• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇çecekler için katkı maddeleri

Sonuçlar

İçecekler için katkı maddeleri - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. NEVER DY

  Fransa

  Verified by europages badge

  2017'den beri tarımsal gıda, kozmetik ve nutrasötikler sunuyoruz. Hammadde ve içeriklerimizin tedariğinde özellikle titiz davranarak, süreç boyunca (hasat, paketleme, ithalat, depolama, teslimat) tüm ürünlerimizin kalitesini ve izlenebilirliğini garanti ediyoruz. Uzmanlığımızı, karşılaştığınız zorlukların ve sektörünüzün Ar-Ge'sinin hizmetine sunuyoruz | Sistematik analiz | kaynak bulma ve ithalat | İthalat, paketleme, lojistik ve nakliye konularında güçlü deneyim ve kalite yaklaşımı. 25'ten fazla hammadde ve çeşitli içeriklerden oluşan geniş organik (ve geleneksel) ürün yelpazesi - Tozlar - Unlar - Tohumlar - Yapraklar - İnfüzyonlar - Yağlar - Bütün ürünler - Baklalar - Tegumentler - - ORGANİK VANİLYA Bölünmüş veya bölünmemiş | Gurme siyah | Gurme TK | Kırmızı ABD/AB | Bourbon - ORGANİK HAM KAKAO | Toz | Fasulye - ORGANİK PSYLLIUM | Tegümentler | Toz - ORGANİK MORINGA | Toz | Kurutulmuş yapraklar | tohumlar | Sıvı yağ. - ORGANİK ZENCEFİL | Toz.... ZERDEÇAL - KAPLAN - BAOBAB - EBEGÜMECİ - ARONIA - ARGOUSIER - KUŞ GÖZÜ BİBER - KIRMIZI BİBER - TARÇIN - KENEVİR - KARDAMON - KARİNÇ PAPAYA vb... Web sitemizde ürün kataloğumuzu bulabilirsiniz. FRANSA & AVRUPA'YA Teslimat. Tüm idari prosedürleri üstleniyoruz.

 3. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH, 1968 yılından beri granül ve katkı maddeleri geliştirmesinde ve üretiminde uzman konumundadır. Müşterilerimize optimum çözümler üretebilmek için kişisel olarak boya çözeltilerine yönelik çok sayıda plastik taşıyıcı (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU vb.) çözümü sunmaktayız. Bunlara ilave olarak müşterinin lokasyonunda renk ayarlaması (Color Mobil Service) yapıyor ve bu şekilde sorunsuz bir ürün ayarlaması sağlıyoruz.. Granül alanındaki ürün yelpazemiz, bileşikleri, pigmentleri, sıvı guaş boyaları ve (efektli pigmentler, çok amaçlı konsantreler ve kombine granüller gibi) özel granülleri de içerir. Çok yönlü katkı programının içerdikleri ise: Antifog, UV koruyucu, yangın koruma maddeleri, antistatik ajanlar, blokaj önleyiciler vs. Çözümlerimiz, inşaat, otomotiv, elektronik, kozmetik ve gıda endüstrilerinin yanı sıra ilaç ve genel ambalajlama sektöründe de başarıyla kullanılmaktadır.

 4. BUXTRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Buxtrade GmbH, 2014 yılının yazında mesleki yaşamlarının yanında ek bir iş kurmak isteyen 2 genç adam tarafından kuruldu.2017 ilk baharında 1.500 metrekare bir alana kurmuş olduğumuz yeni yerimize taşındık.Sporda performans artışı, genel durum ya da sağlık olsun Buxtrade GmbH geniş bir ürün portföyü ile oldukça kaliteli ürünlerin satışını yapar.Hamburg'un hemen güneyinde yer almamız nedeniyle Hamburg limanına oldukça yakınız.Tatlandırıcı | Superfoods | Gıda katkıları | Beslenme takviyeleri | Baharatlar | Aroma ve Kuru yemişler alanlarındaki geniş ürün yelpazemizde tüm ürünleri ihtiyaca göre gerek evde kullanım için gerekse 100 g başlayan ve paletli ürüne kadar varan perakendeye uygun miktarlar halinde sunuyoruz.

 5. LAMBIOTTE & CIE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A., asetal adı verilen kimyasal sınıfının üretiminde dünya lideridir. Fizikokimyasal özellikleri ve düşük toksikolojik ve eko-toksikolojik etiketleri, hem profesyonel kullanıcılar hem de genel halk için yenilikçi ve daha güvenli ürünlerin formülasyonu için endüstri tarafından aranan alternatifler haline getirir. Çok yönlülükleri sayesinde asetaller, temizleyiciler ve diğer tüm endüstriyel veya ev temizlik ürünleri gibi çok sayıda bitmiş ürün ve uygulamada kullanılabilir; kozmetik veya teknik aerosoller; plastikler, kompozitler ve poliüretan köpükler; boyalar, mürekkepler ve yapıştırıcılar; Farmasötik sentez, veterinerlik alanı ve zirai kimyasallar. Distribütör ağımız aracılığıyla, yıllık üretimin %98'i Belçika dışına gönderilirken bunun %30'undan fazlası Avrupa dışı pazarlara (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Doğu, Asya) gitmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çift eksen oryantasyonlu polipropilen (BOPP) filmler için masterbatch üretiminde pazar liderlerinden biriyiz. Ambalaj folyoları (BOPP, CPP, PE), polikarbonat levhalar, tarımsal folyolar ve türevleri, biyopolimer ve alev geciktirici uygulamalar, borular, elyaflar, keçeler, nonwoven üretim sektörlerinin yanı sıra, ekstrüzyon şişirme ve enjeksiyonlu döküm işlemlerindeki yüksek kaliteli nihaî ürünlerin imalatı için kullanılan masterbatch çözümleri sunmaktayız. Yardımcı maddeler olarak, plastiklerin işlenmesini kolaylaştırır veya katkı maddeleri şeklinde gerekli ürün özelliklerine ulaşmalarını sağlarlar. 2003 yılından bu yana şirket hisseleri %100 olarak KafritGroup'a aittir. Bizim ve KafritGroup'un üretmekte olduğu masterbatch'ler tüm dünyada kullanılmaktadır. Kendimizi Dortmund yakınlarındaki Rüthen'de bulunan yenilikçi, orta ölçekli bir Alman şirketi olarak görmekteyiz. Bu üretim yerinde yaklaşık 120 personel çalışmaktadır.

 2. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gıda sanayindeki yetkin iş ortağınız A. Schmidt & Co. GmbH şirketi 65 yıldan daha uzun bir süreden bu yana gıda ve şarküteri sektörü için özel stabilizasyon sistemleri geliştirmektedir. Kendimizi münferit ihtiyaçlarınıza göre ayarlar ve sizin için fonksiyonalitesi yüksek stabilizasyon sistemleri geliştiririz. Esnek üretimimiz sayesinde sürekli aynı seviyede yüksek kalitenin garantisini vermekteyiz. Portföyümüz aşağıdaki kalemleri kapsamaktadır: Örn. Ringa ve somon balığı için marine edici karışımlar (ot ve baharat katkılı veya katkısız olarak), balık enjeksiyonu, balık dolması, balık köftesi, balık sosis, pate, surimi, balık yumurtası ve karides işleme, mayonezler, salata kremaları, soslar, sıcak veya soğuk üretim için daldırma malzemeleri (yumurta sarısı veya süt proteini katkılı veya katkısız), konserveler için sos ve kremalar, çorbalar, ketçaplar, marinasyon malzemeleri, ekmek kırıntısı kaplama katkıları, tatlılar, gıda katkı maddeleri, hizmet sağlayıcı katkıları

 3. AS AUTOMOTIVE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüksek performanslı gresler, katkı maddeleri, fren sıvıları, radyatör yağlama maddeleri. Made in Germany. Almanya otomotiv mühendisliğinin ülkesidir. İlk otomobiller Almanya'da icat edilmiştir. Vizyonerler ve mucitler, kendi kendini süren otomobilleri yola çıkarmak için fikirler ürettiler. Bu rüya gerçek oldu. AS Performance motor yağları ve yağlama maddeleri yollarda ve yarış pistlerinde yerlerini aldılar. En güncel tekniğe uygun en modern teknoloji. Mobil ve bağımsız olmak herkesin hayalidir. En yeni motor teknikleri için de en modern yağlama maddesi teknolojisi gereklidir. Sentetik, yarı sentetik ve mineral baz teknolojisine dayanan, güçlü, teknik olgunluğa ulaşmış. Minimum sürtünme, maksimum yağlama filmi kalınlığı ve motorların ve dişlilerin mümkün olan en yüksek güvenilirliği AS Performance yağlama maddelerini 1. tercih haline getirir. Ürünlerimizin performansını sürekli iyileştirme konusunda tutkuluyuz.

