• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kabuklu yemişler

Sonuçlar

Kabuklu yemişler - Ithalat/Ihracat

 1. GRAENLAND

  İspanya

  Verified by europages badge

  GRAENLAND, taze ve yüksek kaliteli meyve ve sebzeler için mükemmel adresinizdir. Graenland olarak, müşterilerimize doğanın en iyi ürünlerinden oluşan olağanüstü bir seçki sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sektörde lider bir tedarikçi olarak, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sarsılmazdır. Besleyici ve lezzetli meyve ve sebzeler yetiştirme tutkumuzu paylaşan yerel çiftçiler ve güvenilir yetiştiricilerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, etli meyveler, gevrek elmalar, sulu portakallar ve ananas ve mango gibi tropikal lezzetler gibi canlı bir mevsim meyvesi yelpazesi içerir. Ayrıca, yapraklı yeşilliklerden canlı biberlere, çıtır havuçlara ve aradaki her şeye kadar çok çeşitli sebzeler sunuyoruz. GRAENLAND olarak müşterilerimizin sağlığına ve refahına değer veriyoruz. Bu nedenle organik ve tarım ilacı içermeyen seçeneklere öncelik vererek kendiniz ve sevdikleriniz için besleyici seçimler yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Herkesin taze ve sağlıklı gıdaya erişebilmesi gerektiğine inanıyor ve bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. İster sağlık bilincine sahip bir birey, ister tutkulu bir ev aşçısı ya da birinci sınıf malzemeler arayan bir restoran sahibi olun, sizi teminat altına alıyoruz. Bilgili ekibimiz, özel ihtiyaçlarınız için mükemmel meyve ve sebzeleri bulmanızda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

 2. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  PPZ SŁAWA SP.Z O.O, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu yemişler, toptan sebzeler, Kuru fasulye, Kabuklu yemişler, Fasulye tedarikçisi, İri fasulye, beyaz barbunya fasülyesi, Polonya barbunyası, Fasulye tedarikçisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tomaszow Lubelski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. BARIA TEK. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Merhaba biz Antalya Türkiye'de gıda ve tekstil üzerine çalışan çok kollu bir şirketiz. Şehrimizin meyve ve sebze üretimi konusundaki konumu da dikkate alınırsa ihracat kollarımıza ekleme kararı aldık. Firmamız kaliteli ürün, uygun fiyat ve doğru zamanda doğru ürün tedariğini prensip edinmiştir. Portföyümüz oldukça geniştir kuru meyve ve sebze, yaş meyve ve sebze, tahıllar ve kuru yemiş gibi oldukça fazla ürün seçeneğimiz mevcut. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek açısında sürekli sahada araştırma ve çalışma içindeyiz. Sizler ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra iletişime geçtiğiniz taktirde sizin için kesinlikle sizleri memnun edecek bir çözümümüz vardır. Ürün seçiminiz ve paketleme seçiminiz ne olursa olsun muhakkak talebiniz en iyi şekilde karşılanacaktır. istediğiniz miktar ve şekilde ürün paket ve sevkiyatınız yapılacaktır. sebze, meyve, tahıl kuru yemiş ve benzeri ihtiyacınız ne olursa olsun muhakkak bizden fiyat ve teklif alınız sizi memnun etmek bizleri memnun edecektir. Saygılarımızla.....

  Tüm ürünler arasında "kabuklu yemişler"

 4. BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Şirketimiz 2012 yılında kurulmuş olup tekstil ve gıda üzerine çalışmaktadır. Firmamız ve bünyemizdeki ortaklarımızla beraber çeşitli ülkelere gıda ve tekstil ürünleri ihracatı yapmaktayız. Globalleşen dünyaya ayak uyduran firmamız ihracat kalemlerini her geçen gün artırmakta ve kaliteli hizmeti siz değerli müşteri ve müşteri adaylarımıza makul fiyatlarda sunmaktadır. Ürün portföyümüz her geçen gün daha da genişlemekte olup ana kalem olarak meyve sebze kurusu, aromatik bitkiler, yaş sebze ve meyve, çerez ve hububat ( pirinç, bulgur, nohut, kuru fasulye, buğday, arpa, çavdar ve benzeri) gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Yoğun olarak ürünlerimiz özellikle aromatik bitkilerde dağ köylerinde yetişmiş doğal organik ürünlerdir. Ekleyemediğimiz ancak talebiniz olan her türlü gıda ürünü için iletişime geçmeniz durumunda temini konusunda mutlaka yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir , kaliteli bir ticari ilişkide bulunmayı temenni ederiz Bol kazançlar dileriz... Saygılarımızla...

  Tüm ürünler arasında "kabuklu yemişler"

 5. ENSA PISTACHIO FOOD COMPANY

  Türkiye

  Ensa Fıstık olarak Antep fıstığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Ensa Fıstık ; Kadın girişimci ve Gıda Mühendisi olan Seda Akfırat tarafından kurulmuştur.Girişimcisi ve tüm çalışanları kadınlardan oluşan, bölgede mevcut sektörde kadın gücünü öne seren ilk ve tek firmadır. Tesisimiz Antep fıstığının anavatanı olan en lezzetli fıstıkların yetiştiği Gaziantep’in Nizip ilçesinde hizmet vermektedir. Firmamız insan sağlığına, gıda güvenliğine, kaliteye ve mevzuatlara önem veren, temel politikası “Sıfır Hata”olan bir kuruluştur. Hammadde kabulünden son ürün sevkiyatına kadar üretimin her aşaması detaylı olarak kontrol edilip, en sağlıklı biçimde tüketiciye sunulmaktadır. Ensa Company has been founded in the pistachio sector.The owner of this company is a Food Engineer.Our company is located in Nizip, Gaziantep of Turkey known as the region where the most delicious and best pistachios grow.Our mission is to provide human health , food safety , highest quality , regulations and marketing ‘Zero Mistakes’.All proceses we are controlling everything detailed in order to offer our costumers the most healthy products.

  Tüm ürünler arasında "kabuklu yemişler"

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARUF KURUYEMIŞLERI

  Türkiye

  Nuts wholesale, which has been carried out from grandfather to grandson since 1950, today provides package services to the restaurant, hotel, tourism, cafe and market sectors. You can purchase our products by weight or in 5, 25 and 50 kg sacks and packages. DHL or UPS shipping is available for container, single pallet or multi-pallet and special orders of 5.25 kg. Pumpkin seeds, pistachio and hazenut production are important products in our exports. You can also contact us for the honey we produce in regions with an altitude of 3000 meters, the strength-enhancing Turkish honey we prepare specifically for men, and other nuts and dried fruits.

  Tüm ürünler arasında "kabuklu yemişler"

 2. GOURMELID

  Türkiye

  Since 1970, we continue our work by developing and renewing our organic production potential in our own lands and contracted manufacturers. All areas in our facilities are designed according to food safety standards. Under hygienic conditions, production is made by a professional team. Our company, which aims to bring high quality products with our customers, has all the necessary certificates in food safety and facility areas. With our latest technology machines, we make all kinds of packaging between 150 gr and 12.7 kg. Alibaba.com shop: https: //tr29015452705rngd.trustpass.alibaba.com/? spm=a2700.7756200.0..55351afaM3a2qJ

  Tüm ürünler arasında "kabuklu yemişler"

 3. IMARTI NATURKOST GMBH&CO.KG

  Almanya

  Bugünlerde çevre dostu ve organik ürünlere ve yiyeceklere daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyacımız var. Piyasada kimyasal zararlı maddeler olmadan üretilen ürünlerin giderek azalması ise üzücü. Hepimiz, bize sunulan yiyeceklerin sağlığımızı tehdit etmediği gerçeğine güvenmek istemiyor muyuz? IMARTI, organik kalitede, üzere çevre dostu ürünlerle ilgili bu açıkların tam olarak telafi edilmesine katkıda bulunmaktadır. Toprağın verimlilik, bereketlilik ve sürdürülebilirlikle öne çıkması nedeniyle, ürünlerimiz çoğunlukla Ukrayna'da hasat edilir, işlenir ve teslim edilir. Temel prensiplerimiz: Teslimat sürelerine uyum, AB standartlarına göre kalite kontrol, müşterilerimize karşı esneklik. Sıkı kontrollerle organik ürünleriniz için en iyi hammaddeleri sağlamak amacıyla teknolojimizi işlevsellik ve hassasiyet açısından kontrol ediyoruz.

 4. ORONTES

  Türkiye

  Orontes Agro, Gaziantep'in ünlü fıstık çiftliklerine yakın, Türkiye'de bulunan bir ticaret şirketidir. Orontes Agro, müşterilerine Türkiye'den geniş bir yelpazede kurutulmuş meyve ve sebze tedarik etmektedir. Şirketimiz, ürün kalitesini ve besin değerlerini güvence altına almak için gerekli sağlık sertifikaları ve beslenme analizleri ile birlikte, müşterilerin gereksinimlerine uygun çeşitli ambalaj, kuru veya tuzlama seçenekleriyle yetiştiricilerden dünya çapındaki müşterilere mahsulleri tedarik etmektedir.

 5. SOLGI

  İspanya

  SOLGI olarak, pasta ve turtaların kaplanmasına ve süslenmesine yönelik çeşitli malzemeler, işlenmiş yumurta sarısı, süt reçeli, çeşitli türde krokanlar (karamelize edilmiş kuru meyveler), kuru meyve ezme ve jöleleri (meyve ezmesi batonları, bademli pralinler, fındıklı pralinler, badem ezmesi) gibi malzemelerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Müşterilerimize kullanıma hazır malzeme ve ürünler sunarak onların işlerini kolaylaştırma amacıyla çalışıyoruz.

 1. ÖZKUL TICARET

  Türkiye

  Natürel i̇ç findik, beyazlatilmiş i̇ç findik, kavrulmuş i̇ç findik, kavrulmuş zarli i̇ç findik, kavrulmuş kiyilmiş findik, beyazlatilmiş kiyilmiş findik, beyazlatilmiş kirik findik, beyazlatilmiş findik unu, kavrulmuş findik unu, kakaolu findik kremasi, sütlü findik kremasi

 2. ABETAŞ

  Türkiye

 1. TURKEY QUALITY

  Türkiye

  TURKEY QUALITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlı patates ihracatı, kavun karpuz, soğan, tuz üretimi ve ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli-Www.qualityturkey.com, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "kabuklu yemişler"

 2. OILSEED S.R.O.

  Çek Cum.

  OILSEED S.R.O., yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu yemişler, Fıstık, Yiyecek ithalat - ihracatı, çamfıstığı, Kabuklu yemişler, Fıstık, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. ALIMENTOS SANYGRAN, S.L.

  İspanya

  ALIMENTOS SANYGRAN, S.L., yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu yemişler, sağlıklı ve doğal yiyecek, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tudela-Navarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SLAVUTICH-CONTACK

  Ukrayna

  SLAVUTICH-CONTACK, yılında kurulan ve Kabuklu yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, kolza tohumları, ayçiçek çekirdeği, kabak çekirdeği, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Maxim Zaliznyak, 138/11, Cherkasy, Cherkasy Region,, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. VEGEVITAL POLSKA

  Polanya

  VEGEVITAL POLSKA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kabuklu yemişler, paketlenmiş fasulye, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łaszczów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. MIROSŁAW ŁĄKOWSKI - SKUP I SPRZEDAŻ PŁODÓW ROLNYCH

  Polanya

  MIROSŁAW ŁĄKOWSKI - SKUP I SPRZEDAŻ PŁODÓW ROLNYCH, yılında kurulan ve Kabuklu yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, paketlenmiş fasulye, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Telatyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. KTIMA NANI

  Yunanistan

  KTIMA NANI, yılında kurulan ve Kabuklu yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal üretim, snack, kuru meyveler, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ζάρκο, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. KALKAN ORGANIC AGRICULTURAL PRODUCTS

  Türkiye

  KALKAN ORGANIC AGRICULTURAL PRODUCTS, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu yemişler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, kestane, Kabuklu yemişler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aydin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BENAGO CEVIZ ÇIFTLIGI

  Türkiye

  BENAGO CEVIZ ÇIFTLIGI, yılında kurulan ve Kabuklu yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ceviz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. EARL GUILLEMET

  Fransa

  EARL GUILLEMET, yılında kurulan ve Kabuklu yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fındıklar, Tarımsal üretim, ahududu, kestane, Fındıklar, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Mayme De Pereyrol, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CWNCERRIG FARM SHOP

  Birleşik Krallık

  CWNCERRIG FARM SHOP, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Llanelli, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CAIRNIE FARMING

  Birleşik Krallık

  CAIRNIE FARMING, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cupar, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. FRIDAY STREET FARM SHOP

  Birleşik Krallık

  FRIDAY STREET FARM SHOP, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saxmundham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. FRANKLINS OF THORNCOTE

  Birleşik Krallık

  FRANKLINS OF THORNCOTE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandy, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. NEWLYNS FARM SHOP

  Birleşik Krallık

  NEWLYNS FARM SHOP, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hook, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GREEN FIELD

  Birleşik Krallık

  GREEN FIELD, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Telford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. LUBBE

  Birleşik Krallık

  LUBBE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spalding, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. SALTS

  Birleşik Krallık

  SALTS, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze sebze, Kabuklu yemişler, Taze sebze, Kabuklu yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rye, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz