• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz türbinli elektrik santralleri

Sonuçlar

Gaz türbinli elektrik santralleri - Ithalat/Ihracat

 1. TROMAK ENERGY

  Türkiye

  TROMAK ENERGY, yılında kurulan ve Gaz türbinli elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GUE SA

  İspanya

  GUE SA, yılında kurulan ve Gaz türbinli elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ısıtma tesisatı kurulumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarta, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. YUZHTRANSENERGO, PRJSC

  Ukrayna

  YUZHTRANSENERGO, PRJSC, yılında kurulan ve Gaz türbinli elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaporozhye, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRATRON LTD

  Birleşik Krallık

  HYDRATRON LTD, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gaz türbinli elektrik santralleri, Hidrolik vanalar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, viskoz sıvı pompaları, Gaz türbinli elektrik santralleri, Hidrolik vanalar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altrincham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. C.E.S. - CONTINENTAL ENERGY SYSTEMS

  Belçika

  C.E.S. - CONTINENTAL ENERGY SYSTEMS, yılında kurulan ve Gaz türbinli elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Malle, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GAS NATURAL BARCELONA

  İspanya

  GAS NATURAL BARCELONA, yılında kurulan ve Gaz türbinli elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO.

  Türkiye

  iSystems Endüstri üretim, mühendislik, danışmanlık hizmetleri ve sistem entegrasyonu hizmeti sunarak şehir dağıtımı, endüstriyel ve ticari kullanım alanlarında kendisini geliştirmiştir. iSystems Endüstri şirketleri doğal gaz kombine çevrim elektrik santralleri için doğal gaz altyapısı tasarlama ve inşa etme alanında önemli bir rol oynamaktadır. Kendisini petrol ve gaz sektörünün yanı sıra, enerji sektöründe de EPC hizmetleri, danışmanlık, denetim ve üretim faaliyetleri sunma alanlarında da geliştirmiştir. iSystems Endüstri boru hattı ve tesis inşası konularında; mühendislik ve fabrikasyondan, O&M (Faaliyet & Bakım) ’a kadar en iyi kaliteyi sunmaktadır. Basınç kontrolü ve entegre ölçüm sistemlerinin tasarımı ve inşası ile aktif bir biçimde uğraşmaktadır. Petrol şirketleri için sıvı ölçüm ve kontrolü çözümleri sunmaktadır. iSystems altyapısı ile gaz türbinli kombine çevrim elektrik santralleri toplam üretim kapasitesi 10 GW ’tır.

 3. COMELF S.A.

  Romanya

  COMELF S.A., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bistrita, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat teklifi bul