• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel vibratör tesisatları

Sonuçlar

Endüstriyel vibratör tesisatları - Ithalat/Ihracat

 1. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her şeyi sönümlüyoruz, sadece beklentileri sönümleyemiyoruz. ACE, tüm kıtalarda 45 ülkede temsilcilikleri bulunan, endüstriyel sönümleme teknolojisi alanında dünya çapında tanınırmış uzman bir şirkettir. ACE, 1978 yılından beri Alman pazarında çok başarılı bir şekilde temsil edilmektedir. Sadece burada 25 mühendis her gün ürün yelpazesinin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. ACE müşterileri, sönümleme teknolojisi konusunda sofistike çözümlerden, değerli yenilikler ve örnek servis hizmetinden yararlanırlar. Önde gelen makine mühendisliği şirketleri ile yakın işbirliği sayesinde ACE'nin Almanya şubesi teknik ilerlemenin öncüsü olarak ön plana çıkmıştır. Müşterilerimizin açıkça ortada olan avantajları şunlardır: Yerinde ve telefonla uzman teknik danışmanlık, müşteriye özel tasarım, asgari sipariş miktarı sınırı olmadan bir adetten itibaren en kısa sürede sevkiyat, sofistike montaj ve fonksiyonel aksesuarlar, gerçekçi fiyatlar

 2. FINDEVA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  40 yılı aşkın bir süredir pnömatik vibrasyon ekipmanları ve tokmakların başarılı bir üreticiyiz. Alüminyum gövdelerin kullanımında dünya çapında bir öncü olarak biliniyoruz. Kalifiye çalışanlarız yılda 40.000'den fazla vibrasyon ekipmanı üretmektedir. Üretim, çevreye duyarlı bir şekilde ve mümkün olan en yüksek emniyet standartlarına uygun olarak en son teknoloji ile yapılmaktadır. En iyi malzemeler ve en modern CNC makineleri yüksek kaliteyi ve ünlü İsviçre hassasiyetini garanti eder. Pnömatik vibrasyon ekipmanlarımız en iyi performansın yanı sıra daha düşük hava tüketimi sağlar. Kolay kurulum, servis dostu, uzun ömürlü. Dünyanın her yerinde temsilciliklerimiz mevcuttur. İsviçre kalitesi ve adil ticaret, müşterilerimizle olduğu kadar temsilcilerimizle de uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturmuştur.

 3. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belçika

  Verified by europages badge
 4. LESSINE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lessine Tailored Bulk Technology ambalajsız ve tozlu ürün sektöründe aktiftir, Lessine sanayi makine yapımı, kurulumunda, geliştirmesinde, tasarımında ve sanayi çözümleri konusunda uzman bir donanım ve mühendislik şirketidir. Lessine, beş ana teknolojide uzmanlıktan yararlanıyor ; parçalama ve öğütme, karıştırma, kurutma, ayırma ve işleme. Bu donanımlar birkaç faaliyet sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktadır

 5. BONINO SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  BONINO SPA, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, titreşimli beleme elemanları, Taşıyıcı bandlar, Gıda endüstrisi için konveyör bantları, hazneler, vıbratör, konveyör besleyicileri, ticari mal mekanik transportörü için bantlar, Vakumlu konveyör bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alessandria, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OCV FEEDERS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OCV FEEDERS SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dairsel titreşimli bazlar, lineer titreşimli bazlar, salınımlı huniler, hizmet elevatörleri, sanayi vibratörleri, endüstriyel kullanım içi mekanik vibratörler, doğrusal salınımlı kanolar, vıbratör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olginate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TARNOS

  İspanya

  Tarnos, S.A. titreşimli ekipmanların tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Yıllar geçtikçe edindiğimiz deneyim ve profesyonellerden oluşan kadromuz sayesinde çeşitli titreşimli endüstriyel donanımları sağlayan bir lider kuruluş haline geldik, ürünlerimizi sunduğumuz sektörler: inşaat, gıda, madencilik, kimya, maden cevherleri, seramik, siderürji, geri kazanım, kereste, cam, vd... tüm bu sektörlerdeki üretim süreçlerinin çeşitli aşamalarında yaşanılan sorunlara ve gereksinimlerine uygun çözümler sunmaktayız.

 3. SZTECHNIK GMBH

  Almanya

  SZTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rottenburg Am Neckar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WREDE MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  WREDE MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. XINXIANG SENYOU MECHANICAL & ELECTRICAL CO., LTD

  Çin

  XINXIANG SENYOU MECHANICAL & ELECTRICAL CO., LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xinxiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ZAKLAD PRODUKCYJNY WERG RYSZARD WOLOSZCZUK

  Polanya

  ZAKLAD PRODUKCYJNY WERG RYSZARD WOLOSZCZUK, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grudziadz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. BERGER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  BERGER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Idstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VIBSIS VIBRATION SYSTEM LTD.

  Türkiye

  VIBSIS VIBRATION SYSTEM LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi vibratörleri, Yangın ve erişim kontrolü, Elektrikli dış vibratörler, ocak ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TARNOS

  İspanya

  TARNOS, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Fernando De Henares, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. INNOVATIVE HYDRAULIC DESIGNS (I H D)

  Amerika Birleşik Devletleri

  INNOVATIVE HYDRAULIC DESIGNS (I H D), yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik yağ aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katy, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. EQUIPANGUE - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portekiz

  EQUIPANGUE - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. VIBRO SYSTEM SRL

  İtalya

  VIBRO SYSTEM SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cologno Monzese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CERSA

  Belçika

  CERSA, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel vibratör tesisatları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Endüstriyel vibratör tesisatları, gönye testeresi, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, depo halısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. TRILTECHNIEKSHOP

  Hollanda

  TRILTECHNIEKSHOP, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Oosterhout, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. ITALVIBRAS FRANCE

  Fransa

  ITALVIBRAS FRANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektrikli vibratörler, endüstriyel kullanım için pnömatik vibratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montpellier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VIBRONORD SRL

  İtalya

  VIBRONORD SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vıbratör, Pnömatik vibratör, bilyalı ve makaralı vibrasyon ekipmanları, sanayi vibratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Concorezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ORLANDO SRL

  İtalya

  ORLANDO SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi vibratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpenedolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LA VIBROPERCUSSION

  Fransa

  LA VIBROPERCUSSION, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel vibratör tesisatları, Endüstriyel vibratör tesisatları, Yangın ve erişim kontrolü, Sıvı domates püresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clermont-ferrand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. COMERCIAL DE APLICACIONES VIBRANTES, S.L.

  İspanya

  COMERCIAL DE APLICACIONES VIBRANTES, S.L., yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Otomatik kapı sistemleri, ocak ekipmanı, Titreşimli besleyici, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polinya, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONVITEC GMBH SCHWINGMASCHINEN UND FÖRDERTECHNIK

  Almanya

  CONVITEC GMBH SCHWINGMASCHINEN UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Taşıyıcı bandlar, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları, Santrfüjlü dökümhane makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BAYROL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  BAYROL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Optik - Ölçüm cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir. Dişçilik preparatları, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Endüstriyel vibratör tesisatları, Dişçilik preparatları, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Endüstriyel vibratör tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Planegg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NETTER GMBH

  İsviçre

  NETTER GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas rulmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Endüstriyel vibratör tesisatları, Metalurji - makine ve tesisatlar, Hassas rulmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Endüstriyel vibratör tesisatları, Metalurji - makine ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rheinfelden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. RUSSELL FINEX

  Almanya

  RUSSELL FINEX, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Endüstriyel vibratör tesisatları, Makine aletleri - Metal İşleme, Şantiyeler - Ekipmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Endüstriyel vibratör tesisatları, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. VIBRA-TECHNIK MASCHINENFABRIK ADOLF CLAUS GMBH & CO KG

  Almanya

  VIBRA-TECHNIK MASCHINENFABRIK ADOLF CLAUS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Endüstriyel vibratör tesisatları, Makine aletleri - Metal İşleme, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Endüstriyel vibratör tesisatları, Makine aletleri - Metal İşleme, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VIBROTECH GMBH

  Almanya

  VIBROTECH GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları, Şantiyeler - Ekipmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braschwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz