• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • filtreleme - cihazlar ve gereçler

Sonuçlar

Filtreleme - cihazlar ve gereçler - Ithalat/Ihracat

 1. BIMKO ELEKTRIK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BİMKO ELEKTRİK 1993 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Çalışmalarımız, beyaz eşya yedek parça tedariki ile başladı. Aradan geçen yıllar içinde faaliyetlerimize üretim kabiliyetini de ekledik. Günümüzde BİMKO ELEKTRİK davlumbaz filtreleri üretimine odaklanmıştır. BİMKO ELEKTRİK Türkiye, AB ülkeleri ve Hindistan'ın en büyük davlumbaz filtre tedarikçilerinden biridir. Ürünlerimiz, Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa, Hindistan ve İngiltere gibi ülkelerdeki doğrudan müşterilerimiz aracılığıyla tüm dünyada 80'den fazla ülkeye ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyetini, hızlı teslimatı ve rekabetçi fiyatları ilke edinmiş olan firmamız, sektöründe lider bir kuruluştur. Firmamızın faaliyetlerini yaygınlaştırmak amacıyla 2021 yılında ISK SODEX İstanbul Uluslararası HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın Önleme, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarına katıldık. Şirketimiz 17 ülkeye ihracat yapmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret etmekten ya da daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz! https: //bimko.com/en

 2. EPA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elektronik tahrik tekniği alanında uzman bir şirket olarak kendimizi bileşen tedarikçisi olarak değil, sistem sağlayıcı olarak görüyoruz. Anahtar teslim sistemler için mühendislik, danışmanlık ve desteğin yanı sıra işletime almaya kadar tüm hizmet ihtiyaçları karşılanır. Odaklandığımız ürünler: Uygulamalarınız planlanması, elektrikli tahrik bileşenlerinin tasarımı, (frekans dönüştürücü, motor, şanzıman, verici, filtre, fren dirençleri vb.), frekans dönüştürücülerin işletime alınması ve parametrelendirilmesi, SPS programlamaları ve otomasyonu, kontrol dolabı imalatı (bağlı şirketimiz EPS ile işbirliği içinde), elektrikli bileşenlerin kurulumu, müşteriye özgü EMV ve şebeke filtresi üretimi ve geliştirmesi, EMV ölçümleri ve EMV danışmanlığı, yalıtım optimizasyonu (FI koruma şalteri hatalı tetiklemeleri), şebeke analizleri (üst dalgalanmalar, şebeke dalgalanmaları vb.), sistemlerde ve cihazlarda radyo dalgası parazitleri

 3. MAGICAL FILM ENTERPRISE CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Magical Film Enterprise Co., Ltd. şirketi, ISO9001: 2015 sertifikasına sahiptir. Ürünlerinin tümü, FDA, SGS, TTRI, ROHS&REACH tarafından onaylanmıştır. Magical, 2001 yılında Tayvan'da kuruldu. Folyo, plaka ve PP kumaş üretiminde öncü bir şirkettir. Magical, Ulusal Yüz Koruyucu Maske Takımı ve D&B TOP 1000 Elite SME elçisi ödülüne layık görülmüştür. Anti-Salgın Çözümü: Tüm HEPA filtre, PP burun teli, MeltBlown, Tela Dokuma Olmayan Ürünler, PET yüz kalkanı, Kulak Tutucu seçenekleri. Folyolar: PLA Biyobozunur Folyo, PETG Laminasyon Folyoları.

 4. ADVANCED ENGINEERING WEDGE WIRE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ADENWEDGEWIRE, Türkiye'nin en büyük teknoloji geliştirme merkezi olan İstanbul Teknopark'ta faaliyet göstermektedir. Müşteriye özel kama tel ürünlerin tasarlanması ve üretimi konusunda uzmanlaşmış yüksek nitelikli bir mühendislik ekibi ile Ar-Ge faaliyetleri yürütüyoruz. Kama tel ekranlarımız, rekabetçi maliyet, kısa sevkiyat süresi ve yüksek mekanik özellikler açısından tam müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. Üretim, yüksek hassasiyet ve esnek çözümleri mümkün kılan robotik sistemlerden oluşmaktadır. Paslanmaz Çelik 304, 304L, 304HC, 316, 316L, 316Ti, 321 ile üretilmiştir ya da talebinize bağlı olarak farklı türde uygulama bazlı yüzey işlemleri ve kaplamalarla. KABİLİYETLERİMİZ • Eşsiz ve özelleştirilmiş Kama Tel Ekranlarının tasarımı & üretimi • Coanda Intake Ekranları tasarımı ve tedariki • Geniş bir endüstri yelpazesi için Özel Bi-Silindirik Ekranlar üretimi • Daha uzun ömür için uygulamaya bağlı özel yüzey işlemleri • Yüksek filtrasyon performansı sağlamak için özel eğimli tel konstrüksiyonu DEĞERLERİMİZ (4C) • Maliyet-Etkin Ekranlar: Daha düşük birim fiyat ile yüksek performanslı filtrasyon ve dayanıklılık • Özelleştirilmiş Boyutlar: Talebinize ve gereksiniminize bağlı olarak üretilmiştir • Zorlu Teslimat Süresi: Sorunları hemen çözmek için mümkün olan en hızlı kargo • Müşteri Destek: Tasarım ve saha uygulamaları konusunda destek

 5. AQUACHEM GMBH SEPARATIONSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Filtre presleri ile filtrelemede neredeyse 30 yıllık deneyime sahip olan Aquachem birçok uygulama için etkin ve en iyi çözümler sunar. 2000 yılından itibaren tam otomatik filtre preslerini geliştirmekle uğraşıyoruz. 2011 yılından beri AF serimizi standardize olarak tanımlayabiliriz. Müşterilerimize, sektöründe en zorlu koşullar altında kullanılarak olgunlaşmış ve işletim güvenliği sağlayan ürünler sunulmuş olur. 5 yapı boyutu (plaka formatı 470/630/800/1000 ve 1200) arasında seçim yapılabilir. Pazar arkadaşlarımıza kıyasla farkımız birçok ayrıntıda ve esasen tam otomatik işletimin tanımında saklıdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DSL AIR TECHNOLOGY GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orta ölçekli şirketimiz, 25 yıldan fazla bir süredir ekolojik ve sosyal yönelimli bir kurumsal felsefe temelinde hava filtresi teknolojisi, iş yeri ve çevre koruma alanında ulusal ve uluslararası alanda kendini kanıtlamıştır. Elektrostatik filtre serimizdeki "kapı içinde kapı" sistemi, teknik olarak gelişmiş ve bakımı kolay filtre sistemleri alanında bir marka haline gelmiştir. Modern takım tezgahlarının tasarım ve performansını sürekli izleyerek, ve bu alandaki gelişmeler üzerinde, genellikle makine tasarımcıları ve imalatçıları ile birlikte çalışarak, yeni elektrostatik filtre serilerimizi yıllar boyunca, her zaman takım tezgâhlarının tasarım yeniliklerine göre uyarladık. Aynı zamanda, bu, filtre ekipmanının, özellikle iyonlaştırıcı ve toplayıcı hücrelerin yeni bir tasarımını gerektirmektedir. Günümüzde DSL Air Technology bu sektörde dünyanın en büyük elektrostatik filtre modifikasyonuna sahip tedarikçidir.

 2. IREMA-FILTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IREMA-Filter – küresel bir filtre ortamı üreticisidir. IREMA, otomotiv, iklimlendirme ve havalandırma endüstrileri ile medikal ve diğer filtrasyon uygulamaları için sentetik filtre çözümleri üretmektedir. IREMA, sentetik filtre ortamına ek olarak, ISO 16890, EN 779 veya Ashrae 52.2'ye göre test edilmiş bitmiş filtrelerin (3V hücreler, hibrit filtreler) yanı sıra MiniPleat ürünleri de sunmaktadır. Makinelerimizi ve üretim teknolojilerimizi kendi bünyemizde geliştiriyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm bilgi birikimimizle müşterilerimize özel filtrasyon çözümleri oluşturuyoruz ve ayrıca filtre endüstrisindeki birçok standardı karşılıyoruz. En son gelişmeler: tribo ortamın yerini alacak mükemmel filtrasyon verimliliğine ve çok düşük basınç düşüşüne sahip bir elektrostatik ortam, %99, 99'a kadar parçacık giderme özelliğine sahip benzersiz sentetik HEPA malzemesi, mükemmel basınç düşüşüne sahip yeni ePM1 filtre malzemesi = %30 daha az enerji tüketimi artı %70 daha yüksek SSK. Bizim ürünlerimiz= İşiniz için sizin kazancınız!

 3. ASPUR AIR SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Danışmanlık ve teknik gelişmelerde 25 yılı aşkın bilgi birikimimiz ve kendi patentlerimizle, havalandırma cihaz ve sistemlerinin danışmanlığı ve tasarımı konusunda kapsamlı bilgi sunuyoruz. Müşterilerimiz neredeyse tüm üretim alanlarından, aynı zamanda hizmet sektörü ve ticaretten gelmektedir. Makine mühendisliği, otomotiv endüstrisi ve tedarikçileri, ilaç, kimya, gıda üreticileri ve daha birçok sektöre tedarik sağlamaktayız. Sizi müşterilerimiz arasında sayabilirsek memnun oluruz ve değerli talebinizi dört gözle bekleriz.

 4. PACO PAUL GMBH & CO. KG METALLGEWEBE UND FILTERFABRIKEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metal tel örgü üretiminin temeli klasik zanaattır. Üretimlerin PACO'nun İleri Teknoloji Ürünleri haline gelmesi için, tümü en son teknoloji üretim olanakları ve son işlem teknolojisinden geçer. Bu PACO'nun gelişmişliği ve PACO makine mühendisliği sayesinde gerçekleştirilir. Sonuç olarak, PACO'nun Alman Standartlarındaki üretiminden gelen kalitesi, bilgi birikimi olmadan başkalarınca kolayca çoğaltılamaz. Metal örgü alanında uzman bir kuruluş olan PACO baştan beri elek teknolojisi konusunda da özel bir yetkinliğe sahiptir. Buna ilave olarak araştırma, laboratuvar ve geliştirmenin yanı sıra farklı sektörlerin süzgeç teknolojileri uygulamalarındaki özel prosesler üzerinde derinlemesine ve kapsamlı bilgi birikimi de mevcuttur. PACO Metalldrahtgewebe, elek baskısı alanında da dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

 5. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKO TEKNOLOJİLERİ, "en iyi düzeyde" basınçlı hava ve sıkıştırılmış gaz teknolojisi anlamına gelir. Şirket, otuz yılı aşkın süredir basınçlı hava, basınçlı gaz ve kondensat teknolojisinin işlenmesi için yüksek kaliteli, güçlü ve özellikle verimli bileşenler ve sistemler geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Bugün BEKO TECHNOLOGIES, basınçlı hava ve basınçlı gaz teknolojisindeki tüm görevler için eksiksiz bir program sunmaktadır. Uzman tavsiyesi ve nitelikli hizmet, bağımsız, aile tarafından işletilen şirketin ticari markalarıdır.

 1. MIKROPOR

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1987 yılında kurulan Mikropor, merkezi Türkiye'de bulunan atmosferik hava filtreleme çözümleri ve basınçlı hava sistemleri alanında lider bir üreticidir. 100'den fazla ülke ile aktif ticari ilişkiler yürüten Mikropor'un Amerika Birleşik Devletleri (Houston, Michigan ve New Jersey), İngiltere (Burnley), Belçika (Liege) ve Almanya'da (Aachen) ofisleri ve depoları bulunmaktadır. 300.000 metrekare kapalı üretim alanında dünya genelinde hizmet veren uzman ekipleri ile faaliyet göstermektedir. Mikropor'un Geniş Ürün Yelpazesi: •Atmosferik Hava Filtreleme: Havalandırma Filtreleri, Yüksek Sıcaklık Filtreleri, EPA, HEPA ve ULPA Filtreler, LAF Sistemleri, Gaz Türbini Hava Giriş Filtreleri, ATEX Filtreler ve Yağ Buharı Toplayıcıları. •Basınçlı Hava Sistemleri: Basınçlı Hava Kurutucularının yanı sıra Filtreleme ve Ayırma Çözümleri. •Gaz Üretim Sistemleri: Azot Üretim Sistemleri, Hava Solunum Sistemleri ve Oksijen Jeneratörleri. •Su Prosesi Soğutma Grupları •WEDM Filtreler: Çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve daha fazlası dahil çeşitli metaller için özel olarak tasarlanmıştır. Mikropor'un 100'den fazla ülkedeki müşterileri tarafından beğenilen dünya standartlarındaki ürünleri, yenilik ve kaliteye olan bağlılığını yansıtmaktadır. Şirket, küresel erişim ağı ve ürünlerinin %85'ini dünya genelinde birçok noktaya ihraç etmesiyle sektör liderleri arasında yerini almıştır. En son teknolojiye sahip tesisleri ve binin üzerinde nitelikli çalışanı ile en yüksek kalitede üretim sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. IT4IP S.A.

  Belçika

  Verified by europages badge

  It4ip kenar işleme teknolojisinde dünya lideridir ve dünyadaki tüm müşterilerimize en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Bu teknoloji, asbest lifi tespiti, kan filtrasyonu, kanser hücresi taraması veya mikro ve nano cisimlerin sentezi gibi farklı ve çeşitli uygulamalara sahip mikro ve nano gözenekli polimer filtreler üretmemizi sağlamaktadır. Ürünlerimiz sıkı kalite standartlarına uygundur; 10 nano metreden birkaç düzine mikrona kadar hassas bir filtrasyon eşiği, çok küçük bir kalınlık ve spesifik yüzey özellikleri ile ön plana çıkarlar. Talep üzerine rulo, levha, disk veya diğer formlarda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca kendi markasıyla OEM çözümleri de sunuyoruz. 35 yılı aşkın bir süredir, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyarlanmış üstün ürünler geliştirmek için bilgi ve uzmanlığımızı kullanıyoruz. Esneklik, hızlı reaksiyon ve üretim performansımız şirketimizi başarılı kılan güçlü yanlarımızdır.

 1. MICRO STAR S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Micro Star değişik türlerde ve farklı malzemelerden oluşan filtreleme elemanları yardımıyla su, hava ve endüstriyel sıvıların filtrelenmesi alanında çalışan bir İtalyan şirketidir. Şirket kısa bir geçmişe sahip olsa da, bazıları elli yılı aşan bir süreden beri endüstriyel filtreleme alanında çalışan ve esas işleri sorunları gidermek ve endüstriyel gereksinimleri yerine getirmek olan yöneticilerinin uzmanlığından yararlanmaktadır.

 2. HIFI FILTER FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JURA FILTRATION filtreleme konusunda Avrupalı uzman ve mevcut stoklanmış 28 000 örnekle filtre tasarımı ve üretimi konusunda dünya lideridir : hava filtreleri, yağ filtreleri, yakıt filtreleri, otomobil filtreleri, kamu işleri için filtreler, tarım filtreleri, havalandırma filtreleri ve daha pek çoğu. Stokta 25 000'den fazla örneğe ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Standart ürünlerden özel ürünlere eksiksiz bir ürün gamını gelip keşfedin.

 3. VIRGIS FILTER SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Virgis Filter, tarım, inşaat, maden çıkarma ve endüstri sektörlerinde önde gelen motor, kompresör, elektrojen üniteleri, kendiliğinden hareketli makineler, yaprak üfleyici üretici firmalarının teçhizatlarında kullanılan onaylanmış hava filtresi, filtre kartuşları ve aksesuarları üretiminde lider firmadır. Her zaman yenilik ve ürünlerinin etkinliğinin kontrolü konularına büyük önem veren firma bu sektöre oldukça fazla yatırım yapmıştır.

 4. TBH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TBH GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Straubenhardt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OZOF EUROPE

  Almanya

  Verified by europages badge

  OZOF EUROPE, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evde kullanılan çamaşır kurutucuları, Evde kullanılan kahve makineleri, Evde kullanılan çamaşır kurutucuları, Evde kullanılan kahve makineleri, Aktif karbon filtreler, aktif kömür, buzdolabı yedek parçaları, sıcaklık düşürücü, filtre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biederitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INDUSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSA GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrofiltreler, sönümlü minderler, toz filtreleri, filtre torbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neu-Anspach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FRIEDRICHS FILTERSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICHS FILTERSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wassenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. R + B FILTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  R + B FILTER GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenbrettach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIPL.-ING. ERICH FETZER GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIPL.-ING. ERICH FETZER GMBH + CO KG, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bant filtreler, Filtreleme sistemleri, proses sularının işlenmesi ver i geri kazanımı, kimya endüstrisi için filtreler, pizza kutusu üretimi, tezgah makinaları filtreleri, su tesisatları için otomatik temizlemeli filtreler, endüstriyel yağ süzme hizmetleri, katmanlı filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFRED DURST FILTERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALFRED DURST FILTERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Besigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ENVIROFALK GMBH PROZESSWASSER-TECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENVIROFALK GMBH PROZESSWASSER-TECHNIK, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Westerburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BÄR + CO ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÄR + CO ANLAGENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steißlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DFT GMBH DEICHMANN FILTER TECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  DFT GMBH DEICHMANN FILTER TECHNIK, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bebra, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EIRICH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EIRICH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hardheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. APODIS TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  APODIS TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DECKER VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DECKER VERFAHRENSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. DELTAFILTER FILTRATIONSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DELTAFILTER FILTRATIONSSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FIL-TEC RIXEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIL-TEC RIXEN GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Filtreleme - cihazlar ve gereçler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.530 Şirketler