümleri, fleksi basılı gıda kapları, ofset baskılı gıda kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 3. ŞENOL MAKINA

  Türkiye

  Ülkemizin madencilik, inşaat, endüstriyel tesis ve geri dönüşüm makina üretimi konusunda kuruluşlardan olan Şenol Makina, 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Şenol Makine’nin standart üretim programı, inşaat, Geri dönüşüm ve madencilik sektörlerini ilgilendiren makina ve tesisleri kapsamaktadır. Şenol Makine ’nin üretim programında, tüm dizaynları kendisine ait ve aşağıda başlıklar halinde gösterilen yüzlerce makina çeşidi vardır. - Komple (Sabit ve Seyyar) Kırma-Eleme-Yıkama-Stoklama Tesisleri - Her Türlü Malzeme Nakil ve Stoklama Tesisleri - Yeraltı ve yerüstü dökme malzeme konveyörleri - Montaj hatları için özel konveyörler - Geri Dönüşüm tesisleri ( Katı Atık Ayıklama Tesisi, Ambalaj Atığı Ayıklama Tesisi, Kağıt Ayıklama Tesisi) - Paketleme tesisleri (Kömür Paketleme Tesisleri, Gübre Paketleme Tesisleri, Şeker Paketleme Tesisleri, Un Paketleme Tesisleri, Kireç Paketleme Tesisleri) Şenol Makine’nin bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerin yanında sağladığı satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetlerinin de büyük payı vardır. Şenol Makine; üretim konusuyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözebilecek uzman, teknik kadroya, bilgi birikimine sahiptir. Bu kadro çağın teknolojik yeniliklerine uygun olarak etüt, proje, üretim ve işletmeye alma safhalarında size yardımcı olmaya hazırdır.

 4. NSP Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Sti.

  Türkiye

  NSP Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. uzun yıllar paketleme sektöründe üretim ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmüş kurucu ortakları tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Üreticiler için fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonuyla yola çıkmıştır. NPS Makine, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere uyguladığı dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Satış sonrası verilen hizmetle birlikte kendini müşteri memnuniyetine adamış yaratıcı uzman kadrosuyla hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışmakta ve üretmektedir. VİZYONUMUZ; Vizyonumuz, yenilikçi bakış açımız ve fark yaratan Ar-ge faaliyetlerimiz ile farklı ürün grupları için uluslararası kalite standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz paketleme makinelerimizi, tüm dünya pazarı ile buluşturmak ve paydaşlarımıza maksimum fayda sağlayarak sektörde öncü marka konumunda olmaktır. MİSYONUMUZ; Misyonumuz, alanında uzman, donanımlı personellerimiz, tecrübeli teknik servis ekibimiz, Ar-ge faaliyetlerimiz ve son teknoloji tasarım anlayışımız sayesinde ürün gamımızı her geçen gün genişleterek makinelerimizi mevcut ve potansiyel paydaşlarımızın hizmetine sunmaktır. KALİTE POLİTİKAMIZ; Müşteri memnuniyetini, müşteri gereksinimi ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmak, makinelerimizin satış sonrası oluşabilecek arızaları için yeterli yedek parça stoğu tutmak, Ar-ge çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemek, Uluslararası kalitede ürün ve hizmetler sunmak, çevreye duyarlı kullanıcısına güç

 5. OPAK AMBALAJ VE ETIKETLEME SANAYI TICARET LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Opak Ambalaj ve Etiketleme, 2010 yılında İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi'nde (İDOSB) kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çözüm ortaklarıyla birlikte daima yenilikçi çözümler üreten müşteri odaklı bir firma olarak hizmet vermiştir. Son teknolojiye sahip cihazlarla ve teknik donanımlı çalışanlarıyla Opak Ambalaj ve Etiketleme müşterilerine yüksek kaliteli hizmet vermekte ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Tesislerimizde tüm ürünler ilk adımdan son adıma kadar kalite standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Opak Ambalaj ve Etketleme konumu itibarıyla üretim tesisinin liman ve gümrüklere yakın oluşu sayesinde müşterilerine daha düşük maliyetli üretim, depolama ve sevkiyat imkanı sağlamaktadır.

 1. MAKNART

  Türkiye

  Yıllardır Paketleme Makineleri üretiminde faklı firmalarda göstermiş olduğumuz bilgi ve tecrübeyi maknart firması olarak sürdürmekteyiz. Daha teknolojik, daha yenilikçi, daha sağlam ve daha hızlı makineler üretmek için Yeni ve genç kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Standart makina değil, sizin ürününüze en uygun makinayı üretiyoruz. Dikey Paketleme Makinesi imalatında yıllardır süren deneyimimiz ile, Terazili Dikey Paketleme Makineleri, Helezonlu Dikey Paketleme Makineleri (Vidalı), Volumetrik Paketleme Makineleri, Çoklu Terazili Paketleme Makineleri, Kuruyemiş Paketleme Makineleri, Bakliyat Paketleme Makineleri, Baharat Paketleme Makineleri, Plastik Parçalar Paketleme Makineleri, Conveyor Bantlı Paketleme Makineleri, Özel Üretim Paketleme Makineleri, Özel Makineler, Dünyada Ilk Kez Çikolata Şırınga Dolum Makinesi, Elma Dilimleme Makinesi, Kenar Kontrollü Paketleme Makinesi, Çift Terazili Paketleme Makineleri, Elevator Sistemleri, Makarna Imalat Makineleri, Stick Şeker / Tuz Paketleme Makineleri, Stick Çikolata Paketleme Makineleri, Çeşitli Makinelerin imalatını gerçekleştirmekteyiz.

 2. OZKA AMBALAJ KAGIT PLASTIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  ÖZKA, 2006 yılında mobilya, tekstil, plastik ve kırtasiye sektörlerinde kullanılan silindir ve gri kartonları ÖZKA ve KARMUSAN markaları altında üretmeye başlamıştır. 2011 yılında, şirket paketleme tesisleri kurdu ve ambalaj naylon levhalar / çantalar, kabarcık sarma levhalar / çanta shrink film levhalar / torbalar baskılı / baskısız & rulo / adet formlarda 1.400 ton / ay üretim kapasitesi ile üretmektedir. Yeni bir şirket olarak kabul edilebilse de ÖZKA, mükemmel müşteri hizmeti, zamanında teslimat, uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürün üretme prensipleri ile deneyimli ve kendini adamış personeli ile ambalaj sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Hem iç hem de dış pazardaki değerli müşterilerimiz için bir tedarikçi olarak değil, çözüm ortağı olarak rol alıyoruz. Hepimiz çevreyi koruma ihtiyacının bilincindeyiz; plastik atıkların doğada ayrışması çok uzun zaman alır; ÖZKA, sorumluluğunu 570 ton / ay kapasiteli bir geri dönüşüm tesisi ekleyerek göstermiş ve gelecek nesiller için Dünyamızı korumayı hedeflemiştir.

 1. ORVAC MAKINA

  Türkiye

  Mevcut kaynakları ve teknolojiyi verimli şekilde kullanarak, müşteri isteklerini en kaliteli biçimde karşılamanın yanında, başarımızı sektörde sürekli kılmak ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak. Bütün müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için dünyanın hızla gelişen teknolojisine ve uluslararası standartlarına uygun, mekaniği, dijital elektroniği ve teknolojisi ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlayan kaliteli ve verimli makineler üretmek. Servis imkanlarıyla kaliteyi yakalamak. CE emniyet gereklerini titizlikle uygulayarak kaliteli nitelikli ürünleri üretmek ve bu yolla müşteri memnuniyeti sağlamak. İşletmenin etkinliğini ve verimliliğini yükseltmek amacıyla müşteri taleplerini en kaliteli biçimde karşılamaktır. Ürettiğimiz ve üretmeyi hedeflediğimiz makinelerle sektörde lider olmak. Müşteri kitlemizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteden hiçbir zaman ödün vermemek. Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak, çalışanlarımızı sürdürmek. Projelendirme ve makine imalatı alanında güvenilir hizmet sunmak. Müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk ve çevreyi koruma prensipleri sürekli ve değişmeyen ilkelerimizdir.

 2. SEYZER MAKINA

  Türkiye

  Şeyzer Makina, Endüstriyel Paketleme ve Palet yükleme (Paletleme) otomasyon sistemleri tasarımcısı ve imalatçısıdır. Müşterilerine nem almayan ağır ambalaj dolumu yapmak ve ürünlerin nakliyeye hazırlanmasını otomatik hale getirerek maliyetleri azaltmak; istihdam eksikliği konusunda işverenlere çözüm sunmak hedefine sahiptir. Her türlü toz, granül (plastik, petrokimyasal ürün, çimento, kum, bakliyat, baharat, çerez, gübre, hayvan yemi, tuz, şeker vb.); kimyasal yada tarımsal ürünü sistemlerinde işleyebilen Şeyzer Makina sistemleri işverenlere çeşitli sorunlarda çözüm alternatifleri geliştirmektedir. Bünyesindeki FFS sistemleri, istihdam eksikliği durumunda oluşan üretim süreci sorunlarına çözümdür. Aynı zamanda küçük bir alanda faaliyet gösteren sistemler üretim sahanızdaki alandan tasarruf etmenizi sağlarken, çok katlı istifleme yapabilmeleri sayesinde depolama alanınızı daha az boşluğa ihtiyaç duyacak şekilde geliştirir.

 3. NEO MACHINE

  Türkiye

  as we are Neo machine we are producer of Packaging machine from TURKIYE. packaging machine vacuum packaging machine food packaging machine blister packaging machine skin packaging machine packaging machine operator packaging machinery shrink packaging machine bosch packaging machine automatic packaging machine coffee packaging machine pill packaging machine packaging machine alibaba packaging machine automation packaging machine ahmedabad packaging machine amazon packaging machine aliexpress packaging machine automatic packaging machine and packing machine automatic price packing machine and cover a-b-c packaging machine corp air pillow packaging machine automatic liquid packaging machine ammunition packaging machine air packaging machine automatic packaging machine project pdf arodo packaging machine automatic pill packaging machine aluminium foil packaging machine packaging machine blades packaging machine bakery packaging machine bhubaneswar packaging machine bangladesh packaging machine box packaging machine biltong packaging machine bubble packing machine bangalore packing machine belt packing machine blade box packaging machine bottle packaging machine bread packing machine biscuit packaging machine blister card packaging machine bosch vffs packaging machine pdf beef jerky packaging machine packaging machine companies packaging machine cost packaging machine cutter

 4. VARPIE INDUSTRIES

  Türkiye

  Varpie Industries is a packaging machinery manufacturer. It is the manufacturer company of packaging machines that produces all kinds of product packaging machines, cereal packaging, food packaging, open mouth sack filling scale, liquid filling, vertical packaging, horizontal packaging, brick packaging and many other packaging technologies. Varpie Industry has succeeded in making its customers happy since its establishment. Its main purpose is to produce inventions that make human life easier by producing products with high added value. At this stage, Varpie attaches importance to quality and customers and continues its business life with the understanding of "Quality product, Happy customer" and is a company whose first priority is money. Although Varpie Industry is a company that serves many sectors such as defense industry, aircraft industry, packaging technologies, it continues to provide services in many other industrial areas such as software, automation and engine technologies. Varpie Industry, which has a large customer portfolio and solution partners in many countries and states, aims to produce or market the best quality product on the market. Varpie's marketing network is very large, which has given many people business opportunities and the opportunity to earn money. Our mission is to establish a marketing network in all countries and deliver the right product to its customers.

 5. ENGI TECHNOLOGIES SRL

  İtalya

  Engi Technologies yıllardan beridir, ambalaj makineleri ve hatları tasarımı ve üretimindeki profesyonelliği ve ciddiyetini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Şirketin ürettikleri : Pasta makineleri, paletleme makineleri, ambalaj makineleridir ve müşterinin talebi üzerine özel makineler üretmektedir.

 6. SOLPRINT

  İspanya

  Kalite, hizmet, çözüm bulma, yenilikçilik.

 7. SACOSDEALGODON.COM

  İspanya

  SACOSDEALGODON.COM, yılında kurulan ve Giyim sanayi gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ticaret borsaları, ikinci el jüt çuvallar, endüstriyel paketleme, kumaş çantalar, Ticaret borsaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palamos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SALARDI SISTEMI SRL SOCIO UNICO

  İtalya

  SALARDI SISTEMI SRL SOCIO UNICO, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel paketleme, depolama tesisatları tasarımı, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LOGO GRAMMA PRINTING SOLUTIONS S.A.

  Yunanistan

  LOGO GRAMMA PRINTING SOLUTIONS S.A., yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. ITAL-SHOP DI BRUNO MICHELE

  İtalya

  ITAL-SHOP DI BRUNO MICHELE, yılında kurulan ve Karton kutular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik çantalar, endüstriyel paketleme, elbise etiketleri, Plastik askılar, Plastik çantalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alberobello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DOW PORTUGAL - PRODUTOS QUÍMICOS, SOCIEDADE UNIPESSOAL, LDA.

  Portekiz

  DOW PORTUGAL - PRODUTOS QUÍMICOS, SOCIEDADE UNIPESSOAL, LDA., yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estarreja, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. NOVAPACKSUD S.R.L.

  İtalya

  NOVAPACKSUD S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme - Tarım ve Gıda sanayi ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda paketleme, endüstriyel paketleme, paketleme ve etiketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ROTOLPACK S.R.L.

  İtalya

  ROTOLPACK S.R.L., yılında kurulan ve Yapışkan şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskılı ambalaj bantları, endüstriyel paketleme, ürünlerin kişiselleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LECA GRAPHICS

  İspanya

  LECA GRAPHICS, yılında kurulan ve Ambalaj konsepti geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lüks paketleme, kozmetik ürün paketleme, endüstriyel paketleme, gıda paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Fernando De Henares, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. SINTOCHEM S.R.L.

  İtalya

  SINTOCHEM S.R.L., yılında kurulan ve Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya - hammaddeler ve türevleri, Kimya - hammaddeler ve türevleri, gıda paketleme, endüstriyel paketleme, baskı mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bresso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. EVOLUPACK LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  EVOLUPACK LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Plastik malzemeden ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ambalaj konsepti geliştirme, Depolama hizmetleri, Ambalaj konsepti geliştirme, Depolama hizmetleri, gıda paketleme, endüstriyel paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinfort, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. MONA LISA

  Belçika

  MONA LISA, yılında kurulan ve Reklam dizaynı-grafikler ve tasarımcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ambalaj konsepti geliştirme, Ambalaj konsepti geliştirme, paket tasarımı, endüstriyel paketleme, Ambalaj - Konsept geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. PLÁSTICOS VIDAL S.L.

  İspanya

  PLÁSTICOS VIDAL S.L., yılında kurulan ve İnce plastik tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel paketleme, gıda paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'olleria, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz