• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • körükler - makine aletleri

Sonuçlar

Körükler - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. TF FELDMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TF FELDMANN GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ARNO ARNOLD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARNO ARNOLD GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Obertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEYAZ GRUP MAKINE VE ENDÜSTRI ÜRÜNLERI

  Türkiye

  12 yılın verdiği birikimle , 7/24 hizmet anlayışı, dürüst, güvenilir, ilkeli yaklaşımlarımızla sizlere makina ve endüstri ürünleri konusunda hizmet vermekteyiz.Ürünlerimiz makina imalatına ve makina bakım sektörüne yöneliktir. Hizmet verdiğimiz ürünlerden bir kısmı ; Plastik kablo taşıyıcı, Çelik kablo taşıyıcı, Hareketli kablo kaşıyıcı, Sessiz kablo taşıyıcılar, Metal kablo taşıyıcı Kapalı metal kablo taşıyıcı Hareketli kanal, Kablo taşıyıcı, Kızak Körükleri, Bez Körükler, U Körükler, Sac Korumalı Körükler Kare Körükler, Kutu Körükler, Platform Körükleri, Lazer Körükleri, Mil Körükleri, Silo Ağzı Dolum Körükleri, Isıya Dayanıklı Körükler, Diğer Endüstriyel Körükler, Diğer Makina Körükleri, Kızak Sıyırıcılar, Teleskopik Kapak Kızak Sıyırıcıları Spring Cover, Teleskopik Kapaklar, Hidrolik hortum koruma spirali Alüminyum Perde Kapak, Rulo Perde Kapak, PA6 Kablo Spirali, Robot Ürünleri, Robot Koruma Ürünleri,

 4. MKSMUHENDISLIK

  Türkiye

  Alanında tecrübeli ve eğitimli teknik kadromuz ile lineer hareket sistemlerini; metal talaşı, toz, soğutma sıvısı gibi genel etkenlerden korumayı amaçlayarak, makine imalat sektörüne ve CNC makine kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi hedefliyoruz. AR-GE çalışmalarımız ile yurtiçi ve yurtdışında seri imalat kapasitemizi artırarak makine koruma sistemleri alanında önemli tedarikçiler sınıfına girebilmektir.

 5. RAINER RENZ FALTENBALGFABRIK

  Almanya

  RAINER RENZ FALTENBALGFABRIK, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STEINBOCK GMBH

  Almanya

  STEINBOCK GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ismaning, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BEKUM MASCHINENFABRIKEN GMBH

  Almanya

  BEKUM MASCHINENFABRIKEN GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kürk postları için üfleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RC MODELES - FABRICANT DE SOUFFLETS DE PROTECTION

  Fransa

  RC MODELES - FABRICANT DE SOUFFLETS DE PROTECTION, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. koruma körükleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Custines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PSP GMBH

  Almanya

  PSP GMBH, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIBONI SRL

  İtalya

  SIBONI SRL, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Körükler - Makine aletleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Körükler - Makine aletleri, lazerli metal metal kesme makina ve tesisleri, kaldırma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KAR LTD

  Türkiye

  KAR LTD, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CUTWEL

  Birleşik Krallık

  CUTWEL, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik vida sıkma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cleckheaton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. MANUFACTURE DE SANTRANGES

  Fransa

  MANUFACTURE DE SANTRANGES, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden kaplamalar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Plastik malzemeden kaplamalar, Kauçuk ve plastik - işlemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaulieu Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TAIMAKSAN MAKINE METAL SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  TAIMAKSAN MAKINE METAL SAN.VE TIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BELLOWS TECHNOLOGY

  Birleşik Krallık

  BELLOWS TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. genleşme contası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keighley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. EXER 2000 SL

  İspanya

  EXER 2000 SL, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Sebastián, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESMAKSAN

  Türkiye

  ESMAKSAN, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik cihazlar, pnömatik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selçuklu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. VORGEN CUTTING TOOLS

  Türkiye

  VORGEN CUTTING TOOLS, yılında kurulan ve Körükler - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. CIMBRIA BULK EQUIPMENT A/S

  Danimarka

  CIMBRIA BULK EQUIPMENT A/S, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Körükler - Makine aletleri, Körükler - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sunds, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. BIRD AUTO-PRECISION LIMITED

  Birleşik Krallık

 1. SOFMET DI TURRI GIORGIO

  İtalya

 2. TECNOPRENE ITALIA S.N.C. DI DE PASCALIS A. E C.

  İtalya

 3. O.M.S. S.R.L.

  İtalya

 4. NORRIS ENGINEERING (HOBS & CUTTERS) LIMITED

  Birleşik Krallık

 5. PROFLEX ITALIA S.R.L.

  İtalya

 6. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 7. ROBINSON CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROBINSON CO. 1994 yılından bu yana değirmencilik sektöründe önde gelen bir aile şirketi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Daimi mirasımız, üst düzey freze makineleri ve anahtar teslim çözümler sunmaya dayanıyor ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızı sergiliyor. Lemoulinfort'un 2017 yılında faaliyete geçmesi, anahtar teslim değirmen tesisi üretiminde yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine adanmış teknoloji odaklı bir güç merkezi olarak rolümüzü gururla güçlendirdi. Anahtar teslim değirmen tesislerinde uzmanlaşmış endüstri uzmanları olarak, kapsamlı ürün yelpazemiz şunları kapsamaktadır: •Temizleme Sistemleri•Frezeleme Sistemleri•Havalandırma ve Elleçleme Sistemleri •Tohum Eleme ve Yem Fabrikası Sistemleri •Paketleme Sistemleri Un Değirmenleri, İrmik Değirmenleri, Mısır Değirmenleri, Yem Değirmenleri, Silolar ve çeşitli ürünler için özel olarak tasarlanmış depolama sistemleri içeren geniş ürün yelpazemizi keşfedin. Tartım, Taşıma ve Paketleme sistemleri gibi gelişmiş çözümleri doğrudan web sitemizde keşfedin. Üretimin ötesinde, değirmencilik, gıda depolama siloları ve özel çelik yapı binalarında yedek parçalar için güvenilir kaynağınız olarak hizmet veriyoruz. Uzmanlığımız, 1994'teki kuruluşumuzdan bu yana yeteneklerimizi geliştirerek hassas lazer kesimine kadar uzanmaktadır. İster anahtar teslim bir değirmen tesisine ister sağlam bir çelik yapıya ihtiyacınız olsun, kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımız kalıcıdır. Dünyayı kapsayan mükemmellik taahhüdümüzle, dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf frezeleme çözümleri ve çelik konstrüksiyonlar sunuyoruz.

 8. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geleneksel orta ölçekli bir aile şirketi olarak metal kesme üretimi için yenilikçi çözümler sunan global bir kuruluş olan HELLER Grubu, benzersiz bir küresel kurumsal kültürü geliştirmiştir. Heller, bağımsız bir aile şirketi olarak 120 yıldır başarılı bir orta ölçekli bir aile şirketi olmuştur. Toplumsal düzeyde süreklilik ve liderlik bir programdır ve bu şekilde korunmaktadır. 2013 yılının ortasında, şirket kurucusu ve dolayısıyla ailenin dördüncü nesli olan dört büyük torunu, şirkette değişimi üstlenmiştir. Berndt Heller halen Denetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. 120 yıl önce 7 çırak ve 3 çırak ile başlayan yol, başarı hikayesinden gurur duyabilecek ve geleceğe güvenle bakabilen 2.500'den fazla kalifiye elemanla küresel bir şirket haline gelmiştir.

 9. EUGEN LÄGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÄGLER® zemin döşeme ustalarının güvenilir iş ortağıdır. Teknik yenilikler ve en yüksek kalite standartları sayesinde parke zımpara makineleri alanında dünyanın lider üreticileri arasındayız. Bunda sadece teknik ilerleme değil, sağlanan fayda da etkili oldu. Bunu müşterilerimizden biliyoruz ve onlara kâr sağlıyoruz. 50 yıldan uzun süredir geliştirmelerimiz ve makine konseptlerimiz ile zemin zımparalama tekniği alanına damgamızı vurduk ve bu alanda bir devrim yaptık. Yol gösteren inovasyonlarımız sayesinde bant, santrifüj ve üç diskli zımparalama tekniklerinde uluslararası standartları belirledik.

 10. EDEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aşağıdaki belirtilen sektörlerde, çelik, alüminyum, karbon fiber / cam elyaf takviyeli plastik, Inconel gibi malzemelerin 5 eksenli frezeleme ve tornalama işlemleri için işleme merkezleri üreten bir Alman şirketiyiz: - Takım ve kalıp imalatı - Savunma sanayii - Uzay ve havacılık sanayii - Otomotiv - Genel makine imalat sanayii. EDEL Werkzeugmaschinen GmbH, yatırım malları sanayii ve çok çeşitli sınaî sektörlerdeki onlarca yıllık deneyimi sayesinde, kişiye özel ve müşteri odaklı çözümler sunabilmektedir. Ürün yelpazemiz, şirketimizin kurulduğu günden bu yana istikrarlı ve pazar odaklı bir şekilde genişlemektedir. Makinelerimizin, müşterilerimizin bildiği, takdir ettiği ve beklediği, tüm marka ve sektörlere özgü özellikleri içermesi hedefini her zaman takip etmekteyiz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Körükler - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.870 Şirketler