• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • havuz balığı

Sonuçlar

Havuz balığı - Ithalat/Ihracat

 1. SEAPRO AQUACULTURE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  SEAPRO AQUACULTURE, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, somon balığı, derin dondurulmuş balık, Dondurulmuş somon balığı, paketlenmiş somon, havuzda somon yetiştiriciliği, toptan balık, Balık ithalat - ihracatı, dondurulmuş balık ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KOI-DISCOUNT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOI-DISCOUNT GMBH, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenselbold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VASG COMPOSITE POLYESTER SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Türk - İtalyan Ortaklı VASG COMPOSITES ana faaliyet alanları içerisinde fiberglas polyesterden modüler yapı ürünleri yer almaktadır. Güvenlik kabinleri, seyyar tuvaletler, seyyar konteyner ofisler, yaşam kabinleri, kart okutma kabinleri, bilet satış kabinleri gibi ürünler ana kalemlerimizdir. Ayrıca hafif çelik kabinler, tuvaletler ve sandviç panel konteynerler de ürün gamımızdadır. Diğer bir ana faaliyet kolumuz, kapalı devre (RAS) balık ve aquaponik çiftlikleri için polyester balık havuzları üretimidir. İsviçre başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine monteli veya demonteli canlı balık büyütme havuzları ve tankları sunmaktayız. Diğer bir faaliyet alanı da otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde polyesterden talep edilen makine parçaları, araç çamurlukları gibi proje bazlı ürünler üretmektir.

 4. ZETMAR FOOD & INTERNATIONAL TRADING CO. LTD.

  Türkiye

  Zetmar Gıda İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. en kaliteli ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunmak amacıyla Muğla iline bağlı Seydikemer ilçesinde 2021 yılında kurulmuştur. Ana faaliyet konusu zeytin ve zeytinyağı, taze meyve ve sebze, kurutulmuş meyve ve sebze, tahıl, yağlı tohumlar, tıbbi ve aromatik bitkiler, arı ürünleri ve benzeri tarımsal ürünlerin üretimi ve ticareti olmakla birlikte alanında uzman kadrosu sayesinde çok geniş bir ürün yelpazesinde her türü talebi karşılama yetisine sahiptir. Bulunduğu bölgenin ana tarım ürünleri olan zeytin, nar, susam, üzüm, elma, sera sebzeleri ve tropik meyveler konusunda güçlü üretim ve tedarik ağına sahip olan firmamız bölgesinde son derece stratejik konumda bulunan 300 m2 kapalı, 700 m2 açık alanı olan tesisi sayesinde depolama, ürün hazırlama, yükleme-tahliye operasyonlarını kolaylıkla yapabilmektedir.

 5. VISKWEKERIJ CORTEN

  Belçika

  VISKWEKERIJ CORTEN, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Havuz balığı, Su kültürü ve havuz kültürü, Havuz balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lommel, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KYRIAKOU FRESH FISH & SEAFOOD

  Yunanistan

  KYRIAKOU FRESH FISH & SEAFOOD, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. deniz ürünleri, taze balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Patra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. HIQUASO KOIFUTTER

  Almanya

  HIQUASO KOIFUTTER, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mengen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUARIA ANTWERP

  Belçika

  AQUARIA ANTWERP, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tatlı su balığı, Havuz balığı, Tatlı su balığı, tropikal balıklar, Havuz balığı, akvaryum aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DELTA PET CARE

  Belçika

  DELTA PET CARE, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akvaryum balıkları, Evcil hayvan gereçleri, Havuz balığı, Akvaryum balıkları, Evcil hayvan gereçleri, evcil hayvanlar için mamalar, Havuz balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belçika

  VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Havuz balığı, Su kültürü ve havuz kültürü, balık yetiştiriciliği, Havuz balığı, Sazan balıkçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. WEITZ WASSERWELT / WEITZ GMBH

  Almanya

  WEITZ WASSERWELT / WEITZ GMBH, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kleinwallstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FISHING ADVENTURE

  Hollanda

  FISHING ADVENTURE, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sazan balığı, balık malzemeleri, balıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enschede, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. KOI CARE HOEKSCHEWAARD

  Hollanda

  KOI CARE HOEKSCHEWAARD, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, 'S-Gravendeel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. TEICH BERATUNG SEELE

  Almanya

  TEICH BERATUNG SEELE, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yapay göl uygulaması, suni göl inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volkmarsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUA KOI

  Belçika

  AQUA KOI, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Havuz balığı, Su bitkileri, Havuz balığı, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. KOICENTRUM STEENWIJK

  Hollanda

  KOICENTRUM STEENWIJK, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. suni göl inşaatı, sirkülasyon pompaları, göl pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steenwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. INTER FLOWER

  Belçika

  INTER FLOWER, yılında kurulan ve Çiçekli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Havuz balığı, dekorasyon bitkileri, Havuz balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. KOICENTRUM SNEEK

  Hollanda

  KOICENTRUM SNEEK, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hayvan yiyecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jutrijp, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. DER-KOI-SHOP GMBH & CO. KG

  Almanya

  DER-KOI-SHOP GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. balıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wietze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SPORT & LEISURE FISHERIES

  Birleşik Krallık

  SPORT & LEISURE FISHERIES, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shifnal, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ŞENTÜRK BALIKÇILIK GIDA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

  Türkiye

  ŞENTÜRK BALIKÇILIK GIDA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, Toptan balık satışı, Balık ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VENETO MED

  Ukrayna

  VENETO MED, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cherkasy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ALWA TECHNISCHE PRODUKTE FÜR KUNSTSTOFFVERARBEITUNG, MODELL UND FORMBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Patentli ALWA MOULD D reçine sistemimiz, dünyanın en hızlı sertleşen reçine sistemidir. İşlenmesi çok kolaydır ve sonradan tavlanması gerekmemektedir. Kullanımı kolay sistemimizin kullanım süresi sadece 20 dakikadır! Doğrudan kalıptan çıkarma sonrasında derin çekme yapılabilir. Büyük küvetlerden küçük çikolata kalıplarına 1 kg'dan 2.500 kg'a kadar her şeyin dökümü yapılabilir. Hafif araç üreticisi Aixam yıllardır sistemimizle başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Yenilikçi gözenekli plakalarımız ALWA POR ile can sıkıcı vakum delikleri delme yoktur. Yüksek stabilite, basınç direnci ve 190° C'nin üzerinde kalıcı sıcaklık direnci gösterir. ALWA POR, vakum derin çekme ve kalıplama işlemleri için olduğu kadar akvaryumlar, balık havuzları ve kanalizasyon arıtma tesisleri için havalandırma, enjeksiyonlu kalıplama ve üfleme kalıplarının havalandırılması, sıcak hava ve su buharı ile tüm işlemler, vakum sıkıştırma teknolojisi, filtre uygulamaları, hava filmi sürme teknolojisi, dökümhane vb. için de uygundur.

 4. DOSATRONIC GMBH

  Almanya

  DOSATRONIC GmbH'ya hoş geldiniz. Ölçme | Kontrol | Dozlama | Dezenfeksiyon 15 yıldan beri su arıtma, atık su işleme, sanayi suyu, içme suyu, yüzme havuzu suyu ve çevre koruma teknolojisi alanlarında dünya çapında yüksek kalitede ürünleri geliştiriyor, üretiyor ve satışa sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörlerden en önemlileri: Su hazırlama, atık su tekniği, kimya endüstrisi, içecek endüstrisi, gıda endüstrisi, havuz tekniği, hastane tekniği, balık çiftlikleri, tarım uygulamaları, galvaniz tekniği, yüzey tekniği, ölçüm ve kontrol tekniği, pH ve Redox elektrotları, iletim ölçüm hücreleri, bulutlama, sıcaklık, elektrokimyasal sensörleri, örneğin klor, klor dioksit, ozon, hidrojen peroksit, perasetik asit, oksijen dozaj pompaları, komple dozlama sistemleri, klor dioksit sistemleri gibi dezenfeksiyon sistemleri, havuz tekniği UV sistemleri

 5. REFORM SU URUNLERI

  Türkiye

  canlı yılan balığı ile başladığımız ihracat faaliyetlerine yılan balığı anguilla anguilla (europaneel) yan ürünleri olan dondurulmuş butun , içi temizlenmiş ve dondurulmuş , dondurulmuş fleto yılan balığı şeklinde faaliyetlerimize devam ediyoruz , firmamız yurt dışından gelen taleplere bağlı olarak canlı sevkiyatlarını hava yolu ile 30-40 saat içinde muşterilerinin bulunduğu ülkeye canlı olarak teslimi için gereken butun taahutlerini yerine getirmektedir . buna ek olarak kotaya dahil olmayan türlerinin glass eel (yavru yılan balığı 5000-6000adet/kg) , elver (yavru yılan balığı (1000-1500 adet ve 200-250 adet/kg ) ve adult eel yetişmiş porsiyonluk yılan balığı (250-350 gram/adet şeklinde tedarik ve ihracatına ve ayrıca yurtiçinde yatırım yapabilecek yılan balığı çifliklerine tedarik sağlayabilmektedir firmamızın diğer ihracat ve tedarik ürünleri ise canlı ve dondurulmuş mavi yengeç ( blue crab), canlı ve dondurulmuş tatlı su ıstakozu (crayfish). We continue our export activities, which we started with live eel anguilla anguilla (europaneel) byproducts. We continue our activities in the form of frozen eelfillet , We supply and export another kind of eel (glass eel 5000-6000pcs / kg), elver (elvers eel (1000-1500 and 200-250 pcs / kg) and adult eel products in the form of 250-350 grams / pcs and also domestically. can supply baby eel to the farms that can invest. other export and supply products of our company is live and frozen blue crab, live and frozen crayfgish

 6. ASAKUA AQUACULTURE & MARINE (ASAKUA SU URUNLERI)

  Türkiye

  ASAKUA, kültür balıkçılığı ve denizcilikte ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlerin, projelendirme ve montaj hizmeti dahil olmak üzere anahtar teslim tedarikini sağlamaktadır. ​ Asakua kurulduğu günden bugüne birçok ülkede anahtar teslim açık deniz balık çiftliği tesisi kurulumu, seyir ve ikaz amaçlı açık deniz şamandıra ve demirleme sistemlerinin kurulumu, yüzer iskele ve platform imalatı, sualtı görüntüleme ve fizibilite projelerine imza atmıştır. Açık deniz projeleri için demirleme şamandıraları, seyir şamandıraları, çakar fener, fener kulesi, yüzer platform, polietilen tekne, zincir, halat, çıpa, tonoz, balık yetiştirme kafesi, balık ağ, yemleme makineleri, ağ yıkama makineleri, su havalandırıcılar, balık pompası, dalış ekipmanı ve sualtı robotu gibi ürünlerin temini, teslim ve devreye alnıması işlerini gerçekleştirir​. ​

 7. BIOLIFEITALY

  İtalya

  BIOLIFEITALY, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balık - İşleme, kuru meyve ambalajı, balık üretme havuzları, Balık - İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Partinico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. balık üretme havuzları, Şarap üretim tankları, gezi tekneleri, Gübre tankı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Hırvatistan

  Balık çiftliği, üstün kaliteli tatlı su balıklarının üstün kaliteli gerçek bir vahasıdır. Çeşitli havuzlarda, en çok sazan, turna, yayın, tatlı su levreği, kadife balığı, gümüş sazan yanında diğer balıklarda beslenmektedir. Draganic'teki Kupa balık çiftliği, Zagreb'ten pek de uzak olmayan güzel doğal çevrede spor balıkçılığı olanağı sunar.

 10. MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR

  İspanya

  MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yumuşakça havuzu, Hassas makine parçaları, İstiridye üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Carles De La Ràpita, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz