• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • köpek maması

Sonuçlar

Köpek maması - Ithalat/Ihracat

 1. CHILLAX - EINE MARKE DER CHAIROS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Kenevir bitkisinin olumlu özellikleri sayesinde mutlu ve rahat hayvanlar. Güvenebileceğiniz en yüksek kalite. Chillax'ta, yerel ve organik olarak üretilen yalnızca en iyi gıda sınıfı bileşenleri kullanıyoruz ve bunları bütünsel bir ürün oluşturmak için tüm kenevir bitkisinden elde edilen yüksek kaliteli, farmasötik dereceli CBD özü ile birleştiriyoruz. Tüm ürünlerimiz sürekli ve sıkı kalite kontrolüne tabidir. Toz şeker, tuz ve yapay renklendirici ve koruyucu içermezler.

 2. THE PETFOOD COMPANY B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Kaliteyi ihracat dostu bir fiyatla sunan olağanüstü bir köpek maması markası olan CHAMP'ı keşfedin. CHAMP hassas mühendislik ürünüdür ve sıkı ISO 9001 ve H.A.C.C.P. standartlarına uygundur. Özellikle, formüllerimiz zorlu ABD NRC ve Aafco standartlarıyla sorunsuz bir şekilde uyumludur ve en yüksek kriterleri karşılama konusundaki kararlılığımızın altını çizmektedir. CHAMP, köpeğinize en uygun beslenme karışımını sağlamak için özenle dengelenmiş, yüksek kaliteli protein ve yağlardan oluşan üstün bir bileşime sahiptir. Temel vitaminler entegre edilerek eksiksiz ve çok yönlü bir beslenme sağlanır. Hammaddelerin ustalıkla bir araya getirilmesi ve ekstrüzyon işlemi sayesinde CHAMP, olağanüstü sindirilebilirlik sağlayarak daha iyi besin emiliminin önünü açar. CHAMP'in yapımında kullanılan yüksek teknolojili üretim teknikleri, içerik seçimi ile birleştiğinde, köpeklerin severek benimseyeceği bir lezzeti garanti eder. CHAMP, köpeklerine enerji veren ve onları uyaran bir kuru mama serisi arayan köpek sahipleri için tercih edilen bir seçimdir. CHAMP, tüketicilerin yanı sıra askeri ve polis birimleri gibi kurumlar da dahil olmak üzere çeşitli alanlardaki profesyonelleri de hedeflemektedir. Yetiştiriciler ve perakende zincirleri de CHAMP'in tutarlı kalitesine ve güvenilirliğine güvenmektedir. Champ, Mısır, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Malazya gibi 22 ülkede günlük olarak mevcuttur CHAMP ve teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. PROFESYONELLERİN TERCİHİ CHAMP

 3. ZAREA SP Z.O.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  ZAREA SP Z.O.O, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, hayvanlar için kroket, köpekler için şekerlemeler, Evcil hayvan yemleri, Köpekler için diyet gıdalar, evcil hayvanlar için kemikler, gıdasal kemikler, promosyon amaçlı plastik, ahşap, metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oborniki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. NUOVA FATTORIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Nuova Fattoria SRL, mısır, domuz eti unu, domuz yağı, vitaminler ve minerallere dayalı, "%100 İtalya Malı" sertifikalı komple kedi ve köpek mamaları üretmektedir. Seçici ekstrüzyon teknolojisinden faydalanan üretim başlıca olarak NUOVA FATTORIA markası ile gerçekleşir. Şirket, sahip olduğu know-how ve üretim teknolojilerini özel markaların yaratılması için kullanıma sunmaktadır.

 5. ARGOS

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  ARGOS, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, köpekler için şekerlemeler, Evcil hayvan yemleri, Köpek mamaları satışı, köpekler için doğal besin, gıdasal kemikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kria Vrisi, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NATURAL GREATNESS

  İspanya

  Verified by europages badge

  NATURAL GREATNESS, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kedi mamaları üreticisi, koruyucusuz hayvan gıdaları, doğal hayvan yemleri, pişirilmiş hayvan mama ve yemleri, hipoalerjik hayvan yemleri, köpek maması üreticisi, kuru hayvan yemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aielo De Malferit, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KESSLER ZOOLOGIEGROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KESSLER ZOOLOGIEGROSSHANDEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Kuru yemişler, zootekni gıdaları, atlar için besinler, kuşlar için yağlı hamurlu yemler, kurutulmuş sebzeler, hayvan gıda malzemeleri, Evcil hayvan yemleri, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altrip, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HAUSMANNS TIERISCHE FEINKOST MANUFAKTUR INH. U. RIEDEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAUSMANNS TIERISCHE FEINKOST MANUFAKTUR INH. U. RIEDEL, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ronnenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VITALIZE SAINTHUBERT SAS BOYER

  Fransa

  Verified by europages badge

  VITALIZE SAINTHUBERT SAS BOYER, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpekler için gıdalar, köpekler için kroketler, kediler için kroketler, hayvanlar için kroket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beleymas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. NOACK DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NOACK DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BIONIC NATURE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIONIC NATURE GMBH, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wehringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COLONEL GUSTAVE

  Belçika

  Verified by europages badge

  COLONEL GUSTAVE, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, hayvanlar için kroket, köpekler için kroketler, kediler için kroketler, hayvanlar için doğal besin, Köpek maması, kediler için yaş gıdalar, köpekler için yaş gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. PRIMOFOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRIMOFOOD GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, zootekni gıdaları, hayvan yemi, köpekler için integratörler, Köpek maması, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rottenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SDGA CROQUETTES

  Fransa

  Verified by europages badge

  SDGA CROQUETTES, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, Köpek maması, Kedi maması, Köpek aksesuarları, köpekler için doğal besin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Genest-Lerpt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. B2B KAUARTIKEL.COM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  B2B KAUARTIKEL.COM GMBH, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Evcil hayvan gereçleri, Evcil hayvan gereçleri, promosyon amaçlı plastik, ahşap, metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NACANI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NACANI GMBH, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grafing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PETMAMASHOP.COM

  Türkiye

  Petmamashop.com size sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz, kaliteli ürünleri ekonomik fiyata satın alabileceğiniz, güvenli ve hızlı, aradığınız ürünü yorulmadan bulabileceğiniz, satın aldığınız ürünün kısa sürede adresinize teslim edileceği bir web imkanı sunuyor. Sitemizden kedileriniz için en kaliteli kedi maması markalarının yavru ve yetişkin kedi maması çeşitlerinin hem kuru mama hem de konserve yaş mama çeşitlerini bulabilirsiniz. Yine, köpeğiniz için tüm köpek maması markalarının tahılsız köpek maması yada düşük tahıllı köpek maması çeşitleri olmak üzere kuru mama ve konserve yaş mama çeşitlerini bulabilirsiniz. Satışını yaptığımız kedi ve köpek maması markaları arasında Acana, Benefit, Bosch, Bozita, Brit Care, Dog Chow, Eukanuba, Golosi, Happy Dog, Hills, Lavital, Nd Farmina, Orijen, Petcurean, Proplan, Sanabelle, İams, Matisse, Animonda, Chefs Choice, Plasir, Profine, Royalist, Royal Canin önde gelmektedir. Bunun haricinde kedi ve köpekleri ihtiyacı olan başta kedi kumu, kedi köpek taşıma çantaları, köpek tasması, kedi tasması, kedi oyuncağı, köpek oyuncağı, kedi vitaminleri köpek vitaminleri, kedi köpek şampuanları, köpek eğitim ürünleri gibi bakım sağlık ürünleri ve kedi köpek aksesuar ve ödüller çeşitli markalar altında satılmaktadır. Petmamashop.com kedi köpek maması başta olmak üzere dostlarımızın temel ihtiyaçlarının temin edildiği ülke çapında online satış yapan Türkiye'nin en büyük ve en tanınan E-ticaret petshop siteleri arasında yer alır.

 6. CAGDAS KALIP MAKINE SANAYI

  Türkiye

  Firmamız 1982 yılında Tek. Öğr. Mehmet YILMAZKARA tarafından kurulmuştur. 38 yıldır kesintisiz üretim yapan firmamızda; Metal işleme, özel tasarım makine imalatı ve her türlü makinenin yedek parça imalatını yapmaktayız. Firmamızın üretim portföyünde bulunan bazı ürünler ve işleme kalemleri şunlardır; - Yüksek Basınçlı Likit Oksijen Pompası, - Balık Yemi Ekstruder Kalıpları, - Kedi ve Köpek Maması Ekstruder Kalıpları, - Plastik Enjeksiyon Kalıpları - Sac Kesme ve Şekillendirme Kalıpları, - Tekstil ve Mermer Yedek Parçaları, - Tüm Endüstriyel Makinelerin Yedek Parçaları, - Yem ve Pelet Makineleri Yedek Parçaları, - Özel tasarım makine, makine parçaları ve ekipmanları.. Ayrıca firmamızda Fason CNC Freze, Torna ve Fason üretime dahil olan tüm metal parçaların işlemesi yapılabilmektedir.

 7. OZIDEAL AHMET AYRANCI

  Türkiye

  1994 yılında avcı köpeklerinin ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla İzmir’in Tire ilçesinde kurulan firmamız 2017 yılına dek hiç durmadan yoluna devam etmiş, imalattaki ürün skalasını genişleterek bugünlere gelmiştir. Hala yönetim merkezini ve ana depolarını İzmir’in Tire ilçesin de bulunduran firmamız genişleyen ürün yelpazesi ile 2006 yılından sonra pet sektöründe ülkemize ve komşu ülkelere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla İstanbul Toptancılar Çarşısında şubeler açmış, bu sayede hem ülkemizin 81 vilayetine hem de komşu ülkelerle birlikte 25 ülkeye hizmet vermeye başlamıştır. Bugün skalamızda 5000'e yakın ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Kendi imalatımızda olan deri ve bez tasma ürünleri, bahçe zincirleri ve fason olarak yaptırılan diğer saraciye malzemeleri bunun yanı sıra ithalatın yaptığımız binlerce çeşit evcil hayvan malzemeleri ile kaliteyi siz değerli bayilerimize en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmekteyiz. Gayet geniş bir servis ağı bulunan Ozideal firması Türkiye’nin her bölgesine periyodik olarak servisler yapmaktadır. Bunun dışında Dünya'nın bir çok noktasına da ürünlerimizin ihracatını gerçekleştirip, müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Firma hedefimiz evcil hayvan malzemeleri konusunda ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip, sektörümüzle ilgili yenilikleri çabuk ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır, müşterilerimizin memnuniyeti hassasiyetimizdir.

 8. SOMALI TURIZM ORGANIZASYON SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  COMPANY OVERVIEW: The story of AGTT started in 2015 with a vision to realize the dreams of many importing companies worldwide by supplying them of high quality Turkish products with reasonable local Turkish market prices with in a skilled trading infrastructure. AGTT is headquartered in Antalya, TURKEY. AGTT is active in Middle East, East and Europe Zone through its network of companies AGTT encompasses a variety of activities and diverse interests giving customers wider options to services and products. Every trading divisions offer comprehensive products at competitive prices ranging from PETFOOD, VITAMIN, BETAGLUCAN, GLUCOSAMINE SUPPLEMENTS FOR BIRDS, CATS, DOGS AND OTHER ANIMALS.

 1. MOON DIS TICARET VE DANISMANLIK LTD STI.

  Türkiye

  Firmamız güçlü kurumsal yapısı, dinamizmi ve müşteri odaklı bakış açısı ile tekstil ve evcil hayvan malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını, tasarım, üretim , kalite kontrol ve tedarik zinciri hizmetleri ile karşılamaktayız. Tekstil malzemelerinde gerek kumaş gerekse hazır giyim alanlarında tedarikçi olarak yer almaktayız. Uzmanlık alanımız %100 pamuk, elastan viskon veya müşteri talebine göre özel üretim kumaşlardır. Ek olarak recycle ve organik kumaşlar uzmanlık alanlarımızdır. Hazır giyimde ise tasarımdan niyahi ürün gönderimine kadar tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi ve rekabetçi fiyatları pazarda bizi ön plana çıkaran unsurlardır. Evcil hayvan malzemeleri için kendi markamız olan "PETITTO" ile tamamı ile özel tasarım ürünler üretmekteyiz. El yapımız olan materyallerimiz sadece işlevselliği değil ayrıca estetiği de gözeten bir tasarım / üretime sahiptir. Önce müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve sonrasında bunu en hızlı şekilde temin etmek temel ilkemizdir. Bir kadın girişimci tarafından kurulan firmamız, kısa sürede ciddi bir ihracat hacmine ulaşmış ve hizmet verdiği endüstrilerdeki firmalara değer katma çabası ile kararlılıkla çalışmaktadır.

 2. SD-BEKS, LLC

  Rusya

  SD-Becks, çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları için hayvan yemi, biyolojik olarak aktif yem katkı maddeleri, kümes hayvanları ve her tür hayvancılık için ekstrüde hepsi bir arada yem ve karma yem katkı maddeleri üretmektedir. Şirketin ürün yelpazesinde çift amaçlı tavuk, etlik piliç ve bıldırcın yemleri bulunur; ördekler ve diğer su kuşları için yem; atlar için yem katkı maddeleri. Ekstrüzyon, hücre duvarlarını bozmayı, kimyasal bağları kırmayı ve daha faydalı, besleyici ve kolayca sindirilebilir hayvan yemi oluşturmak için ham maddelerin fiziksel ve moleküler yapısını değiştirmeyi mümkün kılar. Şirketin herhangi bir ürününde büyüme uyarıcıları ve antibiyotik bulunmaz. Şirket, bilimsel gelişmeler ve yem endüstrisinde ileri teknolojilerin uygulanması konusunda Kuzbass Devlet Tarım Akademisi ile yakın işbirliği içinde çalıştığından, SD-Becks yemleri bilimsel temellere dayanmaktadır. SD-Becks, tam olarak formüle edilmiş yemler üretmek için özelleştirilmiş yazılım kullanır.

 3. BSM GLOBAL

  Türkiye

  We are serving our valued customers in two different areas with our experienced and dynamic team, which we started our business life with a customer satisfaction oriented and quality service understanding. BSM INDUSTRY operates as a company specialized in Industrial Electrical Installations, Automation, Contracting, Project, Panel and Engineering. Our company, with its 8 years of experience and expert staff, has taken its place in the sector by offering solutions suitable for the needs of its customers. BSM GLOBAL is a foreign trade company that offers special solutions to its customers in import-export, supply chain management and spare parts supply. Thanks to our expert team and wide supplier network, we ensure that the requested products are supplied in accordance with the desired quality and standards.

 4. EVCIL PET MARKET

  Türkiye

  Evcilpetmarket.com; kedi ve köpek maması başta olmak üzere birçok kategorideki aktif stoğunda 1000' civarı farklı pet ürünleriyle internet üzerinden kedi ve köpeklerin bütün ihtiyaclarını en uygun fiyatlardan karşılamak amacıyla müşteri odaklı online petshop sitesidir. En kaliteli ve en çok tercih edilen kedi ve köpek mama markalarını ucuz fiyatlardan satın alabilirsiniz. Pro Plan, Hills, Acana, Orijen, N&D, Brit Care, Bozita Naturals, Hills Ideal Balance gibi markaların en yeni ve bütün mamalarına ulaşabilirsiniz. Kedi ve köpeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun mamayı evcilpetmarket.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ve Yurt içi kargo ile gönderim sağlanır. Kapıda ödeme, Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı, Havale (Ekstra %5 İndirim), Kredi kartı, Kredi kartı taksit (Peşin fiyatına 3 Taksit) ödeme seçenekleri ile kedi ve köpeğinizin ihtiyaçları kapınıza kadar gelsin.

 5. MOBILMAMA.COM

  Türkiye

  Evlerinde evcil hayvan besleyenler genellikle mama ihtiyaçlarını internet üzerinden sağlamaya çalışıyor. Hayvanseverlere bu konuda en büyük kolaylığı sağlayan online satış sitesi ise www.mobilmama.com Kolay kullanımı ve güvenilirliği ile hizmet veren Mobilmama, evcil hayvan sahiplerinin en çok tercih ettiği Pro plan, Acana, Orijen, Hill’s ve Fromix gibi markaları taptaze olarak hem de çok uygun fiyatlarla ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getiriyor. Mobilmama üzerinden sipariş verilen ürünler kendi stoklarından aynı gün kargoya veriliyor. Ayrıca siparişinizi yine siteden tüm kargo aşamalarını takip edebiliyorsunuz.Sitede ürünlerle ilgili tüm detayları incelemek de mümkün. Hayvanseverlerin güvenle alışveriş yaptığı sitede en kaliteli köpek maması ve kedi maması çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirken, bu ürünlerin detaylı içerik ve analiz tablolarını inceleyebiliyorsunuz.

 6. NATURAL DOG UNIVERSE

  Belçika

  Natural Woopies, köpekler için tamamen doğal ve taze bir gıda takviyesidir. Natural Dog Universe şirketinin misyonu köpeklerinizin en iyi düzeyde sağlıklı ve zinde olmasını sağlayacak doğal ürünler üretmektir. Gözde ürünümüz Natural woopies, köpekler için yüksek kaliteli doğal ve taze etten üretilmiş küçük bir kektir. Natural Woopies taze, gözenekli ve lezzetli olduğundan köpekler tarafından oldukça sevilir.

 7. XAVER SCHEULE GMBH

  Almanya

  Xaver Scheule GmbH olarak Kirchheim'da, güzel Unterallgäu'nun kalbinde bulunuyoruz. 90 yıldan uzun süredir hem evcil hayvanlar hem de atlar için en yüksek kalitede yemlik malzemelerin geliştirilmesi ve üretimi alanında faaliyet gösteriyoruz. 10 milyondan yüksek stş. hasılatımız ve 50'den fazla çalışanımızla bugün bölgemizdeki ünlü orta ölçekli firmalardan biriyiz.

 8. NATURE PET'S

  Türkiye

 9. SAFKAN ALMAN KURDU EVI

  Türkiye

  köpek, maması, köpek maması, kedi maması, ankara, kedi, kuru, mama, Köpek Mamaları, Kedi Mamaları, Köpek Maması Fiyatları, en, ucuz, petshop, proplan, yavru, yetişkin, yaşlı, küçük, orta, iri, ırk, büyük, somonlu, kuzulu, royal, canin, hills, eukanuba

 10. SFS PET FOOD

  Türkiye

  We are a dog chewing manufacturer company, SFS Kardeşler Tarım Gıda Ltd. Sti. from Turkey. We produce natural treats and snacks without being used any preservatives and colorants.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz