• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava kompresörler

Sonuçlar

Hava kompresörler - Ithalat/Ihracat

 1. ROTORSTECH

  Slovakya

  Verified by europages badge

  1994 yılında kurulan Concern "NICMAS", birçok işletmeyi bir araya getiren büyük, çok yönlü bir şirkettir. Concern şirketinin ana faaliyeti, sanayi ve enerji için modern, yüksek verimli ve enerji tasarruflu ekipmanların üretimi, bunun için yedek parçalar, kapsamlı servis. Tasarım, üretim, devreye alma, danışmanlık için çeşitli teknik çözümler uygulamaya hazırız ve bilgi hizmetleri servisi ve müşteri istekleri doğrultusunda üretilen ekipmanların bakımı. Bize ulaşın!

 2. AERZEN FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AERZEN FRANCE, yılında kurulan ve Piston kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava kompresörler, hava kompresörü onarımı, Yıkama düzenekleri, Hava kompresörler, Nakliye otomasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antony Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. JACULY DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JACULY DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VALBIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALBIA S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar, pnömatik ekipmanlar, aksiyonörler, pnömatik aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VALBIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALBIA S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar, pnömatik ekipmanlar, aksiyonörler, pnömatik aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FOCS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOCS SRL, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kompresör aksesuarları, kompresörler, kompresör ler için sökülebilir parçalar, hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camporotondo Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INDUSTRIE-UND DRUCKLUFTSERVICE THOMAS HILDWEIN

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIE-UND DRUCKLUFTSERVICE THOMAS HILDWEIN, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Eisingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava kompresörler, Kapatma vanaları, vidalı kompresör parçaları, Hava kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altendiez, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JAVAC

  Belçika

  Verified by europages badge

  JAVAC, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vidalı kompresörler, Sıkıştırılmış hava, hava kurutucular, jeneratör, kaynak ekipmanları, gaz jeneratörleri, baskılı devre üretimi, nitrojen jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalmhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LEONPART AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  LEONPART is a Turkish company and a major international supplier of Automotive spare parts, components, for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT and FORD trucks and light trucks with the Support of more than 300 Turkish and German OEM and OES supplier factories. We export about 20 countries worldwide since 2008. Your best solution for locating or manufacturing hard-to-find and legacy parts, and components for obsolete or discontinued equipment and systems. Your best source you will need for all your automotive spare parts among our 30, 000 Turkish high quality parts and Much more wide Europian brands and types of parts … Mainly what we Supply are; Suspension Parts; Air springs, Rods, V Rods, Supports, Silencers, Bushings, Leaf springs, Shock absorbers, Traverses and many more for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT, FORD, BMC and American Trucks. •Brake Components; Brake Pads, Brake Rotors Discs, Brake Drums, Brake shoes, Brake wires •Air Brake System parts; Compressors, Compressor Repair kits, Pipes, Valves, Connectors, Dryers •Clutches, Clutch boosters, Pressure Plates, Flywheels , Clutch wires •Wheel Rims, Nuts, Bolts •Differencial Parts; Hub, sun Planetary gears, Gear sets, Complete sets, •Gears for Gear box. •Cabin Tilting pump, Cylinders, Shock absorbers, Fenders, wipers, water tanks •Heating fans and motors •Engine Water pump, oil pump, belts , tentioners, piston sets •Leaf Springs, Brackets, Supports, Connectors

 1. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 2. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Türkiye

  Firmamız SpeedAir Kompresör olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz yüksek mühendislik gerektiren vidalı hava kompresörleri ve hava kurutucularını aktif olarak yurtiçinde satış ve yurt dışında ihracat faaliyetlerimiz ile Türk sanayicisi ve yurtdışı müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir. ÜRÜNLERİMİZ : - Tank Üstü Vidalı Kompresörler - Sabit Devirli Vidalı Kompresörler - İnvertörlü Poly V Kayışlı Vidalı Kompresörler - VSD Akuple Vidalı Kompresörler - Basınçlı Hava Kurutucuları - Kimyasal Hava Kurutucuları SPEEDAIR KOMPRESÖRLER ; - Ağır çalışma şartlarına uygun olarak üretilmiştir. - Kullanıcı dostu ve ergonomik tasarıma sahiptir. - 1. sınıf % 100 yerli malzemelerden üretilmektedir. - Yüksek verim ve düşük enerji tüketimine sahiptir. - 2 yıl sınırsız saat garantimiz altındadır. - CE ve ISO kalite sertifikalarına sahiptir. - 7/24 etkin satış sonrası destek ekibimizle, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kalite Belgelerimiz Firmamız; CE Uygunluk Sertifikası, TOBB İTO Yerli Üretim Sertifikası, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahiptir.

 1. ALS MOTORLU ARACLAR - KAMYON TIR YEDEK PARÇA - TRUCK SPARE PARTS

  Türkiye

  ALS Motorlu Araçlar, 1983 yılından beri sektörde köklü bir geçmişe sahip olan, Konya merkezli bir kamyon ve tır yedek parça satış mağazasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, kaliteli ürünler ve deneyime dayalı hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Zengin tecrübe ve uzmanlıkla donanmış bir ekiple, Man ve Mercedes gibi önde gelen kamyon ve tır üreticilerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterilerimize güvenilir, etkili ve tam teşekküllü çözümler sunmaktayız. Firmamızın envanterinde Man ve Mercedes grubunun kamyon ve tır yedek parçaları bulunmaktadır. Bu sayede, araçlarınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, ALS Motorlu Araçlar'ı tercih etmeniz için güçlü bir neden sunmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

 2. PUMA AIR COMPRESSORS

  Türkiye

  PUMA KOMPRSÖR olarak, 1992 yılındai 500 metrekare bir atölyede 25 lt'den 300 lt'ye kadar olan pistonlu hava kompresörü imalatımız, ilerleyen yıllarda 500lt, 700lt, 1000lt pistonlu hava kompresörlerle üretime devam etti. Puma Hava Kompresörleri'nin kalitesini beğenen müşterilerimizin yoğun talebini karşılamakta atölyemiz yetersiz kalınca, 2001 yılında Türkiye'de tek olan Örnek Sanayi Sitesinde 2.000 metrekare alan üzerine kurulu 1.250 metrekare kapalı alanı olan yeni yerimize taşındık. Piyasada üretilen kompresörler sanayi için üretilmiş olup, sessizlik onlar için önem taşımıyordu. Şehir içinde pasajlarda, bina altlarında çalışmakta olan firmalarda ses problem olduğundan dolayı, sessiz kabinli kompresör talebi yoğun vaziyette arttı. Bu talepleri karşılamak için kabinli sessiz çalışan 100 lt'den 500 lt'ye kadar kompresör imalatını programımıza aldık. 2001 yılında Alman ROTORCOMP firmasıyla stratejik işbirliği yaparak, büyük fabrikaların basınçlı hava ihtiyaçlarını karşılamak üzere, sessiz ve güvenli olan vidalı kompresörler, değerli müşterilerimizin hizmetine başarı ile sunuldu. 2006 yılında 3.Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 metrekare alan üzerine kurulu 5.100 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikamızda kompresör imalatı devam ederken, hava kurutucusu ve filtre imalatımızda güncelleşti. 2010 yılının başlarında İstanbul Bayrampaşa'da fabrika satış ve servis mağazamızı açtık. Burada müşterilerimize daha iyi hizmetle kompresör satışını ve servis hizmetini gerçekleştirmekteyi

 3. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  İtalya

  Frassine Alberto, endüstriye ve inşaata yönelik ikinci el makine ve ekipman satışı sektöründe otuz yıllık deneyime sahip bir kuruluştur. Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser gibi markaların çeşitli ekipman ve makinalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Pistonlu kompresörler, kuru sistem kompresörler, vidalı tip kompresörler, motokompresörler, akım jeneratörleri, elektrikli ve dizel yük kaldırma aparatları, istifleme makineleri, forkliftler, kaynak jeneratörleri, hafriyat makineleri ve benzeri tür gibi makine ve ekipmanlar bizim ilgi alanımıza girmektedir.

 4. ADANA KLIMA SERVISLERI BAKIM MONTAJ TASIMA TEMIZLIK

  Türkiye

  Adana Klima Servisi olarak gerek firmalara gerekse evlere klima bakım hizmeti sunuyoruz. Adana Klima Servisi kuruluşundan bu yana klima bakımında sağladığı teknolojik imkanlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Klima bakımı'nın son derece büyük titizlik isteyen bir iş dalı olduğu ortadadır. Adana Klima Servisi klimaların bakımında erken kontrol için Adana'nın her yerine hizmet vermektedir. Adana Klima Servisi nin sağladığı imkanlar çerçevesinde müşterilerimiz memnuniyetle klima bakımını yaptırmaktadır. Adana Klima Servisi gerek tekniki açıdan gerekse uzman kadrosu ile klimaların bakımını yerinde tesbit ederek müşterilerine en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Adana Klima Servisi nin bu özelliği daha fazla müşteri memnuniyeti ve daha fazla güven oluşumunda önemli rol oynamaktadır. Adana Klima Servisi Adana şehir merkezi başta olmak üzere Adana ilçelerine klima bakım hizmeti sunmaktadır. Adana Klima Servisi nin hizmet verdiği bölgeleri sırası ile belirtmek gerekirse bunlar; Adana Klima Servisi, Adana seyhan klima servisi, Adana çukurova klima servisi, Adana yüreğir klima servisi, Adana sarıçam klima servisi olarak açıklanabilir. Ayrıca Adana Klima Servisi daha fazla müşteri memnuniyeti için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Sizde klimalarınızın bakımını Adana Klima Servisi firmamıza yaptırın hizmette ayrıcalığı yaşayın...

 5. ÖZTAŞ KOMPRESÖR SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Kendi üretimini yapan firmamız, 1986 yılında İstanbul-Avcılar' da yedek parça satış ve servisi olarak başlamıştır. Yüksek performans ve müşteri memnuniyeti ile 2004 yılında İstanbul-Başakşehir' de kapasitemizi ve eleman sayımızı arttırarak üretime başladık. Firmamız %100 kendi üretimini yapmakla birlikte gelişmiş AR-GE ile de desteklenmektedir. Amacımız; yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda; uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmektir. ÖZTAŞ KOMPRESÖR; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, CE ve Ürün Güvenliği Sertifikasyonu, TSE, TSEK gibi birçok kalite sertifika ve belgesine de sahiptir. Her türlü kapasitedeki basınçlı hava ihtiyacını “hizmet ve ürün kalitesinden” ödün vermeden karşılayan firmamız, sizlere en ekonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler de üretmektedir. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanarak çok çalışıyoruz ve ürün yelpazemize her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek büyümeye devam ediyoruz. ÖZTAŞ KOMPRESÖR profesyonel kadrosu, yaygın servis ağı, bol yedek parça ve satış sonrası müşteri memnuniyeti için 7/24 acil servis hattıyla müşterilerini hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

 6. CENTER DIS TICARET MAK. SAN. VE PAZ. A.S.

  Türkiye

  30 yıldır Hırdavat sektörünün hizmetindeyiz. Center Attlas; İstanbul, Sultanbeyli de 5.000 m2 kapalı alanı, teknolojik altyapısı, lojistik entegrasyonu, 50 profesyonel çalışanı, 20 araçlık filosu, 10.000 ürün çeşidi ve 1.000’in üzerinde müşteri portföyü ile kusursuz hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden oluşturduğu vizyon ve enerji ile sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Dünyaca tanınmış markaların temsilcilikleri ve kendi üretmiş olduğu markalarla; güvenilir, kaliteli, profesyonel ürün yelpazesi, insana ve çevreye duyarlı, sağlam, güçlü, müşteri odaklı dinamik yapısı ile Center Attlas küresel dünya pazarlarına ihracat gerçekleştirmektedir.

 7. DOGU KOMPRESÖR

  Türkiye

  Basınçlı Havada Dünya Teknolojisi...DOĞU KOMPRESÖR Dalgakıran Kompresörün yetkili bayisi olarak faaliyet gösteren firmamız, 12.yılında sektörde başarılı bir yer edinmiştir. Satışını yaptığımız ürünler arasında vidalı ve pistonlu kompresörler, hava kurutucu ve filtreler, Gemi, pet şişirme, silobas kompresörleri satışı yapılmaktadır. Pistonlu kompresörlerimiz 1, 5 hp den 10 hp ye kadar, vidalı kompresörlerimiz 3 hp den 430 hp ye kadar 8 bardan 40 bara kadar satışı yapılmaktadır.firmamızda Kredi Kartı ile alışveriş yapılabilir, Piyasada ihtiyaç duyulabilecek her sektöre yönelik tekstil makina, metal, ahşap, gemi, inşaat ve bir çok sektöre hitap eden pistonlu ve vidalı kompresörlerimizle 7/24 size bir telefon kadar yakınız. 2, el ürünlerimizi servisimiz tarafından 1 yıl sıfır ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satış ve servis ihtiyaçlarınız için irtibata geçebilirsiniz. Doğu Kompresöre internet üzerinden sipariş vermek için siparis@dogukompresor.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 8. APAK ELEKTRIK ELEKTRONIK MAKINA SANAYI

  Türkiye

  Gazaltı kaynak makineleri, Otomasyon sistemler, Redresör kaynak makineleri, Plazma kesme makineleri, Basınçlı kap imalatı, Kaynak makineleri yedek parça ve bakımları, Hidrolik ve Pnömatik sistemler, Özel tip kaynak makineleri, Sıcak hava jeneratörleri, Pistonlu ve vidalı hava kompresörleri, sessiz kompresörler, fason metal işleme, Fason makine üretimlerini yapmaktayız. Şirketimiz 1200 metre kare kapalı alana sahip, yıllık üretiminin %43 ünün ihracatını yapan bir kuruluştur. 1972 yılında elektrikli makine imalatına Malatyada başlamış ve 2010 Yılında İstanbul Üretimin merkezini açmış bir işletmedir.

 1. ÖZTAŞ KOMPRESÖR

  Türkiye

  öztaş kompresör 1996 yılından bugüne kadar kompresör satış ve servis hizmetleri vermektedir.tse belgesine sahiptir.1300 firmaya kendi merkez binamızda 2 muhasebe 1 makina mühendisi 1 satış elemanı 8 servis elemanımızla 1 yönecisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 2. YEŞILTEPE MAKINA

  Türkiye

  Vi̇dali ve pi̇stonlu hava kompresörleri̇ parçalari i̇malatinda türki̇ye de tek fi̇rmayiz başlica i̇malatlarimizda emi̇ş grubu çeşi̇tleri̇ seperatör takozu çeşi̇tleri̇ termostati̇k valf çeşi̇tleri̇ yağ kapaği çeşi̇tleri̇ mi̇ni̇mum basinç valfi̇ çeşi̇tleri̇ emni̇yet venti̇li̇ çeşi̇tleri̇ hat fi̇ltreleri̇ hararet muşurlari isi sensörleri̇ cam çekvalf grubu ve çeşi̇tli̇ yedek parçalar

 3. PARS ENDÜSTRI

  Türkiye

  Türkiye genelinde servis ağı mevcut olan şirketimiz 2010 yılından beri kompresör üretim bakım yenileme ve satışını yapmaktayız. Aynı zamanda basınçlı yıkama ekipmanları işlerinide yapmaktayız

 4. B&G ROTATING EQUIPMENT SERVICE COMPANY, INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  B&G ROTATING EQUIPMENT SERVICE COMPANY, INC., yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mil yatakları, tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Simi Valley, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. COMPTRADE GMBH

  Avusturya

  COMPTRADE GMBH, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberwaltersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. HIGH PRESSURE TECHNOLOGIES, LLC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  HIGH PRESSURE TECHNOLOGIES, LLC., yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Valencia, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. JUN-AIR / GAST GROUP LTD

  Birleşik Krallık

  JUN-AIR / GAST GROUP LTD, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava kompresörler, pistonlu kompresörler, Hava kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. AIRTAG ENGINEERING AG DRUCKLUFTTECHNIK & ANLAGENBAU

  İsviçre

  AIRTAG ENGINEERING AG DRUCKLUFTTECHNIK & ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Volketswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. YUEQING FUBANG INDUSTRY CO., LTD.

  Çin

  YUEQING FUBANG INDUSTRY CO., LTD., yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınç şalterleri, Basınç şalterleri, pistonlu kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. QUALITY AIR SERVICE LIMITED

  Birleşik Krallık

  QUALITY AIR SERVICE LIMITED, yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kompresör aksesuarları, hava kompresörü onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penkridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hava kompresörler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

319 Şirketler