• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zeytin

Sonuçlar

Zeytin - Ithalat/Ihracat

 1. KAMBET

  Polanya

  Verified by europages badge

  KAMBET, 20 yılı aşkın bir süredir terrazzo fayans / yer karosu üreticisi olarak faaliyet göstermektedir ve merkezi Jeleśnia'dadır. Ürün, Polonya PN-91/B-10130 standardı ve Alman DIN 18500 standardı ile uyumludur. Fayans üretimi için şirket, çeşitli renklerde mermer unu ve yüksek kaliteli beyaz Portland çimentosu kullanıyor. Fayanslar kalitatif testlere tabi tutulur. Ürünler halihazırda yüzlerce ticari ve hizmet tesisinde kullanılmaktadır. Strafor ve termo-shrink film ile korunan ürünlerin nakliyesini sunuyoruz. Sizi teklifimizden yararlanmaya davet ediyoruz – Jeleśnia'dan KAMBET.

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 3. GRECO ALIMENTARE - CONSERVE ALIMENTARI DAL 1950

  İtalya

  Verified by europages badge

  300 hektardan fazla alanı kapsayan bir arazide her türlü sebzeyi ekiyor, işliyor ve dönüştürüyoruz. En önemli ürünümüz, her yıl milyonlarca parça işlenen enginardır; ancak bunun yanı sıra domates, patlıcan, kabak, biber ve soğan da aynı öneme sahip diğer ürünlerimizdir. Doğal veya yağda ürettiğimiz konservelerimiz farklı ambalaj türlerine sahip olabilir: müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre torba, 1kg'lık, 3kg'lık bidon ve lakton. Firmamız, 200'ün üzerindeki çalışanının profesyonelliğinden ve sahip olduğu konserve sektöründeki en ileri teknolojilerden faydalanmaktadır. Bu, sebzeleri sadece bir kaç adımda ve her zaman hasattan sonraki birkaç saat içinde doğrudan taze halinden dönüştürmemize olanak tanır. Aralarında BRC food, ISO 9001: 2008 ve ICEA Biyolojik Ürün Sertifikası olmak üzere gıda sektöründeki en önemli sertifikaları almayı başardık. Son yıllarda Slow Food ile işbirliğimiz sayesinde Fiaschetto di Torre Guaceto domatesi sosunu üretiyoruz.

 4. AZIENDA AGRICOLA DI FRANCESCO BOTTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  San Mauro del Cilento yağ şehridir, ünlü turizm beldesi Acciaroli'den birkaç kilometre uzaklıkta bulunan bu köy, Cilento ve Vallo Diano Ulusal Parkı'nın bir parçasıdır. Bölgenin en karakteristik özelliği, antik su değirmenleri ile Akdeniz çalılıkları ve zeytinliklerinin arasından geçen patikalardır. Kendi topraklarına olan bağlılığı ve sevgisinden güç alan Azienda Agricola Botti, hala geleneksel yöntemleri kullanarak kendi zeytinlerinden sızma zeytinyağını üretimi gerçekleştiriyor.

 5. COLAVITA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Colavita markası, dünyada yaklaşık 70 ülkede varlığını koruyan, yağ sektöründe faaliyet gösteren az sayıdaki uluslararası markadan biridir: ABD, Kanada, Avustralya ve Güney Amerika'da %100 italyan lider markadır. Colavita ailesinin italyan üretiminin değerine duyduğu sevgi ve tutkunun bir ürünü olarak, yalnızca İtalya'da yetişen yeni olgunlaşmış en iyi zeytinlerin özenle seçilmesi sonucu "Selezione italiano" (İtalyan seçimi) doğdu. N.G şirketi. 9902 mm).

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KALI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tarım şirketi, KALI Srl, Kesin ve Sertifikalı Kalitede Organik Sızma Zeytinyağı üretimi ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. KALI Srl, Sandi - Gentilini ailesi tarafından bağlılık ve azimle sürdürülen, yeni teknolojiler ve çevreye saygılı işçiliği ön planda tutan yenilikçi bir tasarımı takip ediyor. Şirket, zeytinden doğrudan müşterilerine ulaşan nihai ürüne kadar, kendi sızma zeytinyağı için aynı özeni ve itimamı her aşamada gösterir.

 2. OLIO CALVI

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLIO CALVI, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu, Salçalar, soslar, Yağlı sebze konserveleri, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Zeytin, öğütücüler, İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Imperia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zeytin, Yiyecek ithalat - ihracatı, gıdasal bal, Meyve püresi, Domates salçası, Organik reçeller, zeytin yağları, Zeytin, Organik zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aydin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BHS OLIVES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BHS OLIVES, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Zeytinyağı, İçi hazırlanmış zeytin, Zeytinyağı, İçi hazırlanmış zeytin, çekirdeksiz zeytin, Yeşil zeytinler, salamura yeşil zeytinler, baharatlı zeytinler, çekirdekli zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx-En-Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CENTRAL ÉQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitkisel yağlar, Zeytin, Besleyici yağlar ve yağlılar, zeytinyağı dağıtımı, bitkisel sıvı yağları, Gıdasal sıvı yağ, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Bitkisel yağlar, bitkisel gıda sıvı yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evry-Courcouronnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FRUYPER SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  FRUYPER SA, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sirke üretimi, zeytinler, sohbet salonları, Doldurulmuş zeytinler, Yeşil zeytinler, Masa zeytinleri, siyah zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San José De La Vega-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TIMGAD STORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TIMGAD STORE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Zeytin, Patates, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Zeytinyağı, hurma, paketlenmiş hurma, kavun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kuru yemişler, Zeytinyağı, egzotik meyveler, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, kızartılmış kuru meyveler, kurutulmuş domates, amerikan cevizi, kabuğu çıkartılmış fındık, kaju cevizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ARGOUDELAION

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  ARGOUDELAION, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bal, Zeytinyağı, Petrol - Dağıtımı, Petrol ithalat ve ihracatı, biyolojik yağlar, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, yağlar, kekik, Bal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heraklion, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. DPP LUX SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  DPP LUX SARL, yılında kurulan ve Restorasyon ve yenileme müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıva ve sıvı ürünleri, resimler, asma tavan, zemin, Sıva ve sıvı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 5. GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş

  Türkiye

  From this 47 years ago We stepped into a brand new day with the love we feel for the purity of a child's smile, the naturalness of a unique landscape, and the abundance of lush green lands. Because as much as our traditional values, what is new in every aspect of life, from production to technology, excites us. Our wish was to present our traditional tastes to the world in the most accurate and new ideas in the healthiest way, with this unending excitement inside us. This is how we started to decorate the healthy journey of milk, which we know in its most natural state, with our unique cheeses. We crowned the happiness of taking our place on the tables as the new name of cheese in a very short time, by being among the 100 fastest growing companies in the “Turkey 100 Project”. We didn't get enough, we produced the newest: We were proud of the Gold Award we won in the "Retail Package Innovation, Design, Presentation and Design in Natural Cheese" category of the Nantwich International Cheese Competition. Always aware of the responsibility of presenting taste, health and naturalness together, we worked arm in arm with the latest technology. We wanted; Let's leave unique tastes both in the palate and in the memories, in the conversations that last with joy, in the tables that smell of the country, in unforgettable moments, in happy breakfasts. Let's be the protagonist of the delicious moments that surround life as well as the pleasures between two slices.

 6. KARA ZEYTINCILIK

  Türkiye

  Kara Olive Products Ltd. (Kara Zeytincilik Ltd), founded in 1989, is a company focused on manufacturing and supplying olive and olive-derived products to both domestic and foreign markets. At Kara Zeytincik we supply a variety of establishments including retailers, cash and carry spots, wholesalers, charcuteries, catering companies, chain supermarkets, gross markets, local grocery stores, export-import merchants, and bazaar stalls. We provide a wide range of products including various varieties of black olives, green olives, olive paste, pepper stuffed, grilled, sliced, pitted, sauced olives, as well as olives in salad form and much more. Our packing options start from 250 GR to 220 LT barrels. Metal tin packages, vacuum packages, plastic bucket packages, and bigger barrels are some of the package forms that Kara Zeytincilik provides. Private branding is available exclusively for importers. info@karazeytincilik.com Landline: +90 212 437 1314 Mobile: +90 532 793 5750 Mobile: +90 532 064 1258 Mobile: +90 543 929 0058

 7. ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S.

  Türkiye

  Fora Olive’s high quality olive products are prepared at the Antgıda Inc. Plant, a state-of-the-art facility in Havran district of Balıkesir in Western Turkey. Antgıda Inc., one of the largest olive processing plant around the world, was founded in 1994, operated as a subsidiary of İşBank for many years and taken over in 2014 by Mehmet Mermer Group Companies, one of the most reputable and respected industrial groups of Turkey. The factory has 40.000 tones storage and 40.000 tones packaging capacity, making total capacity of 80.000 tones. The massive production facilities covers 70.000 m2 in land and total area of 120.000 m2. Antgıda Inc.’s commitment to quality is apparent at every stage of production, from harvesting and processing to packaging and marketing. Antgıda Inc. has been certified by ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001 regulations, Helal Food and Kosher and the BRC AA+. Fora, produces Californian Style Ripe Black Olives – the choice of many olive lovers around the world – using the latest processing technology and high quality sterile packaging. The company has an annual Ripe Olive processing capacity of 18.000 tones. Fora Green Olives, like all high quality green olives, are processed using the Spanish method and pasteurized under hygienic conditions, thereby preserving their purity and freshness until each package is opened. Olives , Оливки , Oliven , オリーブ , 橄榄 , Olivos , Zeytin , ზეთისხილი , Oliwki

 8. ULU TRADING GROUP OF COMPANIES

  Türkiye

  Ulu aiming to compete for the world's leaders in the food sector which our main target while not abandoning the quality of the goods and services, as much as focusing on providing affordable and high-end products to the world market. Within several years, we are planning to have the same strategy for each sector that we step into. We strive to be the best through strong performance, dedication and the application of our expertise and creativity in support of our clients’ success. We win as a team, both in our relationship with our clients and with each other. We believe that diversity and collaboration deliver better results. By acting with integrity, we act on our values. Everything we do is inspired by honesty and respect, openness, trust and fairness. We care for our clients, our co-workers and our communities. We are loyal to each other, take ownership for our actions and advice and take care to ensure our employees have an appropriate work-life balance. Our priority is to support clients’ business objectives through effective communication and a superior level of service. Our companys is driven by the shared benefit of excellent work, to deliver success for our clients and to underpin the future success of ULU.

  Tüm ürünler arasında "zeytin"
 1. KOPUZ ZEYTINCILIK (SEMS)

  Türkiye

  Yeryüzüne bir armağan olarak gönderilen zeytinlerimizi, tek bir zeytin ağacına zarar vermeden dalından topluyor, modern, sağlıklı ve hijyenik şartlarda olgunlaştırıyoruz. Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunma sorumluluğuyla, kaliteden taviz vermeden zeytin üretimi yapıyoruz. Zeytinlerimiz damaklarda iz bırakan o enfes tatlarını, uzun yılların verdiği tecrübemiz ve tamamen doğal olmalarından alıyorlar. Amacımız müşterilerimiz için kaliteli, doğal ve lezzetli zeytin üretmektedir. Gıda sektöründe çok uzun yıllar var olabilmek, verdiğiniz her ürünün arkasında güvenle durabilmekle mümkündür. Yıllara dayanan birikimizi kullanarak her zaman beraber çalıştığımız esnaf ve müşterilerimizi kendi ortaklarımız gibi benimsedik. Tüketicilerimizin memnuniyeti için gerekli hizmet ve kalite konusundan asla .dün vermedik. Avrupa standartlarına uygun modern ve hijyenik tesislerimiz ve profesyonel ekiplerimizle çağın teknolojik gerekliliklerine, gıda kodeksine uygun kaliteli ve doğal ürünler üretiyor; 15.000 m2 alana kurulu 3.000 m2 fabrikamızla bölgenin en önemli zeytin üreticilerinin başında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm ürünlerimiz için Tarım ve Gıda Bakanlığınca onaylanan Gıda Sicil Sertifikalarına sahibiz.

 2. CALIKOGLU GIDA

  Türkiye

  Çalıkoğlu Paz. Gıda Tar. Hay. Nak. Tur. İnş. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Karadeniz’in incisi Ordu ilinin şirin Ünye ilçesinde Adem ÇALIK ve Resul ÇALIK tarafından kurulmuştur. Başlangıçta gıda toptancılığı ile ticarete adım atan, yelpazesini gün geçtikçe genişleten bir firma olarak bölgesinde Çalıkoğlu ve mytat markası ve birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. İlk olarak Bursa Gemlik’te zeytin üretimine başlamış ardından üretimini Orhangazi’de 1200 m2 kapalı alana taşıyarak kapasitesini artırmıştır. İlkelerine ve geleneklerine bağlı olarak 1997’den bu yana geliştirdiği ürün çeşitliliği, dinamik ve profesyonel kadrosuyla, güçlü araç filosu ve yaygın dağıtım ağıyla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Bünyesinde bulunan İçim, Namet, Aytaç, Filiz, Barilla gibi birçok markaya ait ürününlerin temsiliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İş hacmi her geçen zaman artan firmamız 2015 yılında 3500 m2 depolama alanına sahip yeni şirket binasına taşınmıştır. Çalıkoğlu gıda edindiği bilgi birikimi ve saha tecrübesini 2018 yılında EDT ( Ev Dışı Tüketim ) alanına taşıyarak; tüm restoran, kafe, yemekhane, pastane, otel ve iş merkezlerine tedarikler yapmaktadır. Zeytinle başlayan serüvenini zamanla muhteşem bir lezzet dünyasına dönüştürmüştür. Çalıkoğlu ve MYTAT ürün ailesinde kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı, reçel, lokum çeşitleri ile 112 aktif barkod sayısına ulaşmıştır. Kalite, istikrar ve güvenle yeniliklerimiz devam edecektir.

 3. KAVLAK ZEYTINCILIK

  Türkiye

 4. WHOLESALLERFMCG

  Türkiye

  We have been supplying wholesale food and cleaning products in Bursa for 27 years. Wholesaller, wholesaller Turkey gıdatoptancısı , foodwholesaler , ankara , gimat megacenterbayrampasa , istoçototicaretmerkezi , ramikurugıda gatem , atikop , izmirgıdaçarşısı, konyatoptan, bursatoptancı, samsungıdaborsası, beğeni, takipet, video, redbull, nutella, toptancı, alsat, grossmarket, market, ihracat, importandexport, exportfood, export, Wholesalemegacenter, gimat wholesaleturkey foodwholesaler foodwholasales exportfromturkey exportfoodexport companyeuropa foreigntrade import made in turkeymiddleeast, blowderyer, cosmetic, food, barler, wholesale beagent, europe uk, hygenic freeman freewomanbestexporter, nutella, nutella750gr, nutella630gr, megacenterwholesaleturkey, worldfoods, wholesalefoods, wholesale, wholesaleshop, wholesaleonline, americansweetswholesale, americanfoodwholesale, africanfoodwholesale, caribbeanfoodwholesale, wholesalecaribbean, wholesaleafrican, wholesalefood, onlinewholesale, wholesalestore, wholesales, wholesaleprice, wholesaleshopping, foodstuffmarket, foodstuff, wholesalemarket, wholesalefoodsupplier, wholesalefoods, wholesalefood, grossmarket, importandexport, exportfood, exportimportandex, porttrandingcompany, coffee, coffeetime, coffeelover, фисташковый, pistacho, pistache, ピスタチオ, dryfruit, 开心果 , turkishdelight, pistachio, anteppistachio, antepfıstığı, pistazien, pistaches, الفستق, фисташковый, pistacho, pistache, ピスタチオ, dryfruit, 开心果, N fmcg

  Tüm ürünler arasında "zeytin"
 5. GOURMELID

  Türkiye

  Since 1970, we continue our work by developing and renewing our organic production potential in our own lands and contracted manufacturers. All areas in our facilities are designed according to food safety standards. Under hygienic conditions, production is made by a professional team. Our company, which aims to bring high quality products with our customers, has all the necessary certificates in food safety and facility areas. With our latest technology machines, we make all kinds of packaging between 150 gr and 12.7 kg. Alibaba.com shop: https: //tr29015452705rngd.trustpass.alibaba.com/? spm=a2700.7756200.0..55351afaM3a2qJ

  Tüm ürünler arasında "zeytin"
 6. AZIZ GORAL

  Türkiye

  Azizbey Zeytinleri firması olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak, 1900’lü yılların başlarından bugüne devam eden misyonumuz, kalite çizgimizi korumak ve geliştirmek, kaliteli ürünler ve güvenli gıda üreterek, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve hitap ettiğimiz pazarı büyütmektir. eytinyağının en doğal haliyle tüketilmesini sağlamak için üretim sistemimizi her zaman dünya standartlarında tutmak ve zeytinyağı kullanımında tüketicilerin doğal zeytinyağını tercih etmelerini sağlamaktır.

 7. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Yunanistan

  1996’da kurulan DEAS SA, cirosu 30 milyon Euroyu aşan bir aile şirketidir. Küçük bir aile zeytinliğinden başlayarak en ileri sanayi işletmelerinden biri haline gelmiştir. Her tip Zeytin ihraç ediyoruz, Süper pastorize ve Glutensiz, Bütün, Dolgulu, Çekirdeksiz, Dilimlenmiş Siyah ve Yeşil Zeytinler. Üretimimizin 100%’ünü ihraç ediyoruz ve her türlü Paketleme, İşleme ve Ambalaj çözümleri karşılayabiliyoruz. Şirketimiz BRC ve IFS sertifikalıdır. Alıcıları memnuniyetle bekliyoruz. Bize e-posta gönderin

 8. COMOLIVE

  Fransa

  COMOLIVE zeytin konusunda uzmanlaşmıştır: küçük ambalajda zeytinler, ev dışı restoran hizmetlerine yönelik zeytinler, restorancılığa yönelik zeytinler. Size aynı zamanda atıştırmalık zeytinler de sunmaktayız: hazır zeytinler, içi doldurulmuş zeytinler, pazarlanmaya hazır zeytinler ve ayrıca çeşitli tatlandırıcılar: kapari, soğan, kornişon, çeşitlemeler, koçan mısır ve biberler. Aynı zamanda zeytinyağı, çeşitli ezmeler için zeytinyağı ve soğuk meze tedarikçisiyiz. Yılların bilgi birikimine dayanan yöntemlerle işlenen zeytinler ve diğer ürünlerimiz CRESPO markası altında pazarlanmaktadır.

 9. EOILYA ZEYTINCILIK

  Türkiye

  EOİLYA Doğal Zeytin ve Yağ Uzun yıllar boyunca kendi zeytinliklerimiz de zeytin yetiştiriciliği ve zeytinyağı üretimimize şimdi de eoilya markasıyla devam ediyoruz. Doğallık ve saflığı birleştiren yaşam felsefemizle Ayvalık Bölgesindeki zeytinliklerimiz den zeytin yağına olan sevgi bağlılığımızı siz değerli tüketicilerimize gururla sunuyoruz. Doğal bir ortamda yetiştirdiğimiz zeytinlerimizi ve zeytinyağımızı en doğru teknik ve yöntemlerle üreterek sofralarınıza getiriyoruz. Markamızın herkese gerçek zeytini ve yağını tattıracağına inanıyoruz.

 10. GUNEYBAG

  Türkiye

  40 yılı aşkın bir sürede edindiği tecrübe ve sektörde güvenilen bir firma olma gururu ile dünyada çok tüketilen gıda ürünlerinden turşu, zeytin ve salça gibi ürünleri "GÜNEYBAĞ" markası ile, 2013 yılında en son teknolojilerin kullanıldığı, bölgesinde ilk ve tek, yıllık 10.000 ton üretim kapasiteli, Avrupa Standartlarında modern bir tesisi ülkemize kazandırdı.Alt yapısından makine parkına, kullanılan suyun, tuzun ve yardımcı malzemelerin kalitesine, uygulanan teknolojiye kadar her şeyin özenle ve emekle tasarlayan Güneyliler, hammaddeyi de aynı özenle fabrikasına kabul ediyor. Sebzenin ekiminden fabrikaya ulaşmasına kadar geçen tüm süreci kontrol altından tutarak en kaliteli ve sağlıklı sebzelerin kullanılması için alanında uzman kişilerden oluşan "Kaliteli hammadde = Kaliteli ürün" bilinciyle çalışıyor."Sözleşmeli Yetiştiricilik" metodu ile hammadde alımını gerçekleştiren Güneyliler, tarlada ziraat mühendislerinin, işletmede ise gıda mühendislerinin kontrolünde en kaliteli hammaddeleri

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Zeytin - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

19.344 Şirketler