• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • enerji - yenilenebilir

Sonuçlar

Enerji - yenilenebilir - Ithalat/Ihracat

 1. JASC CONTRACTING

  İsviçre

  Verified by europages badge

  JASC Contracting GmbH, yenilenebilir enerji, telekomünikasyon, enerji santralleri ve petrol ve gaz dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için güç dönüştürme çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Endüstriyel DC ve AC güç gereksinimlerini karşılamak için güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Özel ekibimiz, size en uygun çözümü sağlamak için tasarımdan kuruluma kadar her şeyi yönetebilir. Güneş enerjisi de dahil olmak üzere yenilenebilir enerji alanındaki uzmanlığımızla, çözümlerimiz konut ve ticari sektörlerde daha çevre dostu uygulamalara geçişi desteklemektedir. Şirket, küresel bir veri merkezi tasarım ve inşa hizmetleri sağlayıcısı olarak öne çıkmaktadır. Veri merkezlerimiz, işletmenizin özel bilgi işlem ve veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmaktadır. Küresel ortaklarımızın üst düzey ürünleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesine sahibiz. Bu çözümler anahtar teslim, fabrikada test edilmiş ürünler olarak tedarik edilebilmektedir. Ayrıca ürünleri ve bileşenleri özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebiliyoruz. Hizmetlerimiz ilk planlamadan sahada devreye almaya kadar her şeyi kapsamaktadır ve bunların yanı sıra müşterilerimiz için bir dizi özelleştirilmiş katma değerli hizmet de sunuyoruz.

 2. SCHNEIDER & GEMSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schneider & Gemsa, otomotiv, sanayi, telekomünikasyon, ulaştırma, tıp ve elektronik sektörlerindeki müşterilerine özel ve profesyonel çözümler sunar. Üretim, tek parça üretiminden montaj grupları üretimine terminal cihazlarının komple üretiminden komple sistem çözümlerine kadar uzanmaktadır. Tam ve yarı otomatik üretim hatlarının komple "iş birimlerini" uygun maliyetli yerlere yerleştiriyor ve işletiyoruz. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Moldova'daki lokasyonlarımızla, maliyet açısından optimize edilmiş çözümler ve hizmetler sunabiliyoruz. Schneider & Gemsa, kablo konfeksiyonu, mekanik, mekatronik, elektronik, sensörler ve aktüatörler alanlarında onlarca yıllık uzmanlığa sahiptir. Kuruluşundan bu yana, milyonlarca elektrikli değişken hızlı motor, mekanik ve elektroteknik düzenekler ve terminal cihazları üretilmiştir. Kablo montaj departmanımızda en son teknolojiye sahip makineler ve aletler kullanılarak bükülü teller, data, sensör ve kontrol kabloları, kablo demetleri ve kumanda panoları yenilikçi teknolojilerle üretilmektedir. Kendi ekipman imalatımızda bireysel montaj - imalat ve test ekipmanları üretmekteyiz. Kaliteyi, çevremizin korunmasını ve kaynakların dikkatli kullanımını faaliyetlerimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz.. Şirket, tüm lokasyonlarda DIN EN ISO 9001: 2015 , IATF 16949: 2016 (otomotiv) ve DIN EN ISO 14001: 2009 (çevre) standartlarına göre çalışmaktadır.

 3. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendimizi genişletilmiş bir tezgah olarak görüyoruz, makine mühendisliği tedarikçisi ve ayrıca bireysel şanzıman parçalarına ihtiyaç duyan endüstri için bir tedarikçiyiz. Müşteriler denizcilik, demiryolu, rüzgar enerjisi, özel dişliler / özel dişliler ve tesis inşaatından gelmektedir. Şirketimiz, gelecekteki zorluklara hazırlıklı olmak için sürekli olarak yeni üretim teknolojilerine yatırım yapmaktadır. Standart ama aynı zamanda son derece karmaşık ve son derece zorlu dişliler ve millerin yanı sıra halka dişliler (ayrıca ağır makineler! ) gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle 200'den fazla çalışanı olan ZWP, "Alman Malı" yüksek hassasiyetli ürünlerin üretiminde liderdir. Örneğin, Asya'dan gelen uzun teslimat yollarından bağımsız olarak, tahrik teknolojisi için güvenilir bir yerel ortak olarak kabul ediliyoruz. Dişli teknolojisi, ana tahrikler, makine elemanları, Dişli çark, gemi dişlileri, büyük dişliler, madencilik teknolojisi, genel olarak dişli üretimi, dişli miller için tanınmış şirketler için muhatapız ve ayrıca güvenilir bir makine mühendisliği tedarikçisi olarak size stratejik ortaklık sunuyoruz. Uzmanlar olarak, zaten imalat şirketlerinin dış kaynak kullanımını üstleniyoruz. Rüzgar türbinleri, hidroelektrik santralleri, gaz sıkıştırma veya merkezi iletim parçaları için stratejik bir tedarikçi olmamız nadir değildir. Örneğin, ürünlerimiz aynı zamanda demiryolu dişlileri, planet dişliler, deniz tahrikleri, endüstriyel dişliler ve taç dişli kaplinler vb.

 4. ENERGY3000 SOLAR GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Energy3000 solar, fotovoltaik, elektrik depolama ve enerji dağıtımının tüm alanlarından eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır – Avusturya'dan Orta, Güney ve Doğu Avrupa'nın tüm ülkelerinde yerel varlığa sahiptir. Görevimiz, Dünya'yı temiz ve "yeşil" bir gezegen haline getirmektir. Bunu başarmak için, yalnızca sektördeki en iyi üreticilere güveniyoruz ve ürün yelpazemizde yalnızca katı kalite kriterlerimizi karşılayan ürünleri taşıyoruz. Bu, nihai müşterilerimizin memnuniyetinin yanı sıra ortaklarımızın güvenini ve uluslararası rekabet gücümüzü sağlar. Profesyonel sistem planlama aracı PV Creator'dan son teknoloji web mağazasına ve esnek proje yönetimi için proje yönetim programı SolarJet'e kadar, günlük işlerini kolaylaştırmak – ve başarılı bir fotovoltaik işletme sağlamak için ticari ortaklara iyi doldurulmuş bir araç kutusu sunulmaktadır. Çok çeşitli eğitim ve ileri eğitim kurslarının yanı sıra ofisteki ve sahadaki uzmanlarımızdan kişisel destek, Energy3000 solar teklifini tamamlamaktadır.

 5. DEGTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tüm solar modülleri, invertörler, enerji depolama sistemleri, duvar şarj üniteleri, montaj sistemleri ve aksesuarlarını öncü markalardan en uygun fiyatlarla bulabileceğin mağazana hoş geldin. Bizde, bir sonraki projeleriniz için profesyonel danışmanlık dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRETO

  Polanya

  Verified by europages badge

  GRETO POLSKA, Avrupa'daki tesisat şirketlerine ve müteahhitlere fotovoltaik ve ısıtma tesisatları için bileşenler tedarik eden yetkili bir distribütördür. Fotovoltaik modüller, invertörler, EV şarj cihazları, ısı pompaları ve DHW tankları sunuyoruz. Ürünlerimize şimdiden 21'den fazla ülkede yüzlerce müşteri güveniyor. Şirketin Gdynia ve Berlin'de ofisleri vardır ve Avrupa genelinde 5 depodan hızlı teslimatı garanti eder.

 2. CHAROT SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  1932 yılından bu yana Fransa'da ve uluslararası boyutlarda CHAROT tasarlama, üretim ve ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Kaplanmış çelik veya paslanmaz çelik sıcak su üretim tankları ve depoları, yenilenebilir enerjiler ve her türden sıvının depolanacağı tanklar alanında lider konumuna yükselmiş bir Fransız şirketidir. Katalogumuzda yer alan ve toplu kullanım alanlarına, üçüncül grup endüstrileriler ve konutlarda kullanım amaçlı ürünlerden bazıları: rezistans ısıtmalı su tankları, gaz ısıtmalı tanklar, güneş enerjili paneller, termodinamik su ısıtıcıları, elektriksel çevrimli su ısıtıcıları, ECS tipi pastörizasyon üniteleri, plakalı eşanjörler, dekuplajlı eşanjörler, güneş enerjili eşanjörler, elektrikli kazanlar, odun ısıtmalı kazanlar, elektrik ve gaz ısıtmalı hidrolik tankları, ECS tipi pastörizasyon üniteleri, yarı zamanlı hazırlayıcılar, manyetik filtreler, basınç destek grupları, pack kontrol 3 tipi üniversel tip regülatörler, elektrikli kumanda ve güç kontrol panoları, karışım tankları, tampon amaçlı tanklar, hidrokarbon kökenli sıvı ve gaz tankları, yangın önleme amaçlı su depoları, sıvı gübre tankları...

 3. TVS TECHNOLOGIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TVS TECHNOLOGIE, yılında kurulan ve Elektrikli otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Enerji - yenilenebilir, elektrikli araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LA ROCHETTE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BENZ ALUSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BENZ ALUSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pleidelsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RCB CALDERAS DE VAPOR

  İspanya

  Verified by europages badge

  RCB CALDERAS DE VAPOR, yılında kurulan ve Endüstriyel kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, granüllü kazan, ayrık klimalar, Enerji - yenilenebilir, gazlı kazanlar, pirotübüler kazanlar, kojenerasyonlu su kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catarroja-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. KIESELBACH MASCHINENBAUTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIESELBACH MASCHINENBAUTEILE GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Soest, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KELLER FEINWERKTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KELLER FEINWERKTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Elmshorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ELEKTRO REISS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELEKTRO REISS GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Spiesen-Elversberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EILT EU

  Avusturya

  Verified by europages badge

  EILT EU, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. HARDY SCHMITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HARDY SCHMITZ GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rheine, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ECOCYCLE HEAT PUMPS, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Isı pompaları - Dahili ısıtma, Klima/havalandırma - Ekipman, Endüstriyel ısı pompaları, ısı pompalı klima tesisatı, ısı pompalarının montajı, Pompalı ısıtma, Enerji - yenilenebilir, İsteğe özel ahşap pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ELEKTRO HECHT GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELEKTRO HECHT GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pfullingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CIE, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, sanayi yapımı, Endüstriyel bina, uPVC plastik profiller, park, Enerji - yenilenebilir, fotovoltaik paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ACTIV-ENERGIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ACTIV-ENERGIE, yılında kurulan ve Güneş enerjisi üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, fotovoltaik merkezler, Enerji - yenilenebilir, güneş enerji sistemi konusunda danışmanlık, foto kimyasal güneş enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontenay Le Comte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ISOOF SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  ISOOF SERVICES, yılında kurulan ve Güneş enerjisi panelleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Güneş enerjisi, Güneş panelleri, güneş panelleri montajı, fotovoltaik güneş panelleri, Enerji - yenilenebilir, Güneş enerjisi, Metal yapı tedariki, fotovoltaik paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PHAMEO GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PHAMEO GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfsberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. SPIE SAG GMBH REGION SÜD-OST

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPIE SAG GMBH REGION SÜD-OST, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ergolding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EUROPSUNENERGY

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROPSUNENERGY, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ondüle yapma makineleri, fotovoltaik panellerin satışı, Solar batarya, foto-voltaik çatılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinkelscherben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOLARCRAFT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOLARCRAFT GMBH, yılında kurulan ve Güneş enerjisi panelleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ondüle yapma makineleri, klima tesisatları, ısı pompaları, Yenilenebilir enerjiler, enerji ile ilgili etkinlik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUSTRIAN POWER TECHNOLOGIES GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AUSTRIAN POWER TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weigelsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. ARMBRUSTER MULLER

  Belçika

  Verified by europages badge

  ARMBRUSTER MULLER, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik kabloları, Endüstriyel mühendislik danışmanları, elektrik enerji dağıtımı, Elektrik kabloları, Endüstriyel mühendislik danışmanları, özel ve endüstriyel elektrik tesisatları için mühendislik incelemeleri ve mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LINC TECHNOLOGIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LINC TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Güneş enerjisi üretimi, Güneş enerjisi, Güneş enerjisi panelleri, Güneş enerjisi için malzemeler, fotovoltaik tesisatlar, foto kimyasal güneş enerjisi, fotovoltaik güneş panelleri, foto-voltaik çatılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MS BLITZSCHUTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MS BLITZSCHUTZ GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aspach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. RUTZ GRUPPE AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  RUTZ GRUPPE AG, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rumlang, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. KUNTSCHAR + SCHLÜTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNTSCHAR + SCHLÜTER GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Enerji - yenilenebilir - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.026 Şirketler