• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik bağlantı parçaları

Sonuçlar

Hidrolik bağlantı parçaları - Ithalat/Ihracat

 1. ULMAN DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Örn. makine mühendisliği, sabit ve mobil hidrolik, tahrik ve elektrik mühendisliği, fabrika inşaatı, kimya endüstrisi, proses mühendisliği ve otomotiv sanayisi gibi birçok alanda sızdırmazlık teknolojisi konusunda tam hizmet sağlayan bir sağlayıcıyız. Küresel yönelimli bir şirket olarak, başarısı müşteriye ve pazar yakınlığına dayanan bir iş ortağıyız. Gruptaki 103 çalışanımız, müşteri hizmetleri ve yenilik yapma istekleri ile şirketin güçlü büyümesindeki en önemli faktördür. Sadece 2016 yılında 361 milyon adedin üzerinde ürün satmış durumdayız. Şirketimizin kuruluşundan bu yana uzun vadeli hedef yönelimimiz ve şirketin sürekli büyümesi stratejik hedeflerimiz ve ürün kalitemiz için hem bir teşvik hem de bir teyittir. Üç üretim tesislerimizdeki çalışanlarımızın tümü her uygulama için kalite, hizmet, yenilik ve mümkün olan en iyi çözümü sunmayı kendilerine hedef edinmişlerdir.

 2. GRIBI HYDRAULICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics 1969 yılından beri başarılı bir şekilde hidrolik alanında özgün çözümler üretmektedir. Kısa bir süre önce ana sayfamızda bir silindir konfigüratörünü hizmetinize sunduk. Ürünlerimiz: Basınç şalterleri, manuel vanalar, hidrolik bloklar, hidrolik contalar, hidrolik bileşenler, hidrolik dişli pompaları, hidrolik tesisler, hidrolik filtreler, hidrolik motorlar, hidrolik pompalar, hidrolik valfler, hidrolik silindirler, hidrolik yağ soğutucuları; hidrolik sistemlerin, özel silindirlerin kumanda bloklarının onarımı, vs..

 3. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz aşağıdaki contaların üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir: Kayar halka contalar, toplama kutuları, zımbalanmış yassı contalar, PTFE (Teflon®), grafit contalar, spiral contalar, ayrıca yassı conta şeritler, kayar halka contalar, toplama kutuları ve çok daha fazlasını temin ediyoruz. Kapsamlı envanterimizden faydalanın. Neredeyse tüm standart contalar neredeyse tüm malzeme çiftleri ve boyutlar için depomuzdan temin edilebilir (80.000 parça).

 4. KUHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUHN GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gelnhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. D.W.I. SERVICE GMBH WERBUNG UND MARKETING

  Almanya

  Verified by europages badge

  D.W.I. SERVICE GMBH WERBUNG UND MARKETING, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Blankenfelde-Mahlow, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELAPULS DICHTUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELAPULS DICHTUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler, Hidrolik vanalar, Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübbecke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. APOLLON INDUTEC GMBH DICHTUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  APOLLON INDUTEC GMBH DICHTUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DICHTUNGSVERTRIEB KURT SCHMID GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DICHTUNGSVERTRIEB KURT SCHMID GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuberg-Rüdigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FÖRSTER ELASTOMERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FÖRSTER ELASTOMERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eltville, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Türkiye

  Tekno-met Bağlantı Elemanları Ltd Şti, 2003 yılında kurulmuş bir firmadır. Hidrolik, pnömatik, su ve sıcaklık kontrol sistemleri için çeşitli bağlantı elemanları, otomatik rakorlar üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, yaklaşık olarak 30 ülkeye ihracat gerçekleştirme olup, ana ihracat ülkeleri Avrupa Birliği'nde yer alan ülkelerdir. İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Çekya, Polonya gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren firma, 5000 m2'lik yerinde, üretim ve ihracat çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırılmış olan firma, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen, talep edilen ürünleri, istenen kalite ve fiyatlarda ürün sunmak ve dünya pazarlarında yer almak hedefindedir. Alanında uzman ve kalifiye kadrosu, en üst düzey makine ve ekipman ile firma, günden güne büyüyen ve gelişen bir organizasyondur. Bağlantı elemanları taleplerinizde, stok ürünler ya da size özel çözümler için bizlerle iletişim kurmanızı dileriz.

 2. FMD

  Türkiye

 1. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 2. TRIO FORGE

  Türkiye

  Trioforge steel forging industry was established in turkey rail and truck industry, industrial motor industry, hand tools, shipbuilding, construction, aerospace industry, construction machinery, mining, automotive and supply industry, defense industry, agricultural machinery, safety for the ski lift and elevator systems has been serving as a forged parts supplier for many processors and main manufacturing companies that supply equipment, valves and valve systems, undercarriage, pull-lifting and drilling equipment parts for both machining and assembly purposes.

 3. ÖZTEKNIK REKOR TORNA HIDROLIK SAN. VE TIC. LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Özteknik Rekor 1990 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılından bu yana Ostim/Ankara‘daki yerleşkesinde üretim ve hizmet sunmaya devam etmektedir. ÖZTEKNİK REKOR Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizden oluşan sosyal paydaşlarımızla kurumsal ve toplumsal sorumluluğumuz bilinciyle kendimizi geliştirmek ve hep daha iyisini sunmak. 21. yüzyılın değişen pazar koşulları, müşteri tercihleri ve rekabetçi ortamda kaliteyi ön planda tutarak ürettiğimiz ürünlerde ve sunduğumuz hizmetlerde, öncü ve saygın bir kuruluş olmanın verdiği bilinçle sektörde hep öncü olmak ve örnek alınan bir firma olmak. Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz deneyimli kadromuzun, tasarım/planlama, üretim, tedarik, montaj ve bakım aşamalarında sıkı denetim ve çalışması ile ortaya çıkar. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniteyi esastır. Planlanan zamanda yetiştirilen üretim ve tedarik süreçleri ile kaliteli hizmet ve ürün üretirken müşterilerimizin işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. - Tasarım, üretim, tedarik ve satış sonrası desteğimizle talep edilen ürünü sadece zamanında yetiştirmekle kalmıyoruz en iyi kaliteyi sunuyoruz. - Yüksek teknoloji kullanarak malzeme kalitesi ile birlikte üretim ve tedarik aşamasında da tüm faktörleri değerlendirerek kaliteden ödün vermeden üretiyoruz.

 4. KK GROUP DANISMANLIK

  Türkiye

  Türkiye de imalat yapan firmalar ile ortak çalışmaktayız. Bir çok ürünü üretirip yurtdışı satışını yapıyoruz. Mermer, organik sabun üretimi, silikon tabancası, halı, tekstil ürünleri, deri üretimi, sucuk, pastırma, bakliyat, tıbbi maske eldiven, dezenfaktan, gibi koruyucu malzemelerin üretimini yapmaktayız. Bu ürünlerin kaliteli üretimini takibini yapıp uluslararası bir marka olmak için firmamız bünyesinde topladık. KK Group Danışmanlık bir uçak mühendisi ve bir enerji sistemleri mühendisinin bir araya gelmesi ile kurulan bir şirkettir. Azerbaycan, Ukrayna ve İran ile ticari faaliyetlerimiz gerçekleşmiştir. Türkiye deki şirketlerin ve yurtdışındaki şirketler arasında güven bağını kurmak ve ticaretinin her iki tarafında memnun olacağı şekilde gerçekleşmesi için çalışmaktayız. Ayrıca doğrudan üretici firma ile çalıştığımız için fiyatlarımız uygun ve fabrika çıkış fiyatllarıdır. Bünyemizde gümrük müşaviri, uluslararası nakliye firması, avukat ve reklam acentası ile ortaklıklarımız mevcuttur. Tek seferlik ticaret değil, sürekli bir ticareti hedeflemekteyiz.

 5. HYDHOME CABIN EQUIPMENTS

  Türkiye

  1962 yılında torna ve kaynak atölyesi olarak yola çıktık. İçimizde hep aynı hedefe ulaşmanın azmi vardı; hep en iyisi olmak… 1978 yılında çok zor şartlarda Türkiye’de bi ilke imza atarak Universal torna tezgahı ile başlayan imalatımız 1993 yılında günün koşullarına uygun ve daha çok ihtiyacı hissedilen otomotiv yedek parça ve yan sanayi dalına geçiş yapmıştır. Sektördeki deneyimimizle otomotiv yedek parça konusunda deneyimli ve geleceğe dönük çalışmalarımız, kaliteli ürünlerimiz, işçiliğimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle hiç ara vermeden sürekli yükselen bir başarı grafiğiyle çalışıyoruz. Sürekli gelişme ve başarı amaçlayan bir takım ruhu ile; gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edindik. İşinde büyümenin temel şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan hepimiz gibi emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece-gündüz çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirdik. Sadece imalat ve satış aşamasında kalmadan daimi memnuniyetiniz için desteğimizle hep yanınızda olduk. Sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle çok kısa bir zamanda performansımızı arttırarak yurtiçi ve yurtdışında adımızı duyurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çağın getirdiği modern işletmecilik anlayışı, güçlü ve kaliteli makine parkurumuz ve deneyimli personelimizle bugün olduğu gibi yarın da yanınızda olacağız.

 6. ASPAVA ENDÜSTRIYER TEKNILOJI LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Aspava Industrial Technology has been an industrially important manufacturer since 2002. Its services cater to a wide range of industries such as defence, aerospace, automotive, molding and machinery, among others. Aspava Technology develops hydraulic and mechanical clamping plans and builds factory automation with robot technologies in order to increase efficiency and sustainability in production.

 7. SEALS-SHOP.COM - TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS

  Almanya

  Seals-Shop ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak üzere farklı Trelleborg contalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Mağazamızda yüksek performanslı termoplastlar, polimer ve elastomer malzemelerden üretilmiş her türden hidrolik contalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. Contalarımız, uygulamalarınız için en iyi performansı sağlayacak biçimde özel olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle sadece önde gelen üreticiler yüksek kaliteli contalarını satıyoruz.

 8. GÖKTUG RAKOR

  Türkiye

  Fi̇rmamiz hi̇droli̇k hortum rakorlari, basinçli rakorlar, pnömati̇k rakorlar i̇malati yapmaktadir. Her ölçüde hi̇droli̇k hortum ve bunlara ai̇t rakor presleme hi̇zmeti̇ vermektedi̇r.

 1. ENDUSTRIYEL PARÇA

  Türkiye

  Hidrolik, Pnömatik, Elektirik, Elektronik, Otomasyon, Fabrika Malzemeleri

 2. TEMSAN TEKNIK

  Türkiye

  Hidrolik Pnömatik Ekipmanlar Pazarlama - Proje-Mühendislik Hizmetleri

 3. TURKIYE SATISI

  Türkiye

  Hidrolik Pnömatik Otomasyon malzemeleri fabrika satışı

 4. FAP SRL

  İtalya

  FAP SRL, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Senna Comasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DRESSTEC

  Almanya

  DRESSTEC, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Almanya

  DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Contalar, Sızdırmaz malzemeler, Contalar, Hava filtreleri, o ring, Sızdırmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kriftel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HÜLSEBUSCH DICHTUNGSTECHNIK E.K.

  Almanya

  HÜLSEBUSCH DICHTUNGSTECHNIK E.K., yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wesel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HUNGER DFE GMBH DICHTUNGS- UND FÜHRUNGSELEMENTE

  Almanya

  HUNGER DFE GMBH DICHTUNGS- UND FÜHRUNGSELEMENTE, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Würzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LINDOVSKY GMBH

  Almanya

  LINDOVSKY GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfratshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BSS BECKER SPERRDRUCKSYSTEME GMBH

  Almanya

  BSS BECKER SPERRDRUCKSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz