• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • jambon

Sonuçlar

Jambon - Ithalat/Ihracat

 1. THE FAMILY BUTCHERS GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  The Family Butchers (TFB), Almanya'nın en büyük ikinci sosis işleme şirketidir. Sekiz üretim tesisi, 2.400 çalışanı mevcuttur ve yıllık satışı 720 Milyon. Euro'dur. Aile şirketi, özel etiketler için üretim uzmanı ve Reinert Bärchen, Reinert Sommerwurst, Reinert Chambelle, Reinert Schinken Nuggets ve Reinert HerzensSACHE gibi tanınmış markalar için marka üreticisi olarak uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığı birleştiriyor. İnovasyon fikri şirkete sıkı sıkıya bağlıdır: TFB, Reinert Bärchen sosisi ile çocuk sosis ürünleri segmentini başarılı bir şekilde icat etti ve Reinert HerzensSACHE ile %100 antibiyotik içermeyen ilk sosis markasını Alman pazarına getirdi. Klasik çiğ, haşlanmış ve pişmiş sosis ürünlerinden çeşni çeşitlerine ilişkin kreasyonlara ve self-servis raf ve aynı zamanda servis tezgahı için hibrit ürünlere kadar uzanan portföy ile her yıl 660 milyondan fazla self-servis ürün üretilmektedir.

 2. EMBUTIDOS LA HOGUERA SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kendi toprağımızı işliyor ve domuzlarımızı yetiştiriyoruz.Etinin yüksek kalitesi ile tanınan DUROC ırkının genetik temeli üzerinde çalışıyoruz, tümü, esas olarak yerel tahıllardan oluşan doğal bir diyetin yanı sıra eşsiz bir ortamda bulunan yetiştirme çiftliklerinde kusursuz hijyen koşullarının korunmasıyla birleştirilmiştir. Bu sayede SOSİS, MARİNE ET ve JAMBONLARIMIZI üretmek için en iyi hammaddelere sahibiz.

 3. AURELIO CASTRO Y GONZÁLEZ SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  İber jambonları ve şarküteri. İber'den gelen ürünlerimiz, doğdukları ortamın bir yansımasıdır: En iyi İber ürünlerini sunmak için örnek domuzlarımızın büyüdüğü ve geliştiği doğanın armağanı olan meradan gelirler. Castro y González'de önceliğimiz bu yaşam kaynağının bakımı ve sürdürülebilir gelişimidir ve meralarımızdaki derelerin, meşelerin, mantar meşelerinin, ovalarının ve pınarlarının her birinin ürünlerimizin temel bir parçası olduğunun bilincindeyiz.

 4. DETRY

  Belçika

  Verified by europages badge

  1963 yılından beri, eşsiz lezzetleri ve şarküteri uzmanlarımızın ustalığı ile bilinen şarküteri ürünlerinden oluşan bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Jambondan sosise, ezmeler ve çiğ ürünler de dahil olmak üzere, her zaman tadı daha zengin olan bir ürün yelpazesini oluşturan 9 büyük aile bulunmaktadır ! AUBEL markasını işletmenizde satmak mı istiyorsunuz? Şarküteri ürünlerimizi toptan veya kendi markanız altında paketlenmiş olarak satın almak ister misiniz? Bizimle iletişime geçin ve projeniz ile ilgili görüşelim

 5. JAMONES PESÓN

  İspanya

  Verified by europages badge

  JAMONES PESÓN, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ispanyol jambonu, eski çiğ jambon, jambon ihracatı, sosisler, soppressa (şarküteri), çiğ jambon, toptan jambon, Korizolar, İber chorizo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monroyo (teruel), İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IBÉRICO EXPERIENCE

  İspanya

  Verified by europages badge

  IBÉRICO EXPERIENCE, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. jambon ihracatı, İber jambonları, şarküteri, domuz kolu, İber chorizo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carbajosa De La Sagrada-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CÉSAR NIETO

  İspanya

  Verified by europages badge

  CÉSAR NIETO, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Korizolar, fileto, SOSİS, iber yarımadası usulü, iber yarımadası usulü bellota jambonu, lomo "de bellota", İber jambonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guijuelo-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIMÓN MARTÍN GUIJUELO

  İspanya

  Verified by europages badge

  SIMÓN MARTÍN GUIJUELO, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, İber Yarımadası usulü jambon, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Şarküteri ve jambon atölyesi., sosisler, Korizolar, Simon Martin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guijuelo-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. JAMONES EUTIQUIO

  İspanya

  Verified by europages badge

  JAMONES EUTIQUIO, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, jambon imalatı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, kemiksiz jambonlar, çiğ jambon, jambon kurutucusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuarte De Huerva-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VAN DER JEUGT BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  VAN DER JEUGT BV, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, kasaplar için kasalar, Jambon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SALUMIFICIO MERLOTTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SALUMIFICIO MERLOTTI SRL, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sosisler, tipik ürünler, jambon, bresaola, külatello, sosisler, polifosfat içermeyen mortadella, artisanal yağlı domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmirolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AIMARETTI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  AIMARETTI SPA, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler, et kesme, jambon olgunlaştırma, Dondurulmuş etler, jambon, toptan şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Piemonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MONICA E GROSSI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  MONICA E GROSSI SPA, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, jambon imalatı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, çiğ jambon, parmesan jambonu, san danıele jambonu, çiğ jambon ticareti, külatello sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langhirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. JOKO GASTRONOMIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOKO GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Esnaflar, gastronomik ürün, Gastronomi ürünleri, domuz eti, şarküteri, sığır eti şarküterisi, av hayvanı şerküterisi, domuz eti şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI

  İtalya

  1987 yılından bu yana Verona kentinde Bortolazzi Massimo'da bulunan Salumificio Bovo şarküterisinde soppressa (sarmısaklı sosis), sosis, sucuk, rulo haline getirilmiş lard, salamella (bir sosis türü), cotechino (pişirilerek yenen sosis), taze et ve etten üretilmiş özel ürünler gibi geleneksel lezzetler sunulmaktadır. Salumificio Bovo, müşterilerine kaliteyi ve benzersiz lezzetleri sunmak isteyen şeflerin seçtikleri şarküteridir, çünkü damak çatlatan lezzetleri ve tatları arayan gurmelerin kullanımlarına yüksek kaliteli ve benzersiz şarküteri ürünü seçenekleri sunmaktadır.

 4. EMBUTIDOS ARÉVALO

  İspanya

  Aile şirketimiz, geçmişinin verdiği deneyim ile modern teknolojilerin uygulanması arasında uyumlu bir denge oluşturmayı başarmış ve böylece işimize asalet katan ve her geçen biraz daha ileriye gitme şevki veren üstün kaliteli ürünler sunmamızı sağlamıştır. Damak zevkine hitap eden ve unutulmaz tatlar sunan geleneksel ürünler, büyük özenle ele alınan yaygın olarak kullanılan ürünler (jambon, lomo, chorizo), özel bir kaliteye ve eşsiz bir tada sahip bir ürünü elde etmek için en modern kurutucularda uygulanan dikkatli ve özenli bir kalite takibi.

 5. CAMPO & BADAJOZ

  İspanya

  Estrémadure’nin en iyi jambonu. Estrémadure’de yer alan ve en iyi Estrémadure İber jambonları üretiminde uzman tarım ziraat sektörü şirketi. Eşsiz kalite. Çok uygun fiyatlar. İber domuzu satışı, süt domuzu ve canlı hayvan ihracatı. Zeytinyağı, şarap ve mineral soda üretim hatlarına da sahibiz.

 6. XARCUSPAIN S.L.

  İspanya

  XarcuSpain, İspanyol menşeli gurme, el yapımı, sağlıklı ve organik ürünler ihracat firmasıdır. Kuru et (Ham-Chorizo-Lomo) konusunda uzman olmamıza rağmen, kataloğumuzda farklı kategoriler bulabilirsiniz. Ballar, trüflü ürünleri, likörler ve her türlü et. HORECA kanalına yönelik faaliyetlerimizi yönlendirmekteyiz ve distribütörler aracılığıyla çalışsak da sektördeki her işletmeye siparişe özel sevkiyatlar yapabilmekteyiz.

 7. SADEPOR

  İspanya

  EMBUTIDOS OBRADOIRO, Sadepor markası altında ticareti yapılan dönüştürülmüş ürün imalatına odaklanmıştır. Kurulduğundan beri bu şirketin amacı seçkin ve yüksek kaliteli ürün yelpazesi oluşturmaktır. Sadepor tarafından pazara sunulan bu ürünler, ana şirket tarafından tedarik edilen en iyi hammaddelerden ve Galicia işleme kurallarını izleyerek ele alınır.

 8. CÁRNICAS SÁNCHEZ MARTÍN

  İspanya

  Cárnicas Sánchez Martín'de müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve danışmanlık güvencemizi oluşturmaktadır. En iyi kalite-fiyat oranı ve personelimizin profesyonelliği ürünlerimizin en yüksek garantisinin sembolüdürler. Bizi ziyaret edip, bizzat kendiniz görün.

 1. IBERICOS GUILLEN

  İspanya

  Manuel Guillén S.A, en ünlü şarküteri ustalarının geleneksel yöntemleri ile en modern ve en ileri tesisleri birleştirerek en yüksek kalite İber Yarımadası jambonları ve şarküteri ürünleri sunma olanağına kavuşmuştur. Domuzların yetiştirilmesinden ürünlerinin hazırlanmasından dağıtılmasına kadar tüm aşamalar özel bir özenle gerçekleştirilmekte ve en ciddi kalite kontrollerinden geçirilmektedir.

 2. EMBUTIDOS Y JAMONES LUENGO MARTÍN

  İspanya

  Küçük aile işletmemiz yirmi yıldan bu yana faaliyet göstermektedir ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak için özenle üretmeyi temel kuruluş prensibi olarak uygulamaktayız. İber yarımadası ürünlerinin hazırlanması ve üretimi. Guijuelo'dan İber yarımadası jambonları ve şarküteri ürünleri. İber Yarımadası usulü jambon. Guijuelo jambonu. İber yarımadası usulü şarküteri ürünleri. Guijuelo şarküteri ürünleri. Taze et.

 3. ELJAMONCITO.COM

  İspanya

  Endülüs ve Ekstremadura kırsallarının ürünleri, Pata Negra’da palamut ile yetiştirilmiş domuzlardan elde dilen İberya jambonları ve şarküteri ürünlerinin online satış butiği. Avrupa’da (İspanya, İtalya, Benelüks, Fransa, Portekiz, Almanya, Avusturya, İngiltere, Norveç, İsviçre&) Amerika, Rusya ve Çin'de dağıtım. Ürünlerimizin markası "Selección Jabugo Nature, S.L.”’dir.

 4. GARRUDO BENITO

  İspanya

  Şarküteri ve jambon atölyesi. Kemiksiz ve dilimlenmiş jambonlar. Omuz, file, şarküteri ve iber domuz etleri.

 5. JOSÉ ANTONIO GARCÍA S.L.

  İspanya

  Yüzyıllardır babadan oğula geçerek var olan ve merkezi Guijuelo’da bulunan aile şirketimiz, jambon ve sosis olgunlaştırma alanında uzmanlaşmıştır.

 6. NIETO MARTÍN

  İspanya

  İber yarımadası Guijuelo ürünleri. İber yarımadası jambonları ve şarküteri ürünleri: jambonlar, rostolar, chorizo, file etler.

 7. MARTÍN MARTÍN BLÁZQUEZ

  İspanya

  Jambon fabrikası, mezbaha ve kesim odası, butik.

 8. FUMEIROS DA GUARDA

  Portekiz

  FUMEIROS DA GUARDA, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sosisleme, jambon, koyun peyniri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guarda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA

  İspanya

  EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, jambon olgunlaştırma, şarküteri, Jambon, Korizolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. LUSITANIA FOOD

  İspanya

  LUSITANIA FOOD, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. olgun peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badajoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz