• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • evcil kuşlar

Sonuçlar

Evcil kuşlar - Ithalat/Ihracat

 1. OLCPET

  Türkiye

  Olcpet, plastik evcil hayvan ürünleri üretimi ve tasarımı konusunda öncü bir şirkettir. Hayvan severlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve evcil hayvanların yaşamlarını daha keyifli hale getirmek amacıyla yenilikçi ve kaliteli ürünler üretmekteyiz.Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görmekteyiz ve bu nedenle ürünlerimizin tasarımından üretimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarını takip etmekteyiz. Evcil hayvanların konforunu ve güvenliğini göz önünde bulundurarak, sağlam, dayanıklı ve çevre dostu malzemeler kullanmaktayız.Tasarım ekibimiz, güncel trendleri takip ederek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde yenilikçi ürünler geliştirmektedir. Estetik, kullanışlılık ve fonksiyonellik ilkelerini bir araya getirerek, evcil hayvanlarınız için mükemmel ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz.Olcpet olarak, evcil hayvanlarınızın hayatını kolaylaştıracak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

 2. AKIN PET HAYVAN VE TARIM URN,PAZ,TIC,LTD,STI.

  Türkiye

 3. GEDIK ITHALAT

  Türkiye

  We are eporter of Exotic Parrots and other Live Birds. We are especially exporting African Grey Parrots to European Markets such as Bulgaria; Slovakia; Czech Republic Our Birds are healthy and comes with CITES certificate . For Live Bird business please contact to us

 4. PAJARERÍA SAMU

  İspanya

  PAJARERÍA SAMU, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Evcil kuşlar, evcil kuşlar için gıdalar, Evcil kuşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estepa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRODUKTHANDEL THOMAS GASSNER

  Almanya

  PRODUKTHANDEL THOMAS GASSNER, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yatak odaları, kanatlı hayvan besinleri, oyuncaklar, kuşlar için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POULTRY FARMS VALERA

  Yunanistan

  POULTRY FARMS VALERA, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Ioannina, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. M. OLLESCH

  Almanya

  M. OLLESCH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Evcil kuşlar, Çiftlik hayvanları yemi, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Evcil kuşlar, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OVOPOR AGRO PECUÁRIA DOS MILAGRES, S.A.

  Portekiz

  OVOPOR AGRO PECUÁRIA DOS MILAGRES, S.A., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcaidaria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. GEERT VERHOEVEN

  Belçika

  GEERT VERHOEVEN, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. tavuklar, küçük hayvanlar, tavşan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KLUIZEN, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DE PAUW DIERENSPECIAALZAAK

  Belçika

  DE PAUW DIERENSPECIAALZAAK, yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Evcil kuşlar, Köpek ve kediler için malzemeler, Evcil hayvan yemleri, sürüngenler, Evcil kuşlar, Köpek ve kediler için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GENOVO FOODS LLC.

  Ukrayna

  GENOVO FOODS LLC., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kotsubinskoe, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. EREBO HEIMTIERPRODUKTE

  Almanya

  EREBO HEIMTIERPRODUKTE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Evcil kuşlar, Evcil hayvan gereçleri, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Balık, Evcil kuşlar, Evcil hayvan gereçleri, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boos, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AVICOLA SA

  Moldavya

  AVICOLA SA, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurta ürünleri, tavuklar, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raionul Riscani, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 2. MANUFAKTUR KRATZPFOTE

  Almanya

  MANUFAKTUR KRATZPFOTE, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaşıyıcılar, kediler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helmbrechts, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SPA SOC DE PRODUTOS AVICOLAS S.A.

  Portekiz

  SPA SOC DE PRODUTOS AVICOLAS S.A., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, São Romão Do Coronado, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. MARINHAVE SOC AGRO AVICOLA S.A.

  Portekiz

  MARINHAVE SOC AGRO AVICOLA S.A., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Porto Alto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. JAULASDEMADERA

  İspanya

  JAULASDEMADERA, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. evcil hayvanlar için kafesler, Evcil hayvan ürünleri imalatçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La villa de don fadrique, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CAMPOVO - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS, S.A.

  Portekiz

  CAMPOVO - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS, S.A., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Quinta Da Gramela, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. PINTOBAR EXPLORAÇÃO AVICOLA LDA.

  Portekiz

  PINTOBAR EXPLORAÇÃO AVICOLA LDA., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Carrazedo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. AGROZEL-AGRO-PECUÁRIA DO ZÊZERE S.A.

  Portekiz

  AGROZEL-AGRO-PECUÁRIA DO ZÊZERE S.A., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Horta Do Chão Da Serra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. AVIARIO RESOURO PRODUÇÃO DE OVOS LDA.

  Portekiz

  AVIARIO RESOURO PRODUÇÃO DE OVOS LDA., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Resouro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MARTINS E GERALDES LDA.

  Portekiz

  MARTINS E GERALDES LDA., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Águas Vivas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. VILREIOVO PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS LDA.

  Portekiz

  VILREIOVO PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS LDA., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Lavadouro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. AVIARIOS AGRO OVO LDA.

  Portekiz

  AVIARIOS AGRO OVO LDA., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, São João Das Lampas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. AVE IMPEX S.R.L.

  Romanya

  AVE IMPEX S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil kuşlar, Evcil kuşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Satu Mare, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. NUTROTON INDUSTRIAS DA AVICULTURA S A

  Portekiz

  NUTROTON INDUSTRIAS DA AVICULTURA S A, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Caramulo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. POULTRY EQUIPMENT

  Türkiye

  POULTRY EQUIPMENT, yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. SAS ZOLUX

  Fransa

  SAS ZOLUX, yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil kuşlar, Evcil hayvan gereçleri, Evcil kuşlar, Evcil hayvan gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saintes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. L M S AGRO PECUARIA LDA.

  Portekiz

  L M S AGRO PECUARIA LDA., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Capelas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. AGRO PECUARIA CARTAXA LDA.

  Portekiz

  AGRO PECUARIA CARTAXA LDA., yılında kurulan ve Evcil kuşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Marteleira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz