• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • karayolu yolcu taşıması

Sonuçlar

Karayolu yolcu taşıması - Ithalat/Ihracat

 1. INFINITY LUXE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Infinity Luxe Chauffeur, dünya çapında servisleri ile şirketlere ve bireylere kişisel ulaşım hizmetleri ve havaalanı-gar transferleri sunmaktadır. Eşsiz ve kişiye özel profesyonel şoför hizmeti. Herkesin erişebileceği lüks araçlar. 7 gün 24 saat. Yolculuk sırasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak Concierge hizmetinin yanı sıra Prestige kampanyamız ile ayrıcalıklı ulaşım imkanı da sunuyoruz. 1 tıklamayla sürücünüzü çevrimiçi olarak rezerve edebilirsiniz.

 2. STOLAM

  Polanya

  Verified by europages badge

  STOLAM, yılında kurulan ve Plastik malzemeden laminantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karayolu yolcu taşıması, demiryolu endüstrisi, demiryolu endüstrisi aksesuarları, termoplastik malzemeler, 3 boyutlu dizayn, plastik üreticisi, Karayolu yolcu taşıması, Termoplastik işleme, Nakliye altyapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. SRC BELGESI, ODY BELGESI, ÜDY BELGESI, PSIKOTEKNIK BELGESI

  Türkiye

  Denge Ulaştırma Hizmetleri olarak 2018 yılından bu yana Tuzla ve Pendik bölgesinde Src Belgesi, Ody Belgesi, Üdy Belgesi, Psikoteknik, Ehliyet, İleri Sürüş Teknikleri hizmetlerini aktif olarak vermekteyiz. Src1 Belgesi, Src2 belgesi, Src3 Belgesi, Src4 Belgesi, Ody1 Belgesi, Ody2 Belgesi, Ody3 Belgesi, Ody4 Belgesi, Üdy1 Belgesi, Üdy2 Belgesi, Üdy3 Belgesi, Üdy4 Belgesi, Psikoteknik Belgesi hizmetlerini sizlere en doğru ve etkili şekilde sunmaktayız. Nasıl Alınır, Alma Süreçleri, Kimler Alabilir, Kimlere Zorunludur ve Fiyatları gibi bilgileri ise tüm detayları ile internet sitelerimizde paylaşarak aylık yüz binlerce kişiyle erişmekteyiz. Bugün kadar binlerce kursiyer mezun eden kurumlarımız Milli Eğitim ve Ulaştırma Bakanlığına bağlı resmi kurumlardır. Ayrıca Sağlık Bakanlığına bağlı Psikoteknik Merkezimizde uzman Psikologlar eşliğinde Psikoteknik Belgenizi de rahatlıkla alabilirsiniz. Sağladığımız belgeler, kamyon şoförü, taksi şoförü, otobüs şoförü, tır şoförü, yolcu taşımacılığı, yük taşımacılığı gibi belgelerin yanı sıra Üst Düzey Yöneticilik Belgesi ve Orta Düzey Yöneticilik Belgesi hizmetleri ile de Lojistik ve Turizm sektöründe yöneticilere belge ve hizmet sağlanmaktadır. Src Belgesi Fiyatları, Ody Belgesi Fiyatları, Üdy Belgesi Fiyatları ve Psikoteknik Fiyatları noktasında detaylı bilgilere erişmek için Psikoteknik Merkezi ve SRC Merkezi internet sitelerimizi daima takip etmenizi tavsiye ederiz. Olası zamlardan etkilenmemek için Hemen Arayın.

 4. STIL KOLTUK YIKAMA

  Türkiye

  Koltuk yıkama ve stor perde yıkama sektöründe İstanbul'da uzun yıllardan beri hizmet veren firmayız. Stil Koltuk yıkama ve Halı Yıkama firmaları kullandığı son teknoloji ürünü makinalar ve insan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmaktadır. Koltuk, halı, stor perde, sandalye oturma gurubu, çekyat, yatak, yorgan, battaniye ve döşemelerinizin yıkanması, temizlenmesi için hizmet vermekteyiz.Stil Koltuk Yıkama olarak sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile ve mobil ekibiyle yerinde sağlıklı kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Firmamız koltuk yıkama fiyatları uygunluk açısından en uygun fiyatları ve kesin çözüm sunan koltuk yıkama şirketleri arasında kendisini kanıtlamış koltuk yıkama incelikleri alanında uzmanlaşmıştır. İstanbul gibi büyük ve güzel ilimizde koltuk yıkama hizmetinde kusursuz temizlik sunmanın gayreti içinde olan firmamız, yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. İstanbul koltuk yıkama fabrikaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında halı yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır.

 5. TRANSFER TIME

  Türkiye

  1989 yılında mütevazi bir araç ve personel sayısı ile Antalya'da kurulan Fly Transfer Turizm Taşımacılık, bugün geldiğimiz noktada sektör dinamiklerini harekete geçiren, yeni bakış açıları sunan, sektöründe lider ve öncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.Fly Transfer Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti; Başlangıçta sadece personel servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Fly Transfer Turizm Taşımacılık, günümüzde; operasyonel araç kiralama, kongre-incentive taşımacılılğı, AVM taşımacılığı, havayolu mürettebat ve yolcu taşımacılığı, VIP servis ve turizm taşımacılığı gibi spesifik alanlarda da hizmet vermekte ve her geçen gün hizmet çeşitliliğini arttırmaktadır.Bu günlere erişmemizdeki en önemli unsur, şirket sloganımızda da vurguladığımız gibi "TatilinizVip Transfer ile Başlasın" anlayışıyla kainattaki en üstün varlık olan insana verilen değer ve işimize duyduğumuz saygıdır.Çalışmalarımız sırasında "sosyal sorumluluk bilinciyle" hizmet vermeye, "toplumdan kazandığını topluma geri verme" felsefesine özen gösteren şirketimiz, bu misyon ve vizyonunu başarıyla gelecek nesillere de taşımayı kendisine görev adletmiştir.İnsana verilen değer ve istihdamın önemine inanan bizler, bu görev bilinci ve anlayışıyla daha nice başarılı hizmetleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya olan inancımızla ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ADVENTURQUS

  Türkiye

  En az 17 yıldır bu işin içindeyiz. Hem profesyonel hem de tecrübeli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Seyehat boyunca konforlu, dizaynlı bir araç içinde bulunacağınızdan şüpheniz olmasın. Şoförlerimiz güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve oldukça profesyoneldir. Tüm kurumsal, şöförlerimizin bireysel belgeleri ve sigortaları tamdır. Tüm araçlarımız yasal ve tüm belgeleri tam bir şekilde VİP hizmet vermektedir. Seyehatinizin bitişine kadar koltuk sigortanızdan faydalanıp güvenli ve olumlu bir şekilde varış noktanıza ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitemiz sizin değerlendirmeniz üzere yeniliklere açıktır, bunu takip ederek ve bizi bilgilendirerek daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir.

 2. ZUTRANSFER

  Türkiye

 3. FLY TRANSFER

  Türkiye

  1989 yılında mütevazi bir araç ve personel sayısı ile Antalya'da kurulan Fly Transfer Turizm Taşımacılık, bugün geldiğimiz noktada sektör dinamiklerini harekete geçiren, yeni bakış açıları sunan, sektöründe lider ve öncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Fly Transfer Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti; Başlangıçta sadece personel servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Fly Transfer Turizm Taşımacılık, günümüzde; operasyonel araç kiralama, kongre-incentive taşımacılılğı, AVM taşımacılığı, havayolu mürettebat ve yolcu taşımacılığı, VIP servis ve turizm taşımacılığı gibi spesifik alanlarda da hizmet vermekte ve her geçen gün hizmet çeşitliliğini arttırmaktadır. Bu günlere erişmemizdeki en önemli unsur, şirket sloganımızda da vurguladığımız gibi "TatilinizVip Transfer ile Başlasın" anlayışıyla kainattaki en üstün varlık olan insana verilen değer ve işimize duyduğumuz saygıdır. Çalışmalarımız sırasında "sosyal sorumluluk bilinciyle" hizmet vermeye, "toplumdan kazandığını topluma geri verme" felsefesine özen gösteren şirketimiz, bu misyon ve vizyonunu başarıyla gelecek nesillere de taşımayı kendisine görev adletmiştir. İnsana verilen değer ve istihdamın önemine inanan bizler, bu görev bilinci ve anlayışıyla daha nice başarılı hizmetleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya olan inancımızla ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

 4. KARADAYI EVDEN EVE NAKLIYAT

  Türkiye

  Karadayı Evden Eve Nakliyat firmamız; alanında, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti 2002 yılından itibaren vermeye başlamıştır. 2002 yılında bu sektöre girmiş olan firmamız her zaman kendi alanında örnek bir olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıktığımız bu sektörde firmamızın farkını; hizmet anlayışımız, insan haklarına, çevreye ve iş hukukun uygun davranış ve tutumlarımızı sizde fark edebilirsiniz. Her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetimiz olmuştur ve bunun için en kaliteli hizmeti vermekten de geri durmamaktayız. Kaliteli hizmet vermek adına eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi sahipleniyor, hasar vermeden paketliyor ve adresten yeni adresine sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

 5. TG TRANSFER

  Türkiye

  Tg transfer ile İzmir Havalimanı transfer hizmeti, İzmir gelin arabası kiralama hizmeti ve vip araç kiralama hizmetleri konusunda önce İzmir daha sonra Türkiye’de müşteriye memnuniyet garantisi vererek ulaşım sektöründe var gücümüzle sizler için çalışmaktayız.Tüm misafirlerimizin en çok tercih ettiği transfer bölgeleri arasında İzmir alaçatı transfer, izmir çeşme transfer, izmir bodrum transfer bölgeleri bulunmaktadır.İzmir Kuşadası transfer için bizlere ulaşın.Our duty as TG family; to transport you, our valued passengers, to your destination in a peaceful, healthy, safe and comfortable way. We are at your service with our chauffeurs who have received advanced and safe driving training and who work for quality service, and our fleet of vehicles that are renewed every year during your inner-city and inter-city journeys. We are working hard for you in the transportation sector by giving satisfaction guarantee to the customers first in Izmir and then in Turkey on Izmir Airport transfer service, Izmir bridal car rental service and vip car rental services.Izmir Alaçatı transfer, İzmir Çeşme transfer, İzmir Bodrum transfer areas are among the most preferred transfer areas of al.Wir arbeiten hart für Sie im Transportsektor, indem wir den Kunden zuerst in Izmir und dann in der Türkei eine Zufriedenheitsgarantie in Bezug auf den Flughafentransferservice von Izmir, die Autovermietung von Izmir und die VIP-Autovermietung geben uns für den Transfer nach Izmir Kusadasi

 1. SMS TRAVEL AGENCY

  Türkiye

  merhaba. sms seyahat acentesi 3 mercedes benz vito vip 5 ticari taksi 4 Hususi araç toplamda 11 araç filosu ile İstanbul havalimanı ve sabiha gökçen havalimanından sizin gibi uzaktan gelen değerli müşterilerimiz için kurulmuştur. yolcu transferi amacı ile hizmet vermekteyiz. SMS Travel olarak siz değerli dostlarımızla çalışmaktan onur duyacağız. İSTANBUL AİRPORT- YALOVA / SABİHA GÖKÇEN AİRPORT -YALOVA gibi birçok yere Hizmetimiz vardır En kısa En Hızlı ve en güvenli yolları seçmekteyiz. Ayrıca misafirlerimizin ülkelerine dönmelerine yardımcı oluyoruz, korona testi sonuçları alınıp misafirlere gönderiliyor. Sabah otellerden tersanelere servisimiz mevcuttur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 2. TRANSPORTS PÚBLICS DEL PRIORAT I DOMÈNECH S.L.

  İspanya

  16 kişilik veya daha küçük gruplarla şarap mahzenlerine ve şarap üretilen bölgelere otobüs gezileri. İspanya'nın ve Avrupa'nın değişik şarap bölgelerine ve mahzenlere turistik geziler. Güvenli, pratik ve çok konforlu yolculuk. Uluslararası şarap üreticilerinde tüm dünyadan gelen gruplarla birlikte şarap deneyimi.

 1. GOKNUR TURIZM

  Türkiye

  Göknur Turizm teknolojinin getirdiği tüm avantajları kullanıp, özel olarak oluşturulmuş uzman kadrosuyla fabrikalardan okullara özel kuruluşlardan kamu kuruluşlarına kadar pek çok sektörün personel taşıma hizmetini "Güvenli, rahat, dakik" anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

 2. AMEX TOUR

  Türkiye

  İşimizin temelinde global seyahat eden davetli misafirlerin şirket yöneticilerinin Havalimanlarında karşılanması ağırlanması programlarında olan günlük ajandalarına uyum sağlanması kişiye özel seyahatin sorunsuz olarak servis edilmesi konusunda müşterilerimizin işlerine değer katıyoruz 724Garantili yolcu karşılama

 3. TOUR BUS TURKEY

  Türkiye

  turbüs ulaşım minibüs kiralama otobüs kiralama turizm taşıamcılığı istanbul tur taşıma gezi minibüs otobüs kiralama havaalanı transfer istanbul havaalanı ulaşım servis taksim tour bursa tour otobüs servis istanbul turkey

 4. ISTANBUL TRANSFER

  Türkiye

  Istanbul Transfers is a Rota Transfer Services Affiliate. Since the day it was founded, our company has been working 24/7 customer-oriented to make the journey safe, pleasant and comfortable for all its guests who want to benefit from our privileged transfer services.

 5. ROTA TRANSFER

  Türkiye

  Rota Transfer Şirketimiz Tursab Seyahat Acente belgesi ve Ulaştırma bakanluğı D2 Taşıma Yetki belgelerine sahip Muğla Bodrum ve İstanbul Ofisleri bulunmaktadır. Geniş Araç filosuna sahip Profesyonel sürücü ve 7/24 Operasyon ekibine sahip Havalimanı İhtiyaçlarını organize eder ve taşıma faaliyetini gerçekleştirir.

 6. ERVATUR

  Türkiye

  Antalya Havalimanı Transfer, Antalya Flughafen transfer Side transfer Antalya hotel transfer Antalya airport transfer airport transfer belek transfer Kemer transfer Alanya transfer Okurcalar transfer Airport transfer Antalya airport transfer airport antalya transfer kongre transfer mice transfer Car rental reat a car Hotel transfer holiday transfer Kundu transfer antalya airport transfer rixos hotel transfer rixos premium transfer Rixos piramium belek transfer

 7. AUTOCARES MARTÍNEZ

  İspanya

  Şehirlerarası otobüslerle her türlü hizmeti sunuyoruz: karayoluyla özel ve düzenli yolcu taşımacılığı. Özellikle de özel gezilerde, turistik yolcu taşımacılığı hizmetlerinde uzmanız.

 8. PLEASANT TRAVEL - TRANSPORTE DE PASSAGEIROS

  Portekiz

  PLEASANT TRAVEL - TRANSPORTE DE PASSAGEIROS, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sürücülü araç kiralama, Pulman kiralama, şoförlü araba kiralanması, şoförlü otokar kiralama, Sürücülü araç kiralama, Pulman kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loures, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. TRANSFER VIP BARCELONA

  İspanya

  TRANSFER VIP BARCELONA, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şoförlü otokarlar, sürücülü ve sürücüsüz furgon araç kiralanması, Perdeleme, sürücülü yük aracı kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sabadell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AUTONOLEGGIO ESSE PI

  İtalya

  AUTONOLEGGIO ESSE PI, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. limuzin servisi, şoförlü limuzin hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Como, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. XLNS TRANSFER THESSALONIKI

  Yunanistan

  XLNS TRANSFER THESSALONIKI, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. PRESTIGEDRIVE VTC ( PRESTIGE DRIVES PARIS )

  Fransa

  PRESTIGEDRIVE VTC ( PRESTIGE DRIVES PARIS ), yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yolcuların taksi ile taşınması, tarifeli hat hizmeti, Şoförlü birinci sınıf araç kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tremblay-En-France, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. STAR TOURISME SERVICES

  Fransa

  STAR TOURISME SERVICES, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şirket yöneticileri için sürücülü araçlar, sürücülü otobüs ve minibüs, şoförlü araba kiralanması, şoförlü limuzin hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. LE PETIT TRAIN DE SAINT-MALO

  Fransa

  LE PETIT TRAIN DE SAINT-MALO, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. turizm servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Malo Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ULTRABUS MALLORCA TRANSFERS

  İspanya

  ULTRABUS MALLORCA TRANSFERS, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yolcu taşımacılığı, okul servisi otobüsleri, gezi konaklamaları, şoförlü otokarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palma De Mallorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. FALCON TRAVEL

  Birleşik Krallık

  FALCON TRAVEL, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şoförlü minibüs kiralama, spor etkinlikleri için minibüs ve otobüs kiralanması, uluslar arası turizm otobüsleri kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bradford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. AUTO ANDALUCIA BUS S.L

  İspanya

  AUTO ANDALUCIA BUS S.L, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şoförlü otokar kiralama, şoförlü minibüs kiralama, büyük turistik geziler için sürücülü otobüs kiralanması, VIP havaalanı transferi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montequinto, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. THIERRY COURSES SAS

  Fransa

  THIERRY COURSES SAS, yılında kurulan ve Karayolu yolcu taşıması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yolcuların taksi ile taşınması, ambülans sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Houlme, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Karayolu yolcu taşıması - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.089 Şirketler