• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava kompresör - alet ve aksesuarları

Sonuçlar

Hava kompresör - alet ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. ROTORSTECH

  Slovakya

  Verified by europages badge

  1994 yılında kurulan Concern "NICMAS", birçok işletmeyi bir araya getiren büyük, çok yönlü bir şirkettir. Concern şirketinin ana faaliyeti, sanayi ve enerji için modern, yüksek verimli ve enerji tasarruflu ekipmanların üretimi, bunun için yedek parçalar, kapsamlı servis. Tasarım, üretim, devreye alma, danışmanlık için çeşitli teknik çözümler uygulamaya hazırız ve bilgi hizmetleri servisi ve müşteri istekleri doğrultusunda üretilen ekipmanların bakımı. Bize ulaşın!

 2. TECNIFLON SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sesto Fiorentino'lu Tecniflon SAS, kompresörler için makine, bileşen ve aksesuarların yanı sıra mekanik, enerji ve petrokimya endüstrileri için diğer çözümlerin üretimini gerçekleştiren bir firmadır. Üçüncü şahıslar adına mekanik işleme konusunda uzmanlaşmış olan Şirket ayrıca, kendi ürünlerinin tasarlanması, gerçekleştirilmesi ve adalar da dahil olmak üzere tüm İtalya'da dağıtımı hizmetleri sağlar.

 3. BOGE KOMPRESSOREN

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOGE KOMPRESSOREN, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kompresör aksesuarları, kompresörler, paletli kompresörler, pistonlu kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Türkiye

  Firmamız SpeedAir Kompresör olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz yüksek mühendislik gerektiren vidalı hava kompresörleri ve hava kurutucularını aktif olarak yurtiçinde satış ve yurt dışında ihracat faaliyetlerimiz ile Türk sanayicisi ve yurtdışı müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir. ÜRÜNLERİMİZ : - Tank Üstü Vidalı Kompresörler - Sabit Devirli Vidalı Kompresörler - İnvertörlü Poly V Kayışlı Vidalı Kompresörler - VSD Akuple Vidalı Kompresörler - Basınçlı Hava Kurutucuları - Kimyasal Hava Kurutucuları SPEEDAIR KOMPRESÖRLER ; - Ağır çalışma şartlarına uygun olarak üretilmiştir. - Kullanıcı dostu ve ergonomik tasarıma sahiptir. - 1. sınıf % 100 yerli malzemelerden üretilmektedir. - Yüksek verim ve düşük enerji tüketimine sahiptir. - 2 yıl sınırsız saat garantimiz altındadır. - CE ve ISO kalite sertifikalarına sahiptir. - 7/24 etkin satış sonrası destek ekibimizle, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kalite Belgelerimiz Firmamız; CE Uygunluk Sertifikası, TOBB İTO Yerli Üretim Sertifikası, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahiptir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  İtalya

  Frassine Alberto, endüstriye ve inşaata yönelik ikinci el makine ve ekipman satışı sektöründe otuz yıllık deneyime sahip bir kuruluştur. Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser gibi markaların çeşitli ekipman ve makinalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Pistonlu kompresörler, kuru sistem kompresörler, vidalı tip kompresörler, motokompresörler, akım jeneratörleri, elektrikli ve dizel yük kaldırma aparatları, istifleme makineleri, forkliftler, kaynak jeneratörleri, hafriyat makineleri ve benzeri tür gibi makine ve ekipmanlar bizim ilgi alanımıza girmektedir.

 2. AIR.COMP DI CAON PAOLO

  İtalya

  Şirket ileri tekniklerle endüstriyel tesisler yapmakta ve kusursuzluk simgesi markalarla çalışmaktadır. Kalite ve yenilik, piyasadaki yenilikleri ve zorlukları daima gözleyen AIR.COMP'un değerleridir. Şirket önemli bir büyüme yaşamış, yetkinlik alanlarını genişletmiş ve bir mühendislik birimi kurmuştur : AIRCOMP MÜHENDİSLİK. Mühendislik bölümünün amacı tesislerin tasarımından inşasına eksiksiz bir hizmet vermektir. Müşterinin şartlarından yola çıkarak özel tesisler inşa etmekteyiz.

 3. MAC3

  Fransa

  MAC3, sanayi ve inşaat alanlarında sıkıştırılmış hava çözümleri getirmek için pnömatik çekiç ve hava kompresörleri tasarlar, üretir ve satar. Sanayi uygulamalar : 2.2 ila 315 kW arası sanayi vidalı kompresörler ve anahtar teslim tesisatlar. İnşaat sektörü : pnömatik aletler (darbeli matkaplar ve beton kırıcılar) ve aksesuarları, taşınabilir şantiye kompresörleri, kumlama ve sıvalama malzemesi.

 4. ÖZTAŞ KOMPRESÖR

  Türkiye

  öztaş kompresör 1996 yılından bugüne kadar kompresör satış ve servis hizmetleri vermektedir.tse belgesine sahiptir.1300 firmaya kendi merkez binamızda 2 muhasebe 1 makina mühendisi 1 satış elemanı 8 servis elemanımızla 1 yönecisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 5. BGS KURUTUCU

  Türkiye

  Bgs kurutucu olarak 2012 yilinda kurulan fi̇rmamiz deneyi̇mli̇ eki̇bi̇ tasarimci öncü ve yeni̇li̇kçi̇ yapisi üreti̇mde ve hi̇zmette kali̇te prensi̇bi̇ satiş sonrasi etki̇n ve hizli servi̇s anlayişi i̇le sektörde yeri̇ni̇ almiştir

 1. HCS MÜHENDISLIK

  Türkiye

  2021 yılında kurulan firmamıza iki genç girişimci makine mühendisleri olarak ürünlerimizi mühendislik bilinciyle üreterek sizin gibi değerli müşterilerimize optimum ürünler sunuyoruz.

  Tüm ürünler arasında "hava kompresör - alet ve aksesuarları"

 2. PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL

  İspanya

  PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu pompalar, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilassar De Dalt, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. VALTEC S.R.L.

  İtalya

  VALTEC S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kompresörler, ateknik yardım, hava kompresörleri, ikinci el hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggibonsi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. E-QUIPFIX LTD

  Birleşik Krallık

  E-QUIPFIX LTD, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, araçlar için lastik çıkarıcılar, motorlu taşıt tekerlek balans aletleri, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Twyford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Fransa

  ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, endüstriyel kullanımlar için şartlandırma kompresörleri, Piston kompresörler, yoğuşma ürünleri ayırma makina ve tesisatları, sessiz kompresör bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aigrefeuille Sur Maine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. UK DRILL BATTERY STORE

  Birleşik Krallık

  UK DRILL BATTERY STORE, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Preston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. HK JIUBEI INDUSTRY

  Çin

  HK JIUBEI INDUSTRY, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. WENZHOU DONGYI MACHINERY MANUFACTURING CO,.LTD

  Çin

  WENZHOU DONGYI MACHINERY MANUFACTURING CO,.LTD, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ETS DURIEUX STEPHANE

  Belçika

  ETS DURIEUX STEPHANE, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, yüksek basınçlı hidrik tesisatlar, elektrojen gruplar, elektronik için lehim makinaları, Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaurain-Ramecroix, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. TOOLBOX LESZEK WŁODAREK

  Polanya

  TOOLBOX LESZEK WŁODAREK, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hava kompresörleri, atölye ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siedlce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. NUVOFIL FILTER

  Türkiye

  NUVOFIL FILTER, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kompresör, filtre, hava filtresi, seperatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. POLINSKI AMT SP Z O O

  Polanya

  POLINSKI AMT SP Z O O, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, pnömatik, Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRUPO BETICO

  İspanya

  GRUPO BETICO, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, vidalı kompresörler, elektrik jeneratörleri, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, endüstriyel makina montajları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Álava-Vitoria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH

  Almanya

  RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rinteln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TECHFLUID NORD

  Fransa

  TECHFLUID NORD, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve D' Ascq, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SARMAK COMPRESSOR

  Türkiye

  SARMAK COMPRESSOR, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vidalı kompresörler, pistonlu kompresörler, basınçlı hava sistemi tesisi ve ekipmanları, vidalı kompresör bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. FR COMPRESSORI SRL

  İtalya

  FR COMPRESSORI SRL, yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kompresörler, su soğutucusu, ikinci el hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozzuoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COMPRESSED AIR CENTRE

  Birleşik Krallık

  COMPRESSED AIR CENTRE, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Nakliye otomasyonu, hava filtresi, hava arıtımı için filtre kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eastleigh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Dozaj pompaları, Vakumlu pompalar, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Dozaj pompaları, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Taiwai City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 10. AIR COMPRESSOR SOLUTION SAS DI PARI CHRISTIAN & C.

  İtalya

  AIR COMPRESSOR SOLUTION SAS DI PARI CHRISTIAN & C., yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. vidalı kompresörler, kurutucular, kompresör ler için sökülebilir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz