• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hafif madeni madenden (inşaat) iskeleler metalleri

Sonuçlar

Hafif madeni madenden (inşaat) iskeleler metalleri - Ithalat/Ihracat

 1. ZARGES GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ZARGES GMBH, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HYMER-LEICHTMETALLBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HYMER-LEICHTMETALLBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAYHER GERÜSTSYSTEME GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LAYHER GERÜSTSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Buchkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Türkiye

  Öz-Şen İnşaat Makineleri 25 yıllık bir tarihi ile inşaat sektöründe köklü bir inşaat yedek parça imalatı yapan bir şirkettir. İmalat süreçlerimizde toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Şirketimizi müşteri odaklı olup müşteri isteklerini en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacak politika anlayışı benimsemiştir. İmalatta bulunduğumuz inşaat sektöründe, İskele, İnşaat ekipmanları ve İnşaat ekipmanları olarak önceliğimiz kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. İskele sektöründe H iskele ve Flanşlı iskele üretiminin tamamını kendi bünyesinde yaparak ihraç etmektedir. İnşaat ekipmanlarında, teleskopik direk, sac pano, ayarlanabilir çelik direk kelepçeleri, taşıma sepetleri imalatını yapmaktadır. İnşaat makinalarında ise Betoniyer karma makinesi, yerden ve yukardan çeker vinç imalatının tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürünlerimizin TSE belgeleri mevcut olup sektörün belirlediği kalite değerlerinin dışına çıkılmaması son derece dikkat edilmektedir. Şirketimiz üretim ve satış sonrası olarak müşterilerimize destek vererek müşteri isteklerini her zaman takip etmektedir.

 5. YAGMUR SCAFFOLDING SYSTEM

  Türkiye

  The founders of our company, who have been constantly developing themselves in knowledge and experience since 1997, have decided to unify their expertise under the formation of YAĞMUR SCAFFOLDING SYSTEMS in 2007. We are currently maintaining our activities in our facilities of 11.000 sqm that is composed of 5.000 sqm closed and 6.000 sqm open space. Since its foundation day onwards, our company has never compromised the principle of quality both in its product and services. scaffolding systems uk scaffolding systems for sale scaffolding systems can fall into or away from a structure what can be used to correct this problem scaffolding systems australia scaffolding systems types scaffolding systems inc scaffolding systems hire scaffolding systems uk ltd scaffolding alarm systems scaffolding anchoring systems haki scaffolding systems and access solutions scaffolding fall arrest systems ea scaffolding and systems limited ar scaffolding systems e a scaffolding & systems ltd all systems scaffolding braeside brandsafway scaffolding systems s g b scaffolding systems durban cuplock system scaffolding coastal scaffolding systems conxim scaffolding systems ltd celtic scaffolding systems chinook scaffold systems core scaffolding systems scaffolding systems design coastal scaffolding systems durban different scaffolding systems easy scaffolding systems ea scaffolding & systems ltd elite scaffolding systems inc eclipse scaffolding systems eclipse scaffolding systems wigan

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AS YAPI FORMWORK AND SCAFFOLDING

  Türkiye

 2. OZ KOKSALLAR MAKINA

  Türkiye

  Merhaba .Firmamızın kurulduğu 1996 yılından bu yana ülke ekonomisine ve siz değerli müşterimize teknolojik gelişmeler ışığında kaliteli ve güvenirliğinden ödün vermeden hizmet vermekteyiz .Ülkemizin madencilik sektöründe , makine üretimi ve tasarımda lider firmalar arasına katılmıştır.Firmamız sektörü cevher zenginleştirme kapsamında Taş ocakları , Kömür ocakları , Kum Çakıl işletmeleri , , Beton santralleri , Çimento Fabrikaları , Kireç ocakları yurt içi yurt dışındana Türkü Cumhuriyetleri ve Arab ülkeleri başta olmak üzere yurt dışındada faaliyet göstermekteyiz. ÖZ KÖKSALLAR MAKİNE VE SESA YEDEK PARÇA KIRMA ELEME olarak bundan önce olduğu ve bundan sonra da kalite politikalarımız çerçevesinde müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyarız . Gün geçtikçe katlanarak artan üretim ve satış grafiği sürekli gelişmekte . SAYGILARIMLA. ÖZ KÖKSALLAR MAKİNA VE SESA YEDEK PARÇA KIRMA ELEME .

 3. IL PONTEGGIO 2006 SRL - GLORIANI CLAUDIO

  İtalya

  Il Ponteggio 2006 işletmesi yapı iskeleleri sektöründe yirmi yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Yürürlükteki normlara bağlı kalarak çalışan uzman operatörlerden destek alıyoruz. Kendimize veya üçüncü şahıslara ait malzemelerle imal ettiğimiz yapı iskelelerinin kiralama, montaj ve demontaj hizmetlerini sunuyoruz. Yapı iskeleleri montaj, demontaj ve kiralama işleri. Konusunda uzman ve ince eleyip sık dokuyarak seçtiğimiz operatörlerimiz yürürlükteki normların öngördüğü güvenlik koşullarında en üstün profesyonelliği uyguluyorlar.

 4. NOR-ESTE

  İspanya

  Kaldırma sektöründe makineler, yeni ve ikinci el makine satış ve kiralama. İskele ve elektrikli kaldırma platformları üreticisi. İnşaat vinçleri. Kuleli vinçler. Otomatik kaldırmalı vinçler. Kaldırıcılar. İnşaat için asansör ve yük kaldırıcılar. Teleskopik arabalar. Elektrikli iskele kiralama ve satışı.

 5. BSR INTERNATIONAL

  Türkiye

  Uluslar arası alanda her türlu hurda demir, bakır, alüminyum, kereste, çimento, inşaat demiri, kütük demir alimi yapmaktayız.Bunyemizde MASSER-GROUP Olarak Türkiye Bsr international, Rusya Federasyonu Assis Group LLC, Macaristan Material İmpex KFT 3 Şirket mevcuttur

 1. ANDAMIOS QUIRÓS

  İspanya

  ANDAMIOS QUIRÓS, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iskeleler, iskele kiralanması ve montajı, yapı iskeleti kiralama ve hazırlama, iskele kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molins De Rei (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. JOCHEN BRAUN GMBH STAGE & CONCERT SERVICE

  Avusturya

  JOCHEN BRAUN GMBH STAGE & CONCERT SERVICE, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Senftenberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. EGB CI

  Tunus

  EGB CI, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bina için payandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. NOLEGGIO PONTEGGI BRESCIA

  İtalya

  NOLEGGIO PONTEGGI BRESCIA, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GIRALDO PONTEGGI SRL

  İtalya

  GIRALDO PONTEGGI SRL, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. iskele kiralanması ve montajı, yapı iskelesi, şantiye asansörünün yerleştirilmesi, seyyar köprü kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guspini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Almanya

  BLIZZARD GERÜSTSYSTEME, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, Hareketli merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jettingen-Scheppach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ANDAMIOS ALFE

  İspanya

  ANDAMIOS ALFE, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yapı iskeleti kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boadilla Del Monte, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PHU ARKADA

  Polanya

  PHU ARKADA, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, binalar için iskeleler, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, yapı iskelesinin montajı ve sökülmesi, yapı iskeleti kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. PARTENOPEA PONTEGGI SRL

  İtalya

  PARTENOPEA PONTEGGI SRL, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yapı iskelesinin montajı ve sökülmesi, metalik iskele, yapı iskeleti kiralama ve hazırlama, seyyar köprü kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AFIX

  Belçika

  AFIX, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, yapı iskelesinin montajı ve sökülmesi, yapı iskeleti kiralama, yapı iskeleti tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. R. ROSE SCAFFOLDING

  Birleşik Krallık

  R. ROSE SCAFFOLDING, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yapı iskeleti kiralama ve hazırlama, konstrüksiyon için iskele kiralanması ve montajı, yapı iskelesinin montajı ve sökülmesi, sabit yapı iskelesi kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portsmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TIANJIN WELLMADE SCAFFOLD CO.,LTD

  Çin

  TIANJIN WELLMADE SCAFFOLD CO.,LTD, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. GVT - WEBER GMBH

  Almanya

  GVT - WEBER GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Boyacılık müteahhitleri, Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zschopau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ACASA SCAFFOLDING

  Yunanistan

  ACASA SCAFFOLDING, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. iskeleler, yapı iskeleti kiralama, binalar için iskeleler, Depo yapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haidari, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. FORTAL

  Fransa

  FORTAL, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barr, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EURONOLEGGI PONTEGGI

  İtalya

  EURONOLEGGI PONTEGGI, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hareketli merdivenler, Çelik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Hareketli merdivenler, Çelik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Asma (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma (Rm), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HEI-DIE GERÜSTBAU UNNA GMBH

  Almanya

  HEI-DIE GERÜSTBAU UNNA GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, İş makineleri, Tavanlar, Kaba inşaat, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, İş makineleri, Tavanlar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VM GERÜSTBAU

  Almanya

  VM GERÜSTBAU, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, İş makineleri, Tavanlar, Kaba inşaat, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, İş makineleri, Tavanlar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ALFE ALQUILER

  İspanya

  ALFE ALQUILER, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. iskele kiralanması, prefabrik kiralama, kasalar, parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. GERÜSTBAU WILLI BRÜNKER GMBH

  Almanya

  GERÜSTBAU WILLI BRÜNKER GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, İş makineleri, Tavanlar, Kaba inşaat, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, İş makineleri, Tavanlar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz