IT4IP S.A. - DEVELOPER, MANUFACTURER AND SUPPLIER OF TRACK-ETCHED FILTERS

Belçika

Factory icon İmalatçı/ Üretici

IT4IP S.A.
Web icon
7 Ürünler

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Polikarbonat (PC), polyester (PET) ve poliimid (PI) filtre membranları Fizibilite testlerinin sonuçlarına dayanarak ve iz aşındırma sürecinin herhangi bir optimizasyonundan sonra, size uygun test numuneleri sağlayacağız: Membranın uygulamalarınızdaki etkinliğini doğrulamak için; Membran özelliklerini aşamalı olarak optimize etmek için. Tescilli ürününüzün spesifikasyonlarının son doğrulamasının ardından, uygunluk sertifikası eşliğinde yüksek kaliteli kontrollü ürünler tedarik etmek için temiz odalarımızda büyük ölçekli üretim gerçekleştirilecektir.

Fiyat teklifi isteyin

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Renkli polikarbonat (PC) membran filtreler için Renkli polyester (PET) membran filtreler için Gri renk ve PVP işlemi (hidrofilik) seçenekleri Sterilizasyon için uygun (gama ışınları) Düşük spesifik olmayan emilime sahip pürüzsüz, düz yüzey, tüm mikroorganizmaların tek bir düzlemde yakalanmasını sağlar (toplu filtrede mikroorganizma yakalanmaz)

Fiyat teklifi isteyin

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

ipPORE™ Filtreler | ipBLACK™ Filtreler | ipCELLCULTURE™ Filtreler ipPORE™ TRACK-ETCHED MEMBRAN FİLTRELER polikarbonat (PC) ve polyester (PET) Sterilizasyona uygun (otoklav, EtO ve gama radyasyonu) iyi kimyasal direnç (tablolar), biyouyumluluk ve düşük protein bağlanması Maksimum çalışma sıcaklığı: PC ve PET membranlar için 140°C (284°F)

Fiyat teklifi isteyin

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Canlı hücrelerin optik mikroskopi ile görüntülenmesi için düşük gözenekli şeffaf membranlar Taşıma çalışmaları için yüksek gözenek yoğunluğuna sahip yarı saydam membranlar Yüzey özellikleri Özel doku kültürü (TC) yüzey işlemi Paralel veya çapraz gözenek seçeneği Sterilizasyona uygun (gama ışınları) İyi kimyasal direnç (tablolar), biyouyumluluk ve düşük protein bağlanması Maksimum çalışma sıcaklığı: PC ve PET membranlar için 140°C (284°F)

Fiyat teklifi isteyin

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Çok çeşitli hücre hatları için büyüme ve farklılaşmanın yanı sıra olağanüstü bir hücresel yapışmayı teşvik etmek için tescilli bir yüzey işlemi ile işlenmiştir. Pürüzsüz cam benzeri bir yüzeye sahip son derece şeffaf bir modda mevcut olan bu ürünler, hücre kültürü için destek olarak ve canlı hücrelerin ışıkla görüntülenmesi için idealdir. - Yüksek kaliteli polikarbonat filmden tamamen şirket içinde üretilmiştir. - Temiz oda ortamında üretilmiş (ISO5) ve dönüştürülmüştür (ISO7). - Tam ürün izlenebilirliği sağlayan lot numarası ile uygun ve hassas etiketleme. - Numunelerin boyutlarına göre doğru şekilde ayrılması için tutarlı gözenek boyutu. - Kolay numune analizi için düz ve pürüzsüz yüzey. - Düşük ekstrakte edilebilir, düşük protein bağlanması, ihmal edilebilir adsorpsiyon ve absorpsiyon. - Biyouyumluluk, mükemmel kimyasal direnç ve termal stabilite. - Kalite Belgesi ile birlikte verilir. - ISO 9001 sertifikası.

Fiyat teklifi isteyin

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Yenilikçi ve tescilli bir boyama işlemi kullanılarak beyaz izli membranlardan dönüştürülen bu membranlar, düşük seviyede otofloresans ile karakterize edilir. Sitolojide kullanılan floresan işaretleyicilerle etkileşimi azaltarak, hayvan hücrelerinin veya mikroorganizmaların doğrudan gözlemlenmesi ve tekrarlanabilir bir şekilde tespit edilmesi ve miktarının belirlenmesi için güçlüdürler. - Yüksek kaliteli polimer malzemeden (film) tamamen şirket içinde üretilmiştir. - Temiz oda ortamında üretilmiş (ISO5) ve dönüştürülmüştür (ISO7). - Tam ürün izlenebilirliği sağlayan lot numarası ile uygun ve hassas etiketleme. - Numunelerin boyutlarına göre doğru şekilde ayrılması için tutarlı gözenek boyutu. - Kolay numune analizi için düz ve pürüzsüz yüzey. - Düşük ekstrakte edilebilir, düşük protein bağlanması, ihmal edilebilir adsorpsiyon ve absorpsiyon. - Biyouyumluluk, mükemmel kimyasal direnç ve termal stabilite. - Kalite Belgesi ile birlikte verilir. - ISO 9001 sertifikası.

Fiyat teklifi isteyin

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Hava izleme, su analizi, mikroorganizma yakalama ve kan filtrasyonu dahil olmak üzere geniş ve çeşitli uygulamalara sahip tam gözenek boyutu aralığında, beyaz ve yarı saydam membran filtreler mevcuttur; ayrıca hidrofilik (PVP ile işlenmiş) veya hidrofobik (PVP içermeyen) versiyonu da mevcuttur. - Yüksek kaliteli polimer malzemeden (film) tamamen şirket içinde üretilmiştir. - Temiz oda ortamında üretilmiş (ISO5) ve dönüştürülmüştür (ISO7). - Tam ürün izlenebilirliği sağlayan lot numarası ile uygun ve hassas etiketleme. - Numunelerin boyutlarına göre doğru şekilde ayrılması için tutarlı gözenek boyutu. - Kolay numune analizi için düz ve pürüzsüz yüzey. - Düşük ekstrakte edilebilir, düşük protein bağlanması, ihmal edilebilir adsorpsiyon ve absorpsiyon. - Biyouyumluluk, mükemmel kimyasal direnç ve termal stabilite. - Kalite Belgesi ile birlikte verilir. - ISO 9001 sertifikası.

Fiyat teklifi isteyin

Domain icon İmalatçı/ Üretici

IT4IP S.A.

avenue Jean-Etienne Lenoir, 1

1348 Louvain-La-Neuve - Belçika

Vergi N°
İletişim