• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz ve yağ boru hatları - tesisatları

Sonuçlar

Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları - Ithalat/Ihracat

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PIPELINE EQUIPMENT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PIPELINE EQUIPMENT GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gladbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 4. ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş.

  Türkiye

  Erişsan Beton ve Kum Sanayi Şirketimiz 1970 Yılından Bu Yana Türkiye'nin Kum ve Agrega İhtiyacına Hızla Cevap Verebilmenin Haklı Gururunu Yaşamaktadır. 50 yıllık tecrübe ve 15 adet şantiyemizle kum, çakıl, Mıcır, moloz, bypass, ham kuvars ve silisli kum üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Şantiyelerimiz Ankara başta olmak üzere Bursa , Pamukova, Manisa ve Antalya illerinde faaliyet göstermektedir.Misyonumuz sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, ticari , ahlaki, hukuki kurallara saygılı , aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dinamik bir yapı içerisinde olmaktır . Sektörümüzde üstün teknolojiyi kullanarak; kaliteli, çevreye, insana saygıyı hedefleyen gelişimimizi sürekli kılmak, ihracatımızla da Türk ekonomisinin gücüne güç katmaktadır.

 5. ELYON INDUSTRY CO., LTD

  Güney Kore

  Elyon Industry Co Ltd, metal ürünleriyle iştigal eden bir şirkettir. Bakır, bakır alaşımı, Paslanmaz çelik, Nikel Alaşımı, Çinko Alaşımı, Titanyum, Karbon çelik ve şerit, spiral, sac/plaka, tel, çubuk/rod, ekstrüzyon, tüp/boru ve vb. biçimlerdeki özel metaller tedarik etmekteyiz. Tüm metal ürünlerimiz, üretim sahasından veya gerekirse tedarik ağından tedarik edilmektedir. Hızlı, kusursuz ve proaktif - müşterilerimize karşı olan felsefemiz. Hızlı & Zamanında Teslimat, Tutarlı & Güvenili kalite ve Rekabetçi Fiyatlar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusya

  Invention Production Center LLC (IPC), paslanmaz çelik ve demir içeren borular, gaz ve petrol boru hatlarının inşası için endüstriyel bağlantı parçaları üreticisidir. IPC'nin ana faaliyetleri, iç ve dış korozyon önleyici kaplamalı çelikten yapılmış boru ve boruların üretimi için teknolojilerin ve ekipmanların geliştirilmesi ve tanıtılması; borular için kalıcı dövme bağlantı elemanlarına sahip boru hatları ve kanalların yapımı; demir içermeyen boru bağlantı parçaları ve valf üretimi; polietilen astarlı çelik boruların ve içten kaplanmış bağlantı parçalarının üretimi; kaçak akımlara ve elektrokimyasal korozyona karşı koruma için yüksek basınçlı elektrik izolasyon parçalarının üretimi ve tedariki. Şirket, montaja hazır metal borular ve boru hatları sunmaktadır; ürünü müşterinin projesine uyarlamak; korozyon önleyici kaplama uygulaması; voltaj dalgalanması izleme ekipmanının kurulumu; danışmanlık ve teknik destek; yerel standartlara uygunluk denetimi.

 2. ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO.

  Türkiye

  iSystems Endüstri üretim, mühendislik, danışmanlık hizmetleri ve sistem entegrasyonu hizmeti sunarak şehir dağıtımı, endüstriyel ve ticari kullanım alanlarında kendisini geliştirmiştir. iSystems Endüstri şirketleri doğal gaz kombine çevrim elektrik santralleri için doğal gaz altyapısı tasarlama ve inşa etme alanında önemli bir rol oynamaktadır. Kendisini petrol ve gaz sektörünün yanı sıra, enerji sektöründe de EPC hizmetleri, danışmanlık, denetim ve üretim faaliyetleri sunma alanlarında da geliştirmiştir. iSystems Endüstri boru hattı ve tesis inşası konularında; mühendislik ve fabrikasyondan, O&M (Faaliyet & Bakım) ’a kadar en iyi kaliteyi sunmaktadır. Basınç kontrolü ve entegre ölçüm sistemlerinin tasarımı ve inşası ile aktif bir biçimde uğraşmaktadır. Petrol şirketleri için sıvı ölçüm ve kontrolü çözümleri sunmaktadır. iSystems altyapısı ile gaz türbinli kombine çevrim elektrik santralleri toplam üretim kapasitesi 10 GW ’tır.

 3. TEKNIK BORU

  Türkiye

  TEKNİK BORU Demir Çelik sektöründe 40 seneyi aşan tecrübemizle ürün ve hizmetlerimizle farklılaşan güvenilir çözüm ortağınız Teknik Boru İzmir Işıkkent’te sizlere hizmet vermekten memnunluk duyar. BORUSAN MANNESMANN BORU İzmir Ana bayi , Valf Grupları, ve Yangın Sistemlerinde UNİVAL GİACOMİNİ , Flowcon, Gebo, VİCTAULIC ve SIEMENS gibi konusunda dünya markası ürünleri bünyesinde toplayan UNIVAL GİACOMİNİ Bayiliği ve Çelik Çekme boru bayilikleri, MAS-DAF pompa sistemleri, MONEKS basınç ölçer, Gaz- Buhar vanaları grubunda Batu vana bayiliği, Paslanmaz boru ve ek parçaları, flanş bayilikleri, Sardoğan Endüstri ve Norm Bağlantı elemanları bayiliklerimiz ile öngörülerinize en uygun çözümler sunmak hedefimizdir. Neden Teknik Boru? Teknik Boru , Dürüst-Şeffaf - Etik yapısında kararlıdır.Teknik Boru İnsana saygılı, Çevreye duyarlı, Müşteri ve Çalışan memnuniyetini en üst seviyelerde sağlama uğraşındadır.Teknik Boru , BORU VANA FİTTİNGS POMPA VE YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ Konusunda uzman ekibi ile satış öncesi ve satış sonrası proje desteği ile projelerinizde size katma değer oluşturmak hedefindedir.

 4. CRIOMEC SA

  Romanya

  CRIOMEC SA, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Galati, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. KB UKRSPETSMASH, LTD.

  Ukrayna

  KB UKRSPETSMASH, LTD., yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüksek basınç contaları, mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sumy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. PROPIPE, SL

  İspanya

  PROPIPE, SL, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. WELDFAB

  Polanya

  WELDFAB, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, kaynak işleri, kamp ekipmanı, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik yapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chojnice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. KTC SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  KTC SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASTRA TL

  Romanya

  ASTRA TL, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metallerin işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenii De Munte, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. ENERGOREM SP. Z O.O.

  Polanya

  ENERGOREM SP. Z O.O., yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kaynak , sivil ve endüstriyel yapılar, endüstriyel prefabrik yapılar, Çelik ve metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorzów Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALFA ENGINEERING S.C.

  İtalya

  ALFA ENGINEERING S.C., yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ALMANHAL GENERAL TRADE

  Irak

  ALMANHAL GENERAL TRADE, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirkuk, Irak 'de bulunmaktadır.

 6. PUMP SERVICE AUTOMATIC

  Belçika

  PUMP SERVICE AUTOMATIC, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE

  Polanya

  AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  PETRO GLOBE OIL SERVICES, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Metalik yüzeylerin kimyasal ve termik işleme tabi tutulması - Makineler, Petrol - petrol yakıtları dağıtımı, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birkirkara, Malta 'de bulunmaktadır.

 1. ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR

  Hırvatistan

  ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. araziye gaz borusu hattı döşenmesi, gaz borusu hattı yönetimi, Güvenlik konularında tavsiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bjelovar, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. NIKSAM ENERGY AND OFFSHORE

  Singapur

  NIKSAM ENERGY AND OFFSHORE, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Singapore, Singapur 'de bulunmaktadır.

 3. OTTO FAHSIG GMBH

  Almanya

  OTTO FAHSIG GMBH, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ainring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. T.D. WILLIAMSON

  Belçika

  T.D. WILLIAMSON, yılında kurulan ve Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SWEDPARTS HAMBURG

  Almanya

  SWEDPARTS HAMBURG, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV

  Beyaz Rusya

  BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kanalizasyon inşaat işleri, gaz borusu hattı, araziye yağ boru hattı döşenmesi, Kanalizasyon inşaat işleri, gaz kanalı döşeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. FABRICOM

  Norveç

  FABRICOM, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mekanik yapımlar, çevre mühendisliği ve mühendislik incelemeleri, elektrik santralleri için mühendislik hizmet ve incelemeleri, mürekkep katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 8. SARL JCTP ZYTA

  Fransa

  SARL JCTP ZYTA, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, offshore petrol kuyusu açma çalışmaları, kamu çalışmaları için arazi delme çalışmaları, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, maden arama sondajları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chargey Les Gray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. HALLIBURTON ENERGY SERVICES

  Belçika

  HALLIBURTON ENERGY SERVICES, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Gaz üretim fabrikaları, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Gaz üretim fabrikaları, yağ üretim mekanik montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drogenbos, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. UNITED STEEL INDUSTRY GROUP

  Amerika Birleşik Devletleri

  UNITED STEEL INDUSTRY GROUP, yılında kurulan ve Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik alaşımlı borular, kazan boruları, pirinç borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changsha, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz