TEKNIK BORU

TEKNİK BORU Demir Çelik sektöründe 40 seneyi aşan tecrübemizle ürün ve hizmetlerimizle farklılaşan güvenilir çözüm ortağınız Teknik Boru İzmir Işıkkent’te sizlere hizmet vermekten memnunluk duyar. 
BORUSAN MANNESMANN BORU İzmir Ana bayi , Valf Grupları, ve Yangın Sistemlerinde UNİVAL GİACOMİNİ , Flowcon, Gebo, VİCTAULIC ve SIEMENS gibi konusunda dünya markası ürünleri bünyesinde toplayan UNIVAL GİACOMİNİ Bayiliği ve Çelik Çekme boru bayilikleri, MAS-DAF pompa sistemleri, MONEKS basınç ölçer, Gaz- Buhar vanaları grubunda Batu vana bayiliği, Paslanmaz boru ve ek parçaları, flanş bayilikleri, Sardoğan Endüstri ve Norm Bağlantı elemanları bayiliklerimiz ile öngörülerinize en uygun çözümler sunmak hedefimizdir. Neden Teknik Boru? Teknik Boru , Dürüst-Şeffaf - Etik yapısında kararlıdır.Teknik Boru İnsana saygılı, Çevreye duyarlı, Müşteri ve Çalışan memnuniyetini en üst seviyelerde sağlama uğraşındadır.Teknik Boru , BORU VANA FİTTİNGS POMPA VE YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ Konusunda uzman ekibi ile satış öncesi ve satış sonrası proje desteği ile projelerinizde size katma değer oluşturmak hedefindedir.

Firmanın web sitesi

 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları
 • çelik borular su gaz buhar vanaları yangın güvenlik sistemi
 • toptan endüstriyel teknik malzemeler

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 201 - 500
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  Toptancı

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin

EUROPAGES aynı zamanda size bunları da öneriyor

103 v