 4. SCHAUMANN BIOENERGY CONSULT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schaumann BioEnergy GmbH, yenilenebilir enerjiler/temiz teknoloji alanındaki tüm şirketleri kapsayan Huelsenberg Holding'in bünyesinde bulunan Enbycon Holding'e ait bir şirkettir. Şirket 2007 yılının ilkbaharında kurulmuştur. Hangi türden substrat kullanılırsa kullanılsın tüm tesis türlerinin biyogaz fermentörlerindeki organik süreçleri iyileştiriyoruz. Asıl yetkinliğimiz biyogaz üretiminden önce substrat muhafazası ve silo hazırlığı ile başlar. Ardından yalnızca ihtiyacın tam olarak belirlenmesi halinde gerçekleşen ve münferit tüm biyogaz tesisleri için bireysel tariflere göre üretilen biyogaz katkı maddelerinin büyük paletler halindeki üretimi ile devam eder. Son olarak asıl yetkinliğimiz çok iyi şekilde eğitim görmüş çalışanlar tarafından sağlanan özel bir teknik danışmanlık bilgisi ile kapsamlı analizler ile tamamlanır. 15 biyogaz özel danışmanı Almanya çapındaki danışma ağında çalışır.

 5. ATLANTIC CHEMICALS TRADING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACT 30 yıldır en iyi, sertifikalı kalitede, sürekli artan sayıda hammadde satış ve pazarlamasını başarıyla yürütmektedir. 1985 yılında Hamburg kentinde Dr. Ramin Ghaffari tarafından kurulmuş olan ACT uluslararası alanda 60'ın üzerinde çalışanı bulunan, gelişmekte olan bir şirkettir. Hamburg'un yanı sıra dünyanın 12 başka şehrinde de bürolarımız bulunmaktadır. Başarı ekip işidir ve çalışanlarımızın tümü her gün yetkinlik ve inisiyatifleri ile şirkete katkı sağlamaktadır. Küresel olarak başarılı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürebilmek amacıyla, bunun yanı sıra uluslararası bir acente ağının yanı sıra, çok önemli olan lojistik alanında da güçlü iş ortaklarımız mevcuttur. ACT ile çalıştığınızda teslimatlarınızın maliyet etkin, esnek ve zamanında yapılacağına emin olursunuz - sadece Almanya'da değil tüm Dünya'da!

 1. RHEIN-CHEMOTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RHEIN-CHEMOTECHNIK GMBH. Beton işleme endüstrisi için beton katkıları ve yüzey koruma ürünlerinde uzmanız. Teslimat programımız aşağıdaki alanlardan 200'den fazla ürünü içermektedir: Beton katkıları, yüzey koruma ürünleri, beton kalıp ayırıcılar, temizlik ve bakım ürünleri, çizilme ve tabaka koruma olarak saçılma granülleri, dozajlama sistemleri. Deneyimli beton mühendisleri (VDB) ve danışmanlar, doğru ürün seçimi ve, laboratuvarda veya fabrikada uygunluk testlerinin yapılmasının yanı sıra şirkete özel çözümler geliştirilmesinde size destek olur. Tüm ürün ve hizmetler, DIN EN ISO 9001 sertifikalı QM sisteminin gereksinimlerine göre ölçülür ve değerlendirilir. Ayrıca tüm beton katkıları, donatısız beton, çelik ve ön gerilmeli beton, yerinde ve hazır betonun yanı sıra prekast elemanlarda kullanılan beton için EN 934-2 standardına uygundur. Şirket içi üretim kontrolü, bağımsız bir izleme kuruluşu (MPA NRW) tarafından sertikalanmıştır.

 2. KCD KUNSTSTOFFE, ADDITIVE UND BERATUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  kcd GmbH, termoplastikler için katkı maddeleri geliştiricisi ve üreticisidir. Çeşitli tipik uygulamalar için kimyasal köpürtme maddeleri, mikroküreler masterbatchler, kayma maddeleri, kalıptan çıkarma yardımcıları, UV stabilizasyonu ve daha fazlası alanlarında hazır çözümler sunuyoruz. Standart katkı ürünlerinin yanı sıra, özel müşteri gereksinimleri ve yeni planlanan projeler için özel ayarlar da üretiyoruz. Lütfen bireysel sorununuzla ilgili bilgi için bizimle iletişime geçin.

 1. DENK INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Denk Ingredients şirketi, gıda takviyeleri, yem ve evcil hayvan gıdaların, sporcu beslenmesi ve ilaç endüstrisinin yanı sıra birçok başka sektörde kullanılan bileşenlerin B2B satış ve dağıtımında uzmandır. Şirket merkezi Münih'te olan Denk Ingredients GmbH, 30 yıldan fazla bir süredir besin takviyesi sektörü için doğal hammaddelerin satış ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Temel ürünlerimiz amino asitler, bitkisel özütler, mineraller, probiyotikler, proteinler ve vitaminlerdir. Almanca konuşulan ülkelerin yanı sıra uluslararası pazarlardaki müşterilerimize yenilikçi ve fonksiyonel hammaddeler tedarik etmekteyiz.

 2. ACT AEROSOL CHEMIE TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACT Aerosol Chemie Technik GmbH şirketinin faaliyet konusu, otomotiv sektöründe kimyasal-teknik ürünlerin üretimi ve dolumudur. Ürün yelpazemiz klasik fren temizleyici ve araç bakım mamullerinden, son derece gelişmiş yakıt ve yağ katkı maddelerine kadar, otomotiv ve aksesuar sektörünün ihtiyaçlarını tamamen kapsamaktadır. Bunların çoğu, tarafımızdan geliştirilmiş ve test edilmiş formüllere göre üretilmiş olan kendi ürünlerimizdir. Kendi reçetelerimize göre yaptığımız üretimin yanı sıra, müşterilerimizin talimatlarına göre etken maddeleri karıştırma veya müşterilerimiz tarafından sağlanan sıvıları doldurma konusunda da hizmet verebilmekteyiz. Ancak piyasaya kendi markamızla çıkmış bulunmamaktayız, aksine sadece özel etiket altında fason üretim ve dolum alanında faaliyet göstermekteyiz, başka bir deyişle etiket müşterimizindir ve unvanımız veya katkımız etiket üzerinde görünmez.

 3. MILLBAKER SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Champagne merkezli %100 Fransız şirketi olan Millbäker, ekmek yapımcıları için bileşen çözümleri tasarlamakta ve üretmektedir, kendisini buğday-un-ekmek endüstrisinde bir uzman olarak konumlandırmıştır.\n\nHedefimiz: Her bir bileşenin potansiyelini ve tatlandırıcı, besleyici ve teknolojik zenginliğini ortaya çıkarmak. \n\nUnlu mamullere adanmış geniş bir ürün yelpazesini keşfedin: Un geliştiriciler, ekmek geliştiriciler, karışımlar ve hazır karışımlar, katkılar. Hepsi gerçek bir inovasyon laboratuvarı olan Technical Centre bünyesinde geliştirilmiştir. Bu ürünlerin büyük çoğunluğu özel yapımdır ve belirli spesifikasyonları karşılamaktadır. Şirket ayrıca, yarının tüketicisinin ihtiyaçlarını önceden tahmin etmek için bir dizi beslenme ve trend ürünleri de yaratmaktadır. \n\nMillbäker, size ekşi mayada çimlendirilmiş eksiksiz bir tohum yelpazesi sunmak için tahılların çimlenmesi konusunda yenilikçi bilgi birikimini hizmetinize sunar.

 4. NAWA PHARMA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Nawa Pharma'ya Hoş Geldiniz! Doğal ilaçların üretimi ve ticaretinin yanı sıra Medikal ve Sağlık Endüstrisi için özel etiketleme hizmetleri konusunda uzmanlaşmış tescilli bir araştırma tabanlı ilaç şirketiyiz. Nawa Pharma, Türkiye, Malezya ve Fransa'da faaliyet gösteren, Kuveyt, Suudi Arabistan, BAE, Katar ve Mısır'da operasyonlarını genişleten çok uluslu bir şirkettir. Araştırma ekibimiz doğal ürünler araştırma ve geliştirme alanında 25 yılı aşkın deneyime sahiptir ve yüksek ticari değere sahip yeni ürünlerin keşfedilmesinden sorumludur. Şirketimiz, doğal kozmetikler, nutrasötikler ve vitaminler, ilaçlar, tıbbi malzemeler, sağlıklı yiyecekler ve içecekler gibi güvenilir güvenlik faydaları olan doğal ürünleri araştırma ve geliştirme konusunda ön saflarda yer almaktadır. Hizmetler açısından, sağlık şirketleri için ısmarlama formülasyonlar, kozmetik markanızı oluşturma, pazarlama, danışmanlık, iş stratejisi geliştirme, strateji planı ve yatırım çözümleri sunuyoruz. Ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. MN Própolis

  Brezilya

  Verified by europages badge

  MN Propolis, Brezilya'nın Minas Gerais Eyaleti'nde üretilen özel Yeşil Propolis'in lider üreticisi ve ihracatçısıdır. Yeşil Propolis konusunda uzmanız ve 30 yılı aşkın süredir sürdürülebilir süreçler uyguluyoruz. Propolise olan talep, ana bileşiği olan Artepillin-C üzerine yapılan çalışmalar nedeniyle artmıştır. Farklı propolis türleri üretiyoruz; en çok satan ürünümüz, üretim sürecinde propolisin kullanımını kolaylaştıran suda çözünür bir toz olan Dondurularak Kurutulmuş Ekstrakt. Kullandığımız Ham Propolis en yüksek biyoaktif bileşik seviyelerine sahiptir ve bitmiş toz sadece bu seviyeleri değil, aynı zamanda organoleptik özelliklerini de korur. Sadece Yeşil Propolis ile çalışıyoruz, ürünlerimiz Artepellin-C, Flavonoidler ve Fenolik Bileşikler içeriğine göre standardize ve kontrol edilmektedir. Müşterilerimiz bu ürünü kapsüller, süper gıdalar, süper içecekler, şekerlemeler ve cilt bakım ürünleri üretmek için satın almaktadır. MN Propolis, dünya çapında benzersiz ve standartlaştırılmış ürünler ihraç eden en büyük propolis üreticileri arasında öne çıkmaktadır. Kataloğumuzu ziyaret edin ve ekibimizle iletişime geçin!

 6. ALPHANOSOS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Alphanosos, başta botanikler olmak üzere farmasötik olmayan bileşenlerin özlerinin karışımlarına dayanan aktif bileşenleri ve ürünleri keşfetmek, geliştirmek ve pazarlamak için kendi Yapay Zeka algoritmalarını kullanmaktadır. Bazıları antimikrobiyal aktiviteleri nedeniyle 15 ülkede patentli olan bu aktif karışımlar, hayvan hijyeni, dermokozmetik, gıda koruma ve kozmetik sektörlerine ve daha uzun vadede fonksiyonel gıdalar ve hastalık tedavilerine yöneliktir. Ar-Ge çalışmalarına 2015 yılında başlayan şirket, şu anda ürünleri için distribütörler aracılığıyla, lisanslama ve yeni Ar-Ge projeleri için ise endüstriyel ve ticari gruplar aracılığıyla faaliyet gösteren ticari bir işletmedir. Alphanosos şu anda patentli aktiflerini egzama ve piyoderma gibi özel ihtiyaçları hedefleyen hayvan ve insan bakım ürünlerinde kullanmaktadır. Yapay zeka platformu, özellikle antibakteriyel ve antifungal, aynı zamanda antiviral ve kozmetik ve tıbbi kullanım için ilgi çekici çeşitli hücresel aktiviteler veya biyo-üretimlerin optimizasyonu gibi endüstriyel ilgi alanları gibi güçlü biyolojik aktiviteler üzerinde fikri mülkiyet oluşturmak amacıyla yeni aktif bileşenler keşfetmek ve formülasyonları optimize etmek için ortaklıklarda kullanılmaktadır.

 7. ACANTHIS LABORATOIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız florasından elde edilen organik taze bitki özleri konusunda uzmanlaşmış üretici laboratuvar olan Acanthis Laboratuvarı şirketlere, sipariş üzerine fason kozmetik ürünler, gıda ve diyet takviyeleri veya bitkisel özler geliştirmek için uzmanlığını sunmaktadır. Bitki dünyasının üreticisi olan Acanthis laboratuvarı bir ürünün geliştirme zincirinin tümünü yönetir : organik e doğal ve mümkün olduğu ölçüde yerli üretim ham madde tedariği ; Hautes-Alpes merkezinde, atölyelerinde fason bitmiş ürün üretiminden ambalajına. Araştırma ve Geliştirme ekibimiz, ürününüzün sipariş üzerine geliştirilmesi, bitkisel aktif araştırması konusunda size destek verir ve yasal ve teknik konularda danışmanlık sunar. Sitemiz ISO 9001 v 2015 sertifikalıdır, HACCP prensiplerine ve Kozmetik ve Farmasötik standartlara göre üretim yapıyoruz.

 8. TILLMAN GMBH LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Belçika'da, Almanya'da, Fransa'da ve Lüksemburg'da bayi ağı sayesinde Tillman şirketi tüm dünya'da faaliyet gösterir. Tillman Kimyasal Yapı Malzemeleri beton ve çimento için katkı maddeleri pazarında dünya lideridir. Araştırma ve üretim faaliyetleri Doğu Gueldre Megchelen'de (Hollanda) bulunan ana merkezde toplanmıştır.

 1. SO.G.I.S. INDUSTRIA CHIMICA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SO.G.I.S a 1962'de üç İtalyalı aile tarafından kurulmuştur. Mühendislik şirketi kısa süre içinde, önce stearat sonra da gliserin daha sonra da yağ asitleri ve gliserin türevleri üretim alanına dönüşmüştür. 1990 yılında, SO.G.I.S, Baerlocher GmbH PVC için katlı üretiminde dünya lideridir. Tüm dünyada pazarlarda müdahale eder.

 2. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge
 3. CBS CUSTOMIZED BREWING SOLUTIONS

  Belçika

  Verified by europages badge

  CBS CUSTOMIZED BREWING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Bira katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek - katkı maddeleri, enzimler, doğal katkı malzemeleri, İçecek - katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opwijk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF

  Hollanda

  Verified by europages badge

  DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Arabalar için yağlayıcılar, Gresler, endüstriyel, otomobil temizlik ürünü, zincir yağları, yüksek sıcaklık yağlayıcıları, dizel motorlar için yağlama yağı, Otomobil sanayisi için yağlar, özel yağlar, Arabalar için yağlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siddeburen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. SCHWARZWALDMILCH GMBH OFFENBURG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHWARZWALDMILCH GMBH OFFENBURG, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, Gıda katkı maddeleri, kamp ekipmanı, Gıda sanayisi için katkı maddeleri, süt türevleri, süt tozları, toz krem, yulaf sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. INKA SWEET KFT.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  INKA SWEET KFT., yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker, Doğal hammadde çıkarma, tatlandırıcılar, Şeker, Özel Marka sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. GROUPE SAINT HILAIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GROUPE SAINT HILAIRE, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kireç, betonlar için katkı malzemeleri, binalar için kireç, Beton için kalker dolgu maddesi, Teknik şantiyeler için dolgu maddeleri, Beton prefabrikasyon için dolgu maddeleri, Asfaltlar için dolgu maddeleri, Metalurji için kalkerler, Bağlayıcı maddeler için kalkerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Savin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. D - INGREDIENTS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  D - INGREDIENTS S.R.L., yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, gıda endüstrisi için kimyasal asitlendiriciler, gıda ve konserve endüstrisi doğal kalınlaştırıcı katkı malzemeleri, Gıda katkı maddeleri, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, gıda ve konserve endüstrisi kimyasal katkı malzemeleri, içki endüstrisi için kimyasal katkı malzemeleri, gıda amaçlı kullanıma yönelik katkı maddeleri, renklendiriciller ve boyar maddeler, gıda ve konserve endüstrisi doğal katkı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonate Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DRGREEN E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DRGREEN E.U., yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kenevir, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, bitki özleri, organik gıdalar, bitkisel ürün, gemmo deri ve (özel bitki türevleri) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suben, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz