• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • laminant kaplamalar - demirsiz metaller

Sonuçlar

Laminant kaplamalar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Fransa

  Verified by europages badge

  ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir olmayan metal çubuklar, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir olmayan metal çubuklar, nikel alaşım çubuklar, nikel alaşımları, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amblainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wickede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COKPARLAMIS YAPI TEKNIK

  Türkiye

  kahramanmaraş çevresi laminat parke , seramik , vitrifiye, mermer , çelik kapi, pcv kapilar anahtar teslimi insaat işleri , kombi bakim , kombi ariza , petek temizle islemleri , anahtar teslimi işleriniz yapilir . binlerce referansla.hizmetinizdeyiz .

 5. RITEBO GMBH RICHTAPPARATE

  Almanya

  RITEBO GMBH RICHTAPPARATE, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çelik saclar, soğuk hadde sacları, galvanize saclar, sıcak saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konstanz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OCHOA-LÁCAR, HNOS.

  İspanya

  OCHOA-LÁCAR, HNOS., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller, Çelik ve metaller, çelik putreller, çelik hortumlar, çelik yassı şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pamplona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belçika

  STAALHANDEL STERNOTTE CH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Çelik ticareti, demir endüstrisi ürünleri, çelik saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD

  Çin

  JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Çek Cum.

  PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir olmayan metal kaplamalar, Oluklu saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Demir olmayan metal kaplamalar, Oluklu saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lipnik Nad Becvou, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L

  İspanya

  CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Çin

  BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. GRUPO INDUSTRIAL C&C

  Arjantin

  GRUPO INDUSTRIAL C&C, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. çinko ve alaşımları, bakır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Rosa - Pilar, Buenos Aires, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 3. EMET SP. Z O.O.

  Polanya

  EMET SP. Z O.O., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Endüstriyel yapı inşaatı, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecinek, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD

  Çin

  HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. WALZEN IRLE GMBH

  Almanya

  WALZEN IRLE GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Ham ve özel dökme demirler, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Netphen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Almanya

  WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirli metaller için haddehaneler, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Demirli metaller için haddehaneler, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quedlinburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CHAPAS PERONA S.L.

  İspanya

  CHAPAS PERONA S.L., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Silla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD.

  Çin

  DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döşeme aksesuarları, titan ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalian, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. STAR MET S A

  Romanya

  STAR MET S A, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comuna Dumbrava Rosie, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA.

  İspanya

  CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA., yılında kurulan ve Ağaç paneller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Çelik ve metallere şekil verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arrigorriaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA

  İtalya

  PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Caronno Pertusella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. WEMOTEC - WALZEN GMBH

  Almanya

  WEMOTEC - WALZEN GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirli metaller için haddehaneler, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Çin

  TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. WILHELM BAUER GMBH & CO. KG

  Almanya

  WILHELM BAUER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  İspanya

  COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SEM DIS TICARET A S

  Türkiye

  SEM DIS TICARET A S, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. W AND MO LTD

  Çin

  W AND MO LTD, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tungsten, molibden sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Linzi District, Zibo City, Shandong, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz