• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik vanalar

Sonuçlar

Hidrolik vanalar - Ithalat/Ihracat

 1. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROEMHELD, sıkıştırma teknolojisi uzmanları HILMA ve STARK ile beraber, üretim teknolojisi için sıkıştırma teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün paleti sunan, bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Ürün gamı, montaj ve tahrik teknolojisi bileşenleri ve sistemlerinin yanı sıra genel endüstriyel kullanım için sayısız hidrolik elemanla tamamlanmıştır. Uzun yıllara dayanan uygulama tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde, ROEMHELD grubu, şirketler üzeri ve müşteriye özel çözümler geliştirme ve sunma olanaklarına sahiptir. Toplam 510 çalışanı bulunan ROEMHELD şirketler grubunun yıllık cirosu yaklaşık 105 milyon Avro seviyesindedir. Almanya'daki 17 satış ofisinin yanı sıra pazarlama ve satış iş ortakları tarafından kapsamlı bir şekilde desteklenen yurt içi müşterilere ilave olarak ihracat da giderek önem kazanmaktadır. İhracatın Römheld'deki payı şu anda yaklaşık %50 olup, dolaylı ihracatın da hesaba katılması halinde bu oran %65 seviyesine kadar çıkmaktadır.

 2. GRIBI HYDRAULICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics 1969 yılından beri başarılı bir şekilde hidrolik alanında özgün çözümler üretmektedir. Kısa bir süre önce ana sayfamızda bir silindir konfigüratörünü hizmetinize sunduk. Ürünlerimiz: Basınç şalterleri, manuel vanalar, hidrolik bloklar, hidrolik contalar, hidrolik bileşenler, hidrolik dişli pompaları, hidrolik tesisler, hidrolik filtreler, hidrolik motorlar, hidrolik pompalar, hidrolik valfler, hidrolik silindirler, hidrolik yağ soğutucuları; hidrolik sistemlerin, özel silindirlerin kumanda bloklarının onarımı, vs..

 3. D.I.M. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  D.I.M. Srl 1980 yılından beri püskürtme sistemleri üretmektedir. Üretimimiz, orijinal parçanın pistonunu/pimini yenileyerek, fason ürünlerin yanı sıra yeni ürünler tedarik etmemize olanak sağlar. Denizcilik sektörü ile el ele ilerleyen üretim, plastik sektörü tarafından da desteklenmektedir. Poliüretan püskürtmek için 8 ve 9 delikli pülverizatörler üretilir.

 4. MOTRAC HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOTRAC HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrol blokları, hidrolik, hidrolik pompalar, hidrolik üniteler, yağda konserveler, Hidrolik filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WAGNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WAGNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCANRECO GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCANRECO GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAXIMATOR HOCHDRUCKTECHNIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MAXIMATOR HOCHDRUCKTECHNIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Marchtrenk, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. PREMOEM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PREMOEM GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik vanalar, hidrolik debriyajlar, Hidrolik vidalamaları, Cıvata, Hidrolik vanalar, tutma supabı, hidrolik aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNIDRO

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNIDRO, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vanalar, su vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler, Hidrolik vanalar, Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübbecke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HYDRACOM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HYDRACOM GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KANCA ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER SANAYI VE TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  Firmamız İstanbul merkezli endüstriyel ürün tedarikçisi bir firmadır. Kontrol ve yüksek basınç vanaları ile paslanmaz çelik vanalar ile beraber RPM Tech Korea firmasının Türkiye, Azerbaycan, İran ve Irak bölge distribütörü olarak ürün tedariki sağlamaktadır. Talep edilen numune analiz ve enerji santralleri endüstriyel ürün tedarikçiliği faaliyetimiz sürdürülmektedir. Her türlü endüstriyel tesis ile son kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda gerek duyulan ürün veya otomasyon sistemleri kurgulanıp kullanıma sunulmaktadır.

 1. HIDROEKOL ENGINEERING

  Türkiye

  Hidroekol Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.2013 yılında faaliyetlerine başlayan genç ve dinamik firmamız Hidroekol , yıllarca mobil hidrolik sektöründe faaliyet göstermiş tecrübeli yönetim kadrosu ve deneyimli personelleriyle elde ettiği deneyimiyle ekipman satış, bakım ve servis hizmetini yurtiçi ve yurtdışındaki firmalara taşımaktadır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara mühendislik, araştırma-geliştirme, plânlama, zamanında teslimat ve satış sonrası servis temini, eğitim gibi konularda tüm gücümüzle destek vermekteyizSaygılarımızla,

 2. MIB ITALIANA SPA

  İtalya

  MIB ITALIANA, petrokimya sanayisi için kriyojenik ve düşük ortam sıcaklığında gaz ve sıvılar için dahili bilyeli vanalı veya vanasız hızlı dekonektörler ve konektörler, acil sistemli çift vanalar ve vanalar üretir.

 3. TALAN TAYCAN CO LTD

  Türkiye

  Bi̇z talan taycan co ltd olarak 2006 yilindan beri̇ hi̇zmet veri̇yoruz.

 4. HYTORC TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  HYTORC TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, plastik el vanaları, tutma supabı, El örgüsü iplikler, Debriyajlar/kavramalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GMS HYDRAULIC

  Türkiye

  GMS HYDRAULIC, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. oleodinamik vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. AROS HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  AROS HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik silindirler, Hidrolik vanalar, Hidrolik silindirler, Motor ve hidrolik pompalar, Hidrolik vanalar, hidrolik pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Memmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LINZ CENTER OF MECHATRONICS GMBH

  Avusturya

  LINZ CENTER OF MECHATRONICS GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. A. U. K. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  A. U. K. MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sarmal vanalar, servovalfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FLUID-APP SRL

  İtalya

  FLUID-APP SRL, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PQ HYDRAULIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  PQ HYDRAULIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konstanz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAIFENG RUIKE VALVE CO., LTD

  Çin

  KAIFENG RUIKE VALVE CO., LTD, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weishi/kaifeng, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRASYSTEM PLUS S.L.

  İspanya

  HYDRASYSTEM PLUS S.L., yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sant Vicenç Dels Horts, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. B&B FLUID SYSTEME GMBH

  Almanya

  B&B FLUID SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AVS RÖMER GMBH & CO. KG

  Almanya

  AVS RÖMER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik vanalar, Hidrolik vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grafenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CODASA INDUSTRIES

  Almanya

  CODASA INDUSTRIES, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. solenoidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Küssaberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ILMAR JERZY ILKÓW

  Polanya

  ILMAR JERZY ILKÓW, yılında kurulan ve Boru tesisatçılık işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hidrolik vanalar, hidrolik bağlantıların yapılması, Hidrolik vanalar, kazan, kalorifer kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. CSA SRL- WATER UNDER CONTROL

  İtalya

  CSA SRL- WATER UNDER CONTROL, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hava boşaltma supapları, su vanaları, Basınç kontrol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salsomaggiore Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DAUPHIN GMBH

  Almanya

  DAUPHIN GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz