• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kömürlü elektrik santralleri - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kömürlü elektrik santralleri - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  2000 yılından bu yana sektörde edindiğimiz tecrübeyi, 2015 yılından itibaren Hisarmak Makine olarak, son teknoloji ile teçhiz edilmiş üretim hattımız ve konusunda tecrübeli personellerimizle ısı ve enerji sektöründe faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Buhar ve kızgın yağ kazanı imalatları ve montajı Kömürlü enerji santralleri Enerji santral revizyonları Su şartlandırma sistemleri imalatları ve montajları Mekanik boru işlerinin imalat ve montajı (karbon-çelik, paslanmaz çelik vb.) Endüstriyel çelik konstrüksiyonlarının imalat ve montajı Tank çiftlikleri imalat ve montajı Ürün taşıma konveyörlerinin imalat ve montajı Refrakter uygulamaları Eşanjör, Seperatör imalatı ve montajı Ekonomizer imalatı montajı, revizyonu ve bakımı Toz ve duman filtreleri imalatı, montajı, revizyonu ve bakımı Yakıt depolama tankları imalatı ve montajı Katı yakıt taşıma helezonları imalatı, montajı, revizyonu ve bakımı Buhar, kızgın yağ ve sıcak su tesisatları imalatı Tüm süreçlerde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak hedeflerimiz arasındadır. Maliyetleri düşürmek ve kârlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak; yerinde ve ekonomik çözümleri hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek; başlanan her projeyi zamanında, üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen ölçütte ve eksiksiz tamamlamak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır...

 2. HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING

  Polanya

  HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING, yılında kurulan ve Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAMPAGNOLOSERVICE

  İtalya

  CAMPAGNOLOSERVICE, yılında kurulan ve Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bileyici makineleri - Makine aletleri, ağaç endüstrisi tesisat ve ekipmanları için aspiratörler, Bileyici makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto Al Reghena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RUNARSSON A/S

  Danimarka

  RUNARSSON A/S, yılında kurulan ve Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Odense No, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalurji - makine ve tesisatlar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Metalurji - makine ve tesisatlar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buxtehude, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MICEL

  Fransa

  MICEL, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Chamond, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MONDELEC

  Fransa

  MONDELEC, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Pennes Mirabeau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY

  Ukrayna

  SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY, yılında kurulan ve Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. COMELF S.A.

  Romanya

  COMELF S.A., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bistrita, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. EDWIN TRUNK

  Almanya

 1. INEL SA

  Romanya