• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • granit

Sonuçlar

Granit - Ithalat/Ihracat

 1. SAREMICA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ASUSY Dış Tic. İnş. Ltd. Şirketi, Türkiye'nin önde gelen bir vitrifiye, porselen zemin ve duvar kaplamaları üreticisidir. İstanbul'da 2009 yılında kurulan şirketimiz, yaşam alanlarınız için zamansız, yenilikçi ve işlevsel ürünler sunmaktadır. İki markamız SAREMICA ve LUXERA, dünya çapında en kaliteli ürünleri ihraç etme taahhüdümüzü temsil ediyor. Özgün tasarımlar ve titiz kalite kontrolüyle profesyonel ekiplerimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ürün portföyümüz banyo dolapları, mobilyalar, bideler, lavabolar ve klozetler gibi çok çeşitli sıhhi tesisat ürünlerini içermektedir. Ayrıca, Seramica markamız altında, havuz iç ve çevre kaplamaları da dahil olmak üzere iç ve dış mekan uygulamaları için uygun geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bunlar arasında parlak porselen karolar, sırlı porselen karolar, mat sırlı porselen karolar, lappato sırlı porselen karolar, ince porselen karolar ve daha fazlası bulunmaktadır. Tüm ürün yelpazemizi keşfetmek için lütfen web sitemizi inceleyin. Luxera markası, banyo ve mutfak dekorları için mermer, çimento, ahşap, taş zemin ve duvar karoları ihraç etmektedir. Müşterilerimize özel tercihlerini karşılamak için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Ürünlerimiz Bilecik bölgesinde üretilmekte ve İstanbul Sancaktepe'deki depomuzdan sevk edilmektedir. Geniş 6.600 metrekarelik depomuz konteyner yükleme ve boşaltma ekipmanları ile donatılmıştır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. XIAMEN HERISING ARCHITECTURALS CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Xiamen Herising Architecturals Co., Ltd, anıtlar taş ustalarında uzmanlarla eşdeğer, iyi işçilik, kısa teslimat süresi, hızlı ve özenli hizmetlerimiz nedeniyle dünya çapında çeşitli genel granit anıtları ve özel tasarımları tedarik etme konusundaki 20 yıldan fazla süredir bu endüstride kıskanılan üne sahiptir. Tüm mevcut müşterilerimiz, ülkelerinde anıt perakendecisi konumundaki kişiler, siparişleri iş yerimizde yaptıktan sonra kısa sürede toptancı haline gelmiştir. Herising'i seçmek iyi bir garanti endişesiz bir seçimdir, çünkü başarınızın bizim başarımız olduğu düşüncesini her zaman akılda tutuyoruz. Bizimle bugün iletişime geçin!

 3. O.M.G. SRL OSSOLA MARMI E GRANITI

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.G. taş sektöründe ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren, Val d'Ossola'dan doğal taşların çıkarma, şekillendirme ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir: gül ağacı, serizzo ve beola mermerleri. İç ve dış mekan mobilyaları ve kent mobilyaları. Taş ocaklarımızdan gelen malzemeler, damarları ve renkleriyle onları benzersiz kılan varyasyonlar sunar ve birbirleriyle özdeş olan yapay ürünlerden ayırır.

 4. GRANITI BUA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Buddusò şehri ve Sassari eyaletinde bulunan Graniti Bua firması, Sardunya graniti ve mermer ürünlerinin üretimi için bir referans noktasıdır. Firma, sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesiyle kaplama, fayans imalatı ve ince işçilik gerektiren sanatsal üretimlerde, yetenekli usta ve teknisyenleri sayesinde her türlü talebi gerçekleştirebilmektedir.

 5. ATELIER MARQUED

  Belçika

  Verified by europages badge

  ATELIER MARQUED, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, mozaik zemin, mermer restorasyonu, Mermer ve doğal taşlar, zemin onarımı, sanatsal mozaik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SEMKON STONE GRANITE SINK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  SEMKON STONE GRANITE SINK, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. evyeler, banyo salonu için karolar, banyolar için plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. MÜLLER NATURSTEINWERK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MÜLLER NATURSTEINWERK AG, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Neuhaus, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş ve mineraller, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Granit, granit pazarlama, taşeron personel yönetimi, doğal taşlar, uluslararası doğal taşlar, Taş ve mineraller, Demir-dışı çekme tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penafiel, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. UNIQUE SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIQUE SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gevelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Groß-Enzersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., yılında kurulan ve Mermer sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Granit, Granit, mermerler, doğal taşlar, Granit, uluslararası doğal taşlar, Granit, granit ve mermerlerin işlenmesi,, granit zeminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaion Veronese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HAIGIS & SCHULTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAIGIS & SCHULTZ GMBH, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Otterndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MUSA YAPI DIS TICARET

  Türkiye

  We are MUSA YAPI Dış Ticaret-Teoman Öztüfenk and we specialize in the export of high guailty raw materials and bulding producst from Turkey Our company is located in izmit, Koaceli Turkey. With a strong background on supplying information to our customers, we provide professional consultancy on export processes such as detailed information about about quality raw materials and products and port availability and logistics for major export-import ports of Black Sea, Marmara, Aegean and Mediterranean region Mediterranean regions by offering a repid responnse to marketet needs and ensuring immediate availability MUSA YAPI was established with a strong network of suppliers, each carrying TSE and CE European Union Conformity Certificates. Our objective is to ensure that Buyers are well informed about the reliability, current production schedule and financial compliance of the major suppliers in Turkey. We have worked with each of our suppliers for a number of years and have developed a close personal relationship. We will make the deal as kosher as possible for the Buyer and guide the Buyer through the deal from the start to finish to make sure the Buyer is satisfied with our suppliers' performance. Origin Turkey Products : Bauxite ore, Basalt Stone, Gypsum Stone, Marble chips, Feldspar, Dolomite, Quartz , Cement, Clinker, Limestone, Slaked lime, quicklime, Calcite Micronized calcite (CaCO3 in today’s industry "Calcium carbonate'')

  Tüm ürünler arasında "granit"
 2. KAYSERI ANADOLU MERMER & GRANIT

  Türkiye

  Anadolu Marble & Granit, which was established as a family company in Kayseri in 1971; It is one of the most well-established and reliable companies in its sector with its product variety that catches up with the times, quality workmanship, solution-oriented works and nearly half a century of trade tradition. Anadolu Marble & Granit, which continues its domestic services and continuously expands its export network; In addition to its expert production team, with its young and dynamic administrative staff; It has adopted the principle of maintaining trade based on morality and trust, producing quality and functional products, and providing service without compromising its values. ---------------------------------------------------------------------------------------------- 1971 yılında Kayseri’de bir aile şirketi olarak kurulan Anadolu Mermer & Granit; zamanı yakalayan ürün çeşitliliği, kaliteli işçiliği, çözüm odaklı çalışmaları ve yaklaşık yarım asırlık ticaret geleneği ile sektörünün en köklü ve güvenilir firmalarındandır. Yurt içi hizmetlerine devam ederken, ihracat ağını da sürekli genişleten Anadolu Mermer & Granit; alanında uzman üretim ekibinin yanı sıra, genç ve dinamik idari kadrosuyla; ahlak ve güvene dayalı ticareti sürdürmeyi, kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretip, değerlerinden asla ödün vermeden hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

  Tüm ürünler arasında "granit"
 3. RENAT GLOBAL INŞ. IHR. ITH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İnşaat Malzemeleri, Yapı Kimyasalları, Mermer, Fayans, Fayans, Seramik, İç ve Dış Cephe Boyaları, Yalıtım Malzemeleri, Su Yalıtım Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Zemin Sistemleri, Harç ve Beton Katkıları, Derz Dolguları, Astarlar, Seramik Yapıştırıcılar, Silikonlar gibi birçok yapı malzemesinin ihracatını yapmaktadır. sakız, klozet, sarnıç, Dünyanın en kaliteli Madenleri arasında yer alan Zeolit ​​/ Klinoptilolit, Kaolin ve Perlit Madenlerini Balıkesir bölgemizde Hammadde, Yarı Mamul, Mamul olarak istenilen ebat ve ebatlarda ihraç etmek. KOBİ'lerimizin ürettiği değerli ürünler olan Zeytin Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları, Ceviz Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları. Dünya Global Pazarlarına termos ve termos çeşitleri, Mataralar, Özel Baskılı Seramik Tabaklar, Kaseler, Servis ve sunum ev araç ve gereçleri ihraç etmektedir. Dünya Global Şirketlerinin Türkiye'den Almak İstedikleri Ürünlerin Lojistik ve İhracatını iç piyasa araştırması yaparak, en uygun fiyat ve kaliteli ürün tedariği sağlayarak gerçekleştiren Danışmanlık Hizmetini de sağlamaktayız. Ayrıca Renat Global, Fransız CGP Europe firmasının OPTİFORM markalı F2X, SLX, FXT, B2X Termoplastik ürünlerinin Türkiye Tanıtım, Pazarlama, Satış ve Dağıtım Distribütörlüğünü yapmaktadır.

 4. RATELSTONE MERMER GRANIT

  Türkiye

  RATEL STONE, setting the standards in the sectors in which it operates by planning the future with the experiences of the past, With innovation and reliability in the world leader in the field it has adopted the vision and fatigue from working tirelessly to become an institution. Produce projects in accordance with customer needs and expectations with the principle of reliable and honest work, to add value to the region and society based on its permanence, quality and efficiency in all the projects it realizes, and to keep human, society and nature superior to everything mission to be sensitive to. RATEL STONE’s integrated system policy; in all our activities with our sensitivity to the society, environment, customer quality and our employees, in line with laws, laws and regulations with social responsibility awareness; to determine production targets, to use the most compatible materials and technology to the environment, to evaluate our resources in a way to create minimum wastes, to prevent the loss of national wealth and unconscious consumption of resources, to ensure the safe and secure work of employees in terms of health, to ensure the health and safety of workers with advanced technology and methods to prevent work accidents, in line with customer requests and expectations to make error-free and timely manufacturing, to provide customers with error-free service, by organizing lifelong training programs for our employees, to adopt the understanding of quality.

 5. GOLTAS GRANITE NATURAL STONE

  Türkiye

  Our company, which was established in 2005 to produce and apply natural stone in Ankara, continues to be a supplier to many domestic and international projects with the production of Bergama Gray Granite natural stone extracted from our own quarry in our factories in Ankara and Izmir. The primary goal of our company, which has become the leader in the sector by branding the name "GOLTAŞ", is quality and trust. Our sensitivity in this matter by completing our ISO 9001-2008 quality system and OHSAS 18001 work and work safety certificates is proof of this. Our company, whose investment in technology is accepted as the basis of customer satisfaction, accepts occupational health and safety as a part of this basis and catches up with the innovations made in both work machinery and equipment and the technological camera system that can be viewed remotely. With our regular R&D studies, we increase our product range day by day and expand our portfolio further, giving you the freedom to choose natural stones. Our company, which employs nearly 300 personnel with its technical and administrative staff, is increasing its targets day by day. Our new projects and works continue. For more detailed and detailed information about our company, you can reach us from our website www.goltasmadencilik.com.tr / www.goltasgranit.com and our contact numbers. You can be sure that we will do our best to assist you.

 6. TRAVERTINE PAVER

  Türkiye

  Travertine Paver has been a World-Class quarrier and Manufacturer. Travertine paver have 2 traverten and marble factories in Turkey. Please contact us for our quality products and competitive prices. Our Products: Marble, Travertine, Travertine Paver, Travertine Tile, French Pattern Set, Natural Stone, Pool Deck, Solid Stone, Light Travertine, Ivory Travertine, Silver Travertine, White Travertine, Beige Travertine, Grey Travertine, Leonardo Travertine, Valencia Travertine, Noce Travertine, Dark Travertine and Scabos Travertine marble varieties Bianco Carrara Marble, Equator Marble, Tundra Blue Marble, Rosso Levanto Marble, Bottocino Marble, Light Emperador, Dark Emperador, Olive Maron Marble, Lilac Marble, Nero Marquina Marble, Savana Grey Marble, Snow White Marble, Tundra Blue Marble, Palissandro Marble, White Marble, Dark Marble, Grey Marble, Black Marble

 7. THOMASTONE

  Fransa

  THOMASTONE mermercilik 4 nesilden bu yana doğal taşlar ve mermer alanında faaliyet göstermektedir. Merkez ofisi Moselle bölgesi Mondelange kentinde olan THOMASTONE şirketi mermer ve doğal taş işçiliği, iç ve dış ortam doğal taş ve mermer dekorasyonu konularında uzmanlaşmıştır. Şirket profesyonellere olduğu kadar özel kurum ve şahıslara yönelik olarak da doğal taşlarla iç ve dış ortam kaplama ve dekorasyonu konularında ölçüye göre ve talebe uygun doğal taş ve mermer dekorasyon taahhüt işleri yapmaktadır: mutfaklar, banyolar, mutfak tezgahları, pencere altlıkları, karo kaplama, merdiven, doğal taş mobilyalar ve ayrıca dış ortam dekorasyonu işleri: teraslar, merdivenler, bahçe içi yolları, bahçe duvarları, bahçe çitleri, bahçe mobilyaları. Thomastone ayrıca bir yenilik olarak PARCLOS markası altında bir özel ürün serisi sunmaktadır: bahçe çitleri, bahçe mobilyaları, havuz kaplamaları ve benzeri uygulamalar için modüler doğal taş yapı elemanları... Talep üzerine kişi ve kuruluşlara özel ücretsiz planlama ve fiyat teklifi hazırlanır (3D projelendirme, ölçü alma, AUTOCAD ile planlama). Faaliyet bölgeleri: Moselle, Meurthe ve Moselle, Nancy, Metz, Longwy, Lüksemburg, Fransa.

 8. BMS MADEN

  Türkiye

  BMS company manufactures high quality products in mining industry for almost 15 years. We are manufacturing granite in Bergama-Kozak region which has proved its quality to the world and basalt in Kayseri regions with our co-producers. In addition to this , we are supplier of travertine, marble, andazit, dolomite and pebble creek. Our company always follows the changes and innovations in the sector and represents our country in the best way at domestic and abroad markets and fairs. We are doing business in selfless manner to provide the best service to our costumers, together with our experienced team. Our goal is serving the best quality and the delivery products in time with our implementation team to your valued costumers. We are excited to serving many different projects to our valued customers in this long-standing journey.

 1. DARTE GMBH

  Almanya

  Kalbimiz Laudenbach'ta atıyor: İstanbul uluslararası genel merkezimize ev sahipliği yapıyor. Bu güzel şehir sadece yaşamak için harika bir yer değil, aynı zamanda şirketler grubumuzu geliştirmek ve yenilikçi bir geleceğe yönlendirmek için de mükemmel bir yer. Her iki lokasyondan da Avrupa'daki müşterilerimize hizmet veriyoruz, böylece onlar da her gün karo ve doğal taş ürünlerinin keyfini çıkarabiliyorlar. Darte GmbH, önde gelen bir karo ve doğal taş ithalatçısı ve üreticisidir. Genel müdürümüz Hojjat Mahmoudzadeh ile birlikte 2000 yılından bu yana doğal taş pazarında ihracat ve ithalat sektörünün en büyük ve en başarılı şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Geçtiğimiz 20 yılda, doğal taşlarla fayans ve iç tasarım bölümlerimizi genişletmeye devam ettik. 2020'den beri artık Almanya'dan da çalışıyoruz. Ortaklarımız ve üreticilerimizle birlikte karo ve doğal taş dünyasından benzersiz ürünler tasarladık. Ürünlerimizi her zaman rekabetçi fiyatlarla sunmaya ve birinci elden yüksek kalitesini ve işçiliğini garanti etmeye çalışıyoruz. Amacımız, ürünlerimizin benzersizliği sayesinde müşterilerimize unutulmaz bir yaşam deneyimi sunmaktır. Doğal taş ve karo distribütörü olarak küresel itibarımızı genişletmeyi ve Darte Stone'u dünya çapında lider distribütör haline getirmeyi hedefliyoruz.

 2. LIMIT DIABASE, BASALT, MONZONITE BLOCK AND SLAB.MANUFACTURE FOREGIN INC.

  Türkiye

  Malatya’ya 10 km. uzaklıkta, Orduzu Beldesi, Gelincik Tepeleri mevkiindeki 312.50 ha. ruhsat alanına ve 125 ha. işletme izinli; işletmeye açılmış, 200 m. sondajla rezerv tespiti yapılmış (50 milyon ton), Tüm analizleri yapılmış, yol-su-elektrik sorunu olmayan DİYABAZ, MONZONİTE PORPHYRY ve BAZALT doğal taş ocaklarının sahibiyiz.Söz konusu ocaklara ait ruhsat(lar)ımızı, A) DEVRETMEKB) KİRAYA VERMEKC) ORTAK ALMAK, istiyoruz.Bundan başka, söz konusu ocaklara ait ruhsatlarımızı aşağıdaki alternatiflerde değerlendirecek firmalar arıyoruz.Söz konusu taşlarımızın alımını yapacak, pazarlayacak, yurt dışından müşteri temin edecek, yurt dışında temsilciliğimizi yapacak firmalar yada konusunda uzman şahıslarla stratejik ortaklık yapmak istiyoruz.Suzani Güler Genel Müdür Gsm : +90 532 690 06 65 E-mail : suzaniguler@gmail.com Adres : İlkbahar Mahallesi Galip Erdem Cad. 618. Sokak. No : 25, Oran-Çankaya/ANKARA

 3. KUMSA SHOT BLASTING MACHINES

  Türkiye

  Firmamız Ankara - Türkiye de faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamızın genel konusu Kumlama Makinesi imalatıdır. 25 yılı aşkın süredir uzmanlaşmış teknik ekibi ve ARGE bölümü ile size en iyiyi kaliteli bir şekilde sunmaya devam etmektedir. KUM-SA Kumlama Makineleri yüksek verim, düşük işletme maliyeti ile tasarlanmaktadır. Çizimlerimiz kendi alanında deneyimli mühendisler tarafından bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. Kumlama makinelerinin üretimi ile ilgili proses çalışmaları gerçekleştirildikten sonra imalat aşamasına geçilmektedir. Üretim prosesimizde; Askılı Kumlama Makinesi, Sac ve Profil Kumlama Makinesi, Mermer Kumlama Makinesi, Tablalı Kumlama Makinesi, Tamburlu Kumlama Makinesi, Mil Kumlama Makinesi, Tüp Kumlama Makinesi, Boru Kumlama Makinesi, Parke Taşı Kumlama Makinesi, Seyyar Basınçlı Kazanlar, Vakumlu Kabin Kumlama Makinesi ve Basınçlı Kabin Kumlama Makinesi bulunmaktadır.

 4. MESKA HARTGESTEIN-PRÜFPLATTEN GMBH

  Almanya

  Meska Präzisionswerk Hartgestein-Prüfplatten GmbH: Hassas granit, 7 metreye kadar özel makine imalatı, ölçüm ve kontr. plakaları, açılı parçalar, ölçüm tablaları, rektifiye işlemleri, sertifika. Ham bloktan imalat ile başlayarak hassas ölçülü granite kadar tümü tek elden! Hizmetlerimiz yerinde granit seçimi ile başlar. Her ham blokta çatlaklar veya damarlar kontrol edilir. Sadece en iyi malzemelerin işlenmesini garanti altına alırız. Gabbro ve Diabas sert taşlarda 6500*2800 mm'ye kadar olan boyutları işleyebiliriz. Depo stoklarımızdaki yakl. 3000 ton taş sayesinde kısa teslim süreleri sunuyoruz. Böylece zamandan ve taşıma yollarından tasarruf sağlıyoruz. CNC teknolojisinin kullanılması sayesinde bloklar maksimum malzeme hazırlanacak biçimde kesilir. 7500*2800 mm arasındaki boyutlar en yüksek hassasiyet derecesinde kaba ve ince taşlamaya tabi tutulur. Plaka geçişleri, her boyuttaki dişler, oluk ağızlı oluklar istenen hassasiyette ve konumda hazırlanır. İstenen imalat derinliğinde en modern CAD-CAM teknolojisi.

 5. M.G.F. DI FREGONESE FRANCO

  İtalya

  Motta di Livenza kentinde konumlanmış olan M.G.F. mermer ve granit işleme alanında uzmanlaşmış bir şirketi. En yüksek kaliteli malzemelerden özenle üretilmiş banyo zemin ve duvar kaplamaları, merdiven, mermer veya taş zemin ve cephe kaplamaları, pencere pervazları, kapı eşikleri, mutfak tezgahları, mezar süslemeleri, Amerikan bar tipi mutfak tezgah ve döşemeleri sunduğumuz ürünlerimizden sadece bazılarıdır. Sunduğumuz tüm ürünler, modern dizaynları unutmadan klasik olanlardan rüstiğe kadar çok çeşitli stillerde tasarlanmıştır. M.G.F. CEE sertifikalarına sahip malzemeler kullanmaktadır.

 6. YURTMER MERMER LTD ŞTI

  Türkiye

  2013 yılında Burdur'da kurulan Yurtmer Mermer sahip olduğu tecrübe ve dinamik kadrosu ile doğal taş sektöründe zirveye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda yurtiçi ve yurtdışından temin etmiş olduğu farklı renk ve desende Mermer, Granit, Traverten, Onyx, Limestone ve doğal taşlardan yapılmış ürünleri her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek şekilde stoğunda bulundurmakta ve birçok projeye sunmaktadır. Yurtmer Mermer blok, plaka, ebatlı mermer tedarik etmekte ve dünyanın pek çok ülkesine başta Çin, Hindistan, Rusya Türkmenistan Azerbaycan İran ve Arap ülkeleri olmak üzere ihracat yapmaktadır. Fabrikamızda ihtiyacınıza yönelik taşları plaka ve ebatlama olarak sipariş verebilir yüzey işlemleri masa, sepha, şömine, eyve ve tezgah uygulamalarını da yaptırabilirsiniz. Kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan misyonumuzla satış ve pazarlama ağını genişleterek dünya çapında bir marka olma vizyonuyla ilerlemekteyiz. Founded in Burdur in 2013, Yurtmer Marble aims to reach the top in the natural stone industry with its experience and dynamic staff. In this direction, it keeps the products made of Marble, Granite, Travertine, Onyx, Limestone and natural stones in different colors and patterns supplied from domestic and abroad in stock and offers them to many projects. Yurtmer Marble supplies blocks, slabs, sized marble and exports to many countries of the world, especially China, India, Russia, Turkmenistan, Azerbaijan, Iran and Arab countries.

 7. ABG ENTERPRISE

  Türkiye

  Ankara’da bulunan madenlerimiz ile bentonit madenciliğine adım atan ABG Grup, ayrıca Amerika, Fransa ve Dubai’de bulunan iş ortaklarımız ile farklı özellik ve kimyasal yapıda, farklı uygulama amaçları için bentonit ihtiyacınızı karşılıyor. Singapur’da bulunan Asya ofisimiz, Ukrayna’da bulunan Kuzey Avrupa ve Türki Cumhuriyetler ofisimiz ve Belçika’da bulunan Avrupa ofisimiz ile, yerel madencilerimizin uluslararası piyasalara ulaşmasını ve ürünlerini tüm dünyada temsil ederek portföy ve satış hacminin artmasını sağlıyoruz.

 8. ESP MARBLE

  Türkiye

  About us Turkish Marbles started its business as Merchant Exporter in 2010 from Istanbul. We soon gained expertise in sourcing of quality marble slabs & tiles from primarily West of Turkey. Thereafter, we forayed into procurement of marble blocks directly from quarries & took up ‘jobbing’ at several factories. Our alliance with strategically located factories near quarries helped us in providing better output material at lower price - which helped us form a better vision of our company. Our Quality & Service standards - helped us in achieving our clients’ trust & since then, we progressed rapidly to set up & alliance with multiple Marble Cutting / Processing Factories - at EVERY STRATEGICALLY IMPORTANT marble locations of Turkey. Our Quality & Service led us to achieve our clients’ confidence and trust. Since then, we have rapidly set up alliance with multiple marble cutting/ processing factories - at all MAJOR locations of Turkey. Today - with multiple factory locations, strong quarry alliances, offices in strategic marble cities of Turkey & large warehouses, we at 'ESP' - have established ourselves as one of the most reliable & highly client-centric company - with an un-paralleled edge on knowledge & ability to source, process & supply Marble from Turkey. The group comprises of several entities catering to Quarrying / Gangsaw Slabs Processing / Cutter Slabs processing / Domestic Sales & Exports.

 9. MARBRERIE DE LA CRAU

  Fransa

  Marbrerie de la crau Mermer, Oniks, Granit, doğaltaş, kuvartz ve seramik tedariği ve işlemesi konusunda uzmandır... Bu malzemeleri çalışarak, şirket birkaç faaliyet kolu geliştirmiştir, iç ve dış taş döşeme, kaplamalar (merdiven, Cephe, duvar, basamak, mahya, eşik, ...), Mutfak ve banyo (çalışma tezgahı, lavabo tezgahı, lavabo ve ağır banyo küvetleri, ...), Kişiselleştirme (gravür ve fotogravür konusunda 18 yıllık bir tecrübe sayesinde) atölyemiz tabela ve sinyalizasyon konusunda gerçek bir uzmanlık sunar. Şirket tüm dünyada hem prestijli villalar, apartmanlar ve özellikle LVMH Grubu için mağazalar gerçekleştirir. Marbrerie de la crau ününü ve imajını üç ana öğe üzerine temellendirir : iş kalitesi, malzeme seçimi ve hizmet.

 10. ATA DOGALTAS NATURALSTONE MARBLE GRANITE

  Türkiye

  Doğaltaş sektorunde mermer granit ve bahce duzenlemede kullanilan taslarin dogadan cikarip tuketiciye ulastirana kadar yapilan islemlerde tecrube ve profosyonelligimiz ile musteri memnuniyetini on planda tutarak kaliteli malzemeye ucuz fiyat politikasiyla musterilerimize hizmet sunmaktayiz. Yaşam alanlarimizda kullanilan havuz , basamak , merdiven , mutfak tezgahi, masa , orta sehpa ve akliniza gelen tum kullanim alanlarinda mermer granit ve dogaltaslari yasaminiza sunmak icin hizmet vermekteyiz. Kendi mermer ocagimiz mevcuttur. Mimari projelerde cozum ortakligi yapmakta oldugumuz bir cok firma mevcuttur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz