• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kağıt deliciler

Sonuçlar

Kağıt deliciler - Ithalat/Ihracat

 1. WONDAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  WONDAY, yılında kurulan ve Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük vagonları, El arabaları, Kağıt deliciler, Yapışkan şeritler, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofiste kullanılan etiketler, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER

  Almanya

  INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kırtasiye kağıdı, Ticari iletişimde danışmanlık, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt deliciler, Kırtasiye kağıdı, Ticari iletişimde danışmanlık, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peißenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MWU CURIONI S.P.A.

  İtalya

  MWU CURIONI S.P.A., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galgagnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. JPC CREATIONS

  Fransa

  JPC CREATIONS, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt deliciler, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Kağıt deliciler, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peschadoires, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. E.G. SYSTEM

  İtalya

  E.G. SYSTEM, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nave, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SIMPLEX RAPID S.R.L.

  İtalya

  SIMPLEX RAPID S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CAVALLERI S.R.L.

  İtalya

  CAVALLERI S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller, Kağıt deliciler, Çelik ve metaller, Kağıt deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isola Del Cantone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BERNARDI S.R.L. COSTRUZIONI MECCANICHE PER CARTOTECNICHE

  İtalya

  BERNARDI S.R.L. COSTRUZIONI MECCANICHE PER CARTOTECNICHE, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nervesa Della Battaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FOSSALUZZA S.R.L.

  İtalya

  FOSSALUZZA S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codogne', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MA. IND. DI BALDI SERGIO

  İtalya

  MA. IND. DI BALDI SERGIO, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VIM TRADE S.R.L.

  İtalya

  VIM TRADE S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salo', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOSTAR S.R.L.

  İtalya

  TECNOSTAR S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Kağıt deliciler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Kağıt deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sordio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KLÜTER PAPIERVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  KLÜTER PAPIERVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt deliciler, Kağıt deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VOITH PAPER LIMITED

  Birleşik Krallık

  VOITH PAPER LIMITED, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. OPPLIGER ROMAIN WALTER

  İtalya

 4. F SERVICE AUTOMATION S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  İtalya

 5. UNIVERSAL TISSUE TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

 6. CALIARIMEC S.N.C. DI CALIARI S. & L.

  İtalya

 7. NUOVA GIOVANARDI S.R.L.

  İtalya

 8. MASSENZANA S.R.L.

  İtalya

 1. OT LUCCA S.R.L.

  İtalya

 2. MAFLEX S.R.L.

  İtalya

 3. CELMACCH GROUP S.R.L.

  İtalya

 4. M.T.C. S.R.L.

  İtalya

 5. TISSUEWELL S.R.L.

  İtalya

 6. A. CELLI PAPER S.P.A.

  İtalya

 7. O.M.T. S.R.L.

  İtalya

 8. BRAGA S.N.C. DI BRAGA FABIO & C.

  İtalya

 9. HEIMBACH U K LTD

  Birleşik Krallık

 10. OPPLIGER S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz