• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • halka yaylar

Sonuçlar

Halka yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wilhelm Hesse şirketi, Saksonya'nın güneydoğusunda, Polonya ve Çek Cumhuriyeti sınırına yakın bir yay üreticisidir. 130 yılı aşan bir geleneğe gururla bakıyoruz. Girişimci Friedrich Wilhelm Hesse, şirketi 1887'de kurdu. 1972'de özel şirket zorla kamulaştırıldı ve 01.07.1990 tarihinde kurucunun büyük torunu Bay Werner Siche, (öl. 16.04.2013) şirketi yeniden özelleştirdi. 2006 yılında Ebersbach-Neugersdorf'taki yeni üretim tesisini işletmeye aldı. 1990'dan önce bile kontrol elektrotekniği, araç teknolojisi, otomotiv endüstrisi, tekstil makine yapımı, raylı araç yapımı, bağlantı parçaları ve valf yapımı ve daha birçok endüstri dalında önemli bir tedarikçiydik. 1990 yılından bu yana üretim tesislerimizi sürekli olarak modernize ediyor ve genişletiyoruz. Müşterilerimize tavsiye, yay geliştirme, hesaplama ve üretimi için deneyimli ve yetkin uzmanlar ve özel yazılımlar sunulmaktadır. Verimli kalite güvenlik sistemimiz, ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesini garanti etmektedir. Bu sistem, DIN ISO 9002 temelinde kurulmuş ve 1994 yılında tanıtılmıştır. DIN EN ISO 9001: 2015'e göre yeniden sertifikalandırma 2016 yılında başarıyla tamamlandı. Alman Yay Endüstrisi Birliğine aktif üyeliğimiz nedeniyle, yay üretimi ve gelişimi ile ilgili tüm önemli ve güncel bilgilere sahibiz.

 2. PIERON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1925 yılında kurulduğu günden bugüne 4. nesil yönetimi altında bir aile şirketi olan PIERON, neredeyse tüm endüstriyel sektörler için teknik yaylar üretmektedir. Odak noktası otomotiv, elektrik ve spor malzemeleri sektörleridir. Bocholt merkezinde 270'den fazla çalışan bulunmaktadır. Yaklaşık 20.000 m² çalışma alanında halka, sıkıştırma ve burulma yaylarının yanı sıra damgalı, bükülmüş ve bükülmüş tel parçalara kadar yeni çözümler uygulanmaktadır. Özel parçalar ve montajlar ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Son teknoloji üretim süreçleri, en yüksek gereksinimleri karşılayan üretimi garanti eder.

 3. TEVEMA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1936 yılında kurulmuş olan TEVEMA şirketi, kısa süre içinde, standart üretim veya kişi veya kuruluşlara özel üretim teknik yayların sunumu alanının tartışılmaz lideri konumuna yükselmiştir. Çok sayıda endüstrinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde, dünyanın dört bir yanında geniş ve çeşitli bir ürün yelpazesi sunmaktadır. TEVEMA'nın sunduğu ürünlerin oluşturduğu yelpaze eksiksiz olduğu gibi bir o kadar da isteğe göre esnek bir yapıya sahiptir: standart üretim yaylardan oluşan bir seriyle birlikte, her müşterinin kişisel veya kurumsal gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla tamamen kişi veya kuruluşlara özel üretim yaylar da sunulmaktadır. Bu üretim esnekliği ve kişiye özel gereksinimleri karşılayabilme TEVEMA'yı, tüm mühendislik alanlarındaki özel projeler için vazgeçilmez bir çözüm ortağı yapmaktadır. Müşterilerimizin güncel ve modern gereksinimlerini karşılayabilmek için geleneklerimizden ve deneyimlerimizden aldığımız güçle ürünler sunan şirketimiz teknik yaylar dünyasında yüksek kaliteli ve güvenilir yayların tek temsilcisidir. Seçim yapmakta zorlanmayacaksınız: tüm teknik yay gereksinimleriniz için TEVEMA güvenilir bir çözüm ortağıdır. TEVEMA ürünlerinin çok yönlülüğü ve sağlamlığı şimdi elinizi uzatıp sahip olabileceğiniz mesafede. Daha bugünden TEVEMA yaylarının sunduğu potansiyeli keşfediniz ve 1936 yılından bu yana kuruluşumuzu temsil eden bilgi birikimi ve deneyimin sonucu olan yüksek kaliteli ürünlerimizin sunduğu olanakları kullanınız.

 4. BREUER & CO.HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BREUER & CO.HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Vidalar, Çekme cıvata ve somun, Vida dişi açılmış çubuklar, Vidalar, Çekme cıvata ve somun, somunlar, Vida dişi açılmış çubuklar, CNC çevrilmiş parçalar, Çoklu mil dönmeli parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACHENBACH FEDERN INH. JÖRG SURETH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACHENBACH FEDERN INH. JÖRG SURETH, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Berleburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DE SPIRAAL

  Hollanda

  Verified by europages badge

  DE SPIRAAL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Yaprak yaylar, Halka yaylar, Yaprak yaylar, Otomobiller için yaprak yaylar, otomobil yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haaksbergen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 4. OY LESJÖFORS AB

  Finlandiya

  LESJÖFORS yay üretiminde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir ve kendi alanındaki teknolojik gelişmelere büyük önem vermektedir. En büyük rekabet avantajımız geniş ürün yelpazemiz, yüksek kalitemiz ve sunduğumuz hizmetlerdir. Yay ürün yelpazemiz benzersiz bir genişliğe sahiptir ve sağlamlığı, adaptasyon yeteneği ve çeşitliliği ile öne çıkar. Yaylarımız elektrik üretim tesislerinden kağıt ve selüloz sektörüne, offshore platformlardan otomasyon ve altyapı projelerine kadar neredeyse tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Yay konusundaki faaliyetlerimiz imalat, stok oluşturma ve dağıtıma odaklanmıştır. Her türden yayı üretiyor, stokluyor ve dağıtıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyuyoruz. Lesjöfors stoklarında doğrudan teslimat için 10.000'den fazla standart kalem ürün bulundurmaktadır.

 5. PRESSIRESSORT

  Fransa

  Sanayi, havacılık, nükleer, mekanik, taşımacılık, gemi onarımı için yaylar, petrokimya, tarım gıda, tıp için her türlü yay araştırma, tasarım, üretim ve ticareti. PRESSIRESSORT aynı zamanda hidro elektrik barajlar konusunda da faaliyet gösterir. Sipariş üzerine yay üretimi ve bilgisayar destekli tasarım sunuyoruz. Yay ayarı. Pim, beta kopilya, halka, spiral yay, metal yay, tel ya da şekillendirilmiş şerit yay üretimi. Malzeme: Çelik, paslanmaz çelik, inconel, fosforlu bronz, bakır, berilyum ve diğer. Büyük ve küçük seriler için prototiplerin ya da parça hesaplarında yüksek teknolojili yay çözümü üretimi; alıcılarımız, inceleme bürosu teknisyenlerimiz ya da mühendislerimiz ürün tasarımı ve yeni çözümlerin yaratılmasında özel teknik bilgiye sahiptirler. : Tek parçadan 0, 2 ila 50 mm ebatlarında telden büyük seriye üretim yapılmaktadır..

 1. KESSEN RESSORTS

  Belçika

  Kessen Yayları, sanayi yay tasarımı ve üretimi, parçaların ve tellerin birleştirilmesi konusunda uzman bir şirkettir. Sıkıştırma yayları, çekme yayları, germe yayları, yaprak yaylar, spiral yaylar ve tüm telsiz parçalar. 0, 1 mm ila 60 mm çap için soğuk üretim ve aynı zamanda, sıcakta üretim. Etkinlik gösterdiğimiz başlıca sektörler şöyledir: demir-çelik, elektronik, havacılık, gıda endüstrisi, vb.

 2. S-M-S SCHREINER MACHINE SERVICE

  Almanya

  S-M-S SCHREINER MACHINE SERVICE, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. kullan at maskeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kevelaer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spiral yaylar, Halka yaylar, Teknik amaçlı yaylar, Lastik halatlar, Spiral yaylar, Halka yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RUDOLF KURFESS GMBH

  Almanya

  RUDOLF KURFESS GMBH, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waldstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ÖZEN YAY

  Türkiye

  ÖZEN YAY, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kablo şekillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. RESSORTS HUON DUBOIS

  Fransa

  RESSORTS HUON DUBOIS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Halka yaylar, baskı yayları, torsiyon yayları, tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conflans Ste Honorine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CHRISTIAN BAUER GMBH + CO. KG

  Almanya

  CHRISTIAN BAUER GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Welzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LEE SPRING

  Birleşik Krallık

  LEE SPRING, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, torsiyon yayları, hassas yaylar, Halka yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wokingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ENERGYSAZ

  Iran

  ENERGYSAZ, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskı yayları, yay üreticileri, endüstriyel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamedan, Iran 'de bulunmaktadır.

 8. RAPIC

  Fransa

  RAPIC, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaprak yaylar, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Yaprak yaylar, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, ısıl işlemler, kaynak atölyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eyzerac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. NOVARESSORT

  Fransa

  NOVARESSORT, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Spiral yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, baskı yayları, helezon kompresyon yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FAVRE-STEUDLER SA

  İsviçre

  FAVRE-STEUDLER SA, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biel/bienne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. WOODSTOCK PARTS UK LTD

  Birleşik Krallık

  WOODSTOCK PARTS UK LTD, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Halka yaylar, metal kavalyeler, Halka yaylar, bilyeli eklemler, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CEKA TEL YAY IMALAT

  Türkiye

  CEKA TEL YAY IMALAT, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yay üreticileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K.

  Almanya

  1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straubenhardt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NORBERT WOLFF

  Almanya

  NORBERT WOLFF, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EMEKS VZMETI D.O.O

  Slovenya

  EMEKS VZMETI D.O.O, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Yaylar, baskı yayları, tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maribor, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 8. LAVOILOTTE SA

  Fransa

  LAVOILOTTE SA, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Spiral yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, çekme yayları, baskı yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montaigut-En-Combraille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. NINGBO BALIN IMPORT & EXPORT CO.,LTD

  Çin

  NINGBO BALIN IMPORT & EXPORT CO.,LTD, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. düz yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. REDZONE CO., LTD.

  Japonya

  REDZONE CO., LTD., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Halka yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Machida City, Tokyo, Japonya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz