• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava kompresör - alet ve aksesuarları

Sonuçlar

Hava kompresör - alet ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. NITROXTEC ENDUSTRIYEL MAKINA BASINCLI HAVA VE GAZ COZUMLERI SANAYI TICARET LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Keskin hava ve gaz arıtma çözümlerinin öncüsü lan Nitroxtec'e hoş geldiniz. 2020 yılında İstanbul, Türkiye merkezli olarak kurulmuştur. Nitroxtec, dünya çapında endüstrilere yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya adamıştır. Sıkıştırılmış gaz endüstrisine hizmet veren özel bir üretici olarak, yüksek kaliteli, etkili ve sürdürülebilir nitrojen ve oksijen üretim çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Ürün yelpazemiz, Yüksek Basınçlı 40 bar Adsorpsiyon (Kurutucu) Hava Kurutucuları, Isıtma Tip Üfleyici Adsorpsiyonlu Hava Kurutucuları (Kurutucu) Hava Kurutucuları, Nitroxtec Lazer Kesim Sistemleri, Lazer Kesim Makineleri için Yağsız Sıkıştırılmış Kuru Hava Sistemleri ve Konteyner Tipi Oksijen ve Azot Arıtma Jeneratörleri içerir. Çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Nitroxtec olarak özel çözümler sunuyoruz. Güvenli yakıt tankı inertleştirme için yerinde azot üretimi, gıda endüstrisinin uzun raf ömrü gereksinimleri, havacılık endüstrisinin güvenli yakıt tankı inertleştirme gereksinimleri ve farmasötik endüstrinin steril ortamlar gerektiren her alanda hizmetinizdeyiz. Yüksek kaliteli ekipmanımız, hızlı teslimatımız ve özel çözümlerimiz sayesinde kaliteyi tehlikeye atmadan en iyi performansı sunuyoruz. Dünya çapında işletmelere hizmet verirken, akıl sağlığı için gerekli tüm sertifikalarla güvenilirlik garantisi veriyoruz. Bize Ulaşın !

 2. ROTORSTECH

  Slovakya

  Verified by europages badge

  1994 yılında kurulan Concern "NICMAS", birçok işletmeyi bir araya getiren büyük, çok yönlü bir şirkettir. Concern şirketinin ana faaliyeti, sanayi ve enerji için modern, yüksek verimli ve enerji tasarruflu ekipmanların üretimi, bunun için yedek parçalar, kapsamlı servis. Tasarım, üretim, devreye alma, danışmanlık için çeşitli teknik çözümler uygulamaya hazırız ve bilgi hizmetleri servisi ve müşteri istekleri doğrultusunda üretilen ekipmanların bakımı. Bize ulaşın!

 3. TECNIFLON SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sesto Fiorentino'lu Tecniflon SAS, kompresörler için makine, bileşen ve aksesuarların yanı sıra mekanik, enerji ve petrokimya endüstrileri için diğer çözümlerin üretimini gerçekleştiren bir firmadır. Üçüncü şahıslar adına mekanik işleme konusunda uzmanlaşmış olan Şirket ayrıca, kendi ürünlerinin tasarlanması, gerçekleştirilmesi ve adalar da dahil olmak üzere tüm İtalya'da dağıtımı hizmetleri sağlar.

 4. BOGE KOMPRESSOREN

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOGE KOMPRESSOREN, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kompresör aksesuarları, kompresörler, paletli kompresörler, pistonlu kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Türkiye

  Firmamız SpeedAir Kompresör olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz yüksek mühendislik gerektiren vidalı hava kompresörleri ve hava kurutucularını aktif olarak yurtiçinde satış ve yurt dışında ihracat faaliyetlerimiz ile Türk sanayicisi ve yurtdışı müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir. ÜRÜNLERİMİZ : - Tank Üstü Vidalı Kompresörler - Sabit Devirli Vidalı Kompresörler - İnvertörlü Poly V Kayışlı Vidalı Kompresörler - VSD Akuple Vidalı Kompresörler - Basınçlı Hava Kurutucuları - Kimyasal Hava Kurutucuları SPEEDAIR KOMPRESÖRLER ; - Ağır çalışma şartlarına uygun olarak üretilmiştir. - Kullanıcı dostu ve ergonomik tasarıma sahiptir. - 1. sınıf % 100 yerli malzemelerden üretilmektedir. - Yüksek verim ve düşük enerji tüketimine sahiptir. - 2 yıl sınırsız saat garantimiz altındadır. - CE ve ISO kalite sertifikalarına sahiptir. - 7/24 etkin satış sonrası destek ekibimizle, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kalite Belgelerimiz Firmamız; CE Uygunluk Sertifikası, TOBB İTO Yerli Üretim Sertifikası, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahiptir.

 2. SAFKAN OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT LTD STI

  Türkiye

  2004 yılında sektörde öncü bir konumda yer almak üzere kurulan bir firma olarak, otomobil, hidrolik sistemler, ticari araç ve iş makinelerinin yağ soğutucuları alanında uzmanlaşmıştır. SAFKAN markası altında sunduğumuz ürünlerde yüksek basınca dayanıklı yağ radyatörleri konularındaki ithalat, ihracat, üretim ve pazarlama faaliyetlerimizi gelişmiş bir kalite standartlarıyla sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik doğru ve kaliteli çözümler sunmak, SAFKAN olarak temel vizyonumuzu oluşturmaktadır. Bu doğrultuda, sektördeki lider konumumuzu koruyarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sürekli olarak kalite standartlarımızı yükseltmek temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Hidrolik Yağ Soğutucu, Yağ Radyatör, Alüminyum Radyatör, Hava Soğutma, Hidrolik Sistemler, Hidrolik Makine, Endüstriyel Makine, Aksiyel Fan, Hydraulic Oil Cooler, Radiator, Industrial Machine, Fan, Alçı Makine, Sıva Makine, Şap Makine, Cooler, Oil Cooling Systems, Machine Cooling, Heating and Cooling, Hydrolic System, Cooling System, Heat Exchanger, Estrich, Screed, Plaster, Putz Machine, Brinkmann, Putzmeister, Mörtel Meister, BMS, Rety, Glaap Brinkmann, Farya Baumaschinen

 3. PUMA AIR COMPRESSOR

  Türkiye

  Since it has become almost a necessity for the compressors, which are the main artery feeding many machines in such intensively used and very important sectors, to work uninterruptedly, smoothly, with superior performance and high efficiency, our company has taken this as its mission and has been successfully doing this since 1992. It fulfills its mission and operates in the compressed air sector with the production of high quality compressors. Our company, which certifies its products with CE certificates received from internationally accredited certification bodies, currently has the capacity to meet the needs of compressors from 100 lt to 5000 lt and 250 kW with two and four rotors Our company, which is aware of the importance of precision production and the sustainability of the resulting quality, continues its work focused on the satisfaction of its domestic and foreign customers with this understanding.

 4. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  İtalya

  Frassine Alberto, endüstriye ve inşaata yönelik ikinci el makine ve ekipman satışı sektöründe otuz yıllık deneyime sahip bir kuruluştur. Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser gibi markaların çeşitli ekipman ve makinalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Pistonlu kompresörler, kuru sistem kompresörler, vidalı tip kompresörler, motokompresörler, akım jeneratörleri, elektrikli ve dizel yük kaldırma aparatları, istifleme makineleri, forkliftler, kaynak jeneratörleri, hafriyat makineleri ve benzeri tür gibi makine ve ekipmanlar bizim ilgi alanımıza girmektedir.

 5. AIR.COMP DI CAON PAOLO

  İtalya

  Şirket ileri tekniklerle endüstriyel tesisler yapmakta ve kusursuzluk simgesi markalarla çalışmaktadır. Kalite ve yenilik, piyasadaki yenilikleri ve zorlukları daima gözleyen AIR.COMP'un değerleridir. Şirket önemli bir büyüme yaşamış, yetkinlik alanlarını genişletmiş ve bir mühendislik birimi kurmuştur : AIRCOMP MÜHENDİSLİK. Mühendislik bölümünün amacı tesislerin tasarımından inşasına eksiksiz bir hizmet vermektir. Müşterinin şartlarından yola çıkarak özel tesisler inşa etmekteyiz.

 1. MAC3

  Fransa

  MAC3, sanayi ve inşaat alanlarında sıkıştırılmış hava çözümleri getirmek için pnömatik çekiç ve hava kompresörleri tasarlar, üretir ve satar. Sanayi uygulamalar : 2.2 ila 315 kW arası sanayi vidalı kompresörler ve anahtar teslim tesisatlar. İnşaat sektörü : pnömatik aletler (darbeli matkaplar ve beton kırıcılar) ve aksesuarları, taşınabilir şantiye kompresörleri, kumlama ve sıvalama malzemesi.

 2. ÖZTAŞ KOMPRESÖR

  Türkiye

  öztaş kompresör 1996 yılından bugüne kadar kompresör satış ve servis hizmetleri vermektedir.tse belgesine sahiptir.1300 firmaya kendi merkez binamızda 2 muhasebe 1 makina mühendisi 1 satış elemanı 8 servis elemanımızla 1 yönecisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 1. BGS KURUTUCU

  Türkiye

  Bgs kurutucu olarak 2012 yilinda kurulan fi̇rmamiz deneyi̇mli̇ eki̇bi̇ tasarimci öncü ve yeni̇li̇kçi̇ yapisi üreti̇mde ve hi̇zmette kali̇te prensi̇bi̇ satiş sonrasi etki̇n ve hizli servi̇s anlayişi i̇le sektörde yeri̇ni̇ almiştir

 2. HCS MÜHENDISLIK

  Türkiye

 3. PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL

  İspanya

  PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu pompalar, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilassar De Dalt, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. VALTEC S.R.L.

  İtalya

  VALTEC S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kompresörler, ateknik yardım, hava kompresörleri, ikinci el hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggibonsi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Fransa

  ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, endüstriyel kullanımlar için şartlandırma kompresörleri, Piston kompresörler, yoğuşma ürünleri ayırma makina ve tesisatları, sessiz kompresör bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aigrefeuille Sur Maine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CELTIC COMPRESSORS & PNEUMATICS LTD

  Birleşik Krallık

  CELTIC COMPRESSORS & PNEUMATICS LTD, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Newport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. TOOLBOX LESZEK WŁODAREK

  Polanya

  TOOLBOX LESZEK WŁODAREK, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hava kompresörleri, atölye ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siedlce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. OIL SERVICE S.R.L.

  İtalya

  OIL SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava kompresörler, Hidrolik vanalar, Endüstriyel yağlama ürünleri, kompresör ler için sökülebilir parçalar, Hava kompresörler, Hidrolik vanalar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rezzato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH

  Almanya

  RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rinteln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ETS DURIEUX STEPHANE

  Belçika

  ETS DURIEUX STEPHANE, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, yüksek basınçlı hidrik tesisatlar, elektrojen gruplar, elektronik için lehim makinaları, Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaurain-Ramecroix, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. POLINSKI AMT SP Z O O

  Polanya

  POLINSKI AMT SP Z O O, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, pnömatik, Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECHFLUID NORD

  Fransa

  TECHFLUID NORD, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve D' Ascq, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. UK DRILL BATTERY STORE

  Birleşik Krallık

  UK DRILL BATTERY STORE, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Preston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. COMPRESSED AIR CENTRE

  Birleşik Krallık

  COMPRESSED AIR CENTRE, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Nakliye otomasyonu, hava filtresi, hava arıtımı için filtre kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eastleigh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Dozaj pompaları, Vakumlu pompalar, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Dozaj pompaları, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Taiwai City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 8. FR COMPRESSORI SRL

  İtalya

  FR COMPRESSORI SRL, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kompresörler, su soğutucusu, ikinci el hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozzuoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. NUVOFIL FILTER

  Türkiye

  NUVOFIL FILTER, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kompresör, filtre, hava filtresi, seperatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. GRUPO BETICO

  İspanya

  GRUPO BETICO, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, vidalı kompresörler, elektrik jeneratörleri, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, endüstriyel makina montajları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Álava-Vitoria, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz