• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaz ciğeri

Sonuçlar

Kaz ciğeri - Ithalat/Ihracat

 1. LE GRAND BLUFF

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE GRAND BLUFF, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, yer mantarı, Otel restoranı, Özel tadımlıklar, yüksek standartlı gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Astaffort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MADJAROV 92

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  MADJAROV 92, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İyileştirici bitki ve otlar, Mantarlar, Kaz ciğeri, Ağaç ürünler, Kuru yemişler, lavanta, safran, ceviz, fındık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kubrat, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. FERME DE GREZELADE

  Fransa

  Grezelade Çiftliği büyük bir mutfağın bulunduğu bir bölgede le Quercy-Périgord'de yer almaktadır. Aile şirketi kaz ciğeri bazlı konserve üretiminde uzmandır. Şirket, ev konserveleri ve taze ürünler üretmektedir. Kaz ciğeri (kaz ciğeri parçası, bütün kaz ciğeri ve yarı pişmiş kaz ciğeri), ördek bonfilesi, dolgulu ürünler ve pişirilmiş yemekler. Aynı zamanda ördek ezmesi ve kaz ciğeri bazlı ezme, aynı zamanda portakallı örnek ve Lanzague güveci gibi spesiyaliteler. Grezelade Çiftliği aynı zamanda geniş bir seri bölgesel ürün kofrelerine de sahiptir. Ürünler kendi butiklerimiz, şarküterilerde ve restoranlarda satılıyor. Bağlantılı bir seminer salonu ve 2016 yılı için yapım aşamasında olan restoran salonu.

 4. PM WORLD TRADE KFT.

  Macaristan

  PM WORLD TRADE KFT., yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Szeged, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. LA COMBE DE JOB

  Fransa

  LA COMBE DE JOB, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yerel Ürünler, Kurumsal hediyeler , İşletmeler için yemek meraklılarına hitap eden hediyeler, yöresel ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Objat, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgaristan

  GOUT DE CANARD LTD, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kaz ciğeri, Konserveler, Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kaz ciğeri, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rakovski, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. LA DROSERA GOURMANDE

  Fransa

  LA DROSERA GOURMANDE, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaz ciğeri, İş hediyeleri, madalya, Kaz ciğeri, İş hediyeleri, yöresel ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguiole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EUROVOLAILLES

  Fransa

  EUROVOLAILLES, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaz ciğeri, kümes hayvanları, av etleri, Kaz ciğeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. COURTIN HERVOUET

  Fransa

  COURTIN HERVOUET, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, Et ve şarküteri, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, helal ürün belgeleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VALETTE FOIE GRAS

  Fransa

  VALETTE FOIE GRAS, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Tam ördek ciğeri bloğu, ördek budu yemeği tedarikçileri, kara yermantarı, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gourdon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LAFITTE

  Fransa

  LAFITTE, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Tam ördek ciğeri bloğu, ördek budu yemeği tedarikçileri, Özel tadımlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montaut, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ETABLISSEMENT JACK BLANC SA

  Fransa

  ETABLISSEMENT JACK BLANC SA, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Terrasson Lavilledieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JEAN LARNAUDIE

  Fransa

  JEAN LARNAUDIE, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Tam ördek ciğeri bloğu, ördek eti, yerel ve özel yemekler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Figeac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SELECTOS DE CASTILLA SA

  İspanya

  SELECTOS DE CASTILLA SA, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ördek budu yemeği tedarikçileri, ördek ezmesi, Şarküteri ürünleri, foıe gras (ördek ciğeri) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villamartín De Campos - Palencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BARTHOUIL

  Fransa

  BARTHOUIL, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaz ciğeri, Mersinbalığı havyarı, Kaz ciğeri, Tam ördek ciğeri bloğu, büme somon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PEYREHORADE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GRENIER DES GASTRONOMES

  Fransa

  GRENIER DES GASTRONOMES, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tam ördek ciğeri bloğu, ördek budu yemeği tedarikçileri, ördek eti, ördek ezmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagetmau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ETABLISSEMENTS SUDREAU

  Fransa

  ETABLISSEMENTS SUDREAU, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tam ördek ciğeri bloğu, ördek eti, etli kuru fasulye (cassoulet) tedarikçileri, ördek budu yemeği tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cahors, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FAMILLE DUMECQ

  Fransa

  FAMILLE DUMECQ, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ördek budu yemeği tedarikçileri, Tam ördek ciğeri bloğu, ördek eti, ördek ezmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pomarez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX

  Fransa

  ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Ördek butları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albi, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belçika

  LA FERME D'ARTAGNAN, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaz ciğeri, çiftlikler, ağaç meyveleri üreticiliği, Tavuk üretimi, Kaz ciğeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haccourt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. TEDIMEX LTD

  Bulgaristan

  TEDIMEX LTD, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ördek butları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haskovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. ARNABAR

  Fransa

  ARNABAR, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Tam ördek ciğeri bloğu, Özel tadımlıklar, ördek budu yemeği tedarikçileri, Yerel Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, OSSES, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LA BASSE-COUR DE CASTELNAU

  Fransa

  LA BASSE-COUR DE CASTELNAU, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kişiselleştirilebilir şirket ve kurumsal hediyeler, ahşap dekoratif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnau-Chalosse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EURALIS GASTRONOMIE

  Fransa

  EURALIS GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaz ciğeri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Kaz ciğeri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Tam ördek ciğeri bloğu, ördek budu yemeği tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lescar Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LA FERME UHARTIA

  Fransa

  LA FERME UHARTIA, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ördek eti, Tam ördek ciğeri bloğu, ahşap dekoratif ürünler, ördek budu yemeği tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DELMOND FOIES GRAS

  Fransa

  DELMOND FOIES GRAS, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze ördek eti, Taze ördek eti, ördek eti, Tam ördek ciğeri bloğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vezac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LA FERME DU ROC

  Fransa

  LA FERME DU ROC, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konserve gıdalar, ördekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambiac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MAISON GODARD

  Fransa

  MAISON GODARD, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Tam ördek ciğeri bloğu, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, kara yermantarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gourdon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BESSE FOIE GRAS

  Fransa

  BESSE FOIE GRAS, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Tam ördek ciğeri bloğu, etli kuru fasulye (cassoulet) tedarikçileri, Özel tadımlıklar, ördek budu yemeği tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagetmau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SOULEILLES FOIE GRAS

  Fransa

  SOULEILLES FOIE GRAS, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tam ördek ciğeri bloğu, ördek ezmesi, ördek budu yemeği tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frespech, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz