• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eriyik halde ve kalıp halde çikolata

Sonuçlar

Eriyik halde ve kalıp halde çikolata - Ithalat/Ihracat

 1. GÜNTHART & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  70 yıllık deneyim. Günthart şekerleme dekoru alanında uluslararası lider şirketler arasındadır. 10 ülkede 1500'den fazla çalışanla IFS ve BRC kalite standartlarına göre çalışıyoruz. Pasta süslemeleri ve hediyelik eşya alanındaki 70 yılı aşkın tecrübemiz ve yeni fikirler konusundaki heyecanımız bizi pasta süsleme ve yenilikçi hediyeler konusunda ideal ortağınız haline getirmektedir. Bu konuda, uluslararası Günthart çalışanları ile satış ve dağıtım iş ortakları sizi uzman danışmanlık ve destekleri ile yanınızdadır. En iyi içerik malzemelerini kullanarak ve kapsamlı üretim prosesleri sayesinde fırınlara, pastanelere ve özel amaçlı üreticilere pasta dekorasyonları ulaştırıyor, her ihtiyaç ve her sezon için yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Sonuçta düğünler ve doğum günleri gibi anlarda pastalar ve turtalar için rüya gibi dekorasyonlar imal edilebiliyor.

 2. CHOCOLATS JANIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHOCOLATS JANIN, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, çikolatalar, Kakao ve çikolata, çikolata tabletleri, Kişisel logolu çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boissy Saint Leger, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HPM GROUP

  Türkiye

  20 yılı aşkın 23 ülke gıda ürünleri alım ve satımı yapmaktayız.Malezya ve Dubai ile İstanbul ofislerimiz ve depolarımız bulunmaktadır.talep edilen tüm gıda ürünlerinin temini, lojistiği ve pazar araştırması firmamızca yapılmaktadır.danışmanlık hizmetinde bulunmaktayız.kurutulmuş meyve ve sebze ürünlerinde markamızla hizmet vermekteyiz.1.kalite ürün temin etmekteyiz.lojistik en hızlı şekilde yapılmakla birlikte.teslim noktasına kadar garanti altındadır.

 4. A-S KURU KAHVE VE BAHARAT GIDA PAZ.ITH.IHR.SAN.VE.TIC.LTD.

  Türkiye

  Aslında A-S Kurukahvecisi’nin tarihsel yolculuğu 1912 yılında büyük dedemiz Celal Sevgil’in Demirci ilçesinden Akhisar’a göç etmesiyle başlamış… 1912 yılında Akhisar’a göç eden Celal Çavuş önce tütüncülük yapmış sonra da Çınarlı Kapı Mevkiinde kıraathane açmış… O tarihlerde kahve, İzmir’den belediyenin aracı ile getirilir ve kıraathanelere çiğ kahve olarak pay edilirmiş. Zamanın Belediye Başkanı Tireli İsmail Bahri Bey, Celal Çavuş’a bir öneride bulunmuş: “Celal Çavuş, bu kahveleri İzmir’den getirip kıraathanelere pay etmek zor iş, bu işi sen üstlen; kahveleri kavurup öğütüp sen sat! ” İşte böylelikle A-S Kurukahvecisi’nin ilk temelleri bu teklifle atılmış. Daha sonra Celal Çavuş’un büyük oğlu dedemiz Ali Sevgil yetişince, 1923 yılında şu an hala hizmette olan Tahtakale Caddesindeki iş yeri “Ali Sevgil Kurukahvecisi” olarak açılmış. Daha sonra Hacı Ali Sevgil’in oğlu babamız Suat Sevgil işi devralmış. Uzun yıllar baba - oğul beraber çalışmışlar. Ve son olarak 4. nesil olan Metin Sevgil ve Ali Sevgil Kardeşler babalarından devraldıkları işi sürdürmektedirler. Bugün A-S Kurukahvecilik, Merkez Çarşı Tahtakale Caddesindeki ata yadigarı perakende satış iş yerinin yanı sıra, 1300 m2 kapalı alanda Türk Kahvesine ek olarak, Dünya kahveleri, Hazır Kahve, Soğuk ve Sıcak İçecek Grupları, Bitki Çayları, Baharat ve Şeker sektörlerinde de hizmet vermektedir.

 5. CARRÉ NOIR

  Belçika

  Carré Noir işletmesinde çikolata yaratıcılıkla ahenk içerisindedir. İnternet üzerinden satışlara başlamış olan bu butik-atölye kendi ürünlerini gerçek iletişim nesnelerine dönüştürerek öne çıkarıyor. Çikolata imalathanesi Liège'li genç tasarımcılarla düzenli bir işbirliği içerisinde çalışıyor. Sonuç: arıtılmış ve birçok özgün biçim sınıflarına ayrılmış bir ürün. Carré Noir logosunun ince bir kopyası "Les Sourires" (Gülümsemeler) serisi içinizi serinletecek, ince kesimli "Les fleurs" (Çiçekler) serisi sizi ödüllendirecek. Önlenemez bir tutku: "Les moustaches" (Çikolata bıyıklar). Ayrıca saf "Grand Cru" çikolatalar, biyolojik çikolatalar ve adil ticaret sertifikalı çikolatalar. Mélanie Lemmens çikolata tutkusunu bir mesleğe dönüştürmeyi bildi. Sanat tarihi diplomalı bir kişi olarak estetizm duygusunu işine yansıttı. Küçük bir kızken, bir Noel çam ağacını yumurtalar asmak üzere Paskalya bayramına kadar saklamayı hayal ediyormuş. Kendisi Becommerce Award (Belçika elektronik ticaret birliği ödülü) sahibi oldu ve yılın Liège'lisi ünvanının adayları arasına girdi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHOCOKEYF ÇIKOLATA

  Türkiye

  Merhaba 10 yılı aşkın süredir çikolata sektöründe bulunan firmamız waffle çikolatası ve sosları ile Lokma çikolatası, Lokma dolgusu malzemelerinin satışını çikolata Şelaleleri bayiliği veren chocokeyf güvencesiyle yapmaktadır.  Dünyanın her yerine ihracatımız bulunmaktadır. Özellikle Almanya'da yüklü alım yapan müşterilerimiz vardır. Sizinle işbirliği yaparak ürünlerimizi sizin aracılığınızla daha çok firmaya ulaştırmak isteriz. Almanya'da büyük bir lokma çikolatası ve dolgu çikolatası ihtiyacı ve talebi olmaktadır. Özellikle ithalat işleriyle uğraşmak istemeyen firmalara ulaşarak satışlarımızı arttırabiliriz.  Siz de waffle çikolatası ve sosları ile Lokma çikolatası, Lokma içi dolgu maddesi ve ürünleri ve hatta çikolata şelalesi çikolatası ve ürünleri  hakkında bilgi almak ve bizimle işbirliği yapmak isterseniz telefon Etmeniz yeterli.  Saygılarımızla +90553 929 90 20 Hi Sir, We produce special chocolate for waffle, lokma, pancake etc and sell it all over world. We are in Turkey istanbul. Our chocolate contain 20% Cocoa butter. Would you like me to send you our chocolate price list? We will be happy if you contact us Best regards  Chocokeyf  +90 542 629 5351 Neslihan 

 2. MISI ÇIKOLATA

  Türkiye

  Firmamız 2018 yılında Bursa'da kurulmuş ve yetkinliğe sektöründe üç kuşaktır devam eden nesilden nesile aktarılan deneyimine borçludur. Kalite hijyen ve sürdürebilirlik temellerini esas alan firmamızda endüstriyel ve perakende ürünlerin tamamı özenle seçilen hammaddeler ile üretilirek hizmete sunulur.

 3. ITALDOLCI S.R.L.

  İtalya

  ITALDOLCI S.R.L., yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolatalar, drajeler, Biyolojik çikolata, çikolata tabletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barletta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  İtalya

  GUSTI D'ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, kuru gıda hamurları, toptan kahve, Su - Üretim ve Dağıtımı, şarap sirkesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LES CHEVALIERS D'ARGOUGES

  Fransa

  LES CHEVALIERS D'ARGOUGES, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, elde hazırlanmış ev yapımı çikolatalar, meyveli şekerlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BEAFORM & VITANIL'S

  Türkiye

  BEAFORM & VITANIL'S, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda takviyeleri, VİTAMİN, KOLAJEN, doğal jelatin ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FORMYCAKE S.L.

  İspanya

  FORMYCAKE S.L., yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CHOCOLATES SOLE

  İspanya

  CHOCOLATES SOLE, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yaratıcılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberá Del Vallés, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA

  Polanya

  MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, kahve, dondurmalar, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rzeszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O.

  Polanya

  HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O., yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, şeker, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luboń, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. PURATOS

  Belçika

  PURATOS, yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda tatlandırıcıları, Kakao ve çikolata, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda tatlandırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groot-Bijgaarden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. XAVIER MOR CHOCOLATIER

  İspanya

  XAVIER MOR CHOCOLATIER, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir. çikolata üretimi, şekersiz çikolata, sütlü çikolata, çikolatalı nugatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BARCELONA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. AVK

  Ukrayna

  AVK, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. KAOKA

  Fransa

  KAOKA, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Çikolata şekerleme, Kakao ve çikolata, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpentras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHOCOFOLIE

  Belçika

  CHOCOFOLIE, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ghislengien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ

  Macaristan

  DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. ARLOTTI E SARTONI SAS

  İtalya

  ARLOTTI E SARTONI SAS, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Giorgio Di Piano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CIOCCAFÈ S.R.L.

  İtalya

  CIOCCAFÈ S.R.L., yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. üçüncü taraf adına biçimlendirme, %100 çikolatalı pralin yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aprilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CHOCOLATIER DE BRUYN NV

  Belçika

  CHOCOLATIER DE BRUYN NV, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, el yapımı çikolatalı şeker üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louvin-La-Neuve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CASTELANNE CHOCOLATERIE

  Fransa

  CASTELANNE CHOCOLATERIE, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, çikolata tabletleri, Kakao ve çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CHOCOMOCO LTD.

  Polanya

  CHOCOMOCO LTD., yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sütlü çikolatalar, yanmaz dolaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiazowna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. TOHI

  Belçika

  TOHI, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Çikolata şekerleme, Eriyik halde ve kalıp halde çikolata, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wauthier-Braine, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. CHOCOGOOD

  Tunus

  CHOCOGOOD, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 9. RAVICO

  Belçika

  RAVICO, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hamur işleri, Hamur işleri, geleneksel pralin yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Londerzeel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. TAL COM PINTA SL

  İspanya

  TAL COM PINTA SL, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sant Fruitós de Bages - CATALONIA, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz