• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • genel mekanik ürünler - sipariş üzerine işler

Sonuçlar

Genel mekanik ürünler - sipariş üzerine işler - Ithalat/Ihracat

 1. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  TCM - THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES, 75 yılı aşkın bir süredir becerilerini ve teknolojik uzmanlığını hizmetinize sunmaktadır Yeniliğin ve kaliteyi temsil eden TCM: - Özel makinelerin tasarımı ve üretimi, çevre birimlerinin entegrasyonu (robotik, taşıma, kaynak, titreşim, optik vb.) ve tüm faaliyet sektörleri için 4.0 teknolojilerinin kullanımı - Tesislerin bakımı ve satış sonrası hizmeti (makine, üretim hattı, altyapı) - Mevcut tesislerin teknik olarak iyileştirilmesi, modernizasyonu ve güçlendirilmesi (artan verimlilik, mekanik, elektrik ve otomasyonun yeniden tasarlanması, uzaktan bakım çevre birimlerinin eklenmesi, denetim vb.) - Şartnamelerin hazırlanmasından tasarım ve uygulamaya ve yerinde kuruluma kadar proje yönetimi - Projeniz için özel irtibat kişisi olacak bir proje yöneticisi - Projelerinizin her aşamasında yer alan bir ekip - Kanıtlanmış yanıt verebilirlik ve esneklik, TCM aslında bir tasarım ofisi, bir işleme atölyesi, bir kazan yapım atölyesi, bir montaj atölyesi ve bir elektrik/otomasyon merkezidir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş, yenilikçi çözümler sunuyoruz. Taahhütlerimizin yerine getirileceğini ve devreye alınan ekipmanın ilgili standartlara uygun olacağını garanti ediyoruz.

 2. TIRA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TIRA GmbH tüm dünyaya endüstri ve araştırma için Ölçüm & Kontrol Sistemleri satmaktadır. Çevresel etkilerin simülasyonu, malzemelerin özelliklerinin kontrolü ve istenmeyen titreşimlerin algılanması ve ortadan kaldırılması için uygulamaya özgü yazılımı içeren gelişmiş mühendislikle tasarlıyor ve üretiyoruz Üretim ve teslimat programımızda; motor armatürleri, aletler, kardan milleri, fanlar ve krank milleri için balans makineleri; Elektromekanik üretimler ve özel makineler, torna makineleri, üniversal test makineleri, test makinelerinin modernizasyonu ve DKD kalibrasyonu; Elektrodinamik titreşim test sistemleri, vibrasyon cihazları, modal cihazlar, modal vibrasyon cihazları, atalet vibrasyon cihazları, uzun stroklu vibrasyon test cihazları, sinüs, şok, gürültü ve karışık mod için vibrasyon kontrol sistemleri, lineer veya hidrostatik kılavuzlu, kalibrasyon sistemleri, dijital/analog amplifikatörler; Çevresel koşulların simülasyonu için test odaları; Makine ve takım tezgahı yapımı.

 3. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK şirketi, boru hatlarının yer altına döşenmesi ve kazı yapmadan yenilenmesi için makineler ve aksesuarlarını geliştirmekte, üretmekte, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Bu kazısız NODIG teknolojisi, su, gaz, elektrik, telekomünikasyon, uzaktan ısıtma, fiber optik kablo ağının yanı sıra boru hattı ve kanalizasyon hattı inşaatında uygulama alanı bulmaktadır. Bu özel makinelerin müşterileri ağırlıklı olarak altyapı ve özel altyapı inşaatı alanında faaliyet gösteren şirketlerdir, ancak bunların yanında su ve elektrik sağlayıcıları gibi şirketler ve iletişim ağ operatörlerini de saymak gerekir. TT tüm üretim süreçlerinde, birinci sınıf üretim kalitesine değer katmaktadır. Malzeme satın alımında dahi, TT tedarikçilerinin en yüksek kalitede mal sağlamalarına dikkat etmektedir. Özellikle üretim sürecinin başından sonuna kadar kırmızı bir hat çeken çelik çok sıkı kalite kontrollerine tabidir. İş parçalarının tornalanması, matkapla delinmesi, frezelenmesi ve taşlanması en modern üretim teknolojilerinin kullanıldığı yüksek hassasiyetli CNC kontrollü işleme merkezlerinde gerçekleştirilir.

 4. IHF-JUNGENTHAL HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH şirketi 30 yılı aşkın süredir malzeme elleçleme ve taşımanın yanı sıra yüklerin kaldırılması, döndürülmesi ve depolama teknolojisi alanlarında, gelenek ve tecrübesi ile sektörün yetkin bir iş ortağı olmuştur. IHF-JUNGENTHAL elleçleme teknolojisi - Gelenek ve tecrübeye sahip manipülatörler IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH, malzeme elleçleme ve taşımanın yanı sıra yüklerin kaldırılması, döndürülmesi ve depolama teknolojisi alanlarında, gelenek ve tecrübesi 1980 yılında kurulmuş olan Ingenieurbüro IHF firmasına dayanan çok yönlü bir şirkettir. VEKTÖR tipindeki yeni manipülatörlerin planlanması, tasarlanması ve üretilmesinin yanı sıra ve mevcut her türlü kavrama aracının bakım ve onarımı da hizmet olarak yürütülmektedir. Otomotiv endüstrisi şirketlerinin montaj hatlarının yanı sıra orta ölçekli şirketlere ve el sanatları şirketlerine de teslimat yapıyoruz.

 5. VOXELJET AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  voxeljet endüstriyel 3D baskı sistemleri konusunda öne gelen bir üreticidir ve Almanya'da, ABD'de ve Birleşik Krallık'ta metal döküm için kalıp ve modeller için "sipariş üzerine üretim yapan" hizmet noktalarına sahiptir. voxeljet SYSTEMS'in faaliyet konusu tüm piyasadaki en hızlı ve en yüksek performanslı 3D baskı sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışıdır. voxeljet SERVICES hizmet merkezinde sipariş üzerine CAD verilerine uygun kalıplar ve modeller üretilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SAMAG MACHINE TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MADE IN GERMANY - Maksimum kalite, gelenek ve 150 yılı aşkın deneyim! Şirketimiz ilk sondaj makinelerini 19. yüzyılın sonunda burada üretmeye başladı. O zamandan beri SAMAG mühendisleri, öncü gelişmeler ve teknolojik mükemmellikle üretim süreçlerinin kalitesini ve verimliliğini artırmaya defalarca katkıda bulundu. Bugün, Saalfeld'deki tesisimizde yaklaşık 120 çalışandan oluşan bir ekiple makine mühendisliği sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Makinelerimiz ve sistemlerimiz dünya çapında otomotiv endüstrisi, takım ve kalıp yapımı ile makine mühendisliği dahil olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır. SAMAG şu anlama gelir: Yüksek verimli CNC işleme merkezleri, otomasyon, en yüksek standartlara sahip stabil derin delme teknolojisi ve hem özel hem de hepsinden önemlisi daha verimli üretim hatları için özel makineler. Bugün önde gelen üreticilerden biriyiz: •Çok milli yatay işleme merkezleri •Derin delme/frezeleme merkezleri •Derin delme makineleri •Gezer kolonlu işleme merkezleri •Özel makineler/özel makine çözümleri. Ürün portföyümüzün bir kısmı da retrofit olarak adlandırılan makinelerdir. Eski SAMAG takım tezgahlarını yeniden canlandırıyor ve onları mükemmel, tamamen işlevsel bir duruma getiriyoruz. Bu sadece özellikle sürdürülebilir olmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimiz için maliyet tasarrufu da sağlıyor. SERVİSE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ. – Müşteriye sunduğumuz desteğimiz makinenin teslimatıyla bitmiyor!

 2. FORMHAND AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FORMHAND, akıllı taşıma çözümleri geliştirmeyi, üretmeyi ve satmayı kendine hedef olarak belirlemiş genç bir makine mühendisliği şirketidir. Üretiminizi otomatikleştirmeyi planlıyor ve sayısız değişken nedeniyle üretim ve lojistik süreçlerinizde çok sayıda zorlukla mı karşılaşıyorsunuz? Hareket ettirilen parçaların karmaşık şekilli olması, tutucuya farklı konumlarda gelmesi veya farklı boyutlara sahip olması fark etmez. Olası gereksinimler sınırsızdır. Olası elleçleme teknolojisi seçimi de. Farklı boyutlara, geometrilere ve yüzey yapılarına sahip bileşenleri tek bir takım kullanarak kavrayan, kelepçeleyen veya sıkıştıran bir çözüm hayal edin. FORMHAND teknolojisi, üniversal, granül dolgulu tutucu yastıkları elektrikle üretilen bir hacim akışıyla birleştirerek katı elleçleme çözümlerinin yerini alır. Özelleştirilebilir tutucu yastıklarımız esnek ve verimli prosesler için muazzam bir potansiyel sunuyor. Müşterilerimize özel çözümler sunuyor ve hem uygun Formhand ürünlerinin seçiminde hem de bunların devreye alınmasında destek sağlıyoruz. Test merkezimizde, özel çözümünüze yakından bakabilir ve onu test edebiliriz. Çevik ekibimiz size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Bizimle iletişime geçin.

 3. S.C.E. COMPANY SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  S.C.E. Company srl, klima ve soğutma sektörüne yönelik olarak bakır ve demir boruların şekillendirilmesi ve çeşitli işlemlerin uygulanması alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Şirketin sahip olduğu makine parkı sayesinde gerçekleştirebildiği işlemler: bakır ve demir kolektörler, ölçüye göre üretilmiş dağıtıcılar ve borular ile boru uçlarına uygulanan çekme, genişletme, şişirme, kıstırma, bükme ve kapatma işlemleri.

 4. POPPE + POTTHOFF MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Poppe + Potthoff Maschinenbau GmbH şirketi, otomotiv ve gemi inşa bileşenlerinin yanı sıra diğer endüstrilerin yorulma dayanımı ve dayanıklılık testleri için ekipmanlar geliştirmekte ve üretmektedir. Yüksek basınç ve test teknolojisi uzmanının hassas ve yüksek performanslı özel makineleri araştırma, geliştirme ve üretimde kullanılmaktadır. Bunların arasında, patlama basıncı ve sızıntı testi, basınç salınımı testi, ve özsürtünme testinin yanı sıra bileşenlerin fonksiyon testleri için sistemler de bulunmaktadır. Merkezi Nordhausen (Almanya) kentinde bulunan şirketimiz Poppe + Potthoff Group'un bir üyesidir. Bir sistem geliştiricisi olarak, en büyük önceliğimiz müşteri gereksinimleridir. Ana faaliyet alanımız teknolojik olarak karmaşık test sistemleri ve yüksek basınç teknolojisidir. Sistem geliştiricisi olarak, tasarım ve üretimden (mekanik + elektrik), yazılım tasarımına kadar her şeyi tek kaynaktan sunmaktayız.

 5. AIR-FRESH-SERVICE INDUSTRIEFILTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orta ölçekli, sertifikalı, sahibi tarafından yönetilen bir şirket olarak yüksek kaliteli endüstriyel emme ve filtre sistemleri konusunda 20 yıldan fazla deneyime sahibiz. İlk günden beri firmamızın odak noktası emme ve filtre sistemlerinin üretimidir. Bu nedenle ve deneyimlerimiz sayesinde kendimizi sadece OEM alanında bir emme ve filtre sistemi tedarikçisi olarak görmüyoruz, aksine uzman bir iş ortağı olarak nihai müşterilerimize çalışma alanında hava temizliği gibi teknik açıdan zorlu bir alanda destek oluyoruz. Kaliteyi, güveni ve "bilgi birikimimizi" sizin için çekici olabilecek bir iş ilişkisi kurmak amacıyla kendi önceliklerimiz olarak belirledik.

 1. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 2. ELECTROALFA

  Romanya

  Verified by europages badge

  Electroalfa, elektrik ekipmanları, metal levha parçaları ve takımları üretimine odaklanmış bir Rumen (Doğu Avrupa) özel sektör sanayi grubudur. Çelik Parça Üretim Bölümü, imalat ve mekanik tasarım yetenekleriyle metal levha parçaları ve takımları üretimi konusunda alt yüklenici olarak faaliyet göstermektedir. Normal çelik, alüminyum kaplı çelik, galvaniz kaplı çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve pirinç işlemekteyiz. Elektrik Bölümü düşük ve orta voltajlı ekipmanların tasarımı ve üretiminden sorumludur.

 1. BRUSCHI MICROMECCANICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bruschi, üçüncü şahıs firmalar için tornalama ile elde edilen üstün kaliteli, tasarım ürünü mekanik bileşenlerde üreten bir firmadır. Hassas tornalama ile elde edilen küçük parçaların işlenmesi, paslanmaz çelik, titanyum ve alüminyum alaşımlarının tornalanması, otomatik CNC hareketli kafalı torna tezgahı ve CNC torna tezgahı ve çubuktan tornalama ile elde edilen plastik malzemeler, sürekli 5 eksenli yatay ve dikey iş merkezlerinde gerçekleştirilen işlemeler.

 2. BRUSCHI MICROMECCANICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bruschi, üçüncü şahıs firmalar için tornalama ile elde edilen üstün kaliteli, tasarım ürünü mekanik bileşenlerde üreten bir firmadır. Hassas tornalama ile elde edilen küçük parçaların işlenmesi, paslanmaz çelik, titanyum ve alüminyum alaşımlarının tornalanması, otomatik CNC hareketli kafalı torna tezgahı ve CNC torna tezgahı ve çubuktan tornalama ile elde edilen plastik malzemeler, sürekli 5 eksenli yatay ve dikey iş merkezlerinde gerçekleştirilen işlemeler.

 3. MASCHINENFABRIK BERTHOLD HERMLE AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Tuttlingen bölgesindeki Gosheim auf dem Heuberg'de olan Berthold Hermle AG makine fabrikası freze tezgahları / işleme merkezleri alanında dünyanın lider üreticilerinden biridir.

 4. PPS (PRESSURE PROFILE SYSTEMS)

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  PPS (PRESSURE PROFILE SYSTEMS), yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınç algılayıcıları, Ölçüm - aygıtlar ve cihazlar, Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Ölçüm ve kontrol aletleri, sensörler, Basınç algılayıcıları, güç sensörleri, Dokunmatik kapasitif sensörler, Müşteriye özgü sensörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. STEEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  STEEC, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin kesilmesi, metal delme, metal frezeleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brindas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CMS AUTOMATISME

  Fransa

  Verified by europages badge

  CMS AUTOMATISME, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel robotlar, Hidrolik presler, Özel makine üretimi, endüstriyel robotik makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, plastik ambalaj makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schweyen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Metal tutturucular, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, küçük metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SCHUMACHER TECH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHUMACHER TECH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Testereler, dairesel makas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenbürg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. UMEA - USINAGE ET MONTAGE D'ENSEMBLES ALUMINIUM

  Fransa

  Verified by europages badge

  UMEA - USINAGE ET MONTAGE D'ENSEMBLES ALUMINIUM, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Alüminyum parça işleme, alüminyum profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mortagne Sur Sevre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AMGI - ATELIERS DE MECANIQUE GENERALE ISSOLDUNOIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AMGI - ATELIERS DE MECANIQUE GENERALE ISSOLDUNOIS, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Issoudun, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. JUNG STAHL-, MASCHINEN- UND TORBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JUNG STAHL-, MASCHINEN- UND TORBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Laasphe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OKTOPULS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OKTOPULS GMBH, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin delinmesi, hassas mekanik işlemeler, Çelik ve metallerin delinmesi, şahsa özel mekanik işleme, metal tornalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MARTIN JOSEPH SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  MARTIN JOSEPH SA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, hassas mekanik atölyesi, Hassas tornacılık, dijital kontrolü tornalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vougy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, transmisyon milleri, dişli sistemli transmisyon milleri, lazer kaynağı, Otomotiv sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grävenwiesbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. DELMERLE SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DELMERLE SAS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, alüminyum profiller, alüminyum profile eğme işlemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Valéry Sur Somme, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. WUCHTTECHNIK LEWE

  Almanya

  Verified by europages badge

  WUCHTTECHNIK LEWE, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Coesfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Genel mekanik ürünler - sipariş üzerine işler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

12.451 Şirketler