• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.)

Sonuçlar

Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) - Ithalat/Ihracat

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 2. AMÉLIE, LES HUÎTRES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Bir istiridyeye verilen en zarif isim, denizde dört yıl süren zorlu bir çalışmanın meyvesi olan AMÉLIE'dir. Balık ve kabuklu deniz hayvanları arasında yer alan bu deniz canlısı, herkes tarafından açılmayı reddeder ve bilmeyenlere direnir. Tutku, mükemmellik ve adanmışlık değerleriyle hareket eden ekiplerimiz, her gün sınırlarını aşmak için yorulmak bilmeyen bir arzuyu somutlaştırıyor. AMÉLIE, istisnai istiridyeleri yetiştiren ve seçen en becerikli yetiştiricilerin uzmanlığı üzerine inşa edilmiş Fransız istiridyelerinin yuvası gibidir. Atlantik kıyısındaki denizler ve onları çevreleyen topraklar, AMÉLIE istiridyelerine en seçkin şefler ve en iyi damaklar tarafından imrenilen ince bir olgunlaşma ve olağanüstü bir incelik kazandırır. AMÉLIE kalitesinin temelinde verimli, bereketli bir toprak yatmaktadır. Marennnes-Oléron'un tarihi, her yıl tutarlı, cömert bir istiridye garanti eden, olağanüstü faydalarıyla tanınan istiridye yataklarının varlığını anlatır. İstiridye çiftçilerimiz bu değerli sırlardan yararlanarak AMÉLIE için Marennnes-Oléron istiridye parkında istisnai yerler ayırmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. WILCO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wilco, sağlıklı bir yaşam, sofistike bakım, huzur ve uyuma yönelik ürünler yaratır. İnsanların sağlığını doğal ürünlerle güçlendirmek ve kişisel dengelerini bulmalarına, kendilerini iyi hissetmelerine ve hayata güç katmalarına destek olmak istiyoruz. Doğa hazinesini kullanıyoruz ve yalnızca doğal bileşenlerden oluşan fazla ağırlık içermeyen basit ve etkili tariflere güveniyoruz. Tüm ürünlerimiz %100 doğal, çoğu kontrollü organiktir ve hiçbir katkı maddesi içermez.

 4. OCEANORD

  Fransa

  Verified by europages badge

  OCEANORD, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Deniz ürünleri satışı, derin dondurulmuş deniz ürünleri, Paslanmaz çelik işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boulogne-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. REFORM SU URUNLERI

  Türkiye

  canlı yılan balığı ile başladığımız ihracat faaliyetlerine yılan balığı anguilla anguilla (europaneel) yan ürünleri olan dondurulmuş butun , içi temizlenmiş ve dondurulmuş , dondurulmuş fleto yılan balığı şeklinde faaliyetlerimize devam ediyoruz , firmamız yurt dışından gelen taleplere bağlı olarak canlı sevkiyatlarını hava yolu ile 30-40 saat içinde muşterilerinin bulunduğu ülkeye canlı olarak teslimi için gereken butun taahutlerini yerine getirmektedir . buna ek olarak kotaya dahil olmayan türlerinin glass eel (yavru yılan balığı 5000-6000adet/kg) , elver (yavru yılan balığı (1000-1500 adet ve 200-250 adet/kg ) ve adult eel yetişmiş porsiyonluk yılan balığı (250-350 gram/adet şeklinde tedarik ve ihracatına ve ayrıca yurtiçinde yatırım yapabilecek yılan balığı çifliklerine tedarik sağlayabilmektedir firmamızın diğer ihracat ve tedarik ürünleri ise canlı ve dondurulmuş mavi yengeç ( blue crab), canlı ve dondurulmuş tatlı su ıstakozu (crayfish). We continue our export activities, which we started with live eel anguilla anguilla (europaneel) byproducts. We continue our activities in the form of frozen eelfillet , We supply and export another kind of eel (glass eel 5000-6000pcs / kg), elver (elvers eel (1000-1500 and 200-250 pcs / kg) and adult eel products in the form of 250-350 grams / pcs and also domestically. can supply baby eel to the farms that can invest. other export and supply products of our company is live and frozen blue crab, live and frozen crayfgish

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARISCOS CASTELLAR

  İspanya

  Castellar ticari marka ve İspanyol gıda sektörünün en önemli deniz kabukluları pişirme evlerinden birinin bulunduğu yerdir. Pazarda büyük rağbet görmesi ve Jaén kırsalı dışından gelen ürün talebi Mariscos Castellar işletmesini taze ve ev yapımı bir ürünü endüstriyel bir üretime uyarlamaya ve taze ürünün özünü ve özelliklerini kaybetmemiş dondurulmuş bir ürün sunmaya yöneltti.

 2. COSTAS Y MIÑAN MARISCADORA

  İspanya

  Rías Gallegas balık ve deniz ürünleri konserve yapımı konusunda uzman bir şirketiz, bu sektörde 50 yıldan fazla deneyime sahibiz. Deneyimimiz ve konservecilikte arka arkaya üç nesil sayesinde, özel soslarla birlikte size geniş bir ürün serisi sunabiliyoruz.

 3. GOKCELIK GIDA VE BALIKCILIK

  Türkiye

  toptan ve perakende su ürünleri kabuklu işlenmiş ve dondurulmuş ürünler olmak üzere ithalat ve ihracat her türlü balıkçılık sektörü ile ilgili işlerden dolayı irtibata geçebilirsiniz.GÖKHAN ÇELİK(+90)(0533) 387 20 15

 4. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  İspanya

  Balıkçılara, süpermarketlere ve restoranlara temizlenmiş kalamar ve taze balık dağıtımı.

 5. PESCAVANTE

  İspanya

  PESCAVANTE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Hassas makine parçaları, deniz ürünleri, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, kutuda deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. VENETO PESCA SRL

  İtalya

  VENETO PESCA SRL, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), deniz ürünleri, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portogruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL

  İtalya

  AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  İspanya

  VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kerevit, derin dondurulmuş deniz ürünleri, Kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCASS S.R.L.

  İtalya

  SCASS S.R.L., yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN

  Fransa

  VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. deniz tarakları, tekneler, istakozlar, Yengeç - Küspe sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carnac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FOOD FILOSOFY S L

  İspanya

  FOOD FILOSOFY S L, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Taze yosun, organizasyonlar, paketlenmiş somon, Mersinbalığı havyarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESCARGOTS SP. Z O.O.

  Polanya

  ESCARGOTS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Salyangoz, Salyangoz, önceden pişirilmiş salyangozlar, dondurulmuş salyangozlar, canlı salyangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jedlinsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. LA FAMILLE BOUTRAIS

  Fransa

  LA FAMILLE BOUTRAIS, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. istiridye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Coulomb, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CASA BOTAS

  İspanya

  CASA BOTAS, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık, Balık, deniz ürünleri, taze balık, dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo - Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. AST-COSTAITTICA

  İspanya

  AST-COSTAITTICA, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. VERWIJS KREEFTENPARKEN

  Hollanda

  VERWIJS KREEFTENPARKEN, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yengeç, istiridye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yerseke, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. EARL HUITRES PEPONNET

  Fransa

  EARL HUITRES PEPONNET, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Etaules, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VIVIERS D'AUDIERNE

  Fransa

  VIVIERS D'AUDIERNE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Balık, Balık, Balık fileto, deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Audierne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. L'OCEAN

  Belçika

  L'OCEAN, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş balık, Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paifve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DEGALMAR S.L.

  İspanya

  DEGALMAR S.L., yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rianxo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CASROUGE ET FILS

  Fransa

  CASROUGE ET FILS, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İstiridye üreticisi, işlenmiş balık ve balık avı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gouville-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SEAHARVEST SCOTLAND LTD

  Birleşik Krallık

  SEAHARVEST SCOTLAND LTD, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eyemouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. 3 C WORMS GMBH

  Almanya

  3 C WORMS GMBH, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Worms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. WIP SRL

  İtalya

  WIP SRL, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yumuşakçaların arıtımı, istiridye, taze yumuşakçalar, mollusque sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MOSSELHANDEL NEES

  Belçika

  MOSSELHANDEL NEES, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. midyeler, taze yumuşakçalar, deniz kabukluları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.532 Şirketler