• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik yaylar

Sonuçlar

Hidrolik yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. LEBEN-DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEBEN şirketi 1967 yılında kurulmuştur. 1980 yılından bu yana sadece Compenser® markamız altında şok azaltıcı elemanlar ve titreşim sönümleyiciler geliştirmekte ve üretmekteyiz. Sönümleme elemanlarımızın hesaplanması, VDI 2061 "Şok etkilerini azaltan bileşenler" VDI yönergesine uygun şekilde yapılmaktadır. Ürünlerimiz 2006/42/AT sayılı Makine Emniyeti Yönetmeliği'nin ilgili hükümlerine uygundur. Kalite politikamızın kabulü olan DIN EN ISO 9001: 2015 kalite sertifikasına sahibiz. Sönümleme teknolojisindeki çeşitli uygulamaların hakkını vermek için LEBEN-Dämpungstechnik GmbH, aşağıdakiler dahil olmak üzere farklı tipte amortisörler sunmaktadır: Gaz-hidrolik ağır hizmet amortisörleri, son durdurma olarak acil durum amortisörleri (uç konumda acil durdurma), operasyonel olarak bastırılmış amortisörler ve geri döndürülemez amortisörler. Aşırı yüksek veya düşük sıcaklıklarda kullanım için Compensol® sönümleme ortamımızı sunmaktayız.

 2. ING.-BÜRO HERBERT HOFMANN INDUSTRIEVERTRETUNGEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ING.-BÜRO HERBERT HOFMANN INDUSTRIEVERTRETUNGEN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hidrolik yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BANSBACH EASYLIFT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BANSBACH EASYLIFT GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lorch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WEFORMA DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEFORMA DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stolberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "hidrolik yaylar"
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MECASPRING

  Belçika

  MECASPRING grubu, her tip yay tasarlar, üretir ve satar. MECASPRING uluslararası ünü : Tel veya yaprak hassas yaylar (sıkıştırma yayları, çekme yayları, germe yayları, şekilli veya müşteri talebi üzerine yaylar), hassas mekanik kaynak (takım ve alt takımlar), havacılık, hava-uzay, otomobil ve silah sektörlerinde müşteri ile birlikte sipariş üzerine uygulamalar

 2. SUSPA UK LTD.

  Birleşik Krallık

  SUSPA UK LTD., yılında kurulan ve Hidrolik yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bağlantı kurma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dudley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SUSPA VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  SUSPA VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Hidrolik yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kleve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA.

  Portekiz

  CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA., yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrolik yaylar, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, Hidrolik yaylar, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. EELTINK VEERTECHNIEK

  Hollanda

  EELTINK VEERTECHNIEK, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik yaylar, Taşıt amortisörleri, Hidrolik yaylar, Taşıt amortisörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heemskerk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. HELIPEBS (HOLDINGS) P L C

  Birleşik Krallık

  HELIPEBS (HOLDINGS) P L C, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik yaylar, Hidrolik yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gloucester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. LODUHA, S.R.O.

  Slovakya

 1. YAY IMALATI

  Türkiye

  İstanbul, Ankara, İzmir yay imalatı yapan firmalar ve adresleri. Yay çeşitleri, yay hesabı ve yay malzemeleri hakkında bilgiler. DIN normuna uygun, ISO 9002, Military test sertifikalı üretim yapan yay imalatçıları. Türlerine ve kullanım alanlarına göre yay çeşitleri : Baskı Yayları, Çekme Yayları, Kurma Yayları, Form Yayları, Sac Form Yayları, Kılavuz Yayları, Koruyucu Yaylar, Disk Yayları, Kalıp Yayları, Rezistans Yayları, Kelepçe Yayları, Pim Yayları, Yaylı Pim, Subap Yayları, Trambolin Yayları, Pil - Batarya Yayları, Keçe Yayları, Segman Yayları, Kupilya -Firkete Yayları, Mandal Yayları, Hidrolik Kalın Yay, Volud - Külah Yaylar, Makara - Güç Yayları

 2. WALTER GRÄTSCH GMBH RUDERANLAGEN SERVICE

  Almanya

  İçten yanmalı motorlar için basınçlı starterler: Hava/yay/hidrolik/nitrojen, 320 l'lik hacmine kadar mazot motorları starterleri, dümen donanımı için yedek parçalar: Hidrolik gruplar. Dümen donanımı tamir işleri. Gemi dümen donanımları. 800 KNm'lik SCAN dümen donanımları ajansı. gemi petrolü brülörleri: OILON brülörleri için marina ajansı. Gövde/flanş tamir kitleri, filtre/elementleri, debriyaj/elementleri, yağ hortumları, ateşleme kabloları/trafolar, yağ memeleri/valflar, pompalar, önısıtıcılar, LUCIFER magnetleri, elektro motorları.

 3. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulmuş olan ve merkezi Türkiye'de bulunan ORTAKLAR HİDROLİK, beton pompaları için hidrolik silindir ve ekipman üretiminde lider konumdadır. Teknoloji ve müşteri talepleri ile birlikte gelişen ürün portföyümüzde şu anda beton dağıtım silindirleri, hidrolik silindirler ve beton pompası ekipmanları yer almaktadır. 2000'li yılların başından bu yana hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında başarıyla büyümeye devam ettik ve ABD, Hindistan, Rusya ve Avustralya'daki pompa üreticilerinin tercih ettiği bir marka haline geldik. Farklı Faaliyet Alanlarımız sayesinde çeşitli sektörlerin gereksinimlerine yanıt verebilmekteyiz: •Mobil İnşaat Ekipmanları, •Beton Pompa Makine Parçaları, •Tarım Makineleri, •Otomotiv Endüstrisi, •Endüstriyel Araçlar, •Gemi Endüstrisi ve Gıda Endüstrisi. Üretim kapasitemiz, ⌀ 40 ile 400 mm arasında değişen iç çaplara ve 4000 mm'ye kadar stroklara sahip standart ve özel hidrolik silindirleri kapsamaktadır. CNC makineleri, derin delme, honlama, silindirik taşlama, sıyırarak işleme ve silindirik parlatma, otomatik kaynak makineleri ve kapsamlı krom kaplama sisteminin kullanıldığı esnek üretim yöntemleriyle desteklenmiş geniş bir parça ve uygulama yelpazesi sunmaktayız. KOCAELİ'de bulunan, modern makinelerle donatılmış ve uzman personellerimizin görev aldığı gelişmiş tesisimizde, verimlilik ve birinci sınıf kalite ön planda tutulmaktadır. Vizyonumuz, müşteri memnuniyeti, ürün mükemmelliği ve sosyal sorumluluk anlayışıyla Türkiye'de hidrolik silindir üretimine öncülük etmektir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 4. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

 5. TAS SCHÄFER GMBH

  Almanya

  TAS Schäfer GmbH tahrik teknolojisi ve sönümleme teknolojisi (sürtünme yayları ve endüstriyel tamponlar) alanlarında yenilikçi ürünler geliştirmektedir. En modern CNC tekniği ile son derece modern kendi tesislerimizde yaptığımız üretim, yüksek kaliteli ürünlerin garantisidir. Sadece Almanya'da üretim yapıyoruz ve tüm dünyada bilinen "Made in Germany" kalitemizi garanti ediyoruz. Müşteri odaklı, esnek ve verimli ekibimiz sayesinde müşteri taleplerini hızla ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Son derece esnek bir firmayız ve hidrolik geçmeli diskler alanında piyasa liderleri arasındayız. Geliştirme ekibimiz pratik uygulama gereksinimlerini ve müşteri isteklerini göz önüne alarak sürekli olarak yenilikçi geliştirmeler üzerinde çalışmaktadır.

 6. ZIMMER GROUP

  Almanya

  Profil rayları, yuvarlak kılavuzlar ve dönme eksenleri için olduğu gibi patentli helezoni oluklu endüstriyel amortisörler için de sıkma ve fren elemanlarından geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürünlerimiz: Makineler için frenler, hidrolik frenler, havalı frenler, yaylı frenler, frenler için elektromekanik yay mekanizmaları, elleçleme sistemleri, Endüstriyel amortisörler, elleçleme teknolojisi için mühendislik büroları, piston çubukları için terminal üniteleri, doğrusal frenler, amortisörler.

 7. HAKBAY HIDROLIK-PNÖMATIK

  Türkiye

  HAKBAY HIDROLIK-PNÖMATIK, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik aletler, hidrolik presler, mekanik yay telleri, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.