• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ham dökme demirler

Sonuçlar

Ham dökme demirler - Ithalat/Ihracat

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Fransa

  FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) şirketi, 2001 yılında kurulduğu günden bu yana Polonya'da dökümhane ortakları ağı geliştirmiştir. Yılların deneyimine sahip olan FGD, müşterilerine çok çeşitli döküm ve füzyon sahalarına erişim imkanı sunmaktadır. FGD'nin müşteri memnuniyeti odaklı yönetimi, "Dökme Demir Parçaların Tasarımı, Alımı ve Satışı" konusunda 2013 yılında ISO 9001: 2008 sertifikası alarak ödüllendirilmiştir. Şirket çeşitli hizmetler sunmaktadır: - Nüans çeşitliliği için çeşitli füzyon tesisleri. - Şekil çeşitliliği için çeşitli kalıplama tesisleri. - Dökümden nihai montaja kadar parçaların manipülasyon sayısını sınırlamak için entegre işleme atölyeleri. - Parçaları korozyondan korumak ve estetiğini mükemmelleştirmek için boyama atölyeleri. - Yeni parçalar ve konseptler geliştirmek için tasarım ofisi. - Büyük bir reaktivite ve stoklarınızın optimize edilmiş yönetimi için uyarlanmış lojistik araçlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Almanya

  Kendimizi müşterimizin sistem ortağı olarak kabul ediyor ve müşterimizi montaja hazır yapı gruplarının inşasından teslimatına kadar tüm aşamalarda destekliyoruz. Sürekli etkili süreçleri araştırıyor ve ideal, kaliteli üretim sonucu için duruma özel döküm parça üretimi sağlıyoruz. Önleyici yöntemler sayesinde hatalar önceden giderilir. Sahip olduğumuz bu yetkinlikler ile ısıtma tekniği, ray tekniği, tarım makineleri, dişli ve motor yapımı, soğutma tekniği, gemi yapımı, pompa ve armatür yapısı sektörlerindeki şirketler için güvenilir bir ortak konumundayız. Çalışanlarımızın değerinin farkındayız. Çünkü eğitim almış, deneyimli ve hevesli çalışanlar başarımızın temelini oluşturur. Bu nedenle birbirimizle sık sık ve güven duyarak iletişim kuruyor, çalışanlarımıza uygun eğitimler aracılığıyla kişisel ve teknik gelişim olanakları sunuyoruz. Yıllardır eğitim bakımından sektördeki en iyi işletmeler arasındayız ve StudiumPlus programları ile genç kişileri destekliyoruz.

 3. ROTA DÖKÜM

  Türkiye

  2012 yılından ROTA DÖKÜM adı altında kurulmuş olup o tarihten itibaren döküm sektöründe kendisine bir yer edinmiş . ROTA DÖKÜM olarak yoluna devam etmektedir.Bu yolda emin adımlarla ilerlerken müşteri memnuniyetini öncelikle kendisine ilke edinmiştir. Bunun yanı sıra sektörde yurt içinde kamu kurum ve kuruluşlar ile özel sektör kuruluşlarına faydaları yanı sıra yurt dışı açılımlarını da kendisine hedef edinmiştir. Pik / Sfero ve Çelik olarak istenilen her türlü ürün ve malzemenin dökümünü yapmaktadır. Başlıca ; - Makine motor ve iş makinesi yedekleri ve parçaları - Ziraat aletleri yedekleri - Vana ve pompa parçaları - Endüstriyel mutfak makine parçaları - Marangoz ve mobilya makine parçaları - Asansör kasnakları ve ağırlıkları ADRES: FEVZİ ÇAKMAK MH. 10591 SK.NO: 7 KARATAY/KONYA TEL: 0332 342 49 61 FX: 0332 342 44 07 CEP: 0535 615 29 07

 4. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya

  Funmak, 5 g'dan 5 kg'a parça enjeksiyonu kapasitesine sahiptir. Şirket, müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda, yüksek bir kabiliyet gerektiren parçaları tasarlayıp teslim etmeye uygun tedarikçilere, insan kaynaklarına ve malzemelerine sahiptir. Krom, dore, çinko, boyalı, mekanik, dişli, montaj, birleştirme parçalar tedarik edebiliriz.

 5. FONDERIES COLLIGNON

  Fransa

  FONDERIES COLLIGNON, yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Deville, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LA FONTE ARDENNAISE

  Fransa

  LA FONTE ARDENNAISE, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Robotik, Ham dökme demirler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Kriyojenik ekipman, Robotik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vivier-Au-Court, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Almanya

  SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın ve gümüşçü - Makine ve ekipmanlar, Demirli metaller için haddehaneler, Ham dökme demirler, Altın ve gümüşçü - Makine ve ekipmanlar, Demirli metaller için haddehaneler, Ham dökme demirler, lamine burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Püttlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EPISPPE

  İspanya

  EPISPPE, yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kesmeye karşı koruyucu eldivenler, nitril eldivenler, endüstri koruma eldivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tortosa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SALCON TECHNIC

  Türkiye

  SALCON TECHNIC, yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, döküm, çelik ve paslanmaz çelik alaşımı, döküm ürünleri, Alüminyum ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SACHSEN GUSS GMBH

  Almanya

  SACHSEN GUSS GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Değerli ve özel metaller, Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Değerli ve özel metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Fransa

  LA FONDERIE CHAROLLAISE, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Dövülebilir dökme demir, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Dövülebilir dökme demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genelard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. U.C.B. FRANCE

  Fransa

  U.C.B. FRANCE, yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Özel dökme demirler, pik demir, Özel dökme demirler, uluslararası metal işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Communay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WERNER SAHLENDER GMBH

  Almanya

  WERNER SAHLENDER GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Değerli ve özel metaller, Çelik, Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Değerli ve özel metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir. döküm, dökme demir üretimi  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Çorum, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Avusturya

  SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Ham dökme demirler, Endüstriyel Hırdavat, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Almanya

  POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik, Ham dökme demirler, Çelik, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EISEN ROTH HANDELS-GMBH

  Avusturya

  EISEN ROTH HANDELS-GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waidhofen An Der Thaya, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Almanya

  EISENWERK GMBH ELTERLEIN, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elterlein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TRADE AND PRODUCTION PRIVATE COMPANY GETMAN

  Ukrayna

  TRADE AND PRODUCTION PRIVATE COMPANY GETMAN, yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG

  Almanya

  RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uetze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FUNDERIA CONDALS SA

  İspanya

  FUNDERIA CONDALS SA, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manresa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LOKSACEL KFT.

  Macaristan

  LOKSACEL KFT., yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. FUNDICIO DUCTIL BENITO SL

  İspanya

  FUNDICIO DUCTIL BENITO SL, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manlleu, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. EISEN PETER GMBH

  Almanya

  EISEN PETER GMBH, yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel çelikler, Genel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peiting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Birleşik Krallık

  CERDIC FOUNDRIES LIMITED, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chard, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Hollanda

  PRINS STAALHANDEL B.V., yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haarlem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. WOLFRAM BERGBAU- UND HÜTTEN GMBH NFG. KG

  Avusturya

  WOLFRAM BERGBAU- UND HÜTTEN GMBH NFG. KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Martin I. Sulmtal, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG

  Almanya

  LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rastatt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ham dökme demirler, Ham dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kleinwallstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz