• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fidanlık ve ormancılık

Sonuçlar

Fidanlık ve ormancılık - Ithalat/Ihracat

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries, meyve ve kabuklu yemiş bitkilerinin üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. 1960'lı yılların ortalarında, Yunan arboretumunun sağlıklı üreme sağlayan malzemelere olan ihtiyaçlarına kulak veren Konstantinos Milis, bölgedeki daha önce bilinen uygulamaları kullanarak ve dönemin jeoteknik mühendisleri ile işbirliği yaparak ilk meyve ağacı fidanlığının (şeftali, kiraz, kayısı, erik, elma, armut, badem, ceviz, fındık vb.) oluşturulması konusunda çalışmalara başlar. Birkaç yıl sonra, oğlu ve şu anki sahibi Vassilios Milis, şirketin yönetimini devralarak sunulan tür, tema ve çeşit yelpazesini zenginleştirecek adımlar atar. Hem ülkedeki üniversite enstitüleri hem de Avrupa enstitüleri ile işbirliği yaparak, üreticilerin artan taleplerini karşılayabilecek ağaçlar geliştirirken meyveli bitkilerimiz için yüksek kalite standartlarını korumaya çalışıyoruz. Aynı zamanda satış sonrası hizmetleri hedefleyen ziraat mühendisleri ile insan kaynaklarına yatırım yapıyoruz. Modern dünya trendlerine ayak uydururken, çiftçiler ile işbirliği yapıyor ve gerektiğinde tarım bilgisi (bitki koruma, gübreleme, budama vb.) sağlıyoruz. Şirketin Avrupa bölgesinde iyi bilinmesi nedeniyle, giderek artan miktarda bilgi ve yeni çeşitler elde etmekteyiz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve sürekli araştırma, yeni teknolojilere hakim olmamızı, böylece yurt dışı dahil daha büyük projelerde yer almamızı sağladı. Ekimden hasada kadar üretimin tüm aşamalarında yer almaktayız. Bize danışın!

 2. SOCIETA' AGRICOLA SALVI VIVAI S.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Groupe Salvi meyve ve sebze üretimi konusunda tüm aşamalarda söz sahibidir. İlk adım olan fidanlık aşamasında en önemli operasyonel tarım işletmesi, çilekleri, meyve ağaçlarını ve gerek grup şirketlerine, gerek ise dış pazarlara satış için hazırlanan kök saplarını üreten Salvi Vivai S.S'dir. C.I.V. ile (Italya Fidancılar Konsorsiyumu) birlikte, kuruluş ilk günden itibaren araştırmaların içinde olmuş, farklı zirai türlerin ve yenilikçi yöntemlerin geliştirilmesinde çaba harcamıştır. Tüm Italya'ya yayılmış yaklaşık bin kadar çiftçi meyve üretimi aşamasıyla ilgilenir ; Salvi aynı zamanda Giotto e Gaia, Gio' e Gik gibi tarımsal işletmelerle de üretim için doğrudan çalışmalar yapar. UNACOA S.p.A. tamamlanmış ürünün satışıyla ilgilenir, öncelikle İtalya pazarına ve uluslararasına yönelik olan bu dağıtım Salvi markası altında yapılmaktadır. Rusya için şu numarayı arayın +39 338 6447075.

 3. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  Meyve ağaçları, süs bitkileri, fideler & çoğaltma malzemeleri üretimi yapan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Müşterilerimize talep edilen özelliklere göre ürünleri, gerekli belgeleri, yetenekli bir hizmet & kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla birlikte sunuyoruz. Üretimimizde en yüksek kaliteyi, standartlaştırılmış, bitki yetiştiriciliğinde en son teknoloji & bilgi birikimini uyguluyoruz. Alıcılarımız uluslararası yönetmeliklere göre en kaliteli ürünleri alırlar.

 4. VIVEROS MACÍAS

  İspanya

  Verified by europages badge

  VIVEROS MACÍAS, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, Ormancılık, zeytin ağacı fidanları, Tohumluklar, Ormancılık, palmiye fidanları, chamaerops (bodur palmiye), ağaçlar, quercus (meşe) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmona-Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. AVANZA LANCER SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  AVANZA LANCER SL, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hindistan cevizi, hindistan cevizi elyafından dokumalar, biyolojik yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L., yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiçekler, Çiçekler, dekorasyon bitkileri, saksıda bitkiler, saksıda çiçekler, mini forever gül agaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Masnou-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOTÁNICA LEVANTINA

  İspanya

  Verified by europages badge

  BOTÁNICA LEVANTINA, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, palmiyegiller, palmiyeler, Tohumluklar, süs ağacı örnekleri, fidanlık, zeytin ağacı, zeytin ağacı fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VIVAI LAZZARO S.S. SOC. AGRICOLA

  İtalya

  Verified by europages badge

  VIVAI LAZZARO S.S. SOC. AGRICOLA, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçecilik bitkileri, meyve bitkileri, bahçe bitki ve çiçekleri, sulama tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saonara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, bahçeler için fidanlıklar, Tohumluklar, zeytin ağacı fidanları, akdeniz bitkileri, meyve ağaçları, zeytin ağacı, palmiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, çitler, iç ve dış ortam bitkileri, Saksı bitkileri, zakkum ağacı, fidanlıklar, toptan bitkiler, nar, çiçekli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grottammare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VIVAI FRATELLI ZANZI DI CARLO ZANZI & C. SS SOC. AGR.

  İtalya

  Verified by europages badge

  VIVAI FRATELLI ZANZI DI CARLO ZANZI & C. SS SOC. AGR., yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fidanlıklar, meyve bitkileri, bahçe bitki ve çiçekleri, bahçecilik bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INVEST IN ANATOLIA

  Türkiye

  Invest in Anatolia Our investment consultancy company, established in 2020 aims to revitalize the fertile lands of Anatolia by bringing it together with a quality service and advanced technology and bring it to investors. Our company has expanded its field of work as of 2021, in addition to its consultancy and investment services on walnut and almond garden investments, it has also included the sale of high-quality saplings in the country and abroad. Although establishing a walnut/almond garden in a commercial sense seems like a land where only trees are planted in the whole, the functionality and perfection of the whole garden depend on the quality of the parts and the delicacy and care of the work. Therefore, establishing a quality walnut/almond orchard is a costly but highly profitable investment that requires the right combination of many different resources from planning to implementing your investment strategy, from finding the most suitable and advantageous land to making all the necessary preparations for planting, from establishing irrigation systems to determining your harvesting pattern. Choosing quality and perfect trees is the most important point here, so your garden can offer you the highest yield and quality. At this point, our company is subjected to all necessary laboratory processes and provides high-quality service with the saplings produced with the highest efficiency and quality.

 1. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Sakarya Botanik A.Ş. Sakarya Fidancılık A.Ş. tarafından üretilmiş olan bitkileri teknolojik ekipmanlarla saksılayarak kullanıma hazır hale getirmekle birlikte, Türkiye ve Yurt dışına bitki pazarlamaktadır. 17 hektar alana kurulmuş olan Türkiye’nin en modern ve en büyük fidanlık tesisini işletmektedir. Şirket bünyesinde 10.000m2 Sera alanı, 1.500 m2 kapalı bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve Otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır. Fidanlıkta Yıllık 1.500.000 adetin üzerinde saksılı bitki üretip pazarlayarak Türkiye’nin en büyük bitki ihracat firması olma özelliğini sürdürmektedir.

 2. FIKIR FIDANCILIK WALNUT NURSERY

  Türkiye

  Our grafted walnut sapling production, started at 1990 in Sahil Yenice/Bandırma, officially institued as Fikir Fidancılık with a view of a quality and trustful service in 1996 after our continuously enlarging production Fikir Fidancılık has increased its production to 200.000 grated walnut saplings per year and our aim is to increase this quantity and give appropriate and sufficient service to our customers. We also started producing blue certificate saplings and aim to develope this number. We realise our production for the original walnut saplings grown in our region according to our contracts. Healthy and trustful service. 100% original walnut types. Quality grafted saplings from our experience and honesty. We are the leader producer in the region. With our experience, discipline and moral work system, we are honoured to serve you the best Our varieties are Chandler, Fernor, Franquette. Fernette. Lara. Tülara, Howard.

 3. VIVEROS HERNÁNDEZ

  İspanya

  Fıstık ve badem ağacı yetiştiriciliğine ilave olarak 1976 yılında palmiye türlerinin yetiştirilmesine de başladık. VIVEROS HERNÁNDEZ tüm yıl boyunca temin edilebilen Akdeniz ürünleri yelpazesi sunuyor. Kaliteli ürünler haricinde, mükemmel kalitede hizmet sunmaktayız ve her yıl kataloğumuz yeni bir ürün ve hizmet katmaktayız. Bugün güvenilir bir tedarikçi olarak kabul edilmemizi sağlayan ülke dışındaki büyük alanlarda ve bahçeler zincirlerinde çalışırken edindiğimiz geniş deneyim sayesinde beş farklı dilde hizmet vermemiz mümkün olmaktadır.

 4. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Fransa

  PEPINIERES VITICOLES DAYDE, saksıda veya toprakta kök salmış halde üzüm bağı fidelerinin üretiminde Avrupa'nın lider kuruluşudur: Tüm yıl boyunca fidan yetiştiriciliği yapılmaktadır. Aşılı, Kaynaklı, Sertifikalı, klonlama seçenekleri, tüm çeşitler. Danışmanlık, Ekim, Teknik takip, tüm ülkeler. 3 nesildir bağcılık hizmeti veriyoruz. Sofralık ve mahzende yıllandırılacak şaraplara yönelik asma fidanlarını yetiştirmek için en son teknoloji ürünü donanımlara ve tesislere sahibiz. Asma fidanlarını aşılamamız sayesinde son yüzyıl başlarında tüm bağları harap eden filoksera salgınıyla başa çıktık ve geleneksel üzüm bağları bölgelerini yeniden canlandırma olanağını sağladık. Yüz hektardan daha geniş bir alanda fidan - fide üretimine yönelik üzüm bağları yetiştirmekteyiz. Üzüm bağları kurucusu ve asma fidanı üreticisi olarak tüm ürünlerimiz bölgesel France AGRIMER servisleri tarafından çok ciddi bitki sağlığı kontrollerinden geçirilmekte ve sürekli olarak kontrol edilmektedir. Tüm asma fidanlarımız sertifikalıdır ve Fransa'da ENTAV-INRA markası altında üretim yapmaktayız.

 5. VIVEROS ANTONIO MARTÍNEZ

  İspanya

  Viveros Antonio Martínez, tarım sektöründe büyük bir deneyimden güç alan, üç nesildir babadan oğula miras bırakılan bir aile geleneğine sahip tek amacı ve hedefi tarım sektöründe faaliyet gösterenlerin işlerinden maksimum verim almasını sağlamak olan bir kuruluştur. Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye ve yenilenmeye yönelik çalışmalarımız bizi en mükemmel makineler ve sistemlerle ve ayrıca pazarda bulunabilecek verimi en yüksek ürünlerle donatılmamızı sağlamıştır. Yeni tarım yöntemleri ve yetiştirme şekilleri.

 6. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  İtalya

  Green Center, merkezi İtalya'da sektörünün en büyük kuruluşlarından biridir ve her türden bitki talebini karşılayabilecek kapasitedir ayrıca mükemmel ve yüksek kaliteli ürünler sağlamakta ve özenli hizmetler sunmaktadır. Oradan her türden bitkiyi (meyve fidanları, su bitkileri, iç - dış ortam, yağlı, etobur bitkiler, palmiye, zeytin, aşılı ve kaynaştırılmış fidanlar ve daha birçokları) ayrıca fıçı saksılar, metal bahçe mobilyaları, sanatsal saksı ve vazolar, çeşitli gübreler, funda toprağı, yapay çiçekler ve zemin üstü süs havuzlarını satın alabilirsiniz.

 7. RIPAUD PEPINIERES

  Fransa

  Ripaud ailesi kaşifler misali, müşterileri için yenilikler peşinde, 60 yılı aşkındır dünyayı dolaşmaktadır. Aile şirketi halen yerel düzeyde, 100 hektarı aşkın bir tarlada, bitkilerin % 90'ını üretse de, Benoît ve Damien Ripaud, fidanlığın kurucusu olan babaları Joseph'le aynı isteği sürdürmektedirler: bitkileri bölgelerimize adapte ederek düşlerini gerçekleştirmek için seyahat etmek. Japonya'nın dev bonsaiları, Costa Rica'nın Sikas bitkileri, Meksika'nın Yucca bitkileri, Yeni Zelanda'nın koleksiyonluk akçaağaçları, Akdeniz ülkelerinin asırlık zeytin ağaçları ve palmiyeleri: bunlar yaklaşık 200 türün ve 2 milyon bitkinin yetiştiği, Vendée korusunun ortasındaki bu fidanlıktaki en egzotik bitkilerin birkaçıdır. Fransa'da her yıl bunlardan bir milyon tanesi satılmaktadır. Bugün şirketin 50 çalışanı vardır.

 8. SOCIETA' AGRICOLA VIVAI F.LLI DAINESE S.S.

  İtalya

  Üç nesilden bu yana sürdürülen özverili ve tutku dolu bir çalışma: Vivai Fratelli Dainese firması nesilden bu yana fidan ve fide yetiştirme sektöründe faaliyet göstermekte, ulusal ve uluslararası pazara yönelik üretim yapmaktadır vermektedir. Saonara şirketi çıplak köklü, saksıda, kök topağında ve grup olarak yetiştirilen, virüssüz ve C.A.C sertifikalı fidanlar üretmektedir. Ayrıca gülfidanları, çalılar ve sarmaşıklar; yapraklı bitkiler, çam ağaçları, çit bitkileri, orman meyveleri, üzüm asmasından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yeşil aşıkları için tam bir buluşma noktası

 1. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Almanya

  Palmen24.de - palmiyeleri size getiriyoruz. Palmen24.de gerçek yaprakları korunmuş, sınırsız süreyle dayanabilen palmiyeler konusunda uzman bir palmiye mağazasıdır, ayrıca kiralık palmiyeler de mevcuttur. Berlin'deki şirketimiz 10 yıllık bir deneyime sahiptir. Korunmuş palmiye yapraklarıyla donatılmış ve hindistancevizi kabuklarından oluşmuş bir toprağa sahip Areca ve Phoenix palmiyelerimiz sentetik yapay palmiyeler / bitkiler değildir. Doğal görünümleri ve yüksek işleme kaliteleri ile öne çıkarlar. Ayrıca dekorasyon projeleriniz için palimye yaprakları da sevk edebiliriz. Palmiyelerimizin avantajları: Özel bir yöntemle ve doğal özlerle korumaya alınan palmiye yaprakları uzun süre dayanır, bakım gerektirmez ve ısıtılmayan mekanlarda kış şartlarına da dayanacak biçimde üretilmiştir. Mağazadaki palmiyelerimizin yüksekliği 1, 30 m ile 4, 00 m arasında değişmektedir. Aracılar olmadan doğrudan üreticiye, yani bize sipariş verebilirsiniz.

 2. VIVAI BENETAZZO FABIO

  İtalya

  Yeşile sevdalıysanız ve her zaman özenle bakılmış ve çiçeklenmiş bir terasın hayalini kuruyorsanız Saonara (Padova Bölgesi) kentindeki Vivai di Fabio Benetazzo fidanlığı ve çiçekliği tam aradığınız yerdir. Balkonlarını, teraslarını, apartmanlarını veya kişisel veya toplum kullanım alanlarındaki bahçelerini süslemek isteyen herkes için bütün bir yıl boyunca fidanlıklarımız geniş bir bitki ve çiçek seçeneği sunmaktadır. Yeşil alanlarının tasarımını ve bakımını gerçek profesyonellerin ellerine teslim etmek isteyenler için gerçek bir referans kuruluşuz.

 3. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  İtalya

  VIVAIO DEI MOLINI şirketi 1940 yılında kuruldu. Açık alanlarda ve saksılarda İtalya pazarına ve uluslararası pazarlara yönelik bitkiler yetiştiriyoruz. Yeşil alan düzenleme ve bakım işlerini üstleniyoruz. Halen örnek meyve bitkileri ve süs bitkileri üretimi yaklaşık 75 hektarlık bir açık alanı, 20 000 m² açık alanda saksıda üretimi ve 12 000 m² serayı kaplamaktadır. Yüksek kaliteli ve zaman içerisinde özelliklerini yitirmeyen bir ürün elde etmek için düzenli olarak yatırım yapıyoruz.

 4. VIVEROS SECUEDUCTOS S.L.

  İspanya

  Viveros Secueductos adlı kuruluşumuz, pazarda etkin bir şekilde yer alabilmeniz için hemen dikilmeye ve yetiştirilmeye hazır çeşitli türlerde çilek ve kuşkonmaz fidelerinin üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

 5. VIVEROS BROKAW

  İspanya

  Avokado, mango ve diğer meyvelerin ağaçları üretiminde 25 yılı aşkın tecrübe. BROKAW ESPAÑA, S.L. şirketi Güney İspanya'daki Vélez-Málaga'da bulunan bir tropik meyveler fidanlığıdır ve Güney Avrupa ile Kuzey Afrika'ya yönelik avokado ve mango ağaçlarının üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Brokaw España, S.L. müşterilerine en iyi ürünleri sunabilmek için en yeni modelleri ve ticari şekilleri önerir..

 6. CHERSONESO PIANTE

  İtalya

  Chersoneso Piante, frangipanier (plumeria) bitkisinin farklı çeşitlerinin ve plumaria rubra cinsinin 300'ü aşkın türünün kaliteli üretiminde uzmandır. Sunduğumuz bitkiler kırmızıdan mora ya da beyazdan turuncuya çok çeşitli renklere sahiptirler ve aynı zamanda loropetalum ve zantoxylum (dikenli üvez) bitkilerini de yetiştirmekteyiz. Chersoneso Piante del dott. Tommaso Sgró personeli yetkin, profesyonel ve vasıflı olup satın alımlarınızda size yardımcı olacaklardır.

 7. AZIENDA AGRICOLA VIVAI PIANTE ANTONIO MAISTRELLO

  İtalya

  Maistrello A. & Figli fidancılık sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Amacımız müşteriye profesyonellik, etkinlik ve kesinlik ile hizmet vermektir. Ürünlerimizin kalite sertifikasyonu bizim için de çok önemlidir. Profesyoneller için bitkiler (meyve ağacı ve asma ekimi) ve çiçek tarhı konusunda uzmanız.

 8. VIVEROS VALLE BALBUENA S.L.

  İspanya

  Biz üreticiyiz, bu da size çok çeşitli ve ayrıca tüm gereksinimlerinize uygun, üstün kaliteli ürünleri tüm yıl boyunca sunabilmemize olanak sağlar. Size bitki dikimi ve kurulum dahil komple hizmet sunmaktayız.

 9. VIVAI RUSSO SSA

  İtalya

  60'lı yıllarda faaliyete geçmiş olan Vivai Russo işletmesi orman bitkilerinin, süs bitkilerinin, Akdeniz bitkilerinin, tropikal bitkilerin, palmiye çeşitlerinin, meyve ağaçlarının, turunçgil ve zeytin ağaçlarının üretim ve ticaretinde uzmanlaşmıştır.

 10. DABROWKA

  Polanya

  Süs bitki fidanlıkları 1993'ten beri faaliyettedir. Ekim alanı 20 hektardır. Her yıl yaklaşık 400bin bitki yetiştiriyoruz - çalılar, yaprak döken ve iğne yapraklı ağaçlar, aşılı bitkiler, funda bitkileri, yer bitkileri.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Fidanlık ve ormancılık - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

12.204 Şirketler