• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • körükler - makine aletleri

Sonuçlar

Körükler - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. TF FELDMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TF FELDMANN GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ARNO ARNOLD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARNO ARNOLD GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Obertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEYAZ GRUP MAKINE VE ENDÜSTRI ÜRÜNLERI

  Türkiye

  12 yılın verdiği birikimle , 7/24 hizmet anlayışı, dürüst, güvenilir, ilkeli yaklaşımlarımızla sizlere makina ve endüstri ürünleri konusunda hizmet vermekteyiz.Ürünlerimiz makina imalatına ve makina bakım sektörüne yöneliktir. Hizmet verdiğimiz ürünlerden bir kısmı ; Plastik kablo taşıyıcı, Çelik kablo taşıyıcı, Hareketli kablo kaşıyıcı, Sessiz kablo taşıyıcılar, Metal kablo taşıyıcı Kapalı metal kablo taşıyıcı Hareketli kanal, Kablo taşıyıcı, Kızak Körükleri, Bez Körükler, U Körükler, Sac Korumalı Körükler Kare Körükler, Kutu Körükler, Platform Körükleri, Lazer Körükleri, Mil Körükleri, Silo Ağzı Dolum Körükleri, Isıya Dayanıklı Körükler, Diğer Endüstriyel Körükler, Diğer Makina Körükleri, Kızak Sıyırıcılar, Teleskopik Kapak Kızak Sıyırıcıları Spring Cover, Teleskopik Kapaklar, Hidrolik hortum koruma spirali Alüminyum Perde Kapak, Rulo Perde Kapak, PA6 Kablo Spirali, Robot Ürünleri, Robot Koruma Ürünleri,

 4. MKSMUHENDISLIK

  Türkiye

  Alanında tecrübeli ve eğitimli teknik kadromuz ile lineer hareket sistemlerini; metal talaşı, toz, soğutma sıvısı gibi genel etkenlerden korumayı amaçlayarak, makine imalat sektörüne ve CNC makine kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi hedefliyoruz. AR-GE çalışmalarımız ile yurtiçi ve yurtdışında seri imalat kapasitemizi artırarak makine koruma sistemleri alanında önemli tedarikçiler sınıfına girebilmektir.

 5. RAINER RENZ FALTENBALGFABRIK

  Almanya

  RAINER RENZ FALTENBALGFABRIK, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STEINBOCK GMBH

  Almanya

  STEINBOCK GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ismaning, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RC MODELES - FABRICANT DE SOUFFLETS DE PROTECTION

  Fransa

  RC MODELES - FABRICANT DE SOUFFLETS DE PROTECTION, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. koruma körükleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Custines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BEKUM MASCHINENFABRIKEN GMBH

  Almanya

  BEKUM MASCHINENFABRIKEN GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kürk postları için üfleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PSP GMBH

  Almanya

  PSP GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIBONI SRL

  İtalya

  SIBONI SRL, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Körükler - Makine aletleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Körükler - Makine aletleri, lazerli metal metal kesme makina ve tesisleri, kaldırma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KAR LTD

  Türkiye

  KAR LTD, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CUTWEL

  Birleşik Krallık

  CUTWEL, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik vida sıkma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cleckheaton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. MANUFACTURE DE SANTRANGES

  Fransa

  MANUFACTURE DE SANTRANGES, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden kaplamalar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Plastik malzemeden kaplamalar, Kauçuk ve plastik - işlemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaulieu Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TAIMAKSAN MAKINE METAL SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  TAIMAKSAN MAKINE METAL SAN.VE TIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BELLOWS TECHNOLOGY

  Birleşik Krallık

  BELLOWS TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. genleşme contası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keighley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. EXER 2000 SL

  İspanya

  EXER 2000 SL, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Sebastián, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. HONG KONG ENGIN TRADING CO., LIMITED

  Hong Kong

  HONG KONG ENGIN TRADING CO., LIMITED, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hong Kong, Hong Kong 'de bulunmaktadır.

 6. ESMAKSAN

  Türkiye

  ESMAKSAN, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik cihazlar, pnömatik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selçuklu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. VORGEN CUTTING TOOLS

  Türkiye

  VORGEN CUTTING TOOLS, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. NINGBO YONGFEITE ELECTRICAL& SCIENCE CO., LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  NINGBO YONGFEITE ELECTRICAL& SCIENCE CO., LTD., yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiangshan, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. AMIRON MACHINES

  Amerika Birleşik Devletleri

  AMIRON MACHINES, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chatsworth, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. CIMBRIA BULK EQUIPMENT A/S

  Danimarka

  CIMBRIA BULK EQUIPMENT A/S, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Körükler - Makine aletleri, Körükler - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sunds, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. PROFLEX ITALIA S.R.L.

  İtalya

 4. BIRD AUTO-PRECISION LIMITED

  Birleşik Krallık

 5. TECNOPRENE ITALIA S.N.C. DI DE PASCALIS A. E C.

  İtalya

 6. NORRIS ENGINEERING (HOBS & CUTTERS) LIMITED

  Birleşik Krallık

 7. O.M.S. S.R.L.

  İtalya

 8. SOFMET DI TURRI GIORGIO

  İtalya

 9. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 10. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geleneksel orta ölçekli bir aile şirketi olarak metal kesme üretimi için yenilikçi çözümler sunan global bir kuruluş olan HELLER Grubu, benzersiz bir küresel kurumsal kültürü geliştirmiştir. Heller, bağımsız bir aile şirketi olarak 120 yıldır başarılı bir orta ölçekli bir aile şirketi olmuştur. Toplumsal düzeyde süreklilik ve liderlik bir programdır ve bu şekilde korunmaktadır. 2013 yılının ortasında, şirket kurucusu ve dolayısıyla ailenin dördüncü nesli olan dört büyük torunu, şirkette değişimi üstlenmiştir. Berndt Heller halen Denetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. 120 yıl önce 7 çırak ve 3 çırak ile başlayan yol, başarı hikayesinden gurur duyabilecek ve geleceğe güvenle bakabilen 2.500'den fazla kalifiye elemanla küresel bir şirket haline gelmiştir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Körükler - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.894 Şirketler