• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Gıda sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. CROMMAC MAKINA METAL IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Gıda Makineleri, Endüstriyel Makineler, Medikal Cihazlar, Sağlık Sistemleri ve diğer alanlarda verimliliği arttırmak adına güvenilir ortağınız Crommac Makina'ya hoş geldiniz. İstanbul Tuzla'da 2.500 m2 alanda stratejik bir konumda bulunan firmamız, farklı ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri sunmayı amaçlamıştır. Fanlı Isıtıcılar, Gıda Makineleri, Sağlık Ürünleri, Çöp Kutuları, Barbekü ve Mobilya ürünleri dahil birçok ürünün imalatında uzmanlaşmış, Metal İşleme sektörünün önde gelen firmasıyız. Uzmanlık alanlarımız arasında Lazer Kesim, Büküm, Kaynak ve Boyama faaliyetleri bulunmakta ve her projede hassasiyet ve kaliteye önem verilmektedir. Geniş ürün portföyümüzü siz de keşfedin: •Gıda Makineleri: Ananas Soyma Makinası, Yarı Otomatik Bardaklı Portakal Sıkma Makinası, Dolaplı Ananas Soyma Makinası • Isıtma ve Soğutma Sistemleri: Elektrikli Fanlı Isıtıcılar, Elektrikli Dekoratif Şömineler, Küçük Nesil Isıtıcılar, Endüstriyel Isıtıcılar, •Barbekü: Ateş Çukurları, Ateş Üstü Katlanabilir Izgaralar •Posta ve Atık Kutuları: Camlı Sigara Atık Kutusu, Posta Kutuları, Sigara/Pil Atık Kutuları, Geri Dönüşüm Atık Kutuları •Mobilyalar: Metal Ayaklı Sehpalar •Medikal Cihazlar: Masa Tipi Dezenfektan Aparatı, Duvar Tipi Dezenfektan Aparatı, Ayak Pedallı El Dezenfektan Standı Crommac Makina olarak, teknik uzmanlık, güvene dayalı işbirliği, yenilikçi çözümler ve zamanında yapılan teslimatlarla size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 2. FLOTTWEG SE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'daki Dekanterzentrifugen tesisimizde 60 yıldan daha uzun bir süreden bu yana, seperatörler, bant presler ve son derece verimli ve güvenilir olarak değerlendirilen sistemler üretmekteyiz. Birçok sınai sektörde sıvıların arıtılması, sıvı karışımlarının ayrıştırılması ve konsantrasyon arttırma ve suyunu alma gibi anahtar işlevler üstleniyoruz. Flottweg mekanik ayrıştırma teknolojisi alanında dünya çapında önde gelen çözüm sağlayıcılardan ve santrifüj üreticilerinden biridir. Tamamen Almanya'da üretilen durultma hazneleri, seperatörler ve bant presleri müşterilerimizin nihai ürünlerinin mükemmel kalitesi ve yüksek üretim verimliliği için ön şarttır. Petrokimya, kimya, ilaç ve gıda endüstrisinin yanı sıra madencilik ve çevre alanlarında da atık su veya yağ çamurlarının işlenmesinde - Flottweg'in mükemmel ürün ve sistemleri her yerde başarıyla kullanılmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret edin: www.flottweg.com.

 3. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1939 yılından bu yana çeşitli sanayi sektörlerinde titreşimli konveyörler ve proses mühendisliği ürünleri için yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunan AViTEQ dünya çapındaki servis ağıyla her zaman yanınızdadır.

 4. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 5. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hebold Systems uzun yıllardan bu yana ilaç, kozmetik ve gıda sanayileri için vakumlu karıştırma ve homojenleştirme teknolojileri alanlarında münferit çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Krem, jel, merhem, losyon ve şampuan üretimi için homojenize etme ve ayırma tesislerinde kullanılmak üzere karıştırıcı imalatı yapılmaktadır. Yarı katı haldeki malzemelerin üretilmesi için proses tesisleri 5 ile 10.000 litre arasındaki standart büyüklüklerde üretilmektedir. Müşterinin şartnamesine bağlı olarak, komple tesisler, bir veya birden fazla HEBOLD karıştırıcılardan oluşmaktadır. Bu karıştırıcılar gereğinde kapak açma tertibatı, homojenleştirici, ön aşama kapları, vakum sistemleri, ısıtma ve soğutma donanımları, boru hatları, operatör platformu ve proses görselleştirme ve reçete yönetim özellikli sahip kumanda birimine sahiptir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHOLL APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  1959 yılında Frankfurt'tan şirketin yönetim merkezinin şu anda bulunduğu Bad Marienberg kentine taşınma, ürün yelpazemizi şirkete ait 10.000 metrekarelik bir alanda günümüze kadar istikrarlı bir şekilde geliştirmek ve çeşitlendirmek olanağını verdi. Ürün yelpazesi yemek hazırlama (endüksiyonlu pişirme cihazları), yemek sunumu (dağıtım, ısıtma ve soğutma teknolojisi) ile yemek takımlarının (tepsi arabası) geri toplanmasına kadar uzanmaktadır. Ayrıca geniş bir paslanmaz çelik mobilya gamı (tezgahlar, lavabolar, ısıtma dolapları vb.) da sunmaktayız. Bunu yaparken, özellikle mağaza ve tesis inşaatı alanlarında müşteri ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Ürünlerimizi uzman bayiler aracılığıyla satmaya karar verdik. Bu sayede, yerinde yetkin danışmanlık ve hızlı servis hizmeti sunabiliyoruz. Son müşteriler olarak, istediğiniz zaman size iletişim bilgilerini sunarız. „Scholl … fikirleri bir adım ileride! “, bu bizim sektördeki en son eğilimlere hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermemiz anlamına gelmektedir.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

 3. ET TAMBURU DONER TEKNIK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Son teknoloji et işleme çözümleri için öncelikli iş ortağınız olan ET TAMBURU DÖNER TEKNİK'e hoş geldiniz. 35 yılı aşkın sektör uzmanlığımızla, Türkiye'deki üssümüzden restoranlara, kebapçılara, otellere ve et imalat şirketlerine gururla hizmet veriyoruz. Et Tambur Makinelerimiz, gelişmiş bir soğutmalı karıştırma yöntemiyle marine etme ve kürlemede devrim yaratarak optimum lezzet ve doku iyileştirmesi sağlar. Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilebilir seçenekler sunan ETY Serisi Yatay ve ETD Serisi Dikey Et Tambur Makineleri de dahil olmak üzere ürün yelpazemizi keşfedebilirsiniz. Çözümlerimiz değişken saatlik işleme kapasiteleri, soğutma seçenekleri, kaşıklı karıştırma mekanizmaları ve verimli ürün karıştırma ve boşaltma özellikleri ile uyarlanmıştır. Operasyonunuzu kolaylaştırmak için Baharat Mikserleri, Ürün Yükleme Asansörleri, Et Hazırlama Tezgahları ve Döner Taşıma Arabaları gibi tamamlayıcı ürünleri keşfedebilirsiniz. Et işleme çalışmalarınızı ileriye taşımak için iş birliği yapabiliriz.

 4. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Güney Kore

  Verified by europages badge

  Fırın ve şekerleme sanayiinde "Pirinç Kek Makinesi" SYP Pasta makinesi Ekmek makinesi veya Şekerleme makinesi olarak sınıflandırılabilir. Biz Pasta Haşhaş Pirinç üretimi yapıyoruz. Bu Doğal Hububat Haşhaş Makinesi, sadece pirinç, kahverengi pirinç, mısır, arpa, vb. Gibi% 100 doğal hububat kullanarak hububat yongaları veya kek üretir. Pasta makinesi patates paletini veya soya patates püresi, soya fasulyesi yongası vb. Fasulye paleti. % 100 tahıl atıştırması, besin içeriğinde mükemmel olduğu ve tüketicilerden iyi bir itibar aldığı için, ticarileştirilmesi kolaydır. SYP serimiz kompakt tasarıma ve kullanım için mükemmel kolaylığa sahiptir. Ayrıca zamanı, kalınlığı ve şekli kontrol etmek kolaydır ve bu nedenle dükkanlardan fabrikalara kadar yaygın olarak kullanılır. Ayrıca pirinç kek haşhaş makinesi, poped kek makinesi, pirinç pop makinesi, mısır kek makinesi, şişirme makinesi, kabarık kek makinesi, Kore pirinç kek makinesi, pop makinesi vb denir.

 5. SARONG SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SARONG, İtalya'nIn kuzeyindeki Reggiolo (RE) bölgesinde bulunan bir şirkettir. Şirket 1972 yılında eczacılıkta kullanılan fitillerin üretimi için ilk otomatik ambalaj makinesini (Mod. SG-12) piyasaya sürmek amacıyla kurulmuştur. SARONG yıllar içinde ambalaj gamını genişletmiş ve fitil makineleri tasarlamaya ve üretmete başlamıştır (Mod. SAAS). Lam Sarong'un merkezi Reggiolo (RE) ilindedir.

 1. IMETA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Her tip teneke kutu, her tür karton kutu imalathanesi ve her kutu kapama makinesi üreticisi için en iyi kapama performansını garanti etmek için kalıp miller ve makaralar üreterek, Gıda, İçecek ve genel üretim hatları alanında, nihai kullanıcıların tüm gereksinimlerine yanıt vermeyi amaçlar. Kutu kapama makineleri için dönüştürme kiti ve yedek parça üretimi. Her model için format değiştirme (kutu / kapak) için gerekli donanımlar.

 2. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge
 1. RUSSELL FINEX LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  RUSSELL FINEX LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarama sistemleri, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel filtre, kendi kendini temizleyen filtre, Tarama sistemleri, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feltham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. EKOFLEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EKOFLEX GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Büren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FILLPACK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILLPACK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, doldurma makinaları, otomatik şişe doldurma dozaj makinaları, şişeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwarmstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HERFRAGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERFRAGA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, konserve makineleri, mekanik imalat, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, konserve sanayisi için makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carballo-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOJET, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  SOJET, LDA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Dezenfekte etme ve sterilize etme - servisler, Gıda dönüşümü, Sıhhi tesisat kontrolü, üç fazlı motorlar, Pompalar, endüstriyel hijyen, hijyenik sağlık ekipmanları, dozlama istasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontinha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Türkiye

 7. INTERPLAST AS

  Türkiye

 8. KELSTREAM

  Hollanda

  Kelstream, ürününüzün hat içi soğutulması ya da ısıtılmasına yönelik sıyırma yüzeyli ısı değiştiriciler yapmaktadır. Kelstream genellikle yem, gıda, ilaç ve gıda dışı endüstrisinde aseptik işlemede kullanılır. Kelstream Sıyırma Yüzeyli Isı Değiştiricisi, ısıya hassas, orta ya da yüksek yoğunluktaki ya da iri parçacık yüklü ürünleri işleme kapasitesi dolayısıyla tercih edilmekte olup yoğun ürünlerin ısı transferini geliştirir ve ısı transfer yüzeyine dair yanma ve kirlenme derecesini minimuma indirir.

 1. PKO-SURA COMPANY

  Rusya

  PKO SURA LLC, “Sura” markası altında fırıncılık ve şekerleme endüstrileri için bonbon, tatlı ve şekerleme ürünleri üretimine yönelik endüstriyel şekerleme ekipmanları üretmektedir. Üretici, şekerleme endüstrisi için makineler ve endüstriyel ekipman üretmektedir: pralin ve meyve jölesi yapmak için dökme makineleri, müsli, şekerleme, hematojen, şekerli bisküvi, bisküvi için kalıplama alanları, şekerleme ve çikolata vb. için soğutma konveyörleri, spiral dondurucular, yoğurma makinesi, dondurma ekipmanları üretimi. Müşterinin talebi üzerine, üretici ayrıca şekerleme ürünlerini soğutmak ve süslemek, dolgulu şekerler yapmak, bisküvi ve diğer tatlıları yapmak için kullanıma hazır bir üretim hattı kurabilir. PKO, 2010 yılından bu yana gıda endüstrisi için makine ve ekipman üretmektedir. “Sura” şekerleme ekipmanlarının üretimi özel tasarımlara dayanmaktadır. Küçük boyutlu makineler yerden tasarruf sağlar ve sezgisel olarak çalıştırılabilir.

 2. CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH

  Almanya

  Centrimax - Winkelhorst Trenntechnik GmbH şirketi, kullanılmış ve yenilenmiş santrifüjlere yönelik tam servis sağlayıcıdır. Centrimax şirketi, santrifüjlü ayırıcı teknolojilere ilişkin geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunların arasında ayırıcılar, durultma tankları, itici santrifüjler, soyucu santrifüjler, enversör filtreli santrifüjler ve tüp santrifüjler vardır. Sadece, GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg, KMPT (Krauss Maffei), Siebtechnik, Heinkel gibi adı duyulmuş imalatçılar tarafından yapılan imal edilmiş sınaî makineler satın alınmakta, yenilenmekte ve satılmaktadır. Münferit ihtiyaçlara göre sipariş üzerine uyarlanmış kumanda birimlerine sahip makineler, garantili olarak teslim edilir veya müşterinin yerinde işletime alınır. Centrimax'ın faaliyetleri kalite, güvenilirlik ve mükemmel fiyat-performans oranları üzerine kuruludur. Şu anda, Centrimax'ın stokunda 700'ün üzerinde santrifüj bulunmaktadır. %70 oranına varan tasarruf ve kalite ile – Made in Germany.

 3. DFT TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  DFT Technology şirketi, esas olarak çeşitli gıdaları pastörize etmek ve sterilize etmek amaçlı olsa da, aynı zamanda eczacılık alanında da kullanılan otoklavları, STOCK, markası altında üretmektedir. En büyük uygulama alanları arasında, bebek mamaları, et ve sucuk ürünleri, hazır yemek, çorba, süt, krema, içecek, sebze ve meyve, balık ve evcil hayvan mamaları bulunmaktadır. Laboratuvar otoklavı ve buhar püskürtmeli otoklavdan çok prosesli otoklava kadar geniş bir yelpazede farklı sistemler, uygulama alanınızda optimum sonucu sağlar. Otoklavların yanı sıra DFT Technology, çeşitli otoklav üreticileri için örn. ara matlar, kafesler ve altlıklar gibi çeşitli aksesuarlar da temin etmektedir. Bütün bunlara ek olarak, örn. bakım, sıcaklık dağılımı ölçümü, sensörlerin kalibrasyonu veya tüm markalar için kumanda dönüşümleri de verilen hizmetlerin kapsamı dahilindedir.

 4. PAKMA, UAB

  Litvanya

  JSC PAKMA gıda endüstrisi için dozajlama, sarma, ambalajlama, soğutma, kaplama ekipmanları tasarlar, üretir, test eder, birleştirir, modernize eder ve bu ekipmanların bakımlarını yapar. Ürünlerimiz: Lor peyniri paketleme GSL üretim hattı, lor peyniri dağıtıcı, soğutma tüneli, spiral soğutucu, giydirici, konveyör sistemi, eritme tankı, kaldırıcı, mantar ayırıcı, ezici, pizza sosu hattı, peynir presi, peynir üretme ekipmanı, mikser, ilaç sektörü ürünleri için dozajlama makinesi, pompalar, standart olmayan ürünler.

 5. UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER

  Türkiye

  We are manufacturer of flour-milling machines, turn-key milling plants, leading milling solution provider from Konya city, Turkey. We export our products to more than 60 countries worldwide. We manufacture quality, reliable and safe machines. Please visit our website to have more information about us and our products: https: //www.unormak.com.tr/en/ We hope that you will find all the necessary products that you looking for and hope that this will encourage you to stay in touch with us in sense of getting the right solutions and results. Ready to provide you a solution for already existing requests and projects.

 6. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  İspanya

  Yarı otomatik, dikey ambalajlama ve paketleme, toz malzeme paketleme vb... makinelerin üretimi alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Fiyatlarımız son derece uygundur, bizim için kalite daima ön plandadır, sektörün öncüsü markalara yedek parça ve makine ana elemanları üretmekteyiz. Ürünlerimiz arasında: BASICA model ve ECO model paketleme ve ambalajlama makineleri, SEAL ambalaj yapıştırma ve kaynaklama makineleri, fırınlara yönelik ambalajlama makineleri bulunmaktadır, sipariş üzerine makine üretimi de yapmaktayız.

 7. KESSEN MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Essen- Oldenburg, Kessen Maschinenbau GmbH tarafından. 2008 yılında kurulan makine üretim şirketi gıda maddesi endüstrisi için konveyörlerin ve özel makinelerin tasarımı, üretimi ve satışı alanlarında uzmanlaşmıştır. Özellikle ambalajları işlemeye odaklanıyoruz. Fıçıların ayrılması, özel taşıma, doluma hazırlama ayrıca fıçıların kapatılması şirketimizin asıl yetkinlikleri arasındadır. Partnerlerimizle birlikte üretiminiz için tedarikçi ya da genel şirket olarak komple hatlar (Türkiye) gerçekleştiriyoruz. Avrupa çapındaki işverenler başarılı bir aile şirketi olarak tecrübemizi, sürdürülebilir ve inovasyon gücümüzü görüyorlar.

 8. CB SRL

  İtalya

  CB Srl işletmesi 50 yılı aşkın bir süreden beri profesyonel mutfaklar, mağazalar ve süpermarketler için cihaz ve aksesuar imalatında uzmanlaşmıştır. İşletme özellikle elektrikli ve gazlı tamburlu piliç çevirme makineleri, sıcak veya soğuk havalandırmalı piliç çevirme makineleri, lava taşlı ve elektrikli ızgaralar, elektrikli pizza fırınları, gazlı veya elektrikli döner kebap tezgahları gibi pişirme donanımları imal etmektedir. Mağazalar ve süpermarketlere yönelik ürünler arasında çeşitli tiplerde paslanmaz çelik manuel ambalajlama makineleri sayılabilir.

 9. EACTECH®

  Portekiz

  EACTECH, tekstil, gıda ve ilaç ve kozmetik endüstrileri için teknolojik ortağınızdır. Günümüzün ihtiyaçları ve geleceğin zorluklarıyla uyumlu, entegre ve anahtar teslim çözümler üretiyoruz. Şirket (eski adıyla Esteves Alves & Carvalho) 2000 yılında Portekiz'in tekstil uzmanlığı merkezi Barcelos şehrinde kurulmuştur. O zamandan beri kendini tekstil, gıda, ilaç ve kozmetik endüstrileri için ithalat, ihracat, özel konstrüksiyon ve ekipman tedarikine adamıştır. 2019'dan beri fiziksel olarak İspanya'da da kurulmuştur. 22 yıldır ulusal, son 5 yılda ise sınır ötesi sanayinin makine parkını dönüştürüyor ve yeniliyoruz. Şirketlerin ve yöneticilerin maksimum üretkenliklerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Çarpıcı büyümemize ayak uydurmak için, ortaklarımıza daha hızlı yanıt verebilmek için yeni tesisler, yeni bir web sitesi ve bitmiş ve halihazırda daha büyük bir stok kaynağıyla doldurulmuş yeni bir lojistik merkezi inşa etme sürecindeyiz. Ulusal ve uluslararası pazarda geniş bir referans listesine sahip olan EACTECH, Portekiz ve İspanya'daki segmentlerinde endüstriyel ekipman tedarikinde gururla günümüzün en saygın şirketlerinden biri haline gelmiştir. Tekstil, gıda, ilaç ve kozmetik sektörleri için en son teknolojik çözümleri ve son zamanlarda ise LED reklamcılık alanındaki en iyi ekipmanları temin edebiliyoruz. Orjinallik. Mükemmellik. Yaratıcılık. Teknoloji. YÜKSEK TEKNOLOJİLİ BİR GELECEK

 10. SEFER MAKINA ITH. IHR. SAN VE TIC.

  Türkiye

  Krokan kesme ve açma makinası, krokan kesme makinası, lokum kesme makinası, bantlı lokum kesme makinası, fıstık kavurma makinası, lokum pişirme makinası, pudra şekeri değirmeni, çikolata bilyeli mikseri, çikolata kaplama makinası, çikolata kabuk hattı, çikolata üretim tesis, çift renk çikolata dolum hattı, çikolata makinaları, kek üretim makinaları, kek enjeksiyon makinaları, gofret üretim hattı, peanut bar cutting line, krokan makineleri, fıstık bar kesme makinası, lokum kazanı, Kozinaki cutting and turning machine, roasted nuts cutting machine, turkish delight cutting machine, band delight cutting machine, peanut roasting machine, delight cooking machine, powdered sugar mill, chocolate ball mixer, chocolate coating machine, chocolate shell line, chocolate production facility, double color chocolate filling line, chocolate machinery, cake production machines, injection molding machines cakes, wafer production line, peanut bar cutting line, croquet machine, peanut bar cutting machine,

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gıda sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.836 Şirketler