• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • germe ürünler - demirsiz metaller

Sonuçlar

Germe ürünler - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Birleşik Krallık

  ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, alaşım tel çekme çubuklar, Germe ürünler - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brierley Hill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Birleşik Krallık

  CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, nikel alaşımları, Germe ürünler - Demirsiz metaller, paslanmaz çelik tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Polanya

  DRUTECH REJS PIECE C.O., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rypin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. LUOYANG GEFEI CO., LTD

  Çin

  LUOYANG GEFEI CO., LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luoyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. GERVOIS SA

  Fransa

  GERVOIS SA, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Abbeville, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  İtalya

  TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakır düz şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verdellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Çin

  BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD

  Çin

  JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mig kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhangqiu, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Çin

  BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. T.F.E. S.R.L.

  İtalya

  T.F.E. S.R.L., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gussago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD

  Çin

  WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weihai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  İtalya

  TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Bakır ve alaşımlar, malzeme haddeleri, Bakır ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ornago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NARDIN & C. S.N.C.

  İtalya

  NARDIN & C. S.N.C., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Nova Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY

  Çin

  ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  İtalya

  M.E.A.M. ECOLOGY SRL, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Fondi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD.

  Çin

  BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. titan ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. BIANCHI METALLI S.P.A.

  İtalya

  BIANCHI METALLI S.P.A., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır ve alaşımlar, bakır, Bakır ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignano Gera D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LAPP BENELUX B.V.

  Hollanda

  LAPP BENELUX B.V., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Alüminyum tel ve kablolar, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waalre, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. BHANSALI STAINLESS PVT LTD

  Hindistan

  BHANSALI STAINLESS PVT LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Indore, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. HAGENER FEINSTAHL GMBH

  Almanya

  HAGENER FEINSTAHL GMBH, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, Germe ürünler - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEBEI WENTAI METAL MESH CO.,LTD

  Çin

  HEBEI WENTAI METAL MESH CO.,LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH

  Almanya

  B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, Germe ürünler - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lippstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LLC TECHNOLIA

  Ukrayna

  LLC TECHNOLIA, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dnepr, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. ROPE ASSEMBLIES LTD

  Birleşik Krallık

  ROPE ASSEMBLIES LTD, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, Germe ürünler - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Retford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. BAOJI SANXIN METAL CO.,LTD

  Çin

  BAOJI SANXIN METAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Titanyum çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balji, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH

  Almanya

  GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH, yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwerte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MIG WELD

  Fransa

  MIG WELD, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, Germe ürünler - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longvic, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Almanya

  VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Germe ürünler - Demirsiz metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Finsterwalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FLAMEG S.R.L.

  İtalya

  FLAMEG S.R.L., yılında kurulan ve Germe ürünler - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz