• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fidanlar ve gübreler

Sonuçlar

Fidanlar ve gübreler - Ithalat/Ihracat

 1. TIME FOR LIME- GRANULATED LIME FERTILIZERS

  Polanya

  Verified by europages badge

  Time for Lime, toprak sağlığını iyileştirmek için geleneksel yöntemleri sürdürülebilir uygulamalarla birleştiren bir tarımsal yenilikçilikte liderdir. Kireç, Kalsiyum karbonat ve çeşitli özel gübreleri içeren çok çeşitli ürün yelpazemiz, ağaç yetiştiricilerinin, pazar bahçıvanlarının ve daha büyük tarımsal operasyonların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Gelecek nesiller için toprak sağlığını destekleyen katı ve doğal gübreler sunarak sürdürülebilirliği vurguluyoruz. Özellikle, Kara Tebeşir Gübremiz ve Granül Kara Tebeşirimiz, Granül Magnezyum Kireç & Magnezyum Oksit ile birlikte, toprak yapısını iyileştirmek ve besin eksikliklerini gidermek için hedefe yönelik çözümler sunarak bitkilerin gelişmesini sağlar. Doğal çözümlere ve çevre yönetimine bağlılıkla hareket eden Time for Lime'ın ürünleri kapsamlı araştırma ve geliştirmelerin sonucudur. Tarım dünyasını toprak hazırlığından hasada kadar başarı için etkili, çevre dostu araçlarla güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

 2. SERKIM KIMYA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bursa, Türkiye merkezli Serkim Kimya, Hayvansal Kaynaklı Amino Asitler ve doğal gübrelerin önde gelen üreticilerinden biridir. Değerlerimiz: kalite, etik, sürdürülebilirlik. HELAL ilkeleri kaynak kullanımının temelini oluşturur. Sunduğumuz ürünler arasında çeşitli ihtiyaçlara uygun çok çeşitli doğal, organik ve helal amino asitler bulunmaktadır. Ürünlerimiz tarımda mükemmeldir ve en üst düzey hayvan yemi katkı maddeleri olarak hizmet vermektedir. Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın!

 3. HUMER MÜLLBOXEN E. U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HUMER MÜLLBOXEN E. U., yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pinsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. CONRAD ELECTRONIC GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  CONRAD ELECTRONIC GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. INVEST IN ANATOLIA

  Türkiye

  Invest in Anatolia Our investment consultancy company, established in 2020 aims to revitalize the fertile lands of Anatolia by bringing it together with a quality service and advanced technology and bring it to investors. Our company has expanded its field of work as of 2021, in addition to its consultancy and investment services on walnut and almond garden investments, it has also included the sale of high-quality saplings in the country and abroad. Although establishing a walnut/almond garden in a commercial sense seems like a land where only trees are planted in the whole, the functionality and perfection of the whole garden depend on the quality of the parts and the delicacy and care of the work. Therefore, establishing a quality walnut/almond orchard is a costly but highly profitable investment that requires the right combination of many different resources from planning to implementing your investment strategy, from finding the most suitable and advantageous land to making all the necessary preparations for planting, from establishing irrigation systems to determining your harvesting pattern. Choosing quality and perfect trees is the most important point here, so your garden can offer you the highest yield and quality. At this point, our company is subjected to all necessary laboratory processes and provides high-quality service with the saplings produced with the highest efficiency and quality.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Türkiye

  Kristal Landscape was established in 2002 with an understanding that is inspired by nature and adapts the power of nature to urban life. We continue to sign successful projects with our expert and experienced technical staff, our understanding of aesthetics in harmony with nature, and our powerful and modern machinery equipment. • PRODUCTION OF TREE, SEEDLING AND SEEDLING • SEASONAL FLOWERS • IRRIGATION SYSTEMS • PLANT NUTRITION • MULTI-STOREY PARKING SYSTEMS • WOODEN CITY FURNITURE PRODUCTION • WOODEN HOUSE PRODUCTION We are honored to work together

 2. BIOFOOD GIDA

  Türkiye

  Ulusal ve uluslararası ticaret kurallarına hakim olan genç bir şirketiz. Türkiye, antep fıstığı ve kayısıların önde gelen üreticisi olduğu için, BioFood size sadece bölgesel ve kaliteli ürünler sunmak için Türk topraklarından elde edilen yerel ürünler getirmeyi taahhüt eder. Aranan her ürün için, gıda ihtiyaçlarınızı en iyi fiyata doğru şekilde seçmenizi sağlamak için fabrika fiyatlarına sahip çok sayıda marka sunuyoruz. Tarım-gıda alanındaki hizmetlerimizin yanı sıra, Türkiye'deki faaliyetinizin kurulması için irtibat noktanız olmanızı da öneriyoruz. Bu nedenle, sizin adınıza Türk sanayicileri ile pazarlık yapabilir, bölge içinde fuarlar ve B2B toplantıları organize edebilir, ayrıca ihracatla birlikte deniz ve hava hizmetleri düzenleyebiliriz. Ayrıca, Türkiye'de yasal ve vergi danışmanlığı da sunabiliriz.

 3. DOGUS NURSERY - WALNUT TREE AND WALNUT SAPLINGS

  Türkiye

  Doğuş Nursery aşılı ceviz fidanı üretiminde 30 yıllık tecrübesiyle 12 ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimini yaptığımız çeşitler chandler, fernor, fernette ve franquette çeşitleridir. Fidanlarımız açık köklüdür. Fidanlarımızın sökümü ve sevkiyatı her yıl kasım ayında başlayıp mart ayının sonunda biter. Fidanlarımızın yüzde otuzu Türkiye pazarına yüzde yetmişi dış pazara gönderilmektedir. Hey yıl başta Avrupa kıtası olmak üzere Asya ve Afrika kıtasına yapılmaktadır. Fidanlarımızın üretiminde göz aşı aşılama tekniğini kullanmaktayız. Sevkiyatlarımızda müşterilerimizin sipariş sayılarına göre parsiyel gönderim, kople minübüs ile gönderim ve komple tır veya konteynır ile gönderim yapılmaktadır. Yurt dışına sevkiyat yaptığımızda yükleme ve Türkiyedeki tüm gümrük işlemlerini firmamız tarafında yapılmakta ve Türkiyedeki tüm gümrük masrafları firmamız tarafında ödenmektedir. Müşterilerimiz istediği zaman firmamızı ziyaret ederek üretim sahalarımızda fidanlarımızı görebilirler. Müşterilerimiz istediği taktirde firmamız yetkilileri tarafından ziyaret edilerek fidanlarımız hakkında bilgi verilebilir.

 4. BURSA FIDANCILIK TARIM SÜS BITK. PEYZAJ TARIM GIDA LTD. ŞTI

  Türkiye

  Biz kimiz? Bağcılık ve fidancılıktaki 1977 yılından beri tecrübesi ile sizler için titizlik ve profesyonellikle hizmetinizdeyiz. İlkemiz; doğru ürünü, kaliteli hizmetimizle buluşturup her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Fidancılıkta yılda 1.000.000 adet asma fidanı, 600.000 adet meyve fidanı olmak üzere toplamda 1.600.000 adetin üzerinde üretim yapmaktayız. 2018 yılında firma bünyemizde soğuk hava tesisi, depolama, sera ve fidan satış bölgelerinden oluşan yeni tesisimizi faaliyete geçirdik. Bunun yanında projelendirip faaliyete geçirdiğimiz bir çok meyve üretim sahaları oluşturduk. Telli terbiye sistemlerinde ise, Dünya’da seçkin bir marka konumuna ulaşan BUTAFIX markamız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ürün gruplarından galvaniz metal profil direklerin yanında, gerdirme mandalları, toprak ankraj ve çıpaları ve bunların çeşitli aksesuarlarını sayabiliriz. Ayrıca yine ürünlerimiz ile anahtar teslimi projelerde modern bahçeler kuruyoruz. Hedefimiz; fidancılıkta en kaliteli ve sağlıklı fidanları yetiştirerek meyve bahçelerinin verimini artırmak, peyzaj düzenlemelerinde görselliği ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak, bağcılık ve meyve yetiştiriciliğinde siz üreticilerimizin ve yatırımcıların kontrolsüz fidan dikme veya hatalı uygulamalarını engelleyerek önce sizlere sonra da ülke ekonomisine değer katmaktır.

 5. XPA TARIM

  Türkiye

  XPA Tarımsal Plastik ürünleri üreticisi *Fidan Bağlama ipi*Bitki Bağlama ipi*Bağ Bağlama ipi*Herek Bağlama ipi*Süs Bitkisi Bağlama ipi*Fidan Aşı Bandı*Aşı Bağı*Kilit Sistemli Ayarlanabilir Fidan Bağlama Klipsi *Kilit Sistemli Ayarlanabilir Bağ Bağlama Klipsi *Kilit Sistemli Ayarlanabilir Herek Bağlama Klipsi *Kilit Sistemli Ayarlanabilir Bitki Bağlama Klipsi *Kilit Sistemli Ayarlanabilir Süs Bitkileri Bağlama Klipsi *Çok Amaçlı Kilit Sistemli Kauçuk Toka*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Fidan Bağlama ipi*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Bağ Bağlama ipi*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Herek Bağlama ipi*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Bitki Bağlama ipi*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Süs Bitkileri Bağlama ipi*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Fidan Bağlama Tokası *Çok Amaçlı Kilit Sistemli Bağ Bağlama Tokası*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Bitki Bağlama Tokası *Çok Amaçlı Kilit Sistemli Herek Bağlama Tokası*Çok Amaçlı Kilit Sistemli Süs Bitkileri Bağlama Tokası*Esnek Fidan Bağlama Klipsi *Esnek Bağ Bağlama Klipsi *Esnek Bitki Bağlama Klipsi *Esnek Herek Bağlama Klipsi *Esnek Süs Bitkileri Bağlama Klipsi *Silikon Fidan Bağlama Tokası *Silikon Bağ Bağlama Tokası*Silikon Bitki Bağlama Tokası*Silikon Herek Bağlama Tokası*Silikon Süs Bitkileri Bağlama Tokası*Esnek Fidan Bağlama Tokası *Esnek Bağ Bağlama Tokası*Esnek Bitki Bağlama Tokası*Esnek Herek Bağlama Tokası*Esnek Süs Bitkileri Bağlama Tokası*Esnek Kauçuk Fidan Bağlama Tokası*Esnek Kauçuk Bağ Bağlama Tokası*Esnek Kauçuk Bitki Bağlama Tokası.

 1. VATAN FIDANCILIK

  Türkiye

  Vatan Fidancılık 1986 yılından günümüze Balıkesir'in Bandırma ilçesi Sahil Yenice Köyü'nde Cengiz Baş tarafından tecrübelerle markalaşmış aşılı ceviz fidanı üretimi ve toptan satışı doğrultusunda zirai ve ticari faaliyetlerini resmi olarak sürdürmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti prensibini ön planda tutan firmamız tamamı ismine doğru aşılı ceviz fidanı üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Tamamı cinsine doğru Aşılı kendi tesislerinde yetiştirdiği Chandler, Fernor, Bilecik, Kaman 1 ve tozlayıcı çeşitleri Fernette, Franquette, Şebin Kaman 3-4 cinslerinde istediğiniz sınıfta aşılı ceviz fidanı türlerini (açık köklü ve tüplü) olarak firmamızdan temin edebilirsiniz. Herkes alsın, herkes diksin, herkes kazansın diye 2020-21 yılının ceviz fidanı sezonunu açtık. Aşılı chandler ceviz fidanı çeşitlerinde şok kampanya. Yeni sezon fiyatlarımızı arayıp öğrenebilirsiniz. Her boy ve çeşitte ceviz fidanı satışımız vardır. İster 100 cm isterseniz 250 cm yada 300 cm. Fidan fiyatlarımız boy ve çeşitlere göre değişmektedir.

 2. GENCOMAKS

  Türkiye

 1. AGRICULTURAE SEMINARIUM

  Türkiye

  In Bandırma Walnut Sapling Producer Agriculture Nursery; Grafted, True to Name Certified Walnut Saplings are produced and sold. Annual production is 250, 000 pieces. Our varieties are Chandler, Fernor, Franquette, Fernette and Ronde. Bandırma Ceviz Fidanı Üreticisi Tarım Fidancılık'ta; Aşılı, İsmine Doğru Sertifikalı Ceviz Fidanı Üretimi ve Satışı yapılmaktadır.Yıllık üretim 250.000’dir.Çeşitlerimiz; Chandler, Fernor, Franquette, Fernette ve ronde

 2. BANDIRMA FIDAN FIDE A.Ş.

  Türkiye

  Şirket olarak ceviz fidanı üretimine yaklaşık 25 senedir devam etmekteyiz. Şirketimiz olarak her sene 300.000'e kadar ceviz fidanı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz çeşitler: Chandler, Fernor, Howard, Franquette, Fernette, Lara, Ronde, Ivarto, Robert Livermore, Pedro olmak üzere birçok çeşidimiz mevcuttur. Hem yurt içi hem de yurt dışına satış gerçekleştirmekteyiz.

 3. MRT SEEDS UKRAINE

  Ukrayna

  Mrt seeds chemical yarim asirlik tecrubesi̇ i̇le dünya tarimina tohum ve gübre yeti̇şti̇ri̇ci̇li̇ği̇nde yön vermeyi̇ amaç edi̇nmi̇ş .İftçi̇ ve üreti̇ci̇ye dost tohumlar i̇le sürekli̇ arge çalişmasi yapan yeni̇ tür domates tohumu misir tohumu bi̇ber tohumu karpuz kavun tohumu alaninda epey yol katetmi̇ş ve sera ve açik alanda non stop çalişmalarini sürdürmektedi̇r...

 4. PANCFIDANCILIK

  Türkiye

  1990’lı yılların başından itibaren aşılı ceviz ve badem fidan üretimine başlayan firmamız; günümüze kadar sürdürdüğü istikrarlı ve kaliteli üretim ile alanında ilk sıralarda yer almaktadır. Ülkemizde ilk ceviz fidanı ihracatını yapan firmayız. Fidanlarımızdaki en önemli ayrıntımız dikim ve sökümdür.

 5. GUVEN FIDANCILIK

  Türkiye

  Güven fidancılık Balıkesir'in Bandırma ilçesinde hizmet veren köklü fidan şirketlerindendir. Bölgenin en çok tercih edilen ceviz fidanı firmamızın olması gururu ile sizlere hizmet vermekten mutluyuz.

 6. ZIRAAT FIDANCILIK

  Türkiye

  Ceviz fidanı ve badem fidanı üreticisi Ziraat Fidancılık Bandırma'da hizmet vermektedir. Aşılı ve sertifikalı ceviz fidanı satın almak istiyorsanız Ziraat Fidancılık size bir telefon kadar yakındır.

 7. POLASTONE MARBLE

  Türkiye

  POLASTONE MARBLE, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fulvik gübreler, gübre, organomineral gübre, leonardit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AGROPOROS CO.

  Türkiye

 1. AMF TRADING LLC

  Ukrayna

  AMF TRADING LLC, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gübre, turba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. VOXTRADE GMBH

  Almanya

  VOXTRADE GMBH, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Lausick, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BÖWE GMBH

  Almanya

  BÖWE GMBH, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Aurich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BICK POINTS

  Almanya

  BICK POINTS, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberderdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JULIUS BERGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  JULIUS BERGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CARL SIEGL & CO KG

  Avusturya

  CARL SIEGL & CO KG, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wiener Neustadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. SOLDAN VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  SOLDAN VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AXEB

  İspanya

  AXEB, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Gübreler ve toprak verimliliği, biyostimülanlar, amine asit, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SCHÄFER GMBH

  Almanya

  SCHÄFER GMBH, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Alheim-Heinebach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ANKAFERT-AGRICULTURE-FOREIGN-TRADE-CO-LTD

  Türkiye

  ANKAFERT-AGRICULTURE-FOREIGN-TRADE-CO-LTD, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aksaray, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Fidanlar ve gübreler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.692 Şirketler