• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel zeminler

Sonuçlar

Endüstriyel zeminler - Ithalat/Ihracat

 1. VOLFI VOLKER FISCHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzman ticaret ortağı olan VOLFI, 25 yılı aşkın tecrübesyle bahçe ve peyzaj sistemleri için önde gelen bir Alman üreticisidir. VOLFI sistemleri, sektörde kalite, güvenilirlik ve yenilikçilik yönleriyle bilinir. Çok yönlü, kombine edilebilir komple sistem, dış mekanlara karolar ve kaldırımlar döşeme imkanı verirken belirleyici avantajlar sunar. Başarılı aile şirketi 1995 yılından beri varlığını sürdürmektedir ve 2. nesil tarafından yönetilmektedir. Çoğu ürün Sauerland'da kendi tesislerimizde üretilmekte ve paketlenmektedir. Almanya ve Avrupa'daki ana bayiler, büyük siparişlerin gerçekleştirilmesinde kapsamlı referanslara ve uzmanlığa sahiptir. Birçok ürün patent / model koruması altındadır ve sadece VOLFI'den temin edilebilir. Birçok renk ve malzeme kalitesi için yeterli stok mevcuttur.

 2. OCHS SYSTEMBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OCHS SYSTEMBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Damme, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BACHMANN FUSSBODENSANIERUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BACHMANN FUSSBODENSANIERUNG GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hammersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DUDAFLOOR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DUDAFLOOR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Worms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VERGUSIT GENERALVERTRIEB DEUTSCHLAND - KLAUS K. BERNHARD SONDERBAUSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  VERGUSIT GENERALVERTRIEB DEUTSCHLAND - KLAUS K. BERNHARD SONDERBAUSYSTEME, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Burgdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KREMPL FACILITY SERVICES GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KREMPL FACILITY SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neukirchen Am Walde, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. SMY GRUP MIMARLIK LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  2004 yılında İzmir’de ticari faaliyetlerine başlayan firmamızda, Kamu ve Özel kuruluşlara; • Epoksi, Poliüretan ve Ucrete Zemin kaplama sistemleri, • Tenis Kortu ve Basketbol Spor Sahaları Poliüretan ve akrilik kaplama sistemleri, • PVC Zemin Döşeme sistemleri, • İnşaat ve Taahhüt işleri gibi faaliyet alanlarında hizmet sunmaktayız. Sektörden elde ettiğimiz tecrübeler ışığında, mesleki bilgi ve becerilerimiz ile kalıcı ve güvenilir bir şekilde uygulamaya özen göstererek, alanında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Özel ve kamu inşaat işleri ve taahhütleri ile özel inşaatların projelendirilmesi ve anahtar teslimi işlerini müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmekteyiz. Misyonumuz çerçevesinde; • Başarının, hizmet verdiğimiz kurumla eş zamanlı olarak artmasını sağlamak açısından kurum yönetimine karşı her türlü desteği vererek ortak çalışmada rol alan, • Her koşulda sorumluluğunun bilincinde, uygulama aşamalarını sürekli analiz ederek doğru çözüm odaklı ve sahada örnek olmaya çalışan, • Hizmet kalitesinin sürekli olarak yükselmesi amacıyla, ölçülebilir kriterler geliştirerek performans izleme, değerlendirme ve yükseltme çalışmaları yapabilen, • Başarı odaklı, daima araştırmacı ve yeni yaklaşımlar geliştiren, gerçekçi ve pratik bir biçimde çalışmaya özen gösteren bir şirket olarak tüm projelerimizde dürüst ve tutarlı davranarak işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.

 3. TEKSER TECHNICAL CERAMICS, INC.

  Türkiye

  1980’den bugüne başarı ile tamamlanmış 1000'in üzerinde proje, 1, 5 milyon m²'yi aşan seramik döşemesi ve 800'den fazla referansı ile TEKSER Teknik Seramik uluslararası standart ve normlara göre hizmet vermektedir. Dünya genelinde 50'yi aşan ülke referansı ile Vibrasyonlu Seramik Döşeme Sistemi dahil endüstriyel seramik döşemelerindeki buluş ve yenilikleriyle sektörün lideri ve öncü firması konumundadır. TEKSER yoğun olarak Gıda ve İçecek Endüstrisi ve Marketlerin zeminlerinde hizmet vermekte olup, Türkiye’nin zeminlerde tadilat gereksinimi yoğunluğu, firmayı zemin tadilatları konusunda dünyanın sayılı firmaları arasına sokmuştur.

 4. ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO

  İtalya

  ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO genel bina müdahaleleri, yenilemeler, restorasyonlar, statik güçlendirmeler ve konut binaları, ortak mülkiyetler, ticari ve endüstriyel bina inşaatı için, referans gösterilen ve uzun yıllara dayanan deneyimini kullanıma sunmaktadır. Şirket hizmetlerini gerçekten ilgi çekici fiyatlar karşılığında sunmakta ve ileri uzmanlığa sahip personeli, ultra modern ekipmanları ve bina malzemeleri ve çok yüksek kaliteli son işlemleri sayesinde her tür müdahaleyi yönetmektedir.

 5. TOPAZ PRECAST & TERRAZZO TILES

  Türkiye

  TOPAZ is the leading producer of floor tiles in Izmir / TURKEY. We are producing cement vased single layer tiles named as TERRAZZO TILE composed of marble, granite and basalt aggregates with different grain size up to 16 mm. And if required oxide pigments are added to the mix fort he base color. TOPAZ also produces precast elements such as L shaped Stairs Steps, Window sills, Wall Skirtings, Parapets, Tile coping, borders and gutters in the same aesthetic with TERRAZZO. The products of TOPAZ are compliance with international standarts such as TS 213 EN 13748-1, TS 213 EN 13748-2, TS 13631, DIN 18500 , BS 4131, ASTM C140. TOPAZ products have a wide variety of usage fields such as; Shopping malls, Multi-story buildings, Residances, Business centers, train/underground stations, Pavements, Goverment buildings, Schools, Health Centers, Factories, Hotels, Military Buildings, Sports Halls and the like. Our sales representatives are Kuwait, Germany, Greece, Cyprus, Palestine, Denmark, Romania, South Africa, France, Israel, Canada, Italy, Georgia, Azerbaijan, Kazakhistan, Russia, Algeria, Iraq, Iran.

 1. FLOOR MASTER CLAPA - MASZYNY BUDOWLANE

  Polanya

  Floor Master Clapa çekme sonucu çatlaklar, birleşim noktalarında ve köşelerde kavrama gibi beton çimentosu ve kum bileşimlerinin yayılmasında ortaya çıkan şikayetleri gidermek için tasarlanmıştır. Cihazlar, beton yüzeylerin düzlemesinde kullanılmakta olup özel olarak tasarlanan bir başlık sayesinde 10 cm derinliğe dek yüzeyleri sarsar ve bu da ayrık destek ve çelik tellere yönelik en uygun kullanımı sağlar. Yarı kuru beton karışımların sarsılması aynı zamanda basınç dayanımını %30'a, kayma mukavemetini de %25'e çıkartır.

 2. DITHMARSCHER FUSSBODENBAU GMBH

  Almanya

  İki neslin deneyimleri ve kesintisizi devam eden yenilikler sayesinde elde edilen yüksek kalite standardı Dithmarscher Fußbodenbau GmbH şirketini tanınan bir zemin uzmanı haline getirmiştir. Planlamadan yürütmeye, içi boş plakadan hazır zemine kadar. Beton zemin hazırlama, epoksi zemin kaplaması, zemin düzeltme, zemin kaplama işleri, ısıtma üstü sıva, pleksiglas ve plastik endüstriyel zeminler, endüstriyel zemin kaplama ve nesne zemini kaplamasına kadar farklı uygulamaların projesini hazırlıyor ve üretimini planlıyoruz.

 1. DECKLINE KOMPOZIT ZEMIN SISTEMLERI

  Türkiye

  DECKLINE , insan ve çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda insan ve çevre sağlığına zararlı hiç bir madde kullanmadan elde edilen, kompozit zemin malzemeleri üreten, Yediger Ağaç Plastik ve Kompozit Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi markasıdır. Kurulduğu günden itibaren güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeyen şirketimiz, kompozit zemin kaplamaları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahiptir. Yediger Ağaç Plastik ve Kompozit Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem sayesinde, kısa sürede kompozit zemin ürünleri sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı , hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan DECKLİNE, sizlere bugün ve gelecekte kaliteli hizmet vermeye devam edeceğinin teminatını vermektedir.

 2. VAN KOETSVELD & GRIMBERG SÄURESCHUTZTECHNIK GMBH

  Almanya

  Kimyasal, mekanik ve termik mukavemetlerinin yanı sıra aside de dayanıklı, yüksek kaliteli, seramik, endüstriyel zeminler konusunda aradığınız iş ortağıyız. Neredeyse 30 yıla dayanan bir deneyime sahibiz. Sürekli büyüyen, nitelikli ve sorumluluk sahibi ekibimizle sorularınız ve talepleriniz için her zaman yanınızdayız – danışmanlık, planlama ve teklif hazırlamadan usulüne uygun biçimde döşeme, kurulum ve tamamlamaya kadar tüm hizmetlerde.

 3. NORA SYSTEMS GMBH

  Almanya

  nora systems kauçuk yer döşemesi pazarında dünya lideridir. nora systems, merkezi ve üretimi tesisleri Almanya'da bulunan bir yer kaplama üreticisi olarak "Made in Germany" unvanına layıktır. Yenilikçilik çabasının yanı sıra, kaliteli ve mükemmel hizmet, kauçuk zemin kaplama üreticisi olarak nora systems şirketinde çok önemli bir rol oynayan unsurlardır.

 4. SUNGDO CO.,LTD

  Güney Kore

  " Elimizden gelenin en iyisini yapacağız." Müşteri memnuniyeti bizim ilk önceliğimizdir. Biz, araba ve ev için zemin kaplama imalatı yapan bir şirketiz. İnsanlık yararına devamlı olarak çaba sarf etmekteyiz. İlk amacımızın müşteri memnuniyeti olmasıyla beraber, inovasyon ve Ar-Ge ile yüksek ve sürekli büyüme elde etmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında sağlamlaştırdığımız güven ile yüksek kalite ürünler tedarik etmekteyiz.

 5. DUROMIT SUELOS AGROALIMENTARIOS

  İspanya

  tarım gıda endüstrisi için endüstriyel zemin kaplamaları

 6. SANAT YER KAPLAMALARI

  Türkiye

  20 Yılı aşkın tecrübesiyle Sanat Yer Kaplamaları olarak endüstriyel zemin kaplamaları üzerinde hizmet vermekteyiz. Tarkett, Gerflor, Forbo gibi dünya markaları ürünlerini kullanmaktayız.

 7. MIOFLOOR FLOORING SOLUTIONS

  Türkiye

 8. HORMIGÓN IMPRESO Y PULIDO MADRID

  İspanya

  HORMIGÓN IMPRESO Y PULIDO MADRID, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yer kaplama taşları, Zemin kapama, Cilalanmış beton, baskılı beton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. V&V SRL APSE

  İtalya

  V&V SRL APSE, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ciserano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ONILOP SOLUTIONS SL

  İspanya

  ONILOP SOLUTIONS SL, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. reçineli zemin kaplamaları, toprağın geri kazanılması mücadelesi, zemin reçinleri, poliüretan epoksi kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leganés, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PARQUETS TROPICALES

  İspanya

  PARQUETS TROPICALES, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. vinilik zeminler, Dalgalı parke döşeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEISER SOLS INDUSTRIELS

  Fransa

  MEISER SOLS INDUSTRIELS, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lestrem, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EMB MIOT ET BRESCIANI

  Belçika

  EMB MIOT ET BRESCIANI, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SCHNEIDER BODENBESCHICHTUNGEN GMBH

  Almanya

  SCHNEIDER BODENBESCHICHTUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BETONOX INDUSTRIEBODEN GMBH.

  Avusturya

  BETONOX INDUSTRIEBODEN GMBH., yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Münchendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. ROMTEHNOCHIM

  Romanya

  ROMTEHNOCHIM, yılında kurulan ve Epoksi reçineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel zeminler, Endüstriyel resimler, Endüstriyel zeminler, Endüstriyel resimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jilava, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. DEWECO BV

  Belçika

  DEWECO BV, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Gıdalar için uygun zeminler, endüstriyel reçine kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kontich, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. SCHWEGMANN SPEZIALBÖDEN GMBH

  Almanya

  SCHWEGMANN SPEZIALBÖDEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheine, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel zeminler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.489 Şirketler