• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kümes hayvanları- tavşan ve av hayvanları - hayvancılık

Sonuçlar

Kümes hayvanları- tavşan ve av hayvanları - hayvancılık - Ithalat/Ihracat

 1. COQ DES PRES

  Belçika

  Verified by europages badge

  COQ DES PRES, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze tavuk ve piliç eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Yumurtalar, piliç eti ezmesi, biyolojik piliç, pasta kalıbı, piliç butları, Riletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fernelmont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VERATAVŞAN

  Türkiye

  Taze Tavşan eti ve Tavşan satışımız bulunmaktadır.Her ülkeye ihracat yapma kapasitesi ve et tedarik etme konusunda profesyonel olarak çalışmalarımız bulunmaktadır.Bunun yanı sıra tavşan gübresi ve tavşanlar için gerekli ekipman ve malzemeyi temin edebilirsiniz. Tavşan etinin faydaları; Beyaz etler grubundan olan tavşan eti, diğer et çeşitlerine göre, yüksek protein, demir, amino asit ve C vitamini oranına sahipken düşük yağ, ürik asid, kollestrol, sodyum ve kalori oranına sahip bir ettir. Tavşan eti proteinler, mineraller ve vitaminler açısından çok zengindir. 200 gram tavşan etin­de ortalama 30-35 gram protein bulunmaktadır Tavşan etinin insanları zayıflatma ve hücre yenileme gibi birçok ette olmayan özellikleri bulunmaktadır. Sindirimi kolay etlerden olması, nedeniyle, sağlık için en önemli etlerin başında gelir Tavşan eti yağı sitrik yağ asidi ve oleik yağ asidinin daha az, esansiyel doymamış linoleik ve linolenik yağ asitlerini daha fazla içerir. Bu asitler hücre yenilenmesine ve vücuttaki yağın yakılmasını sağlar. İçerdiği yüksek demir, c vitamini ve amino asit miktarından dolayı anemik hastaların, gebelerin ve gelişmekte olan çocukların tüketmesinde fayda vardır. Hipofiz hormonundan dolayı çocuğu olmayanlarda tavşan etini yemeleri olumlu netice verebilir. Kalorisi düşük olduğundan, şişmanlatmadığı için bir rejim yemeği olarak tüketilmektedir. Tavşan eti çabuk pişer ve hazmı kolay olduğu için özellikle yaşlılara ve damar sertliği olan hastalara tavsiye edilebilir.

 3. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Türkiye

  Aydoğdu Group A.Ş Aydoğdu Ördek Herşeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."Siz işinizi severseniz , iş de sizi sever, mantığından yola çıkarak" İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.ördek ürünlerimiz hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz..Ciftliğimiz içinde ördek türlerinin başarılı yaşam sürebilmeleri adına doğal havuzumuz ve otlak alanlarımız mevcuttur. Sürekli havuzda zaman geçiriyorlar. ördeklerimiz arazinin etrafında meralarda doğal şartlarda dağda, ve yeşillikler arasında otlayarak besliniyorlar. Doğal beslendikleri için etleri gayet lezzetli ve sağlıklıdır. Çiftliğimizde yumurta ürtetimi yapıyoruz. Kuluçka makinalarından çıkartıyoruz. Ayrıca ördek civciv ve yumurtasıda Satmaktayız Son olarak toptan ve perakende olarak ördek etinin besin değeri cok yüksektir. ördek eti kuzu eti kadar lezzetlidir. ördeğin etinden yağından karaciğerinden tüyünden yararlanılır. Bu anlamda üretimide çok önemlidir.Özellikle organik beslendiği için Kollestrol oranı sıfıra yakınıdr. Bir kere yiyen vazgeçemiyor .ördek eti genellikle otellerde ve restoranlarda kullanılıyor. Bunun yanı sıra isteğe göre kesilmiş temizlenmiş satışlarımız mevcuttur. Satış pazarlama Belgin Kılınç +905421414944

 4. RENA IMPEX

  Türkiye

  Şirketimiz; uzun yıllardır edindiği deneyim ve bilgi birikimiyle hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında hayvan sağlığı ve beslenmesi konularında son teknolojik gelişmeleri ve sektörün ihtiyaçlarını takip ederek kaliteli ve biyo yararlılığı yüksek inovatif ürünleri sektöre sunarak çalışmalarına devam etmektedir. Yem katkı maddeleri ve hammaddeleri grubunda protein ve enerji bazlı hammaddelerden sıvı nutrisyonellere, şelatli organik minerallere, bitkisel büyütme faktörlerine kadar özenle seçilmiş geniş bir ürün yelpazemiz olup ruminant, kanatlı ve pet hayvanları alanlarını kapsamaktayız. Ayrıca monokalsiyum fosfat , dikalsiyum fosfat ürünleri ve sektör dışında da blok mermer satışı yapmaktayız. Bunun yanı sıra Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan firmalara , uluslararası alanda faaliyet gösterebilmeleri için ithalat ve ihracat danışmanlık hizmetleri vererek hem müşterilerimizin hem de ülkemizin katma değer elde etmesini sağlamaktayız.

 5. CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC.

  İtalya

  Amacımız müşterilerimize yüksek kaliteli ve dayanıklılığa sahip ürünler sunmaktır. Uzun zamandır, şirketimiz hayvanların sağlığını ön plana çıkarır ve hijyen sağlığına önem verir. Şirket veterinerinin sürekli var olması, çeşitli bulaşıcı patolojilerin önlenmesini, zorunlu aşıların doğru uygulanmasını ve ürünlerimizin sürekli kontrol edilmesini sağlar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALTANERÍA

  İspanya

  Köpek ve küçük yırtıcı kuşların eğitilmesi konusunda uzun yılların deneyimine sahip bir şirketiz, alanlarında şampiyon olmuş hayvanların soyundan gelenleri yetiştirmekteyiz, hepsinin de soyağacı mevcuttur.

 2. KIZIKLIOGLU ENDUSTRIYEL NESTBOX

  Türkiye

  Firmamızda hobi ve ticari kuluçka makineleri üretimi yapılmaktadır.120 yumurta kapasiteli makinelerde 57600 yumurta kapasiteli endüstriyel makinelere kadar üretim yapılmaktadır . Manufacturer Hobi egg incubators and commercial egg incubators

 3. CAMDERE KABA TALAS IMALATI

  Türkiye

  100% cam agacindan uretilmistir gunluk uretim 10 ton

 4. BURAK TAVSANCILIK

  Türkiye

  tavsan ciftligimde canlı tavsan yetistiriciligi yapmaktayim.yurt ici ve disina canlı tavsan satisi yapıyorum.

 5. FRANCO SRL

  İtalya

  FRANCO SRL, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L.

  İtalya

  COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L., yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sülün, bıldırcın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acquafondata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PUNTO AGRI

  İtalya

  PUNTO AGRI, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mantarlar, Su kanalları, Kişisel çalışma eşyaları, Mantarlar, Su kanalları, Kümes hayvanları için kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MURAT-LAMM GMBH

  Almanya

  MURAT-LAMM GMBH, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Horb, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BELKI

  Belçika

  BELKI, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar, piliç filetosu, Kasaplık, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar, Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. COMPTOIRS ALBERT

  Belçika

  COMPTOIRS ALBERT, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sülün eti, tavşan eti, geyik eti, yabandomuzu eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vlierzele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BUVENS

  Belçika

  BUVENS, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Et ve şarküteri, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diest, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LIEBEN GEVOGELTE & WILD

  Belçika

  LIEBEN GEVOGELTE & WILD, yılında kurulan ve Taze tavuk ve piliç eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, mandıralar, yumurta, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Almanya

  ZOOFACHMARKT - MARCHE, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TYCOON SERVICES LTD

  Bulgaristan

  TYCOON SERVICES LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Metal mamuller, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Metal mamuller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troyan, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH

  Almanya

  TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sığır eti, Dondurulmuş etler, Özel tadımlıklar, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sığır eti, Dondurulmuş etler, Özel tadımlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HYPHARM

  Fransa

  HYPHARM, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roussay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PINKI

  Belçika

  PINKI, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, toptan et, derin dondurulmuş etler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BOKMOLENHOEVE

  Belçika

  BOKMOLENHOEVE, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otel ve restoranlar, Otel ve restoranlar, gastronomik piliç, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loker, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CHICKEN MASTERS OF BELGIUM

  Belçika

  CHICKEN MASTERS OF BELGIUM, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, biyolojik kasaplık, taze kasap ürünleri, kasaplık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HERDICO

  Belçika

  HERDICO, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, toptan et, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogstraten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SELECT GAME BIRD

  Yunanistan

  SELECT GAME BIRD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grevena, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belçika

  WILDHANDEL VERMEERSCH, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kesilmiş et, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kesilmiş et, hazır av etleri, av hayvanı şerküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Almanya

  ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BELGABROED

  Belçika

  BELGABROED, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar, evcil hayvan yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merksplas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. F F V FRISCH FLEISCH VERARBEITUNG INH. ANGELIQUE SCHNUSENBERG

  Almanya

  F F V FRISCH FLEISCH VERARBEITUNG INH. ANGELIQUE SCHNUSENBERG, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Balık, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anröchte, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kümes hayvanları- tavşan ve av hayvanları - hayvancılık - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.292 Şirketler